Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Zašto mrzim NITEL????

  1. #1
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    575

    Zašto mrzim NITEL????

    dakle narucih jos u UTORAK prije 8 dana novu graficku, SAPPHIRE (u nastavku teksta vidjet cete zasto je to vazno) x1950pro agp i naravno, u cetvrtak odem do poshte to platit sav u nadi da ce mi uspit doc do petka.... ALI!
    U ponediljak ujutro zvoni mob, ja cili u ku**u zbog ucenja i tako, kad ono covik iz NITEL-a. Odlicno, ja se cili veselim itd. kad on mi usere dan da ne moze gore... kaze slijedece... onih SAPPHIREKI nemamo, no 30.10. name dolaze HIS koje su ti ISTE (mos mislit) i onda cemo ti ih poslat... ja u sebi mislim ma super... i ja nako zbunjen pitam, a jel njima ista cijena??? a on odgovara: JE(WTF?!?! ).... i ajde, progutam to i odlucim --> briga me, nije neka razlika, platia sam sve i necu se ic zajebavat s tim...
    Utorak prije nego sta sam krenia u skolu zvoni mob! ii zamisli --> opet isti prijo iz NITEL-a dobar dan, dobar dan marine... danas nam dolaze SAPPHIREKE i odma ti saljemo, i to ce ti doc sutra (danas), valjda od 13-15h! ja super sritan, poklpam slusalicu i to... danas obavijestim doma da mi to rijese oni posto sam u skoli...
    Srijeda --> otisa u skolu i tako, jedva cekam vecer da bacim malo da isprobam novu grafu... ja navecer zovem svoje doma prije treninga, pitam jel doslo meni ono -> odgovor: NIJE TI NISTA DOSLO pa jbt, ajde dolazim sada kuci, gledam mob --> zva je leek iz NITEL-a! pitam sta je reka; reka je da su imali neku 'STRKU' i da ce mi poslat grafu 30.10.!!!!!!!!!!! pa ono ljudi WTFFFFFF??!?!?!

    izvinite ako sam malo previse popljuvao nitel, al mislim ovo je ziva istina i stvarno su ukurcu, pa nemogu doc sebi vise sta mi radi lik

    P.S. e izvinite, nisam mislia da i vi morate pljuvat po nitelu, al ja sam ovo tia izbacit iz sebe!
    Let the bodies hit the floor!

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    pa trgovine su ti obicno takve..

    ja sam uzimao u jednoj lokalnoj prije mj dana novi komp, naravno komponente i reko sam cu si slagat sve... oni narucuju od vemila i linksa..

    i sad naručio sam u petak, a trebalo sve u pon biti .. zove me u pon da nista, da bude u uto..u uto me niti nije zvao...zove me u srijedu da je doslo sve osim grafičke.. da ce ona doc u pet. reko ok nek ovo stoji dok grafa ne dodje kupit cu sve u komadu... dodje pet, nista...sad je vec i stari poludio pa je poceo urlat ovo ono da ce drugdje kupit.. reko je sad kao da je zvao vemil u vž da ce poslat i da je u pon tamo sve.. i naravno nije bio niti pon nego utorak tek... 8 dana vise nego sto su mi prvotno rekli

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    oh, taj nitel
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  4. #4
    Guest
    Mi smo u hrvatskoj.Kaj ste mislili...I ja dođem sa 3000kn po z-5500 pa ih nema u cijelom zagrebu koji je glavni grad hr.Kleo sam sve od majke do Boga...

  5. #5
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Mi smo u hrvatskoj.Kaj ste mislili...I ja dođem sa 3000kn po z-5500 pa ih nema u cijelom zagrebu koji je glavni grad hr.Kleo sam sve od majke do Boga...
    Danas sam ih gledao u Vemilu, izloženi su na polici! Jebenica zvučnici, sateliti ne uljevaju povjerenja ali woofer je loood

    Ja osobno nemam negativnih iskustava sa dučanima pošto uvjek nazovem da mi pošalju ponudu na mail, platim preko interneta i odem po proizvod koji me čeka lijepo rezerviran

  6. #6
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    575
    HINT: pogledaj odakle sam
    Let the bodies hit the floor!

  7. #7
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Ma nema veze od kud si Ja pričam o svojim iskustvima...

    {dosta o vašim problemima, pričajmo malo o meni}S

  8. #8
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    {dosta o vašim problemima, pričajmo malo o meni}S
    loool.......right time at the right place...headshot


    Mada dođu 2 i pol soma ali sponzoruše se pale na to.

    Mada imam malo slabiji z-5400 svejedno se trese žlijeb izvan kuće

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    {dosta o vašim problemima, pričajmo malo o meni}S
    loool.......right time at the right place...headshot


    Mada dođu 2 i pol soma ali sponzoruše se pale na to.

    Mada imam malo slabiji z-5400 svejedno se trese žlijeb izvan kuće
    hehe sta svaku doma vodis da vidi kaj imas od opreme

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.452
    lol

  11. #11
    Guest
    Pa normalno...2 kompa na stolu...case moddana..pa kad drpim susjedu lap...pa kad joj upališ malo mjuzu sa dobrim basom...i upališ carbonče i blur motion...pa kad joj pokažeš kak se hakaju neke stvari i onda je ona jako sretna kaj te poznaje...pa kad joj namigneš i pokažeš lepi velki krevet sa toplom dekicom pa kad joj......joj dalje bolje ne

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Pa normalno...2 kompa na stolu...case moddana..pa kad drpim susjedu lap...pa kad joj upališ malo mjuzu sa dobrim basom...i upališ carbonče i blur motion...pa kad joj pokažeš kak se hakaju neke stvari i onda je ona jako sretna kaj te poznaje...pa kad joj namigneš i pokažeš lepi velki krevet sa toplom dekicom pa kad joj......joj dalje bolje ne
    hehe i meni je to divno... pokažem joj hi fi kako gruva, prethodno sam joj doma sve instalirao od nule, jedna nevina faca, prazan krevet

    i na kraju svega... baš sam sretna kaj te poznajem

  13. #13
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    BS 75
    Postova
    956
    kaj je to nitel?

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    = Citat = Izvorno postao 100EURO
    kaj je to nitel?
    trgovina aka dućan

  15. #15
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    Intel mi ne smeta, ali za Nitel nisam siguran...

  16. #16
    da im pošalješ par kunića dodatnih odmah bi ti poslali grafu...
    budale, ja bi im došao u trgovinu i fino pričao sa njima.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  17. #17
    Member Plants Vs Zombies GRIMSEY's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    'MOG 93
    Postova
    92
    Šta je NITEL.Ja mislim da je to intel.

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao GRIMSEY
    Šta je NITEL.Ja mislim da je to intel.
    Nitel je distributer PC komponenti...

    http://www.nitel.hr/
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  19. #19
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352
    Čitam prvi post i mislim si "pa bokte kad sam ja ovo pisao?". "Kakav mi je to nick?"

    Ugl, čini se da imamo apsolutno istu priču. Istu grafu iz Nitela narucio, zvao me "Željko" da kaže da nemaju tih grafi vise i da im 30.10 dolaze HIS-ove po istoj cijeni...

    Ja bio sretan u neku ruku jer spahirove imaju najlošije hladnjake a HIS-ove među najboljima... I zvali me drugi dan da šalju ipak Sapphire ...

    Ugl, na kraju vrlo zadovoljan svojom Safirovkom. Radi na 680/1640 bez problema i vuče uglavnom sve novije igre na high ( Crysis excluded )

Slične teme

  1. ja uistinu mrzim svoju grafu :(
    By Izgubljeni in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 63
    Posljednji post: 22-08-2008, 15:35
  2. zašto mrzim windowse
    By Gwin in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 16-10-2007, 10:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •