Prikazujem rezultate 1 do 30 od 30

Tema: valve i pare

  1. #1
    Guest

    valve i pare

    Dakle iz pouzdanog izvora sam saznao zasto Valve nije izdao Black Box!
    Dakle Valve (tj. ljudi iz njega) su shvatili da im je isplativije izdati samo Orange Box te će ljudi većinom njega kupiti jer ako zele kupiti Team Fortress 2 i Portal ovo im je najjeftinije...o da...dakle j.ebem vam majku pohlepnu...nadam se da ce pare uloziti u half life 3...

  2. #2
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Preko steama se uredno može kupiti svaka igra posebno, ali orangeom uštediš trideset baksa.

  3. #3
    i mi bi sad trebali pljuvat po valveu, mda, kako da ne
    no way amigo....
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  4. #4
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Shadow Moses Island
    Postova
    979
    Da trideset baksa! Osamdeset! (79.95 preciznije )
    STEAM FTW! Kod njih sam ušparao love i love! CoD 4 kupujem preko STEAM-a definitivno.
    Moja l337 hax00r baja: [AMD x2 4200+] [nVidia 8800 GTS (640 MB)] [OCz 2GB DDR 2 (1066Mhz)] [HDD: Seagate Barracuda 320GB] [PSU: Chiftec 550 W]

  5. #5
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    Meni je osobno ta digitalna distribucija glupost. Zar nije imati original nešto kao nekakav ponos, da se možete divit kutiji na polici/stolu ili nečem drugom. Digitalna distribucija je jeftinija, ali ja osobno cijenim svaku originalnu igru koju imam kod kuće, a kada bi išao ovom digitalnom distribucijom moji originali se ne bi razlikovali od skurenjača, isto bi mi bio Traxdata DVD koji ima natpis napisan crnim ili zelenim markerom.


    GOD DAMNIT DAJ MAKNITE TU MUTAVU CENZURU, MORAO SAM EDITIRAT POST.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  6. #6
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Shadow Moses Island
    Postova
    979
    Pa jasno da bi prije kupio lijepo upakiranu igru na nekom mediju. Znam kakav je to osiječaj
    Ali za nekoga to još ide u srednju školu kao ja cijena od 200kn manje je puno, a i igru možeš nabaviti kad god hočeš (tj. kada skupiš novac) bez straha da će je rasprodati.
    Moja l337 hax00r baja: [AMD x2 4200+] [nVidia 8800 GTS (640 MB)] [OCz 2GB DDR 2 (1066Mhz)] [HDD: Seagate Barracuda 320GB] [PSU: Chiftec 550 W]

  7. #7
    meni je također digitalna distribucija debilizam i ne mislim ju koristiti.kaj se tice neizdavanja black boxa,to ja valve vec prije par mjeseci objavil

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Lokacija
    Postova
    2.105
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    meni je također digitalna distribucija debilizam i ne mislim ju koristiti.kaj se tice neizdavanja black boxa,to ja valve vec prije par mjeseci objavil
    potpuno se slazem, isti je slucaj bio i sa GW:Eotn kada su skoro svi karticom uzimali... ja nisam

    pancakes are my business...and business is good

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    ma nije baš debilizam al i ja više volim klasično pakovanje igre

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    I ja volim klasično pakovanje.
    Mogu nabavit sva tri djela PoP-a za 30kn,ali rađe sam sad potrošio 15.99 evra na sva tri skupa,original u kutiji.Brzo kupujem CS preko steam-a,ali ostalo je sve na CD-ima...
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer mamlaz's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Tamo gdje se svijetla gase...
    Postova
    1.434
    Steam je zakon...

    200KN za 3 kuutije je loše....

    Nadalje, kad ti se CD/DVD/BL/HD-DVD izgrebe, možeš se lupit nogom u glavu, dok preko steama samo ponovno skineš!

    I još nešto: Bioshock se može samo 3 puta aktivirati na 3 razne konfiguracije, ako je BOX verzija.... A ako je steam verzija, možeš na koliko hoćeš!

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    Ja steam ne koristim jer mi starci ni napušeni i na teškim drogama u snu nebi dali karticu da kupim igru , nego bi srali i srali i srali i srali i ...
    Originali jesu kul ali toga u nas nema, ima neš malo dolazi ali to je skupo ko đavo
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  13. #13
    = Citat = Izvorno postao Jopax
    Ja steam ne koristim jer mi starci ni napušeni i na teškim drogama u snu nebi dali karticu da kupim igru , nego bi srali i srali i srali i srali i ...
    Originali jesu kul ali toga u nas nema, ima neš malo dolazi ali to je skupo ko đavo
    jebiga, u meni isto..
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  14. #14
    Senior Member Lock'n'Load vkgamer16's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Rapture
    Postova
    153
    steam je jadan,lakse mi je oko srca kad odem u algoritam i fino si kupim bioshock original u kutiji,a ne preko steama.
    Lunatics.Leaks.Rebellion.And now bleeding ghosts.Aint life in Rapture grand?

  15. #15
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    = Citat = Izvorno postao vkgamer16
    steam je jadan,lakse mi je oko srcaSkad odem u algoritam i fino si kupim bioshock original u kutiji,a ne preko steama.
    Hoces rec da Box izdanja igara rjesavaju srcane tegobe i lijece srcane bolesti?
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  16. #16
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao vkgamer16
    steam je jadan
    Steam je najbolji izum poslije narezanog kruha.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  17. #17
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Lara Croft Mansion
    Postova
    1.636
    Tako je..
    Steam je po meni najbolje a onda dolazi play nc

  18. #18
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao vkgamer16
    steam je jadan,lakse mi je oko srca kad odem u algoritam i fino si kupim bioshock original u kutiji,a ne preko steama.
    Slažem se!

    Tko bi pametan kupio bioshock prvoga dana bez straha hoće li 2K ikada ispraviti problem s instalacijom i usput uštediti 200 kuna nauštrb običnog dvd boxa?

  19. #19
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao vkgamer16
    steam je jadan,lakse mi je oko srca kad odem u algoritam i fino si kupim bioshock original u kutiji,a ne preko steama.
    Slažem se!

    Tko bi pametan kupio bioshock prvoga dana bez straha hoće li 2K ikada ispraviti problem s instalacijom i usput uštediti 200 kuna nauštrb običnog dvd boxa?
    weky te pokopal
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    Meni je osobno ta digitalna distribucija glupost. Zar nije imati original nešto kao nekakav ponos, da se možete divit kutiji na polici/stolu ili nečem drugom. Digitalna distribucija je jeftinija, ali ja osobno cijenim svaku originalnu igru koju imam kod kuće, a kada bi išao ovom digitalnom distribucijom moji originali se ne bi razlikovali od skurenjača, isto bi mi bio Traxdata DVD koji ima natpis napisan crnim ili zelenim markerom.
    U potpunosti se slažem. Baš sam jučer razmišljao o ovome: STEAM ili oriđiđi u ruci i više mi se sviđa oriđiđi u ruci bez obzira što je STEAM povoljniji, jer kada bih igru skinuo preko STEAM-a i skurio ju na prazan DVD imao bih osjećaj da sam ju nabavio "ISPOD ŠTANDOVA", znači samo pravac trgovina ili ništa, ali to opet ne znači da je STEAM crap, a niti ne mislim tako. Tko voli nek izvoli

  21. #21
    Senior Member It lives by night snowblind's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    587
    = Citat = Izvorno postao Peyo
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    Meni je osobno ta digitalna distribucija glupost. Zar nije imati original nešto kao nekakav ponos, da se možete divit kutiji na polici/stolu ili nečem drugom. Digitalna distribucija je jeftinija, ali ja osobno cijenim svaku originalnu igru koju imam kod kuće, a kada bi išao ovom digitalnom distribucijom moji originali se ne bi razlikovali od skurenjača, isto bi mi bio Traxdata DVD koji ima natpis napisan crnim ili zelenim markerom.
    U potpunosti se slažem. Baš sam jučer razmišljao o ovome: STEAM ili oriđiđi u ruci i više mi se sviđa oriđiđi u ruci bez obzira što je STEAM povoljniji, jer kada bih igru skinuo preko STEAM-a i skurio ju na prazan DVD imao bih osjećaj da sam ju nabavio "ISPOD ŠTANDOVA", znači samo pravac trgovina ili ništa, ali to opet ne znači da je STEAM crap, a niti ne mislim tako. Tko voli nek izvoli
    slažem se s vama, koliko god je steam odličan servis za prodaju i unatoč tome što je jeftiniji nego kada se kupi u trgovini ipak mi je puno draže imati kutiju i igru nego prazne gigabajte. Ovako mogu pokazati što imam od originala i s čime se ponosim.

  22. #22
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    70

    Re: valve i pare

    = Citat = Izvorno postao eldenwarden
    Dakle iz pouzdanog izvora sam saznao zasto Valve nije izdao Black Box!
    Dakle Valve (tj. ljudi iz njega) su shvatili da im je isplativije izdati samo Orange Box te će ljudi većinom njega kupiti jer ako zele kupiti Team Fortress 2 i Portal ovo im je najjeftinije...o da...dakle j.ebem vam majku pohlepnu...nadam se da ce pare uloziti u half life 3...
    Gdje ti živiš? Ovo je bilo jasno od kada je orange box bio najavljen što ne znači ništa negativnoga. Dapače, da bar i drugi krenu za takvim kompilacijama visokokvalitetnih naslova. OB ostaje jedan od najboljih "best buy"eva u videoigrama.

  23. #23
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Somewhere
    Postova
    20
    = Citat = Izvorno postao Jopax
    Ja steam ne koristim jer mi starci ni napušeni i na teškim drogama u snu nebi dali karticu da kupim igru , nego bi srali i srali i srali i srali i ...
    Originali jesu kul ali toga u nas nema, ima neš malo dolazi ali to je skupo ko đavo
    Mozes kupit u nas original, ili za te pare kupit 3 negdje u Hrvatskoj. Proklet bio ovaj grad.
    It's a fucked up world, what a fucked place.
    Everybody's judged by their fucked up face.
    Fucked up dreams, fucked up life.
    Fucked up kid, with a fucked up knife.

  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    Iskreno, ne razumijem zasto bi Steam bio debilizam, dapace meni je to definitivno puno bolje rijesenje, i za bilo koga sa flatom, zasto, pa iz jednostavnog razloga sto su CD-i i DVD-i jako skloni grebanju, trosenju i ostalim pizdarijama, da ne spomenem amneziju koju uzrokuju kada ih posudite frendovima. Preko Steama kupim igru, i imam ju za vijeke vjekova, i neka mi se 15 puta sjebe dvd, i neznam kako sruse Windowsi, instaliram Stem, stavim da se dwnl i za par sati igram... eto prosto seljacki objasnjenje.

    Oko pakiranja.... to je jednostavno subjektivno, meni je blesavo dati vishe para za malo plastike i papira, iovako imam pun ormar smeca, jos jedna kutija ce samo ubrzati vrijeme do preslagivanja ormara (nije mi bas preugodno kada se vrata nedaju zatvoriti...).

  25. #25
    Senior Member It lives by night snowblind's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    587
    = Citat = Izvorno postao Bishop_45_(2)
    Iskreno, ne razumijem zasto bi Steam bio debilizam, dapace meni je to definitivno puno bolje rijesenje, i za bilo koga sa flatom, zasto, pa iz jednostavnog razloga sto su CD-i i DVD-i jako skloni grebanju, trosenju i ostalim pizdarijama, da ne spomenem amneziju koju uzrokuju kada ih posudite frendovima. Preko Steama kupim igru, i imam ju za vijeke vjekova, i neka mi se 15 puta sjebe dvd, i neznam kako sruse Windowsi, instaliram Stem, stavim da se dwnl i za par sati igram... eto prosto seljacki objasnjenje.

    Oko pakiranja.... to je jednostavno subjektivno, meni je blesavo dati vishe para za malo plastike i papira, iovako imam pun ormar smeca, jos jedna kutija ce samo ubrzati vrijeme do preslagivanja ormara (nije mi bas preugodno kada se vrata nedaju zatvoriti...).
    s gornjim dijelom posta se moram složiti, jer sam vidio kada mi je frend sjebao kutiju i malo cd izgrebao od gran turismo 2 i to nije lijep osjećaj

  26. #26
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Paaa... original igre se ne posuđuju nikome, eventualno možda najboljem frendu pod uvjetom da nije retard.

    Ja ih držim na polici,kao što je neko rekao, podsjećaju na trofeje,lijepe kutije s papirnatim manualima.

    A tek Collector's Edition primjerci koji dolaze u metalnim kutijama,uf..

    Što se tiče grebanje,na sigurnosnu kopiju imam pravo tako da me nije briga.

  27. #27
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Shadow Moses Island
    Postova
    979
    = Citat = Izvorno postao Bishop_45_(2)
    Oko pakiranja.... to je jednostavno subjektivno, meni je blesavo dati vishe para za malo plastike i papira, iovako imam pun ormar smeca, jos jedna kutija ce samo ubrzati vrijeme do preslagivanja ormara (nije mi bas preugodno kada se vrata nedaju zatvoriti...).
    QFT
    I još da spomenem da kupiš igru za manju cijenu nego u trgovinama i kupiš je kada to tebi odgovara.
    Moja l337 hax00r baja: [AMD x2 4200+] [nVidia 8800 GTS (640 MB)] [OCz 2GB DDR 2 (1066Mhz)] [HDD: Seagate Barracuda 320GB] [PSU: Chiftec 550 W]

  28. #28
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    70
    I naravno ako izlazi igra na steamu dostupna ti je od istog dana, a ne da čekaš još nekoliko dana dok ne dode do Lijepe Naše.

  29. #29
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bač
    Postova
    918
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    = Citat = Izvorno postao vkgamer16
    steam je jadan,lakse mi je oko srcaSkad odem u algoritam i fino si kupim bioshock original u kutiji,a ne preko steama.
    Hoces rec da Box izdanja igara rjesavaju srcane tegobe i lijece srcane bolesti?


    koji si ti car
    AMD Athlon64 3000+\\MSI K8N Neo4 - FI\\2 x 512MB PC400\\300GB HDD\\MSI NX7600GT 256MB\\Creative Audigy LS\\LG L222WS\\Genius SW-5.1

  30. #30
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: valve i pare

    Ma jebesh kutiju prokletu wtf

    Vi ochigledno neuzimate od svojih pare te igre...
    #paperplatoongoonz

Slične teme

  1. Mjenačnica- iliti oće tko pare za pare!
    By Wolfman in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 15-07-2007, 00:10
  2. KLADIONICA (za pare)
    By Kron in forum Alt-F4
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 24-10-2006, 22:23
  3. Na sta pljunuti pare...?
    By systems in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 20-06-2006, 19:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •