Stranica 1 od 11 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 318

Tema: Diablo II

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494

    Diablo II

    evo ja smatram da je igra odlična i sve to al danas mi se desio neki ludi bug. uzeo sam neki predmet iz inventoryja i ne mogu ga više pustit. zatvorim inventory on i dalje stoji na ekranu. i tak sam se ja za****** 10 min i onda sam restarto komp (Jer nisam mogo izać iz igre). takve bugove nisam viđao ni u enter the matrixu koji je tobože bio pun bugova.
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    dialo 2 koja je to igra. jel misliš na diablo 2. igra je b_u_g free

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494
    da, al sam se malo zeznio u pisanju. bome ima b.u.g.ova. ja sam baš doživio jedan poveći. i to me stvarno naljutilo
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Ogg The Dogg
    da, al sam se malo zeznio u pisanju. bome ima Modru Lastuova. ja sam baš doživio jedan poveći. i to me stvarno naljutilo
    o toj igri mi je ovisan rođak. igra dnevno 2h i kaže da je rijetko kad naiće na b_u_g ali zato naiđe na lag

  5. #5
    Igra je BuG free, pre sam se fiksao sa tom igrom, ali posle 200 sati igranja dosadila mi je
    And when you kill a man, youre a murderer
    Kill many, and youre a conqueror
    Kill them all...ooh...oh youre a god!

    BSG FAN

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    diablo 2 rula, al mi je nekim čudom uspio dosadit
    al dugo mi je trebalo za to
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    ja imam origiinal igru...

    ali igrao sam je nekih 10 sati...

    po meni dosadna igra...

  8. #8
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Meni samo nisu jasni frikovi koji imaju svih 7 charactera na lvl 99 i znaju sve iteme i monstere napamet...

    Pošto sam nepopravljivi nostalgičar igram ja neki dan diablo 1 (da da nije tipfeler). Začudili biste se koliko ljudi to još uvije igra...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    al pola ih vara
    frend mi reko
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  10. #10
    Senior Member It lives by night S4MUR41's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    nirvana
    Postova
    657
    Diablo I i II su jedne od najboljih igra na svijetu... ( mnogim ljudima )

    ... ... imam i ja jedan slucaj da sam popizdio... igral sam na nightmare... i doso sam ubit diabla... i koljem ga i koljem... ... i kad mi je osto jos samo jedan hit da ga ubim... igra mi zbrejka... .... .... dobro... mislim si idem ispocetka... ( sejvo sam prije neg sto sam pozvo diabla ) i pozovem ga i koljem ga i isto tako mi osto jos samo jedan hit da ga ubim... I OPET MI ZBREJKA!!!! i jos dva puta sam iso probat... ista prica... i onda mi se igra zgadila... i sad ju opet igram... >_< ( to se sve dogodilo prije dvije-tri godine )

  11. #11
    Senior Member Lord of The Fleas RETROVIRUS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    SOLAR SYSTEM
    Postova
    358
    meni je igra OK, ali nakon nekog vremena jednostavno dosadi-- zvizni monstera ,nađi ulaz za dalje killni šefa .zvizni monstera ,nađi ulaz .....
    kaj znam nekako mi je fornije napucavat švabe i aliene sa kakvom šatganicom
    ˇResponcibilty is the result of Greatnessˇ

  12. #12
    Senior Member Nuke me please Kibo's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    249
    Ma igra je stvarno zakon. A meni je to bio prvi rpg kojeg sam zaigro.
    Od tada mi je rpg najdrazi zanr...

  13. #13
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao S4MUR41
    Diablo I i II su jedne od najboljih igra na svijetu... ( mnogim ljudima )

    ... ... imam i ja jedan slucaj da sam popizdio... igral sam na nightmare... i doso sam ubit diabla... i koljem ga i koljem... ... i kad mi je osto jos samo jedan hit da ga ubim... igra mi zbrejka... .... .... dobro... mislim si idem ispocetka... ( sejvo sam prije neg sto sam pozvo diabla ) i pozovem ga i koljem ga i isto tako mi osto jos samo jedan hit da ga ubim... I OPET MI ZBREJKA!!!! i jos dva puta sam iso probat... ista prica... i onda mi se igra zgadila... i sad ju opet igram... >_< ( to se sve dogodilo prije dvije-tri godine )
    to ti nije b_u_g u igri. vjerojatno ti je oštećen cd pa se igra nije dobro instalirala

  14. #14
    Senior Member It lives by night S4MUR41's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    nirvana
    Postova
    657
    ma znam da nije b_u_g u igri... i nije do CD-a jer sljedeci put kad sam instaliro je sve bilo u dure...

  15. #15
    Member Plants Vs Zombies Exar's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Kraljevstvo SHS
    Postova
    72
    iskreno mislim da svaku osobu koja ne voli Diablo 2 (za diablo 1 razumijem ipak je to stara igra) da treba ubit, bannat i zabranit im da se ikad vise nazivaju gamerima.... "tko ne voli diablo 2"
    (\__/)
    (='.'=)
    (")_(")
    This is Bunny. Copy and paste Bunny&Face into your signature to help him gain world domination.

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    o ukusima se, however, ne raspravlja
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  17. #17
    Senior Member It lives by night tomifish2002's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    623
    diablo 2 je najbolja igra IKAD stvorena. i sam sam bio teški ovisnik
    Core2 duo e6400 @ 3.2 ghz / Thernaltake Big Typhoon / Ga-965-p DQ6 / 2gb Supertalent cl4 / P-O-V 8800gtx 768mb / WD 200gb sata2 / hitachi 80gb sata / Creative X-fi extreme music / Seasonic s12 600w / Samsung 940BF 2ms

  18. #18
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    da,jedna od najboljih,najdepresivniji mi prvi level,ona muzika...još kad sam prvi put igrao pa nisam znao još di da idem i šta da radim pa sam se ful bojao bit kod onog čarobnog stabla jer me oni crni bigfutovi uvjek ubiju ,i još kad kiša počne padati..pa tek ona mjuza u tristramu...a ja u sobi,vani zima,pada kiša..i onda dobijem neki unique predmet pa koljem s njim...inače to mi je najbolji dio diabla 2,itemi....ima ih tisuće
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  19. #19
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Meni samo nije jasno zakaj se ovo pretvorilo u hvalospjev d2... Mislim nemam ja nis protiv diabla, ali ipak je ovaj topic u pljuvacnici... Pljiujte po stvarima koje vam se u d2 ne sviđaju, recimo činjenica da ti pola paladiovih aura u životu nikad nije trebala, ili to da je sorc najneizbalansiraniji lik u cijeloj igri, ili možda na to da cijela igra ima manje quistova nego što ih morrowind ima u SeydaNeenu.....
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  20. #20
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Meni samo nije jasno zakaj se ovo pretvorilo u hvalospjev d2... Mislim nemam ja nis protiv diabla, ali ipak je ovaj topic u pljuvacnici... Pljiujte po stvarima koje vam se u d2 ne sviđaju, recimo činjenica da ti pola paladiovih aura u životu nikad nije trebala, ili to da je sorc najneizbalansiraniji lik u cijeloj igri, ili možda na to da cijela igra ima manje quistova nego što ih morrowind ima u SeydaNeenu.....
    po diablu se ne može pljuvat jer je savršen kao i svaka blizzardova igra

  21. #21
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    meni je prejebena ona muzika iz tristrama. ima tko?
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  22. #22
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    ima par najdebilnijih iritantnijih protivnika...oni mali pigmejci,fetiši,kako se već zovu,iritantno izgledaju i glasaju,i oni njihovi šamani,kad te zdere sa vatrom u roku 2 sekiunde imaš 1/10 healtha.
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  23. #23
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    ah, Fetish
    iritantno do bola
    i oni njihovi shamani
    no ajde, shamani se rješavaju sa salvation-om
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  24. #24
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Meni samo nije jasno zakaj se ovo pretvorilo u hvalospjev d2... Mislim nemam ja nis protiv diabla, ali ipak je ovaj topic u pljuvacnici... Pljiujte po stvarima koje vam se u d2 ne sviđaju, recimo činjenica da ti pola paladiovih aura u životu nikad nije trebala, ili to da je sorc najneizbalansiraniji lik u cijeloj igri, ili možda na to da cijela igra ima manje quistova nego što ih morrowind ima u SeydaNeenu.....
    po diablu se ne može pljuvat jer je savršen kao i svaka blizzardova igra
    Potpisujem, osim WOW

    Inace, fetisi su sjebane stvari, osim ako nisi jedan od njih, jos na players 8 mora se biti extremno oprezan.Sto se tice zvukovaja samo potrpam playlistu sa muzikom pustim ugasim zvukove iz D2 i udri Diablo 2 ftw
    And when you kill a man, youre a murderer
    Kill many, and youre a conqueror
    Kill them all...ooh...oh youre a god!

    BSG FAN

  25. #25
    Senior Member It lives by night tomifish2002's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    623
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Meni samo nije jasno zakaj se ovo pretvorilo u hvalospjev d2... Mislim nemam ja nis protiv diabla, ali ipak je ovaj topic u pljuvacnici... Pljiujte po stvarima koje vam se u d2 ne sviđaju, recimo činjenica da ti pola paladiovih aura u životu nikad nije trebala, ili to da je sorc najneizbalansiraniji lik u cijeloj igri, ili možda na to da cijela igra ima manje quistova nego što ih morrowind ima u SeydaNeenu.....
    po diablu se ne može pljuvat jer je savršen kao i svaka blizzardova igra
    riječi su suvišne
    Core2 duo e6400 @ 3.2 ghz / Thernaltake Big Typhoon / Ga-965-p DQ6 / 2gb Supertalent cl4 / P-O-V 8800gtx 768mb / WD 200gb sata2 / hitachi 80gb sata / Creative X-fi extreme music / Seasonic s12 600w / Samsung 940BF 2ms

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494
    nisam ja reko da je igra loša ali ovaj b.u.g. mi je popio krv na slamku. ja sam pola sata(Doslovno) kliko posvuda po ekranu i nema efekta. čekić stoji i ne miče se.
    enekad me stvarno znalo naživcirat što mojm liku treba 5 min da nekog (manjeg protivinika) lup. igram sa necromancerom i ponekad moji skeletal mageovi i golem ubiju više neprijatelja nego ja
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  27. #27
    Senior Member Lord of The Fleas RETROVIRUS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    SOLAR SYSTEM
    Postova
    358
    hmm jel mi može djelatni prosvjetitelj razjasniti termin--Modra Lastavica--
    ˇResponcibilty is the result of Greatnessˇ

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao RETROVIRUS
    hmm jel mi može djelatni prosvjetitelj razjasniti termin--Modra Lastavica--
    slažem se, taj termin se često nekak koristi, izgleda da su mnogi još u osnovnoj
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494
    pa svaki put kad pokušaš napisat riječ bLuLg.(izbaci slova L) ispadne bug
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  30. #30
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    Cenzura....iako jako debilna jer časopis B u g nikad ni ne spominjemo, kad tu riječ ipak spomenemo govorimo o greškama u igri.

    ovi iz redakcije su ipak malo zabrijali.
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

Slične teme

  1. Diablo
    By Razzarach in forum Blizzard: Warcraft, StarCraft, Diablo
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 17-09-2011, 13:21
  2. P: Diablo III
    By Deadlus in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •