Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 133

Tema: Hrvatski GTA San Andreas Multiplayer!!!!

  1. #1
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    15

    Hrvatski GTA San Andreas Multiplayer!!!!

    Evo decki da vam predstavim GTA san andreas multiplayer. Neki su mozda vec culi za to ali evo i jednog hrvatskog servera ne bas potpuno hrvatskog ali je dozvoljeno komuniciranje na hrvatskom i admin govori hrvatski i svi moderatori.

    Posjetite http://www.croherzegovina.org/samp

    Tamo vam pise sta je sve potrebno da biste poceli sa igrom. inace sve je kaou u stvarnom zivotu mozete se vjencati, kupiti kucu, auto , firmu itd.
    Svakako ga posjetite jer je cool kad mozes vidjeti i ostale igrace itd.

  2. #2
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Odes desno pa skrenes lijevo pa samo ravno!
    Postova
    798
    Nemam sig!

  3. #3
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054
    Isti k ko i LSRP, samo hrvatsko.

  4. #4
    Senior Member It lives by night Hamti Damti's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Trg Žrtava Komunizma
    Postova
    529
    ma bio sam na tom serveru i usput bio izbačen..


    ekipa koja je napravila taj server je ok ali za mene su bili preloši..

  5. #5
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    Brijem da su onda losi i za mene
    Nije valjda Godfather skripta ?
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  6. #6
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    15
    = Citat = Izvorno postao streetrace777
    Brijem da su onda losi i za mene
    Nije valjda Godfather skripta ?
    ekipa je odlična,izbacivalo te napočetku,sad je sve ok,sve više ljudi svaki dan,regajte se i otiđite u neku bandu.

    evo ja vas zovem u svoju:

    mogli bi leaderi postati,btw igra je odlična ,mnogo gluposti novih,tankanje benzina,bande,zaključavanje auta,ratov banda,baze banda,kaldionica,street race susreti.

    evo link moje bande:

    http://croherzegovina.org/samp/index.php?board=138.0


    nemojte otići sopranosima jer ih ima puno ,dodite i pomozite meni

  7. #7
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    = Citat = Izvorno postao Nixis
    = Citat = Izvorno postao streetrace777
    Brijem da su onda losi i za mene
    Nije valjda Godfather skripta ?
    ekipa je odlična,izbacivalo te napočetku,sad je sve ok,sve više ljudi svaki dan,regajte se i otiđite u neku bandu.

    evo ja vas zovem u svoju:

    mogli bi leaderi postati,btw igra je odlična ,mnogo gluposti novih,tankanje benzina,bande,zaključavanje auta,ratov banda,baze banda,kaldionica,street race susreti.

    evo link moje bande:

    http://croherzegovina.org/samp/index.php?board=138.0


    nemojte otići sopranosima jer ih ima puno ,dodite i pomozite meni
    E buraz ja ti igram an RPG serverima oko 2 godine mozda vise. Znam ja sve o tome ali mozda vam s epridruzim cak i kao skripter
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  8. #8
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    15
    = Citat = Izvorno postao streetrace777
    = Citat = Izvorno postao Nixis
    = Citat = Izvorno postao streetrace777
    Brijem da su onda losi i za mene
    Nije valjda Godfather skripta ?
    ekipa je odlična,izbacivalo te napočetku,sad je sve ok,sve više ljudi svaki dan,regajte se i otiđite u neku bandu.

    evo ja vas zovem u svoju:

    mogli bi leaderi postati,btw igra je odlična ,mnogo gluposti novih,tankanje benzina,bande,zaključavanje auta,ratov banda,baze banda,kaldionica,street race susreti.

    evo link moje bande:

    http://croherzegovina.org/samp/index.php?board=138.0


    nemojte otići sopranosima jer ih ima puno ,dodite i pomozite meni
    E buraz ja ti igram an RPG serverima oko 2 godine mozda vise. Znam ja sve o tome ali mozda vam s epridruzim cak i kao skripter
    trebao bi skripter hitno jedan,ma doći ćeš ti, u moju bandu,zar ne

  9. #9
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    Ev upravo se rego na forum, instalira se SA, jbg ne mogu odloit . Imas neki MSN pa da se cujemo :=
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  10. #10
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    Nope
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  11. #11
    Senior Member It lives by night Hamti Damti's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Trg Žrtava Komunizma
    Postova
    529
    = Citat = Izvorno postao Rider on the Storm
    = Citat = Izvorno postao streetrace777
    Nope
    Jeeeee, may the killing begins

    hehe svi misle da čim dođu na prvi server da će biti RAMBO na serveru, e da je tako onda to ni nebi bilo tako popularno

    prvo ćeš možda i biti među boljima ak naletiš na njubove, ali kad naletiš na neke druge tipove koji su već malo dulje na tome rešetat će te ko jarca vjeruj mi, i tako stalno sve dok nakraju nepostaneš bolji od njih..

    ukratko:
    zaboravi sve što si viđao u SA misijama, jer ovo su pravi ljudi pored kojih ćeš naučiti njihove a kasnije ćeš izmisliti i neke svoje taktike, pa kad se nakon toga vratiš na SA misije preći češ ih dok kažeš keks.

  12. #12
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    Pa naravno da su cijeli
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  13. #13
    Senior Member It lives by night Hamti Damti's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Trg Žrtava Komunizma
    Postova
    529
    [quote=Rider on the Storm][quote="Hamti Damti":2y5jasee]
    = Citat = Izvorno postao "Rider on the Storm":2y5jasee
    = Citat = Izvorno postao streetrace777
    Nope
    Jeeeee, may the killing begins

    hehe svi misle da čim dođu na prvi server da će biti RAMBO na serveru, e da je tako onda to ni nebi bilo tako popularno

    prvo ćeš možda i biti među boljima ak naletiš na njubove, ali kad naletiš na neke druge tipove koji su već malo dulje na tome rešetat će te ko jarca vjeruj mi, i tako stalno sve dok nakraju nepostaneš bolji od njih..

    ukratko:
    zaboravi sve što si viđao u SA misijama, jer ovo su pravi ljudi pored kojih ćeš naučiti njihove a kasnije ćeš izmisliti i neke svoje taktike, pa kad se nakon toga vratiš na SA misije preći češ ih dok kažeš keks.[/quote:2y5jasee]

    Ne RAMBO, nego Sam Fisher, nož s ledja i sniper.... sad to jos moram probat u praksi (suxat cu)

    I jedno pitanje: Kolike su mape, da li su cijeli gradovi ili?[/quote:2y5jasee]


    Lol onda ćeš prije biti RAMBO nego Sam Fisher jer se svi igrači međusobno vide na mini mapi kao strelice u različitim bojama(vidjet ćeš sam) pa je šuljanje onda taktički nemoguće, ali je ipak moguće ako si brži od žrtve da mu vrat prerežeš(ja sam to uspio napraviti adminu i zbog tog me izbacio s njegovog servera).

    Što se tiče mapa ovisi kak si admin na serveru stavi..

    Ak stavi da njegov server bude San Fierro onda ćeš se tamo koju god klasu odabereš tamo stvarati, ali to neznači da nećeš moći otići do drugog grada(osim ak admin stavi nevidljive zapreke)..

  14. #14
    Senior Member It lives by night Hamti Damti's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Trg Žrtava Komunizma
    Postova
    529
    = Citat = Izvorno postao Rider on the Storm
    = Citat = Izvorno postao streetrace777
    Pa naravno da su cijeli
    Pa koliko ljudi mora bit na serverima da ne provedes cijeli dan trazeci protivnika

    ma lol to su sve gluposti kojima se svi bezveze zamaraju..

    sam ti instaliraj SA pa SAMP i vidjet ćeš kak ćeš se zaraziti a ne zamarati se glupostima koje će možda biti razlog da to ne odigraš..

  15. #15
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    Pa recimo ako vas je 200 na serveru i ako je glavni grad Sf, znaci u njemu ima najvis eposla, dobivaju se vozacke normalno da ce glavno okuplaliste bii DMV. Ali ovo sto ti Hamti govori on govori o Party sreverima tipa DM, TDM a ja o RPG kod kojih ne vidis strelice niti nista. I DM je zabranjen ali zato recimo unajmis hitmana i
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  16. #16
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    15
    = Citat = Izvorno postao Rider on the Storm
    THX na pomoci, sad idem trazit SA po sobi pa ga instaliram
    Dojdi onda u moju bandu

  17. #17
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054
    I ja sam igrao LSRP kojih tri mjeseca, tako da znam ponesto o tome...ovo vam je RP, sto znaci RolePlay, znaci sve moras glumit, nema DM, itd

    BTW, registrirao sam se na forum

  18. #18
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    15
    [quote=Rider on the Storm][quote=Nixis][quote="Rider on the Storm":2yhlmt8e]THX na pomoci, sad idem trazit SA po sobi pa ga instaliram [/quote]

    Dojdi onda u moju bandu [/quote]

    OFC, vec sam se registriro[/quote:2yhlmt8e]

    onda ti i hacker nek dojdu sim na moj podforum i uključite se,nemojte ici sopranosima,ja ocu da dostignemo sopranose i diablose jer je glupo da su samo dvije mafije aktivne [url="http://croherzegovina.org/samp/index.php?board=138.0"]http://croherzegovina.org/samp/index.php?board=138.0[/url]

  19. #19
    Senior Member It lives by night Hamti Damti's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Trg Žrtava Komunizma
    Postova
    529
    = Citat = Izvorno postao streetrace777
    Pa recimo ako vas je 200 na serveru i ako je glavni grad Sf, znaci u njemu ima najvis eposla, dobivaju se vozacke normalno da ce glavno okuplaliste bii DMV. Ali ovo sto ti Hamti govori on govori o Party sreverima tipa DM, TDM a ja o RPG kod kojih ne vidis strelice niti nista. I DM je zabranjen ali zato recimo unajmis hitmana i

    ne kužim kak vam se da igrati na serverima takvog tipa..

    bio sam na jednom sličnom serveru di imaš svakakve poslove koje možeš raditi, od taxista pa do dilera, koje ako policajci skuže počnu ih loviti..

    Takvi serveri su dobri, ali samo kad se privikneš, sprijateljiš se s tipovima koji su ufurani u to, i ako imaš strpljenja što ja nisam imao pa sam bio izbačen

  20. #20
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    Ma naravno, ja sam ti vidio na jednom serevu godinu dana. Upozno sam vise frendova nego u RL
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  21. #21
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    15
    = Citat = Izvorno postao streetrace777
    Ma naravno, ja sam ti vidio na jednom serevu godinu dana. Upozno sam vise frendova nego u RL
    pa pozove neke frendove na http://croherzegovina.org/samp/index.php

    i dojdi u moju bandu


    http://croherzegovina.org/samp/index.php?board=138.0S

  22. #22
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    15
    = Citat = Izvorno postao Rider on the Storm
    = Citat = Izvorno postao Nixis
    = Citat = Izvorno postao streetrace777
    Ma naravno, ja sam ti vidio na jednom serevu godinu dana. Upozno sam vise frendova nego u RL
    pa pozove neke frendove na http://croherzegovina.org/samp/index.php

    i dojdi u moju bandu


    http://croherzegovina.org/samp/index.php?board=138.0S
    To si napiso vec 4 puta
    da....moram skupit sto vise ljudi. a storm tebi sam poruku poslao,očeš doći?

  23. #23
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    15
    = Citat = Izvorno postao Rider on the Storm
    = Citat = Izvorno postao Nixis
    = Citat = Izvorno postao Rider on the Storm":99gin4u3][quote=Nixis][quote=streetrace777]Ma naravno, ja sam ti vidio na jednom serevu godinu dana. Upozno sam vise frendova nego u RL :)[/quote]

    pa pozove neke frendove na [url="http://croherzegovina.org/samp/index.php
    http://croherzegovina.org/samp/index.php[/url]

    i dojdi u moju bandu


    http://croherzegovina.org/samp/index.php?board=138.0S
    To si napiso vec 4 puta
    da....moram skupit sto vise ljudi. a storm tebi sam poruku poslao,očeš doći?
    OFC prvo moram posudit od frenda i rider ne STorm[/quote:99gin4u3]

    aj aj ali svjedno se ti prijavi....

  24. #24
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    ma daj, server je u banani... dajte ga radje sredite i nek bude malo organiziraniji pa mozda i zaigram... pazi spiku, danas je race vecer... ilitiga nisu jos sve slozili... a bug-ova ko u prici, nije skuzil kad sam prosel kroz jedan checkpoint i ode trka u zjubo terma... auta ni pod razno, a i kad vec dotrcim do tockice na mapi, il je neko smece il je iza ograde (mora se kupit kuca) a love nigde... svi su na motorima, kojih nigde nema, pa ti onda vozi race... a staze su smijeh...

  25. #25
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    15
    = Citat = Izvorno postao Doggy
    ma daj, server je u banani... dajte ga radje sredite i nek bude malo organiziraniji pa mozda i zaigram... pazi spiku, danas je race vecer... ilitiga nisu jos sve slozili... a bug-ova ko u prici, nije skuzil kad sam prosel kroz jedan checkpoint i ode trka u zjubo terma... auta ni pod razno, a i kad vec dotrcim do tockice na mapi, il je neko smece il je iza ograde (mora se kupit kuca) a love nigde... svi su na motorima, kojih nigde nema, pa ti onda vozi race... a staze su smijeh...
    evo kako je odgovorio na tvoj text:

    Nije istina. Taj ne zna pravila samp-a. On ne zna da postoji max broj automobila koji se mogu staviti u igru. A sto se tice race-a nije bio bug vec je race bio namjesten da bude svakih nekoliko minuta a meni se nije dalo cekati pa sam ga preko komande ubrzao pa sam par puta zeznuo...

    i jos....

    Eh da i reci mu da je veliki *i wont flame anymore* i da pretpostalvjam da je to doggy jer je imao milijun pitanja kad je dosao na server. A uostalom vidim da nikad nije ni cuo za payday pa onda nemam sta s njim razgovarati jer je ispod moje razine...

  26. #26
    cro brand, valjda valja...
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  27. #27
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    15
    = Citat = Izvorno postao misterante
    cro brand, valjda valja...
    idi pa vidi i pridruzi se mojoj bandi,hihih.


    btw igra je preodlična

  28. #28
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    15
    = Citat = Izvorno postao Rider on the Storm
    = Citat = Izvorno postao Nixis
    = Citat = Izvorno postao misterante
    cro brand, valjda valja...
    idi pa vidi i pridruzi se mojoj bandi,hihih.


    btw igra je preodlična
    Mogu li bit Hitman?
    ma biraj kaj očeš mozes bit i specijalac

  29. #29
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    15
    [quote=Rider on the Storm]
    = Citat = Izvorno postao Nixis
    = Citat = Izvorno postao "Rider on the Storm":19za6tbn
    = Citat = Izvorno postao Nixis
    = Citat = Izvorno postao misterante
    cro brand, valjda valja...
    idi pa vidi i pridruzi se mojoj bandi,hihih.


    btw igra je preodlična
    Mogu li bit Hitman?
    ma biraj kaj očeš mozes bit i specijalac
    Necu specijalca [/quote:19za6tbn]

    izaberi sto zelis i odi postat aplikaciju da udes u TP

  30. #30
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    = Citat = Izvorno postao Nixis
    = Citat = Izvorno postao Doggy
    ma daj, server je u banani... dajte ga radje sredite i nek bude malo organiziraniji pa mozda i zaigram... pazi spiku, danas je race vecer... ilitiga nisu jos sve slozili... a bug-ova ko u prici, nije skuzil kad sam prosel kroz jedan checkpoint i ode trka u zjubo terma... auta ni pod razno, a i kad vec dotrcim do tockice na mapi, il je neko smece il je iza ograde (mora se kupit kuca) a love nigde... svi su na motorima, kojih nigde nema, pa ti onda vozi race... a staze su smijeh...
    evo kako je odgovorio na tvoj text:

    Nije istina. Taj ne zna pravila samp-a. On ne zna da postoji max broj automobila koji se mogu staviti u igru. A sto se tice race-a nije bio bug vec je race bio namjesten da bude svakih nekoliko minuta a meni se nije dalo cekati pa sam ga preko komande ubrzao pa sam par puta zeznuo...

    i jos....

    Eh da i reci mu da je veliki *i wont flame anymore* i da pretpostalvjam da je to doggy jer je imao milijun pitanja kad je dosao na server. A uostalom vidim da nikad nije ni cuo za payday pa onda nemam sta s njim razgovarati jer je ispod moje razine...
    cul sam za payday, a pitanja sam imal, jer me zanimalo... inace, vec dugo igram samp bezveze, za ubit dosadu...

    a kaj se tice race-a, ok, pocetak se priceka, al usred trke sam prosel kroz jedan checkpoint i nije se pojavil sljedeci, nego je ostal taj...

    ok to za pravila kaj se tice auta... nist ne velim, al nek srede server pa budem igral, jer ovak samo za race ima boljih servera, kojem ovaj nije ni do gleznja...

Slične teme

  1. Balkanski San Andreas Multiplayer Server-Genius
    By luuksa in forum Grand Theft Auto
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 06-11-2009, 14:32
  2. Balcan-Stores Novi GTA san Andreas Multiplayer!!
    By marac1985 in forum Grand Theft Auto
    Odgovora: 55
    Posljednji post: 08-10-2008, 20:33
  3. GTA San Andreas Multiplayer pitanje!!!
    By Berax0r in forum Online gaming & living
    Odgovora: 39
    Posljednji post: 29-05-2006, 22:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •