Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Guild Wars Factions i Nightfall Collectors Edidion

  1. #1

    Guild Wars Factions i Nightfall Collectors Edidion

    zna li tko gdje ili da li se uopče u lijepoj našoj mogu nabaviti Guild Wars Factions Collectors Edition i Guild Wars Nightfall Collectors Edition

  2. #2
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Jesi probao u crovortexu? Imaju i dostavu, a imaju i dućan s mlijekom, kruhom i salamama...
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  3. #3
    Evo znam da nije ovo pravi odgovor no imaš sa foruma što se prodaju pa evo ti par linkova pa pogledaj...

    S
    P: Guild Wars Prophecies, Factions i Nightfall
    -Maloki


    P: GW Prophecies + Factions-Cale

    P:GUILD WARS (sve tri kompanje) account RANK 8-IvanDD

    P: GW P,F,NF-Tsumetai Ryujin

    Mislim da ti je isplatnije od forumaša,ipak možda nađeš jeftinije i bolje...

    p.s.zemi od maloki-a!!!!1111eleveneleveneleven

  4. #4
    CroVortex je imao ali je rasprodao sad ima samo standardna izdanja.

    A od Forumaša mi ne odgovara zato što već imam acc pa bih ove htio spojiti s tim.

  5. #5
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    pa ako ti je problem do itema i golda na svom acc, onda posudis frendu svoj acc na trenutak dok si prebacujes sve to na novi acc. Ja bi ti ovo dao po vrlo povoljnoj cjeni (oko 400kn). Ak si zainteresiran, javi. Sam mi reci od kud si...

  6. #6
    Senior Member Ninja hurdle SnowFlake's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zugreb
    Postova
    952
    maloki a meni si ponudio 350,eh da ja već kupio tako da ništa,iako si mislim kupiti factions uskoro,pa ako budeš još imao tada,osim ako neželiž da ne bude komplet kao

  7. #7
    nije mi toliko zbog golda koliko zbog likava koje sam napravio imam na tri lika sve skilove za sve pofesije, 100% istraženu mapu i još hrpu toga neda mi se sve ponovno to skupljati

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •