Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: PowerPoint Complete WOW presentacija

  1. #1
    Senior Member Nuke me please Keloson's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Lokejšn
    Postova
    237

    PowerPoint Complete WOW presentacija

    Eto sam da vam kažem da ću počet radit na ovome.
    Prezentaciju o wowu, sve moguće detelje i sve segmente ove igre.

    Želio bih postići da kolega koji je tek počeo igrat World of Warcraft, ima neka predznanja o svakom segmentu igre te tako sebi i drugima olakša WoW advanturu!


    Igram shamana i znam sve o toj klasi te mogu napravit dobar osvrt na tu klasu.
    Tu se javlja problem o kvalitetnom prezentiranju ostalih klasa, iskustva, raid role, pvp role, itd.
    Pa bi molio pojedince da ako žele detaljno opisati svoju klasu, pohvale, kritike, mane prednosti, različitosti u talent tree-ima, zbog čega i ko bi se trebao odlučiti za koju klasu itd ,,, da napišu vamo te ću to sagledat kad budem došao do tog segmenta prezentacija.


    ...

    Pa da krenemo
    ....................../´/)
    ....................,/../
    ............./´/'...'/´`·¸
    ........../'/.../..../......./¨\
    ........('(...´...´.... ~/'...') Nerf this.

  2. #2
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Osijek,Hrvatska
    Postova
    100
    Warrior- Warrior je jedina klasa koja moze nositi sve vrste oruzja osim wandova i sve armore.Warrior je melee klasa sto znaci da imas oruzje i udaras,dok npr. nisi carobnjak i ne koristis se raznoraznim magijama.Warriora preporucujem ljudima koji vole upasti u sredinu akcije.
    Prednosti warriora su ujedno i njegove mane,naime warrior je veoma ovisan o opremi-i kakvu opremu imas takav ces biti(Npr.ako je oprema dobra ti ces biti bolji od ostalih vise nego sto ce biti netko s drugom klasom,a istom opremom)dok ako nemas opremu dogodit ce se nazalost to da ces biti losiji od drugih sa istom tom,losom opremom.Glavne uloge warriora su te da je on tank ili dps-er (znaci tank-prima damage i pokusava natjerati cudovista na sebe,dps-er-ubija cudovista) sada se cini komplicirano,no tijekom igre cete svatiti.Warrior je strasno losa klasa za dizanje levela,i warrior najbolje zasja tek kada dodje do maksimalnog levela i vise ne mora obavljati questove.
    warrior ima 3 talent treea
    to su:
    Protection-za tankanje/primanje sto manjeg damagea.
    Fury-specijaliziranost za borbu protiv cudovista
    Arms-specijaliziranost za borbu protiv drugih igrača.
    __________________________________________________ __

    Posebno sto bih istaknuo je da je jedna velika mana warriora to
    sto nemoze healati(nemoze liječiti)
    __________________________________________________ __
    Osobno smatram da je warrior najzanimljivija i najzabavnija klasa na kojoj imam 106 dana odigrano i 2 godine iskustva.I dan danas mi je zanimljiv kao i prvi dan kada sam ga napravio.Mozda zato sto sam u pubertetu.No ako ste u pubertetu uzmite warlocka.
    __________________________________________________ ______
    Šalu na stranu,only noobs and rogues pick a lock.


    Eto,to bi bio moj esej o warriorima,nadam se da sam pomogao.
    Server:Ragnaros.
    Guildominion.

  3. #3
    Evo za huntera
    Hunter je posebna klasa u WoW-u. Koristi specijalne napade preko svog range oruzja (x-bow, bow, gun) iako mnoge druge klase mogu koristiti ova oruzja nijedna n moze to raditi dobro kao hunter, On ima niz zasebnih napada koji pojacavaju range napade te im dodaju razne efekte. Jos jedan zanimljivost vezana za huntere je da mogu imati ljubimca (pet-a) kojeg pripitome u divljini i pet moze biti macka, medvjed, vepar, razne ptice, vuk... Svaki pet ima svoje mogucnosti te se moze nauciti novima ako to hunter hoce. Hunter je koristan u svim raidovima kao dobar DPS te moze iskoristiti razne trapove (zamke) koje mogu onesposobiti neprijatelja ili im uraditi vecu stetu..
    Hunter ima 3 talent ''drveta''
    Beast mastery: sadrzi niz talenata za pojacavanje vaseg peta
    Marksmanship: pojacava vase napade sa range oruzjem te je (po meni) najbolji build za DPS u raidovima
    Survival: pojacava vasu izdrzljivost te sadrzi talente koji pojacavaju vasu izdrzljivost.

    Hunterova glavna mana je sto zavisi od udaljenosti na kojoj moze koristiti rane oruzje. Za to u PvE - u mu pomaze pet koji je ustvari tanker, a u pvp hunter se oslanja na trapove te razne mogucnosti koje usporavaju neprijatelje

    i samo nek neko izbrise ovaj gore dupli post pogresno sam pritisno hvala
    Ragnaros:
    Hunter 70 (0/45/16)
    Rogue 70 (41/0/20)

  4. #4
    Evo za warlocka.

    Warlock je klasa koja koristi razno razne magije kao napade.Te magije imaju range tj ako vam je protivnik predaleko ne mozete ga napasti tom magijom.
    Dobra stvar kod warlocka ako mrzite skupljat novac na low lvlima je ta sto mozete naucit summonat mounta za 80s( ako se ne varam jer davno je to bilo )
    Warlock ima takoder minione koje dobije rjesavajuci questove i jednog miniona (Felguarda) sa demonology talentima.
    Warlockove prednosti su po meni ujedno i mane jer warlock bi trebao vecinom kontrolirati borbu sto se tice PvP-a koristeci se fearom, howl of terrorom, death coilom, seduceom i drugim magijama koje onemogucavaju kontrolu charra na neko vrijeme. Jer ako meel klase dodu do vas morat cete se vrzo izvuci i udaljiti ih od sebe jer bista mogli lako umrijet.Warlock se uzima u raidovima za DPS vecinom.
    Warlock ima 3 talent tree-a.

    Affliction-pojacava vase curseve i dobijate jos neke nove ako uzmete affliction tree.(za lvl-anje i PvE)
    Demonology-pojacava vas stos e tice stamina i intelecta i vaseg peta.(Nije lose za lvla-nje niti za PvP)
    Destruction-pojacava vase napade i napade avseg peta i dobijate jos neke nove napade ako uzmete destruction.(za PvP vecinom ali s tims pecom stvarno trebate imat malo vise skilla)

    Nadam se da sam pomogao barem malo .

  5. #5
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Iza 22" LCDa :P
    Postova
    277
    Destruction-pojacava vase napade i napade avseg peta i dobijate jos neke nove napade ako uzmete destruction.(za PvP vecinom ali s tims pecom stvarno trebate imat malo vise skilla).
    za destro ti triba crit, bez toga si za k, znaci u pvpu kod neprijatelja sa masu resilienca nemos nista napravit, jer ako ti ne crita.. nista od toga

  6. #6

  7. #7
    ovo bi raspravljanje trebali stavit warlock temu a ne ovdje...
    Ragnaros:
    Hunter 70 (0/45/16)
    Rogue 70 (41/0/20)

  8. #8
    Hmm...sto se tice locka...svi talenti su OK za PvP sto ovisi o tvojem stilu igre...jel volis nabacit milijun dotova, fearat i gledat kako tvoja zrtva polako, bespomocno umire ...ili se volis oslonit na peta, pustit felguarda da pogazi sve ns svom putu ...ili volis spalit svoje protivnike u par sekundi .

    Lock je zbilja zanimljiv jer je kao Affli slican priestu, kao Demon hunteru a kao Destro mageu na svoj jedinstven nacin
    /fear... /dot x4 ... /drain ... /lol

  9. #9
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Outland
    Postova
    151
    Evo za Druida

    Druidi koriste Shapeshift forme i prirodu oko sebe da bi savladali svoje protivnike. Druidi primarno koriste svoje Shapeshift forme za bilo koji nacin igranja jer tbh u svom normalnom obliku nisu nista. Druidi mogu biti samo 2 rase, Taureni na strani Horde i Night Elfs na strani Alliance.

    Bear i Dire Bear Form - Tank forma, glavni atribut Stamina, Armora i Health-a ko u prici, moj druid ima preko 30k Armora i 20k Armora full buffed, moze primit masivne udarce koji bi dps-era ubili na mjestu (Hurtfull Strikes od Gruula na Growth 12, oko 10k+), melee aura

    Cat Form - DPS forma, glavni atribut Agility, visoki Dodge, visoki Attack power, zadaje masne udarce i to jako brzo, napad mu je 1.00, znaci svake sekunde, ima Stealth ability, vrlo korisno za prisuljavanje protivniku, melee aura

    Tree Form - Healer forma, glavni atribut Intelligence, vrlo jaki HoT (Heal over Time) spellovi, group heal, Inervate (obnavljanje mane), Remove Poison, Healing aura (pojacava primljene heal magije)

    Moonkin Form - Magic DPS forma, glavni atribut Intelligence, dosta jaki DoT (Damage over Time) spellovi, zadovoljavajuci CC (Crowd Control), magic aura (pojacava spell crit hit)

    Travel Form - ima ih 3, Land form, Swim form i Flight form, armor i HP ostaju isti kao u normalnom obliku, al se brzina kretanja na otvorenom pojacava ( normalno kretanje u vodi, 40% na kopnu i 60% i 280% u zraku), vrlo korisni za prelazenje srednjih udaljenosti, ali se nemogu koristiti u zatvorenom prostoru (instance (osim Zul'Aman), kuce, itd)

    Druid koristi sva ove Forme u PvE, i po mom osobnom iskustvu i u PvP, ali tamo prevladavaju DPS forme, Cat i Moonkin, kao i Tree forma, dok je Bear forma malo rjedja. Za Tanka specc je 0/51/10, za Cat formu 6/45/10 (ako se ne varam) dok je za Tree formu 0/0/61. Na zalost neznam za Moonkin formu jel nikad nisam igrao kao Moonkin, ja vise volim borbu prsa u prsa.
    Barghast, lvl 70 Tauren Druid, Karazhan Server

    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Barghast

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    za tree formu ja takoder vazan i Spirit...zaboravio si to napomenuti
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  11. #11
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    = Citat = Izvorno postao Gorky
    Za Tanka specc je 0/51/10, za Cat formu 6/45/10 (ako se ne varam) dok je za Tree formu 0/0/61.
    S
    42

  12. #12
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Outland
    Postova
    151
    = Citat = Izvorno postao Spectre
    = Citat = Izvorno postao Gorky
    Za Tanka specc je 0/51/10, za Cat formu 6/45/10 (ako se ne varam) dok je za Tree formu 0/0/61.
    S
    Imas bolji? Onda nemoj nago ga napisi.
    Barghast, lvl 70 Tauren Druid, Karazhan Server

    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Barghast

  13. #13
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Outland
    Postova
    151
    = Citat = Izvorno postao Svinjoguz
    za tree formu ja takoder vazan i Spirit...zaboravio si to napomenuti
    Imas pravo, al sam samo pisao Glavni atribut, ne sve.
    Barghast, lvl 70 Tauren Druid, Karazhan Server

    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Barghast

  14. #14
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    = Citat = Izvorno postao Gorky
    = Citat = Izvorno postao Spectre
    = Citat = Izvorno postao Gorky
    Za Tanka specc je 0/51/10, za Cat formu 6/45/10 (ako se ne varam) dok je za Tree formu 0/0/61.
    S
    Imas bolji? Onda nemoj nago ga napisi.
    Šta će mački 6 u Balance? Niti jedan feral spec ti nema Omen of Clarity. Da dalje nabrajam?
    42

  15. #15
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624
    = Citat = Izvorno postao Spectre
    = Citat = Izvorno postao Gorky
    = Citat = Izvorno postao Spectre
    = Citat = Izvorno postao Gorky
    Za Tanka specc je 0/51/10, za Cat formu 6/45/10 (ako se ne varam) dok je za Tree formu 0/0/61.
    S
    Imas bolji? Onda nemoj nago ga napisi.
    Šta će mački 6 u Balance? Niti jedan feral spec ti nema Omen of Clarity. Da dalje nabrajam?
    pa hajde onda navedi kak to treba bit tt... najlaske je samo "prigovarat"...


    napominjem da ne zelim nikakav flame niti kazem da znam ja niti da sam htio nekoga uvrijediti...

    edit: http://www.wowarmory.com/character-tale ... har&n=Oort

    jedan fini feral druid... talnti su mu 0/50/11

  16. #16
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Imaš druid forume, imaš Elitist Jerks forum, imaš druid wiki, pa gledaj. Ne postoji neki the best build, ovisi o igraču. Ne prigovaram, nego ispravljam

    I općenito ne vidim smisao ovog topica, pogotovo kad je autoru dopizdilo i pokušava dobiti ban na forumu.
    42

  17. #17
    @Karlo- ovaj build koji si naveo je super za tanking
    @Spectre- Omen Of Clarity je itekako dobar talent za feral
    Talenti za micu macu (pvp/dps), jedan od najboljih je
    http://www.wowhead.com/?talent=0zZxGMsfroeuioVxhz
    balance
    http://www.wowhead.com/?talent=MtcrzicsguVoZxmIz
    i drveko
    http://www.wowhead.com/?talent=MzjbzZZxxcteqMeotS (build napravljen tako da je dobar i za bjezanje od horde u BG-ima)

  18. #18
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Outland
    Postova
    151
    sad sam skuzio sta sam napisao, ima covjek pravo, al je to samo trebaop napisat

    Tank je 0/50/11, dps je 6/44/11 (ovih 6 je thorns, pa kad te opizdi neko u melee-u lagano je rootan, 100%) samo nisam siguran jer 6 ili 5. a za tree neznam bolje.
    Barghast, lvl 70 Tauren Druid, Karazhan Server

    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Barghast

  19. #19
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2008
    Postova
    10
    Paladin.

    Paladin je klasa koja kombinira Sealove i Judgemente (posebni spellovi) za napad i manje boostove tijekom borbe.
    Paladini su odlicni zato sto mogu preuzeti razlicite uloge u grupi;mogu biti healeri(oni specijalizirani za lijecenje ostalih clanova grupe,Holy talenti),tankovi(oni s najvise energije,specijalizirani za primanje udaraca) i DPS iliti oni koji mogu napraviti dosta stete protivniku u kracem roku.

    Paladini mogu koristiti 2H maceve,sjekire i maljeve,1H maceve,sjekire i maljeve,koplja i stitove te mogu nositi sve vrste oklopa.

    Jos jedna od dobrih stvari kod paladina je ta sto na 40. levelu dobivaju besplatnog konja,tj. za 1 gold kao skill sto je odlicna cijena.

    Nedostaci su skupe magije i nemogucnost koistenja oruzja na daljinu(luk i strijela ili puske)

  20. #20
    Evo ja se nudim da editiram ovaj post za rogu, al nemogu sad, kad budem imo vremena...
    Zicmi - 70 - dwarf - rogue - Twilight's Hammer
    Zicmi - tauren - warrior - Al' akir
    Zic - blood elf - priest - Bloodfeather
    Zmijoljubac - orc - hunter - Bloodfeather

  21. #21
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Jedem Majonezu, u slast
    Postova
    706
    ma pusti kelosona manijaka da počiva u miru
    na^^jem vas sve na Qurac!!!
    na^^jem vas sve na Qurac!!!
    na^^jem vas sve na Qurac!!!

Slične teme

  1. Dolazi GTA IV: Complete Edition
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 05-10-2010, 21:37
  2. HOMM3 Complete hamachi ??
    By flander in forum Online gaming & living
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 30-11-2009, 22:29
  3. PowerPoint zvuk
    By Ren85 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 06-06-2009, 01:30
  4. PowerPoint prezentacija [2007-2003, Vista-XP]
    By KingTomy in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 16-06-2008, 19:10

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •