Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 91

Tema: Bioshock vs . Jericho

  1. #1
    Senior Member Lord of The Fleas Daniel666's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    385

    Bioshock vs . Jericho

    trebam izabrat jednu od te 2 igre. koja je bolja?
    All power demands sacrifice

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Ovisi šta više preferiraš.

    Ja bi uzeo Bioshock, priča,grafika zvuk,ATMOSFERA,ma sve je vrhunsko.

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    ovo bi moglo ic u "Trazim Igru".kako kaze mravojed...ono sta preferiras...nisu iste igre i nemozes ih bas usporedivati.al ja bi isao sa bioshockom takoder.
    alo?

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855
    Ma uopče nema dileme,Bioshock je igretina koju sam sa guštom odigrao dok ovu drugu nisam probao a sudeči po ovoj recenziji sigurno ni neču.

    Jericho je sranje

  5. #5
    Senior Member It lives by night Duh's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Međimurje
    Postova
    585
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ma uopče nema dileme,Bioshock je igretina koju sam sa guštom odigrao dok ovu drugu nisam probao a sudeči po ovoj recenziji sigurno ni neču.

    Jericho je sranje
    Po mnogima nije sranje kolko je igara u recenzijama popljuvano pa se je igra svidjela ljudima.Al svejedno i moj bi izbor bio Bioshock

  6. #6
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Bioshock uzmi naravno.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  7. #7
    Senior Member Ninja hurdle SnowFlake's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zugreb
    Postova
    952
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ma uopče nema dileme,Bioshock je igretina koju sam sa guštom odigrao dok ovu drugu nisam probao a sudeči po ovoj recenziji sigurno ni neču.

    Jericho je sranje
    gle nemos dati ign kao primjer da je jericho sranje,oni jednostavno ne mogu ocijeniti neku ihru,dobro,ako se tko sjeća još one liste 10 najboljih igra svih vremena,vidjet će se da su oni kreteni i da nemaju pojma sa svakog stajališta...

  8. #8
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855
    = Citat = Izvorno postao Intel fre@k
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ma uopče nema dileme,Bioshock je igretina koju sam sa guštom odigrao dok ovu drugu nisam probao a sudeči po ovoj recenziji sigurno ni neču.

    Jericho je sranje
    gle nemos dati ign kao primjer da je jericho sranje,oni jednostavno ne mogu ocijeniti neku ihru,dobro,ako se tko sjeća još one liste 10 najboljih igra svih vremena,vidjet će se da su oni kreteni i da nemaju pojma sa svakog stajališta...
    ok,evo po željama

    Jericho je sranje na kvadrat

  9. #9
    Senior Member Ninja hurdle SnowFlake's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zugreb
    Postova
    952
    http://www.gamespot.com/pc/adventure/cl ... lot;yousay
    to je jedino važno,ali vjeruj mi kako jedna fifa 08 može dobit veću ocjenu od jericha?
    ha?
    a ja fifu ne mogu igrat takvo sranje nije viđeno godinama,SVE TI JE TO BIZNIS,EA WHORES!!!!!!!!!

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855
    = Citat = Izvorno postao Intel [email
    fre@k]http://www.gamespot.com/pc/adventure/clivebarkersjericho/players.html[/email]?tag=hotslot;yousay
    to je jedino važno,ali vjeruj mi kako jedna fifa 08 može dobit veću ocjenu od jericha?
    ha?
    a ja fifu ne mogu igrat takvo sranje nije viđeno godinama,SVE TI JE TO BIZNIS,EA WHORES!!!!!!!!!
    Znači ti predlažeš čovjeku da kupi Jericho umjesto Bioshocka?
    Siguran si u svoju tvrdnju da vrijedi izdvojiti 350-400 kuna za Jericho umjesto za Bioshock?
    Ja sam 100 % siguran da je Bioshock 3x bolja igra makar Jericho nisam igrao.Zašto ,zato jer je Bioshock jednostavno fenomenalan i več se dugo nisam tako zabavio uz neku igru.

  11. #11
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095
    Ja bi bioshock

  12. #12
    oba dvije igre su vrhunske,ovisi kaj trazis.zapravo,igre su dosta slicne-u jednoj imas plazmide a u drugoj suborce sa razlicitim magijama,grafika je dost slicna,samo kaj u jerichu prevladavaju otvoreni prostori.i jericho nije tolko monotona igra jer se okolina non stop izmjenjuje.obje igre imaju vrhunske price...daklem,teska odluka...uzmi obadvije igre

    a ti bezimeni ne seri

  13. #13
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    oba dvije igre su vrhunske,ovisi kaj trazis.zapravo,igre su dosta slicne-u jednoj imas plazmide a u drugoj suborce sa razlicitim magijama,grafika je dost slicna,samo kaj u jerichu prevladavaju otvoreni prostori.i jericho nije tolko monotona igra jer se okolina non stop izmjenjuje.obje igre imaju vrhunske price...daklem,teska odluka...uzmi obadvije igre

    a ti bezimeni ne seri
    onda ti nebi imao kaj jesti

    Budem probao Jericho pa kada ga odigram jevim dojmove ali jako sam skeptičan sobzirom na loše recenzije.

  14. #14
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    oba dvije igre su vrhunske,ovisi kaj trazis.zapravo,igre su dosta slicne-u jednoj imas plazmide a u drugoj suborce sa razlicitim magijama,grafika je dost slicna,samo kaj u jerichu prevladavaju otvoreni prostori.i jericho nije tolko monotona igra jer se okolina non stop izmjenjuje.obje igre imaju vrhunske price...daklem,teska odluka...uzmi obadvije igre

    a ti bezimeni ne seri
    onda ti nebi imao kaj jesti

    Budem probao Jericho pa kada ga odigram jevim dojmove ali jako sam skeptičan sobzirom na loše recenzije.
    zajebi recenzije

  15. #15
    A baš - HoM&M: ToE je digao 5.5 kod Gamespota, pa sad...

  16. #16
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    oba dvije igre su vrhunske,ovisi kaj trazis.zapravo,igre su dosta slicne-u jednoj imas plazmide a u drugoj suborce sa razlicitim magijama,grafika je dost slicna,samo kaj u jerichu prevladavaju otvoreni prostori.i jericho nije tolko monotona igra jer se okolina non stop izmjenjuje.obje igre imaju vrhunske price...daklem,teska odluka...uzmi obadvije igre

    a ti bezimeni ne seri
    onda ti nebi imao kaj jesti

    Budem probao Jericho pa kada ga odigram jevim dojmove ali jako sam skeptičan sobzirom na loše recenzije.
    ae nepravi se da si uvatio boga za jaja.... mjesec dana si tu...

    mislim da su obje igre odlicne... osobno bi uzeo jericho...
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  17. #17
    Senior Member Ninja hurdle SnowFlake's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zugreb
    Postova
    952
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    = Citat = Izvorno postao Intel [email
    fre@k]http://www.gamespot.com/pc/adventure/clivebarkersjericho/players.html[/email]?tag=hotslot;yousay
    to je jedino važno,ali vjeruj mi kako jedna fifa 08 može dobit veću ocjenu od jericha?
    ha?
    a ja fifu ne mogu igrat takvo sranje nije viđeno godinama,SVE TI JE TO BIZNIS,EA WHORES!!!!!!!!!
    Znači ti predlažeš čovjeku da kupi Jericho umjesto Bioshocka?
    Siguran si u svoju tvrdnju da vrijedi izdvojiti 350-400 kuna za Jericho umjesto za Bioshock?
    Ja sam 100 % siguran da je Bioshock 3x bolja igra makar Jericho nisam igrao.Zašto ,zato jer je Bioshock jednostavno fenomenalan i več se dugo nisam tako zabavio uz neku igru.
    NISAM TO REKO,bolje neka kupi bioshock,iako ljudstvo misli da je dosadno(ili barem ja),samo kažem da nemoš tako

  18. #18
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855
    = Citat = Izvorno postao str33t6l0w
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    oba dvije igre su vrhunske,ovisi kaj trazis.zapravo,igre su dosta slicne-u jednoj imas plazmide a u drugoj suborce sa razlicitim magijama,grafika je dost slicna,samo kaj u jerichu prevladavaju otvoreni prostori.i jericho nije tolko monotona igra jer se okolina non stop izmjenjuje.obje igre imaju vrhunske price...daklem,teska odluka...uzmi obadvije igre

    a ti bezimeni ne seri
    onda ti nebi imao kaj jesti

    Budem probao Jericho pa kada ga odigram jevim dojmove ali jako sam skeptičan sobzirom na loše recenzije.
    ae nepravi se da si uvatio boga za jaja.... mjesec dana si tu...

    mislim da su obje igre odlicne... osobno bi uzeo jericho...
    Znači ovdje se može izraziti vlastito mišljenje tek nakon koliko.. dva mjeseca ili možda dvije godine..kaj mi savjetuješ da budem kuš i čitam tvoje argumentirane postove... napiši po čemu je Jericho bolja igra od Bioshocka te opravdava investiciju od 400 kuna?

    Ja sam dao neke linkove gdje je Jericho popljuvan ,ako treba dam i linkove gdje Bioshock nahvaljen,osobno mislim da će konkurirati i za igru godine za razliku od Jericha.

    Amen,toliko od mene na ovoj temi a autor neka prosudi,uostalom ukusi su različiti tako da se nekoj manjini gamera eventualno Jericho i svidi

  19. #19
    koj si ti biser,a nisi niti probao igru

  20. #20
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367
    meni osobno je bioshock smece.igrao 2 dana malo.napocetku super poslje nista.tak da ono...
    Won't Bow Don't Know How.

  21. #21
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    303
    BioShock je inace dobra igra al monotona na kvadrat... Drzi te nekoliko dana a onda poludis, pa makar imao 100 000 plasmida i ne znam sta jos i opet bi prevladala monotonija..
    A onaj ko voli horore, Jericho ce mu bit dobar, pa kakav god da bio...
    blizzard... if you do not do anything about that color show, I'm gonna die... of sadness...

  22. #22
    Senior Member Lord of The Fleas Daniel666's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    385
    zajebi recenzije
    prva pametna stvar ovog trena. sad sam odigrao oba dema i mogu reći da bioshock nije toliko ono što sam očekivao. istina nastao je od kreatora system shocka 2 (što je isprva bio veliki plus) ali igra jednostavno nije ni stašna ni zabavna. dijalozi su ono što je ubijalo u pojam u system shocku 2 i muzika i grafika odvratnih čudovišta iz najgore demonske noćne more. sori ali u bioshocku se to sve na niskom nivou. tip sa debelim ronilačkim odijelom nemre se mjerit s letećim mozgom iz ss2. sori ekipa ss2 možda sam u krivu ali ovo sux...i stalno se ponavljaju iste scene. jedino dobro je atmosfera predratnog doba u americi...

    ja osobno znam zašto je jericho popljuvan. zato što je dobar. igra je totalno akcijski orijentirana sa nekim savršenim idejama (poput mogućnosti da mijenjate smjer snajperskog metka i ubijete 3 mete istovremeno- ko to ne bi htio, ili kontroliranje demona vatre man to je imba). nema više tražemja municije po zakucima nego ju dobijete na checkpointu - meni je to froa ne moram više brimut da će mi gun ostati bez goriva.igra uopće nije avantura nego je nešto između call of duty i obliviona. mjuza je savršena fakat se uklapa a engine i grafika su izvrsni + još da o čudovištima ne govorim doom 3 sakrij se ovo je iz pakla izašlo.

    igra ovako dobra bi mogla smanjtit zaradu drugih igara i zato je u interesu da ju popljuju što više mogu. ja sam tu da ne napravite loš potez jer ako ništa demo se isplati igrati. nemojte vjerovati NIKOME (ni pcplay-u omg slijedi mi ban). ja mislim da ova igra zaslužuje solidan 9.0 s tim da sam ja baš kritičan ja ss2 nebi dao 9.5...

    nemojte lockat ovo zato jer postoji jako mnogo ljudi koji isto misle i ovaj topic bi im mogao itekako pomoći...
    All power demands sacrifice

  23. #23
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    303
    bravo.. tocno si rekao o svemu...

    Kad isprobate Jericho, vrati te se ovdje i nastavite komentirat. A ne pljuvat odmah...
    blizzard... if you do not do anything about that color show, I'm gonna die... of sadness...

  24. #24
    Senior Member It lives by night Duh's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Međimurje
    Postova
    585
    Jep igral sam ga malo prije.Meni je bolji od bioshocka

  25. #25
    Senior Member Lord of The Fleas Daniel666's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    385
    I svi koji su ga igrali kažu da je bolji od bioshocka. statistika je neumoljiva
    All power demands sacrifice

  26. #26
    na prvoj stranici napisah da sam neodlucen.mijenjam misljenje - jericho ftw

  27. #27
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    303
    ...evo igrao Jericho demo i kao sto sam i rekao prije i pogodio... Bolji je od BioShocka za duplo... Izmjena izmedju igraca i njihove moci, 100 put bolje od bioshock plazmida...
    blizzard... if you do not do anything about that color show, I'm gonna die... of sadness...

  28. #28
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214
    u jerichu mi je dobra atmosfera, a u bioshocku modifikacije oružja i protivnici, svaka od ove dvije igre ima svoje prednosti i nedostatke. Ali mislim da su obje dobr i da su vrijedne pažnje.

  29. #29
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    Bwahahaha, lol, rotfl, lmao, itd. Upravo sam skužijo da nemrem instalirat Jericho demo jer nemam minimal system requirements....

  30. #30
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    111
    Bio Shock,jer je Jericho monotono smeće čisti horror fps

Slične teme

  1. Bioshock 2
    By Tsumetai Ryujin in forum Gaming općenito
    Odgovora: 162
    Posljednji post: 16-04-2011, 20:11
  2. Bioshock 2
    By Snake shit in forum Gaming općenito
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 21-03-2008, 16:28
  3. Jericho demo problem, wtf!?
    By goGAMERo in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 28-09-2007, 19:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •