Vidi rezultate ankete: Jeste li punker?

Glasači
189. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Da

    44 23,28%
  • Ne

    145 76,72%
Stranica 4 od 25 PrvaPrva ... 2345614 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 736

Tema: Punk

  1. #91
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Gothmog
    Dobro Nevene,pameti svestrana i svemoguca,reci;tko je po tebi zacetnik punka uz ramonese?
    nije odredjena grupa zasluzna za nastanak punk nego citava nacija mladih....nemoze se takav pokret stvoriti samo ovak....ramonesi, buzzcocks i drugi su pomogli u zacetcima punka i oni su zasluzni da je punk postao popularan al ga noi nisu zaceli....

  2. #92
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    = Citat = Izvorno postao omfgnoob1
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    = Citat = Izvorno postao Gothmog
    a te tvoje image spike ne drze vodu,jer svaka subkultura ima svoj dresscode...
    O dresscode punka je

    Ako je imidž i dresscode spavat u kontenjeru poslije koncerta onda fakat

    Ja osobno ne vidim razliku između punkera i beskućnika, osim kaj beskućnik ima bolju frizuru i čitaviju odjeću.


    joj kako me nervira ovakav stav... pa ne znaci da su pankeri odma klosari i smrde i da se oblace ko ne znam sta... ako slusas pank zar je bitno kako se oblacis i sta vec... brat mi je zavrsia mioc, sad je na faksu, normalno se oblaci, ima kratku normalno kosu, ne smrdi i na koncerte uglavnom ide u rebama i žutoj ili plavoj nekoj majici i on sad nije panker zbog toga.... a to šta je iša iz splita u novi marof i četvrpizdinu da bi čua pase i gužvu ništa ne znači... ili šta je iša u rijeku radi pasa, a da ne govorim o frendu mom, tip pari milo dijete, a nedavno sam ga vidia na ringišpil se tuka ka bolestan i pada po 2-3 puta po pismi... e to su pankeri boga't
    on govori za općeniti dresscode, ne za specifične ljude.
    i da, nije bitno kako se tko oblači, ali svaki stil glazbe podupire određeni "dresscode", a punkerski, je blago... upitan
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  3. #93
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088
    mislim da mi je prvi post na ovom forumu bio tipa: jebiga stari mrtav je(punk), pa su odmah svi skočili kao kakva ti je to izjava, a dobro vjerojatno su u pravu... to je još moj stav al mislim da nema smisla raspravljat o ukusima... koliko znam, nijedan novi bend nije tzv. čru punk bend.. rancid, clash.... e i da ne volim punk nimalo

  4. #94
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Death By Sexy
    mislim da mi je prvi post na ovom forumu bio tipa: jebiga stari mrtav je(punk), pa su odmah svi skočili kao kakva ti je to izjava, a dobro vjerojatno su u pravu... to je još moj stav al mislim da nema smisla raspravljat o ukusima... koliko znam, nijedan novi bend nije tzv. čru punk bend.. rancid, clash.... e i da ne volim punk nimalo
    punk se sve vise mijesa sa popularnijim zanrovima glazbe.
    ali "čru" punk se ocituje u teksovima i svjetonazorima bandova...ali ipak...jebo im pas majku

  5. #95
    ljudi,punk je oduvjek bio underground.to kratko razdoblje sto je bio mainstream u UK-u,to je bilo samo privremeno.ekipa misli da je mrtav jer se ne vrti na MTV-u,mislim ono,naravno da ako non stop zalazite u razno razne disco klubove da neznate za sve te silne punk koncerte koji se događaju uglavnom u nekim bogu-iza-nogu kaficima.al ak se mene pita,tak je najbolje.underground über alles

  6. #96
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    ljudi,punk je oduvjek bio underground.to kratko razdoblje sto je bio mainstream u UK-u,to je bilo samo privremeno.ekipa misli da je mrtav jer se ne vrti na MTV-u,mislim ono,naravno da ako non stop zalazite u razno razne disco klubove da neznate za sve te silne punk koncerte koji se događaju uglavnom u nekim bogu-iza-nogu kaficima.al ak se mene pita,tak je najbolje.underground über alles
    potpis

  7. #97
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    evo primjer crasso de odio (ne puštam, jbg ), likovi imaju jedan album, ono, prodaju ga za 20kn, sviraju odkad ja znam za sebe, prvo nisu imali za bubnjeve pa su na bačvama svirali, nisu imali ni za štapiće nego su ih samo od drva pravili. naprave koncert skupa sa još 5 zadarskih carskih bendova i upad 15kn. mislim ono, poslusajte one njihove tri pjesme i vidit ćete o čemu govorim


    http://www.crassodeodio.tk

    pod downloads

    Bux.to referrer

  8. #98
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    ljudi,punk je oduvjek bio underground.to kratko razdoblje sto je bio mainstream u UK-u,to je bilo samo privremeno.ekipa misli da je mrtav jer se ne vrti na MTV-u,mislim ono,naravno da ako non stop zalazite u razno razne disco klubove da neznate za sve te silne punk koncerte koji se događaju uglavnom u nekim bogu-iza-nogu kaficima.al ak se mene pita,tak je najbolje.underground über alles
    samo sam cekao ovaj post
    alo?

  9. #99
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.438
    = Citat = Izvorno postao [_[_[Sk8man
    _]_]]
    = Citat = Izvorno postao TAGAN
    ne volim punk ni punkere...
    al dobro, ja nisam vazan...
    jelte...
    Ni ja isto. Mislim, podrzavam anarhiju i sve to ali muzika koju slusaju punkeri i nacine na koji se oblace .

    Metal rules.Svaka cast za avatar.NERGAL
    ty, ty, but avatar i sig made by spidEY...

  10. #100
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao omfgnoob1

    joj kako me nervira ovakav stav... pa ne znaci da su pankeri odma klosari i smrde i da se oblace ko ne znam sta... ako slusas pank zar je bitno kako se oblacis i sta vec... brat mi je zavrsia mioc, sad je na faksu, normalno se oblaci, ima kratku normalno kosu, ne smrdi i na koncerte uglavnom ide u rebama i žutoj ili plavoj nekoj majici i on sad nije panker zbog toga.... a to šta je iša iz splita u novi marof i četvrpizdinu da bi čua pase i gužvu ništa ne znači... ili šta je iša u rijeku radi pasa, a da ne govorim o frendu mom, tip pari milo dijete, a nedavno sam ga vidia na ringišpil se tuka ka bolestan i pada po 2-3 puta po pismi... e to su pankeri boga't

    EDIT: ne znam, zasto je ovako velik font ali nemrem smanjit

    Ja sam se obazirao na one punkere koji se oblače k'o faking beskućnici, koji imaju razdrapanu odjeću i starke spajane žicom i kožnu jaknu ispisanu korektorom...

    Ja isto slušam nešto od punka, ne puno, ali slušam i ima mnogo dobrih stvari, ali me živcira taj stil oblačenja punka. Ne moraš se ti tako oblačit da bi bio punker. Ja slušam i rock i metal i svakakvih stvari, pa el se oblačim u starke i neke stare ofucane traperice, kožnu jaknu i te stvari? Ne. Ako nešto slušaš, onda slušaj, odjeća te ne čini punkerom/metalcem/rockerom ili nečim trećem.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  11. #101
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    = Citat = Izvorno postao omfgnoob1

    joj kako me nervira ovakav stav... pa ne znaci da su pankeri odma klosari i smrde i da se oblace ko ne znam sta... ako slusas pank zar je bitno kako se oblacis i sta vec... brat mi je zavrsia mioc, sad je na faksu, normalno se oblaci, ima kratku normalno kosu, ne smrdi i na koncerte uglavnom ide u rebama i žutoj ili plavoj nekoj majici i on sad nije panker zbog toga.... a to šta je iša iz splita u novi marof i četvrpizdinu da bi čua pase i gužvu ništa ne znači... ili šta je iša u rijeku radi pasa, a da ne govorim o frendu mom, tip pari milo dijete, a nedavno sam ga vidia na ringišpil se tuka ka bolestan i pada po 2-3 puta po pismi... e to su pankeri boga't

    EDIT: ne znam, zasto je ovako velik font ali nemrem smanjit

    Ja sam se obazirao na one punkere koji se oblače k'o faking beskućnici, koji imaju razdrapanu odjeću i starke spajane žicom i kožnu jaknu ispisanu korektorom...

    Ja isto slušam nešto od punka, ne puno, ali slušam i ima mnogo dobrih stvari, ali me živcira taj stil oblačenja punka. Ne moraš se ti tako oblačit da bi bio punker. Ja slušam i rock i metal i svakakvih stvari, pa el se oblačim u starke i neke stare ofucane traperice, kožnu jaknu i te stvari? Ne. Ako nešto slušaš, onda slušaj, odjeća te ne čini punkerom/metalcem/rockerom ili nečim trećem.
    sumnjam da beskućnik ima za kožnjak ili starke

  12. #102
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    = Citat = Izvorno postao omfgnoob1

    joj kako me nervira ovakav stav... pa ne znaci da su pankeri odma klosari i smrde i da se oblace ko ne znam sta... ako slusas pank zar je bitno kako se oblacis i sta vec... brat mi je zavrsia mioc, sad je na faksu, normalno se oblaci, ima kratku normalno kosu, ne smrdi i na koncerte uglavnom ide u rebama i žutoj ili plavoj nekoj majici i on sad nije panker zbog toga.... a to šta je iša iz splita u novi marof i četvrpizdinu da bi čua pase i gužvu ništa ne znači... ili šta je iša u rijeku radi pasa, a da ne govorim o frendu mom, tip pari milo dijete, a nedavno sam ga vidia na ringišpil se tuka ka bolestan i pada po 2-3 puta po pismi... e to su pankeri boga't

    EDIT: ne znam, zasto je ovako velik font ali nemrem smanjit

    Ja sam se obazirao na one punkere koji se oblače k'o faking beskućnici, koji imaju razdrapanu odjeću i starke spajane žicom i kožnu jaknu ispisanu korektorom...

    Ja isto slušam nešto od punka, ne puno, ali slušam i ima mnogo dobrih stvari, ali me živcira taj stil oblačenja punka. Ne moraš se ti tako oblačit da bi bio punker. Ja slušam i rock i metal i svakakvih stvari, pa el se oblačim u starke i neke stare ofucane traperice, kožnu jaknu i te stvari? Ne. Ako nešto slušaš, onda slušaj, odjeća te ne čini punkerom/metalcem/rockerom ili nečim trećem.
    da se svi ljudi oblace "normalno",bilo bi jako dosadno

  13. #103
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    da ((
    al meni je baš ok taj stil pankera i metalaca...bolje tot nego šminkrećići....
    btw pistolsi su zakon...održali koncert yeah...rotten dobio čašm u glavu

  14. #104
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    po meni nihov način oblačenja owna sve. ja da obučem nešto osim crnog ili tamno tamno plavog izgorija bi ko vampir na suncu. jednostavno nejde

    Bux.to referrer

  15. #105
    Guest
    ja se ne oblacim kao punker nego se oblacim kao JA. i sad me nije briga jel to nose metalci il punkeri il drkazdije il tko vec. meni se to svidja i to je to!
    sta me sad briga jel to u modi il jel se tak punkeri oblace....zadrzite globalno drustvo u kojem se nezna tko je tko...ja sam individualac!

  16. #106
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    = Citat = Izvorno postao Kron
    po meni nihov način oblačenja owna sve. ja da obučem nešto osim crnog ili tamno tamno plavog izgorija bi ko vampir na suncu. jednostavno nejde
    ija isto,vječito crna majica/tamno plava,crna trenirka ili tamno plava,traperice izderane ili ne...ili neku majcu na neki bend...osalo rijeko obučem šta....gootovo nikd

  17. #107
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    Ajde neka ovo i bude topic za koncerte ove vrste glazbe,pa cu samo reci da je danas u RI u Booki koncert od Guzve u 16-ercu,pa se vidimo tamo...cheers!

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  18. #108
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    U subotu 3. studenog, u prostorijama Kluba Mini Teatar svoj nastup će održati pulska grupa i legenda hrvatske glazbene scene Kud Idioti, a kao predgrupa će nastupiti osječka skupina Grupa Tvog Života. Cijena ulaznica u pretprodaji iznosi 40 kuna dok će na dan koncerta ista iznositi 50 kuna za sve članove Kluba.
    ide se

  19. #109
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    kod nas u DR u 7. mjesecu su bili, upad bio besplatan, a ja nisam iso jer sam bio bolestan

  20. #110
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    = Citat = Izvorno postao Gothmog
    Ajde neka ovo i bude topic za koncerte ove vrste glazbe,pa cu samo reci da je danas u RI u Booki koncert od Guzve u 16-ercu,pa se vidimo tamo...cheers!
    odlična grupa

  21. #111
    Guest
    kad bi barem dead kennedysi nastupili u zagrebu...ali nisu oni sta su nekad bili...cekaj kada je ono koncert hladnog piva?

  22. #112
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    volim slusati punk, ali i horror punk i post punk ponajvise. dobro post punk je granica izmedju panka i old school gotha (kao siouxsie and the banshees) ali to je vec druga tema.
    da, slusam punk ali nisam panker.
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  23. #113
    Senior Member It lives by night omfgnoob1's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Split
    Postova
    623
    danas nama na gripama povodom torcidinog rodjendana nastupa uz druge grupe i djubrivo , slabo ne dajem 80 kn samo za njih
    Gdje umire sloboda javlja se kršćanstvo.

  24. #114
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Lokacija
    Postova
    2.105
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    U subotu 3. studenog, u prostorijama Kluba Mini Teatar svoj nastup će održati pulska grupa i legenda hrvatske glazbene scene Kud Idioti, a kao predgrupa će nastupiti osječka skupina Grupa Tvog Života. Cijena ulaznica u pretprodaji iznosi 40 kuna dok će na dan koncerta ista iznositi 50 kuna za sve članove Kluba.
    ide se
    stari mi pozna sve clanove benda

    pancakes are my business...and business is good

  25. #115
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    = Citat = Izvorno postao eldenwarden
    kad bi barem dead kennedysi nastupili u zagrebu...ali nisu oni sta su nekad bili...cekaj kada je ono koncert hladnog piva?
    na pivu sam bio bar oko 3-4 puta

  26. #116
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    14.12. je cert piva, karta je u novčaniku...
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  27. #117
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    bio jednom,ako opet dođu ici cu opet, jedan od najboljih hrv band

  28. #118
    Guest
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    14.12. je cert piva, karta je u novčaniku...
    e da...nadam se da imam para za to

  29. #119
    ja sam pivo 2 put cul live.oke su,znaju napraviti show

  30. #120
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    In the pies
    Postova
    66
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    ljudi,punk je oduvjek bio underground.to kratko razdoblje sto je bio mainstream u UK-u,to je bilo samo privremeno.ekipa misli da je mrtav jer se ne vrti na MTV-u,mislim ono,naravno da ako non stop zalazite u razno razne disco klubove da neznate za sve te silne punk koncerte koji se događaju uglavnom u nekim bogu-iza-nogu kaficima.al ak se mene pita,tak je najbolje.underground über alles
    ovo je dobra fora dok iskombiniraš da je punk mrtav

    punk danas postoji isto kao i grunge ili reggae
    From d biiiz
    tu jor niiiiz

Slične teme

  1. Daft Punk
    By rave_or_die in forum Multimedia
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 29-03-2007, 11:34
  2. Punk nije mrtav
    By Mir#4o in forum Multimedia
    Odgovora: 194
    Posljednji post: 16-02-2007, 09:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •