Stranica 1 od 12 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 351

Tema: Tučnjave

  1. #1
    Senior Member It lives by night Hamti Damti's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Trg Žrtava Komunizma
    Postova
    529

    Tučnjave

    Da li se znate ako treba potući kad vas neko izaziva i dali pomažete prijateljima u takvim situacijama?

    Modovi lockajte ako postoji slična tema

  2. #2
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095
    Ako je osoba glupa odhebem ju...sto je u vecini slucajeva to tako da se bas i ne fajtam u zdanje vrijeme..
    uvijek brani prijatelje...ili obrnuto..

  3. #3
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    provincija
    Postova
    340
    što, šakama i to? pa nismo djeca

    to se radi varanjem
    Long road out of Eden.

  4. #4
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    palica ekipa i gg ) previse snicla mi je do sad trebalo tako da ..)
    maca na forumu

  5. #5
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    ne tucem se bas (druge mislim) jel nemam bas prilika za to. al da neko krene na mene, onda bi bilo svega

  6. #6
    Member Plants Vs Zombies Panzer Grenadier's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Iza ciljnika
    Postova
    88
    Idem na karate 7 godina, klonite me se
    Okružen sam prljavim kapitalističkim svinjama!

  7. #7
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    moze 1v1? haha, salim se

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tanaris
    Postova
    1.371
    = Citat = Izvorno postao shai_hulud
    što, šakama i to? pa nismo djeca

    to se radi varanjem
    lol kaj izvadis blokic na koje pise ''console'' i upises u njega god ili whosyourdaddy

    otp: ne tucem se previse jer uvjek iam nekoga ko mi cuva leda. 1 se potuku sa likom iz razreda, pomirili se, sad smo si the best. 2. put sam se potuko prosle godine mislim i to zbog lopte ( ) jer mi je jedan raspucal loptu na krov, neko ju je uzel i on mi nie htel pare dat. i tak je njega cjeli razred branil, rekli da je bolje da ga ne diram. ja pozvao frendove koji idu u srednju pa se niko nije mjesal ( uglavnom ). pobral sam jednu saku ( nije bilo ni modrice ni nist ) jer me ovaj jedan primil i bas kad me pustil ovaj me je spucal. ( ovaj kaj me primil je odma i naebal ) na kraju se je rasplakal jer sam mu rebra razvalil koljenom ( wrestling style FTW ). 3. put sam se trebal tuc sa jednim likom jer je mislil da mu ocu curu maznut ( a uopce nisam htel ). trebali smo se tuc i poslje skole i ja se zurim na igraliste, ucitelj me prije pustil jer sam putnik i dodem na igraliste i saznam da ga je moj frend zasamaral i ovaj je otisel
    et to su bile ''prave'' sore u mojem zivotu. ove ostale ne brojim. tipa kad mi se lik bahatil nest me zaebaval jer sam rapper ( ) i sidem ja s bicikla, on krene na mene sakom ja blok i poluga. on zavrsi na ambulanti sa iscasenim ramenom

    bilo je inace i onih dogovora ekipa iz jedne skole vs ekipa iz druge skole ( samo su 2 osnovne u kz ) ali ovi iz donje skole su uvjek zbrisali kad bi mi dosli pred njihovu skolu iako su oni nas zvali da se soramo
    a inace da vidim da mi neko frenda tuce uletil bi makar i kamenom ak su jaci

    edit: oduvjek sam se htel upisat na hrvanje
    You must treat a rogue like your proctologist.

    Step 1: Drop your pants
    Step 2: Bend over
    Step 3: Look at him and ponder
    Step 4: Ask what he intends to do with the broomstick and KY Jelly.

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    ima nekoliko tjedana kada sam došao u zagreb, već su me prvi dan trojica napala. dobro bi mi došlo tada nekoliko frendova...

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875
    Klonim se problema, i tko se tuce bas se nema cime pohvaliti

  11. #11
    = Citat = Izvorno postao Zorg_The_Borg
    Klonim se problema, i tko se tuce bas se nema cime pohvaliti
    "Scars prove my worth!" IG Priest disagrees.
    Inače se slažem i ne uvlačim se u nikakve tučnjave zato jer nemam razloga. Možda zato jer nisam jedan od onih koji ostaju kad počnu sranja, već odmah izvršim jedan eksodus put kuće.

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tanaris
    Postova
    1.371
    = Citat = Izvorno postao ChR0NoS
    ima nekoliko tjedana kada sam došao u zagreb, već su me prvi dan trojica napala. dobro bi mi došlo tada nekoliko frendova...
    iam ja neke frendove janjevce pa... odma ih 500 dode
    You must treat a rogue like your proctologist.

    Step 1: Drop your pants
    Step 2: Bend over
    Step 3: Look at him and ponder
    Step 4: Ask what he intends to do with the broomstick and KY Jelly.

  13. #13
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    [quote=Arbiter of Change]
    = Citat = Izvorno postao "Zorg_The_Borg":3jx186lk
    Klonim se problema, i tko se tuce bas se nema cime pohvaliti
    "Scars prove my worth!" IG Priest disagrees.
    Inače se slažem i ne uvlačim se u nikakve tučnjave zato jer nemam razloga. Možda zato jer nisam jedan od onih koji ostaju kad počnu sranja, već odmah izvršim jedan eksodus put kuće.[/quote:3jx186lk]


    također,kad vidim da je netko počro fantazirat i baljezgat gluposti pokupim se doma,ako se počnem svađat s nekim, prihvatim tvrdnju da je u pravu pa makar i nije i završim raspravu

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tanaris
    Postova
    1.371
    [quote=flander]
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    = Citat = Izvorno postao "Zorg_The_Borg":q8d1x8nx
    Klonim se problema, i tko se tuce bas se nema cime pohvaliti
    "Scars prove my worth!" IG Priest disagrees.
    Inače se slažem i ne uvlačim se u nikakve tučnjave zato jer nemam razloga. Možda zato jer nisam jedan od onih koji ostaju kad počnu sranja, već odmah izvršim jedan eksodus put kuće.

    također,kad vidim da je netko počro fantazirat i baljezgat gluposti pokupim se doma,ako se počnem svađat s nekim, prihvatim tvrdnju da je u pravu pa makar i nije i završim raspravu[/quote:q8d1x8nx]

    joj ja nemrem nekome tak popustiti ak nije u pravu
    You must treat a rogue like your proctologist.

    Step 1: Drop your pants
    Step 2: Bend over
    Step 3: Look at him and ponder
    Step 4: Ask what he intends to do with the broomstick and KY Jelly.

  15. #15
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Ovo si mogao slobodno otvorit pod "Lovačke priče". Već vidim one sheme razbijačina ja protiv desetorice, još su imali palice, boksere, knauf...
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tanaris
    Postova
    1.371
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    Ovo si mogao slobodno otvorit pod "Lovačke priče". Već vidim one sheme razbijačina ja protiv desetorice, još su imali palice, boksere, knauf...
    mda, i cigle i zbuku
    You must treat a rogue like your proctologist.

    Step 1: Drop your pants
    Step 2: Bend over
    Step 3: Look at him and ponder
    Step 4: Ask what he intends to do with the broomstick and KY Jelly.

  17. #17
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    [quote=B4j4]
    = Citat = Izvorno postao flander
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    = Citat = Izvorno postao "Zorg_The_Borg":upp0ha53
    Klonim se problema, i tko se tuce bas se nema cime pohvaliti
    "Scars prove my worth!" IG Priest disagrees.
    Inače se slažem i ne uvlačim se u nikakve tučnjave zato jer nemam razloga. Možda zato jer nisam jedan od onih koji ostaju kad počnu sranja, već odmah izvršim jedan eksodus put kuće.

    također,kad vidim da je netko počro fantazirat i baljezgat gluposti pokupim se doma,ako se počnem svađat s nekim, prihvatim tvrdnju da je u pravu pa makar i nije i završim raspravu
    joj ja nemrem nekome tak popustiti ak nije u pravu[/quote:upp0ha53]


    a znam, al hebiga ak budali nemoš dokazat kaj bum se onda ja natjeraval s njim kak je on tvrdoglam, ok ti si u pravu i amen, neam živaca sa takvim ljudima razgovarat, klonim ih se u širokom luku, ili kad mi lik stalno neke ono baš djetinjaste fore prodaje,koje nemaju veze sa vezom, to odma odjebem i ignoriram kao ono smijem se na silu, ali si mi slim, majke ti budale

  18. #18
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tanaris
    Postova
    1.371
    [quote=flander]
    = Citat = Izvorno postao B4j4
    = Citat = Izvorno postao flander
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    = Citat = Izvorno postao "Zorg_The_Borg":3med45jt
    Klonim se problema, i tko se tuce bas se nema cime pohvaliti
    "Scars prove my worth!" IG Priest disagrees.
    Inače se slažem i ne uvlačim se u nikakve tučnjave zato jer nemam razloga. Možda zato jer nisam jedan od onih koji ostaju kad počnu sranja, već odmah izvršim jedan eksodus put kuće.

    također,kad vidim da je netko počro fantazirat i baljezgat gluposti pokupim se doma,ako se počnem svađat s nekim, prihvatim tvrdnju da je u pravu pa makar i nije i završim raspravu
    joj ja nemrem nekome tak popustiti ak nije u pravu

    a znam, al hebiga ak budali nemoš dokazat kaj bum se onda ja natjeraval s njim kak je on tvrdoglam, ok ti si u pravu i amen, neam živaca sa takvim ljudima razgovarat, klonim ih se u širokom luku, ili kad mi lik stalno neke ono baš djetinjaste fore prodaje,koje nemaju veze sa vezom, to odma odjebem i ignoriram kao ono smijem se na silu, ali si mi slim, majke ti budale [/quote:3med45jt]

    ma to ja nabrzaka: ''bas si fora os mi bit frend ?'' ili ''wow, daj me poskakljaj da se nasmijem'' ili ''decko si mi malo simple a ?''
    You must treat a rogue like your proctologist.

    Step 1: Drop your pants
    Step 2: Bend over
    Step 3: Look at him and ponder
    Step 4: Ask what he intends to do with the broomstick and KY Jelly.

  19. #19
    Jako rijetko dolazim u takve situacije.Ali u slucaju da se dogodi nekaj slicno misljenja sam da je bolje zivjeti povrijeđenog ponosa (votevr to znaci lol) nego povrijeđenog nosa.Ali sve ima svoje granice naravno.

  20. #20
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    baš se i nema smisla tuć...
    pomalo djetinjasto i idiotno

  21. #21
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    BS 75
    Postova
    956
    nemam se bas previse razloga tuc jer idem u skolu u gradu kojem zivim i di nema bas puno nepoznatih likova koji bi se sorali tak da ...al kad bi frend bio u frci a da nije zbog neke gluposti naravno da bi mu pomogao

  22. #22
    Member Plants Vs Zombies HaTe's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    somewhere far beyon
    Postova
    52
    Ubij!
    (ak zeli ko zaradit prek neta nek mi se javi na pm)

  23. #23
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    3.167
    = Citat = Izvorno postao HaTe
    Ubij!
    Aj molim te se pokopaj sa ovakvim izjavama.
    Now you're old and full of hatred
    Take a pill to masturbatred
    Children point to you and scream
    Because they will become that thing

  24. #24
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Lokacija
    Postova
    2.105
    ne tucem se cesto, skoro uopce ne...

    al zato mosh

    pancakes are my business...and business is good

  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    pokusavam izbjec tucnjave al s obzirom da su nekolicina frendova "hoolsi" kad se izade van ima ih jako puno pa tako da uvjek sloze kakvu frku...

    sad na ljeto sam bio u jednom kaficu i neki siptar mi sestricnu zajebavao pipao po bulji, to ispred mene...samnom je bio taj jedan frend kojem tucnjave nisu nepoznanica...uglavnom zakacili smo se u wc u nas 2 sa njih 5...dobio sam bocu u glavu...uglavnom na podu su me zbombali...kad smo izasli van di je bio ostatak moje ekipe...istukli smo njih...i jos neke cigane...nazalost to nije izljecilo moju krvavu glavu ^

  26. #26
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.022
    Već vidim, sad se tu skupili dežurni kvazi-razbijači i pričaju kak su upuali petero ljudi sa jednim metkom, sa palicom probili srce desetorici sa pištoljima itd. Al jbg, s vremena na vrijeme dođu ovakvi lovački topici, bit će i to lokano. Ovakvim topicima to dolazi po difoltu.
    Al inače, nije da se bojim pošorat, al ne dolazim prečesto u priliku, vidjet ćemo ^^ Skompal sam se sa većinom hoolsa u školi, tak da možda ak ćemo ić van, nadam se da je Sys u krivu, volim dobru šoru, al staklo u lubanji ne cijenim )))))))))))))))))))))))

  27. #27
    Senior Member It lives by night Hamti Damti's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Trg Žrtava Komunizma
    Postova
    529
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    ti se samo čmaraš...
    inače smatram da dobro komponirana izjava može napraviti više od loma lubanje...doduše volio bih nekome polomit lubanju...any volunteers?

    ME! ME! ME!!!

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    e bas sam mislio otvorit topic

    1. fajt pravi sam imao prije 2 godine, isli mi iz skole po noci i sletio se jedan lik(moj vrsnjak) na mene sa leda a ja jos torbu imo, mi padnemo na pod i poceli se fajtat no ubrzo nas rastavili frendovi... zatim je reko da vec nekoliko mjeseci trenira hrvanje i da me moze razbit ko p**ku...

    ja reko frendovima da "pripreme" mobove za sutra da cu ga prebit... ovaj to cuo i pred pocetak 3 sata(tjelesni) ovaj me poceo provocirat, mi se fajtali jedno 5-10min(odmor je 15min) a frendovi sve snimili... na kraju ovaj poceo plakat ko pi**ica i oso sjest i plakat...

    2. fajt bio danas, 5 sat se ja i frend medusobno provocirali... pred pocetak 6. sata on mene sa leda uhvatio i srusio, prijatelji nas razdvojili onda doso jedan lik i pustio da se fajtamo(legenda ), ja ga uhvatio sakom za vrat podigo i na zid pribio... onda me iso sakom grunut ja ga pustim blokiram ga, okrenem mu ruku i laktom na grlo... plazio jezik ko svinja onda oso na mjesto i bio utucen sto mu je "najbolji" frend ucinio tako sto...

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tanaris
    Postova
    1.371
    i onda je svizac zamoto cokoladu u omot
    neg, htio bi se ja malo pohvatat sa tim tvojim frendom hrvacem. volim se ja hrvat
    You must treat a rogue like your proctologist.

    Step 1: Drop your pants
    Step 2: Bend over
    Step 3: Look at him and ponder
    Step 4: Ask what he intends to do with the broomstick and KY Jelly.

  30. #30
    Senior Member It lives by night Hamti Damti's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Trg Žrtava Komunizma
    Postova
    529
    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    e bas sam mislio otvorit topic

    1. fajt pravi sam imao prije 2 godine, isli mi iz skole po noci i sletio se jedan lik(moj vrsnjak) na mene sa leda a ja jos torbu imo, mi padnemo na pod i poceli se fajtat no ubrzo nas rastavili frendovi... zatim je reko da vec nekoliko mjeseci trenira hrvanje i da me moze razbit ko p**ku...

    ja reko frendovima da "pripreme" mobove za sutra da cu ga prebit... ovaj to cuo i pred pocetak 3 sata(tjelesni) ovaj me poceo provocirat, mi se fajtali jedno 5-10min(odmor je 15min) a frendovi sve snimili... na kraju ovaj poceo plakat ko pi**ica i oso sjest i plakat...

    2. fajt bio danas, 5 sat se ja i frend medusobno provocirali... pred pocetak 6. sata on mene sa led auhvatio i srusio, prijatelji nas razdvojili onda doso jedan lik i pustio da se fajtamo(legenda ) ja ga uhvatio sakom za vrat podigo i na zid pribio... onda me iso sakom grunut ja ga pustim blokiram ga, okrenem mu ruku i laktom na grlo... plazio jezik ko svinja onda oso na mjesto i bio utucen sto mu je "najbolji" frend ucinio tako sto...
    dobar si


    ma ja sam se zadnji put potukao u 8. razredu s klincem iz 7.. doduše ni nije bila neka šora, on mene udario nogom, ja njemu vratio dvostruko i pripremio sam šaku ako će on meni opet vratiti, i nije vratio
    nakon par minuta je krenuo za?ebavat Zorga, no ZorgTheBorg ga je lijepo ignorirao i stvar prepustio našem drugom frendu koji ga je bez imalo muke pred svima shrvao, a ovaj se još ispričavao pred svima kako nije htio

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •