Stranica 11 od 12 PrvaPrva ... 9101112 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 301 do 330 od 357

Tema: Baldur's Gate i Icewind Dale

  1. #301
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    Samo kratko pitanje, idem igrati Icewind Dale (jedinicu skoro), i već imam složen party u glavi sve to u redu.Sad se pitam , dali kod Fightera wisdom utječe na Saving Throw?

    Inače, Party:

    Ranger
    Fighter
    Druid
    Cleric
    Thief
    Mage


    Bez Dual classanja. Ništa posebno, prestandardno ekšuli, ali nisam odigrao jedinicu sto godina, pa mi se neda previše eksperimentirati, jedan standardni light prelazak IWD-a + ekspanzije.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  2. #302

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    Dakle,kako je ova tema zamrla (a bila je jedna od najposecenijih) zeleo bih da to promenim:

    *Linkovi ispod su namenjeni novim igracima BG-a koji bi hteli da se oprobaju u jednom od najboljih RPG-ova ikada!


    Informacija o likovima.
    http://www.planetbaldursgate.com/bg2/character/S

    Wizard/Priest magije.
    http://www.planetbaldursgate.com/bg2/character/spells/S

    Klase/progresivni putevi.
    http://www.planetbaldursgate.com/bg2/ch ... es/tables/S

    Lista NPC-a.
    http://www.planetbaldursgate.com/bg2/encounters/npcs/S

    Jos nesto,ako slazete,mogao bih da postavim i sekciju cheatova ili FAQ listi.Naravno,mozda ce neki biti protiv toga.Predlazem da se u ovoj temi dogovorimo oko toga.

  3. #303
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    Igram Baldur's Gate II i nadjoh recept za Crom Faeyer Warhammer, potrebni su mi neki sastojci za to da sredim ali, jedan od sastojka je Hammer of Thunderbolts, koji se moze naci u Sewersima u Goverment districtu, za što mi treba ključ koji otvara sewerse, koji se nadje u Windswept hills questu, ja sam taj kljuc imao, ali sam ga slucajno bacio iz inventorija, trebalo mi je mjesta. Dali postoji nacin, da vratim te bacene 'quest' iteme koji su nestali od tamo gdje sam ih bacio...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  4. #304

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    Igram Baldur's Gate II i nadjoh recept za Crom Faeyer Warhammer, potrebni su mi neki sastojci za to da sredim ali, jedan od sastojka je Hammer of Thunderbolts, koji se moze naci u Sewersima u Goverment districtu, za što mi treba ključ koji otvara sewerse, koji se nadje u Windswept hills questu, ja sam taj kljuc imao, ali sam ga slucajno bacio iz inventorija, trebalo mi je mjesta. Dali postoji nacin, da vratim te bacene 'quest' iteme koji su nestali od tamo gdje sam ih bacio...
    Uvek ti mogu naci listu quest itema i njihovih kodova,ali opet,to je sve cheating.

    Taj se kljuc dobija od Tazoka,(ogre-a) a buduci da si ga vec ubio,ne verujem da ces moci da ponovo nadjes taj kljuc.

    Dakle,verujem da je jedini nacin da cheatujes,osim ako ne mozes da re-loadujes save,ali opet,ako si daleko odmakao,to zna biti frustrirajuce.

  5. #305
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    = Citat = Izvorno postao Forengner
    Igram Baldur's Gate II i nadjoh recept za Crom Faeyer Warhammer, potrebni su mi neki sastojci za to da sredim ali, jedan od sastojka je Hammer of Thunderbolts, koji se moze naci u Sewersima u Goverment districtu, za što mi treba ključ koji otvara sewerse, koji se nadje u Windswept hills questu, ja sam taj kljuc imao, ali sam ga slucajno bacio iz inventorija, trebalo mi je mjesta. Dali postoji nacin, da vratim te bacene 'quest' iteme koji su nestali od tamo gdje sam ih bacio...
    Uvek ti mogu naci listu quest itema i njihovih kodova,ali opet,to je sve cheating.

    Taj se kljuc dobija od Tazoka,(ogre-a) a buduci da si ga vec ubio,ne verujem da ces moci da ponovo nadjes taj kljuc.

    Dakle,verujem da je jedini nacin da cheatujes,osim ako ne mozes da re-loadujes save,ali opet,ako si daleko odmakao,to zna biti frustrirajuce.
    Ma iskoristio Shadow Keeper-a mali programcic za ubacivanje ajtema u inv. od lika. Jebiga nije cheatanje, ako sam već imao ajtem pa ga slucajno ispustio. Tazoka sam ubio bez problema. Ubio Firkraag-a, a kao Tazoka nisam mogao, je baš
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  6. #306

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    Tazoka sam ubio bez problema. Ubio Firkraag-a, a kao Tazoka nisam mogao, je baš
    S

    Pa Tazok dolazi pre Fikraag-a,on je u onoj sobi gde kasnije dolazis do tamnice (gde je dete quest-givera)
    Tazoka sam ubio i u BG 1 i u BG 2,uvek sa osmehom na licu Ne podnosim ga.Pogotovo kad krene da lupeta kako ce me ubiti..

    Btw:Main character ti je..? Party memberi?

    Ja sam bio Paladin,a u druzini Minsc i Jan.

  7. #307
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    = Citat = Izvorno postao Forengner
    Tazoka sam ubio bez problema. Ubio Firkraag-a, a kao Tazoka nisam mogao, je baš
    S

    Pa Tazok dolazi pre Fikraag-a,on je u onoj sobi gde kasnije dolazis do tamnice (gde je dete quest-givera)
    Tazoka sam ubio i u BG 1 i u BG 2,uvek sa osmehom na licu Ne podnosim ga.Pogotovo kad krene da lupeta kako ce me ubiti..

    Btw:Main character ti je..? Party memberi?

    Ja sam bio Paladin,a u druzini Minsc i Jan.
    Fighter lvl 14 trenutno. Još uvijek sam na Chapteru 2. U družini Aerie, Keldorn (zbog Carsomyr-a), Minsc, Yoshimo (Ide Nalia kad je oslobodim na njegovo mjesto) i Jaheira.

    Zivcira me sto cu imat dosta dual i multi class likova u party-u, ali hebiga. Ovi defaultni iz igre nikad ni nisu bili preizbalansirani. Ja i Keldorn smo totalno inba i da mi netreba thief za unlockanje sranja i Aerie za Haste, brijem da bi mogao proci igru sa samo nama dvojcom. Jaheiru držim jer mi je kul kao lik, kao borac je totalno nesposobna, a Minsc + lilarcor je tu zbog zabave.

    EDIT: Neverwinter nights je imao onaj pool of lost important stuff ili tako nekako, prekul je bilo, za neku simboličnu naknadu iz poola si mogao izvaditi bilokoji quest item kojeg si izgubio ili slucajno dropao.



    Pozdrav
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  8. #308

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    Kako sija Carsomyr Nema sta,to je ubedljivo najbolje oruzje.Steta sto je pala only.Ipak,Minsc + Lilarcor,Keldorn + Carsomyr i PC dwarf + Crom GG.

    Ipak,po meni je Minsc ubedljivo najbolji tank,ima gomilu healtha,berserker je,a uz Lilarcor postaje nezaustavljiv.Jedino je potrebno imati par healera uz njega.Keldorn je za to.

    Fighter lvl 14 trenutno. Još uvijek sam na Chapteru 2.
    S

    Odradi sve fortress questove,ali ono,verujem da to vec znas. :/ Ali ipak da te podsetim


    SJa i Keldorn smo totalno inba i da mi netreba thief za unlockanje sranja i Aerie za Haste, brijem da bi mogao proci igru sa samo nama dvojcom.
    S

    Da,zato sam ja u druzini drzao Jan-a,on je mnogo koristan,multipraktik je.Koristim ga i za madjijanje ali i za kradju.Super NPC.

    Jaheiru držim jer mi je kul kao lik
    S

    Planiras li romasu sa njom? (treba za to patcheva,pa javi ako ti treba,da objavim ovde)

  9. #309
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    = Citat = Izvorno postao Forengner
    Kako sija Carsomyr Nema sta,to je ubedljivo najbolje oruzje.Steta sto je pala only.Ipak,Minsc + Lilarcor,Keldorn + Carsomyr i PC dwarf + Crom GG.

    Ipak,po meni je Minsc ubedljivo najbolji tank,ima gomilu healtha,berserker je,a uz Lilarcor postaje nezaustavljiv.Jedino je potrebno imati par healera uz njega.Keldorn je za to.

    Fighter lvl 14 trenutno. Još uvijek sam na Chapteru 2.
    S

    Odradi sve fortress questove,ali ono,verujem da to vec znas. :/ Ali ipak da te podsetim


    [quote:2bbito2s]SJa i Keldorn smo totalno inba i da mi netreba thief za unlockanje sranja i Aerie za Haste, brijem da bi mogao proci igru sa samo nama dvojcom.
    S

    Da,zato sam ja u druzini drzao Jan-a,on je mnogo koristan,multipraktik je.Koristim ga i za madjijanje ali i za kradju.Super NPC.

    Jaheiru držim jer mi je kul kao lik
    S

    Planiras li romasu sa njom? (treba za to patcheva,pa javi ako ti treba,da objavim ovde)[/quote:2bbito2s]

    Što se tiče romanse mislio sam s Aerie + zato što planiram imporat sejv u ToB, a tamo se nastavlja romansa. Minsc možda je dobar tank, ali PC mi ima 140 healtha i -9 trenutno na armoru. Dok brijem da mi Minsc trenutno ima oko 94-95 healtha i -3. Jaheira mi je healerica i debufferica, Aerie mi je dmg dealerica i donekle summonerica. Što se tiče questova, brijem da igram već nekih 20-ak-25 sati igru, a još nisam ni pomislio na spašavanje Imoen, tako da,da odigrat cu sto vise mogu sporednih questova...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  10. #310
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    Crom + Aegis = GG. A Minsc + Lilarcor = najbolji banter IKADA.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  11. #311

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    Što se tiče romanse mislio sam s Aerie + zato što planiram imporat sejv u ToB, a tamo se nastavlja romansa. Minsc možda je dobar tank, ali PC mi ima 140 healtha i -9 trenutno na armoru. Dok brijem da mi Minsc trenutno ima oko 94-95 healtha i -3. Jaheira mi je healerica i debufferica, Aerie mi je dmg dealerica i donekle summonerica.
    Aha,planiras i ToB,da li si odigrao i BG1? (Golden paaants! )

    Ako ti je pc ujedno i tank,onda bas i nema potrebe za Minscom,iako ga ja gotovo uvek povedem,pregenijalan je.Koji armour imas? (Red Dragon scale armour ili onaj Dragon Hunter armour?)

    Sta si stavio Aerie? ( spellovi,itemi)

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Crom + Aegis = GG.
    To je pre-imba.Plus sto Aegis ima sve one silne effecte,(Poison,fire,frost?)

  12. #312
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    = Citat = Izvorno postao Forengner
    Što se tiče romanse mislio sam s Aerie + zato što planiram imporat sejv u ToB, a tamo se nastavlja romansa. Minsc možda je dobar tank, ali PC mi ima 140 healtha i -9 trenutno na armoru. Dok brijem da mi Minsc trenutno ima oko 94-95 healtha i -3. Jaheira mi je healerica i debufferica, Aerie mi je dmg dealerica i donekle summonerica.
    Aha,planiras i ToB,da li si odigrao i BG1? (Golden paaants! )

    Ako ti je pc ujedno i tank,onda bas i nema potrebe za Minscom,iako ga ja gotovo uvek povedem,pregenijalan je.Koji armour imas? (Red Dragon scale armour ili onaj Dragon Hunter armour?)

    Sta si stavio Aerie? ( spellovi,itemi)

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Crom + Aegis = GG.
    To je pre-imba.Plus sto Aegis ima sve one silne effecte,(Poison,fire,frost?)
    Pardon, BG1 sam odigrao prije jedno mjesec dana. Minsc mi je jebeno drag tako da, ne mičem ga iz party-a. Armour je Red Dragon Scale Armour, mač je dragon slayer, štit je dragon scale shield. Toliko sam crven i sjajim da brijem da ljudi u gradovima oslijepe kad udjem unutra

    Hmmm, Aerie. Imam 3 haste-a iako mi nakon 2 cijeli party postane 'umoran', Imam summon earth, fire i air elemental + lesser earth fire air, cure poison, dispell, protection from melee weapons, cone of cold i monster summoning I i II i sunfire. Našao onaj ring koji daje +4 slota za lvl2 +3 za lvl3 +2 za lvl4 i +1 za lvl5 spellove, pa ga dao njoj.

    EDIT:Eh i imam masu, ovih low lvl dmg spellova, burining hands, chil touch i magic missle, shield i to...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  13. #313

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    . Armour je Red Dragon Scale Armour, mač je dragon slayer, štit je dragon scale shield.
    S

    Taj armour sam ja uvek davao Minsc-u,odlican je,savrseno se uklapa i odlican je protiv zmajeva.(Koji su prokleto cesti u igri) Posto vidim da si ubio i crnog zmaja,napravi sebi i Black Dragon Armour,za nekog light fightera (to je light armour)


    Hmmm, Aerie. Imam 3 haste-a iako mi nakon 2 cijeli party postane 'umoran', Imam summon earth, fire i air elemental + lesser earth fire air, cure poison, dispell, protection from melee weapons, cone of cold i monster summoning I i II i sunfire. Našao onaj ring koji daje +4 slota za lvl2 +3 za lvl3 +2 za lvl4 i +1 za lvl5 spellove, pa ga dao njoj.
    S

    Uzmi i Firebolt,uvek zatreba,a mozes pored toga i curse/entangle radi remecenja borbenih linija.

    I jedan savet,odradi Sphere quest,on pruza previse dobrog loot-a.Pogotovo za Aerie.

    Da li si krenuo da ubijas leecheve? (ako je odgovor potvrdan,obavezno kupi gomilu shield spelova,cak i vise no sto ti zapravo treba,a uz to uzmi i minute meteors.

  14. #314
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    Entagle i Web mi ima Jaheira. Sphere je baš sad zadnji kvest kojeg sam odradio i solidne ajtemiće sam dobio. Lycheve još nisam krenuo kokat, hvala na savijetu za shield spellove
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  15. #315

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    Lich ima time-stop spell,koji je blago receno,neizbalansiran,lich po pocetku borbe baci time stop,pa casta summon nekog demona ili otpocne casting nekog naprednog spella.
    Cuvaj se njih,ja sam ih pobedjivao na shield/dispel (Dispel ti ima,cini mi se Keldorn) i stun.Lich je tezak samo zbog spellova.

    Protiv licheva jos koristi i sunray (to ima cleric)
    I da,Lichevi su imuni na obicno oruzje,idi u borbu samo sa magic weaponima.
    Lich jos ima i fireshield,pa uzmi anti-fire potione.Ili bilo sta anti-flame.(itemi)
    I da,obavezno stavi protection from evil (koji isto ima Keldorn) na sve party membere,tako ih demon kog Lich summonuje nece moci da napadne.
    I koristi Melf´s Magic Meteorites.

    To je to. Ako obratis paznju na gore navedene sitnice, lich nije problem.

  16. #316
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    Uff, može mala pomoć s mind flayerima. Evo moje taktike, ali previše je random pa moram bitke ponavljat i po 5-6 puta dok ne uspije. Imam 3 chaotic commanda, i bacim ta tri na tenkove + dignem sve summone sto mogu summonat i onda ih zajedno pošaljem na flayere, ali kao što rekoh, taktika je više bazirana na lucku i konfiguraciji prostorije, ako je uski hodnik onda radi savršeno jer skeletoni i druga gamad blokiraju flayere , ako je okrugla veća prostorija,e onda je malo teze pobijedit i trebam loadat po par puta...

    EDIT: Osim chaotic commanda, bacim i haste, bless i ostale protektivne i buff čarolije narafski...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  17. #317
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    Nikad nisam shvatio kako njih pobijedit bez eksploatacije AI-evog neslaženja u prostoru, i još mi je uz to trebala zdrava doza sreće.

  18. #318
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    Oprostite na spemanju, ali
    potrebni su mi neki sastojci za to da sredim ali, jedan od sastojka je Hammer of Thunderbolts, koji se moze naci u Sewersima u Goverment districtu, za što mi treba ključ koji otvara sewerse, koji se nadje u Windswept hills questu, ja sam taj kljuc imao, ali sam ga slucajno bacio iz inventorija,
    Липе цвату и у Србији!

  19. #319
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    @Feanor: Mordenkainen's Sword spell je dobar protiv njih. U biti, summonira se mac koji je otporan na kojesta osim na magical damage. Kolje flayere k'o lud.

    @Chupa: Cija je to izjava?
    Through this fog they came along
    Dark creatures singing a terrible song

  20. #320
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    = Citat = Izvorno postao Chupacabra
    Oprostite na spemanju, ali
    potrebni su mi neki sastojci za to da sredim ali, jedan od sastojka je Hammer of Thunderbolts, koji se moze naci u Sewersima u Goverment districtu, za što mi treba ključ koji otvara sewerse, koji se nadje u Windswept hills questu, ja sam taj kljuc imao, ali sam ga slucajno bacio iz inventorija,
    Što je tu čudno, klasična baldurs gate šprehica


    @Horny Devil: Pa od Feanora

  21. #321
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    A da, vidis, nisam uopce gledao prethodnu stranu. *self-facepalm*
    Through this fog they came along
    Dark creatures singing a terrible song

  22. #322
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    = Citat = Izvorno postao Duke of Earl
    = Citat = Izvorno postao Chupacabra
    Oprostite na spemanju, ali
    potrebni su mi neki sastojci za to da sredim ali, jedan od sastojka je Hammer of Thunderbolts, koji se moze naci u Sewersima u Goverment districtu, za što mi treba ključ koji otvara sewerse, koji se nadje u Windswept hills questu, ja sam taj kljuc imao, ali sam ga slucajno bacio iz inventorija,
    Što je tu čudno, klasična baldurs gate šprehicaS


    @Horny Devil: Pa od Feanora
    Ane, obožavam te, odi vamo da bi te uputili tamo da bi te opet uputili negdje drugdje, da bi se na kraju vratio na originalnu poziciju i saznao da je quest giver u biti bad guy cijelo ovo vrijeme i glavni monster protiv kojeg se moraš borit, questove.

    A dok ga koljes samo ti je u glavi cijelo vrijeme, e koji ce item majmun ispustiti, mozda cak i neki da se nastavi quest. Sva sreca pa sam zadnji put BG II igrao prije 3-4 godine pa sam pozaboravljao vise manje sve
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  23. #323

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    Ane, obožavam te, odi vamo da bi te uputili tamo da bi te opet uputili negdje drugdje, da bi se na kraju vratio na originalnu poziciju i saznao da je quest giver u biti bad guy cijelo ovo vrijeme i glavni monster protiv kojeg se moraš borit, questove.
    Talk about it..

    Kao onaj quest u Fikraag-ovoj tamnici gde te ona zemskinja zamoli da joj pomognes u potrazi za relicima,i na kraju te totalno izda i pozove svoje drugare da te zakolju..


  24. #324
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    Igram opet bg1, i hoću se riješit monterona i xzara. Mogu li jednostavno propičit do naskhela i uzet minska + onu njegovu a njih dvojcu ostaviti, i tek NAKON toga napraviti questove iz prvog poglavlja?
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  25. #325

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    Mozes naravno.

  26. #326
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    eo me
    Postova
    1.766

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    krenuo ID opet! jes! ludo ljeto!

  27. #327
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    eo me
    Postova
    1.766

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    sad heart of winter! <3

  28. #328
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    eo me
    Postova
    1.766

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    sad iwd2! :O

  29. #329
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    Brz si.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  30. #330
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    eo me
    Postova
    1.766

    Re: Baldur's Gate i Icewind Dale

    ha kad sam prešel sve već tisuću puta :O

Slične teme

  1. Baldur's Gate III
    By Forengner in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 29-02-2012, 15:23
  2. Icewind Dale PcPlay co-op time!
    By Babitz in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 12-08-2011, 15:26
  3. Icewind Dale + 2 ekspanzije na GOG.com
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 07-10-2010, 16:23
  4. Baldur's Gate 2 - Sjećanja
    By Bartuc in forum Gaming općenito
    Odgovora: 441
    Posljednji post: 26-07-2010, 20:18
  5. Baldur's Gate 2: Shadows of Amn
    By Samael in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 27-10-2006, 19:01

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •