Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Plazma ili LCD

  1. #1
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    11

    Plazma ili LCD

    Hi!
    Pripremam se već neko vrijeme zaigrati WoW i LOMAC na velikom platnu (pomoću projektora) no sad je uletjelo još nešto.
    Naglo padaju cijene velikim dijagonalama pa se 46" može kupiti za manje od 13 000kn, a našao sam i jednu plazmu od 50" koja bi išla za 12 000kn.
    Oba ekrana imaju rezoluciju 1366x768.
    Podržavaju li igre ovu rezoluciju? Znam da neke koje na prvi pogled ne podržavaju npr. 1680x1050 uključe podršku kad se susretnu s ekranom te rezolucije.
    Kako stvari stoje s 1366x768?
    I, što bi bilo bolje za igranje LCD ili Plazma?
    Projektor mi polako pada u drugi plan, ponešto zbog cijena zamjenske lampe, ali prvenstveno zbog duljine kabla koji bi vodio signal do stropa i uzrokovao priličan pad kvalitete.
    Ima li tko kakvih iskustava?
    Hvala

  2. #2
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    11
    Hi!
    To neće biti monitor za rad na računalu. Za to imam Samsung 215TW. Ovo je plazma TV tj. LCD TV i stoje izloženi po toj cijeni Dal su kvalitetni? Pa nova generacija Samsunga i Philipsa...trebali bi bit.
    Služili bi za gledanje filmova i igranje. Zato mi i odgovara rezolucija 1366x768. Za full HD bih trebao imati dvije 8800GTX.

  3. #3
    Senior Member Lord of The Fleas D@rX's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Tu sam...
    Postova
    359
    omfg, ima se para jelda???? Plazma je bolja za gledanje kolko ja znam, ispravite me ako nije tocno.
    When did I know????
    The day my mom told me I could be
    whatever I wanted to be.
    -Allen Iverson #3

  4. #4
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624
    25k mislis? 0o

  5. #5
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360
    taj je još jeftin.. imaš onu 265cm plazmu u novom HGspotu na žitnjaku..

    70.000€
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  6. #6
    Senior Member Ninja hurdle r0pe's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    923

    Re: Plazma ili LCD

    = Citat = Izvorno postao LL21
    = Citat = Izvorno postao Agramerus
    Hi!
    Pripremam se već neko vrijeme zaigrati WoW i LOMAC na velikom platnu (pomoću projektora) no sad je uletjelo još nešto.
    Naglo padaju cijene velikim dijagonalama pa se 46" može kupiti za manje od 13 000kn, a našao sam i jednu plazmu od 50" koja bi išla za 12 000kn.
    Oba ekrana imaju rezoluciju 1366x768.
    Podržavaju li igre ovu rezoluciju? Znam da neke koje na prvi pogled ne podržavaju npr. 1680x1050 uključe podršku kad se susretnu s ekranom te rezolucije.
    Kako stvari stoje s 1366x768?
    I, što bi bilo bolje za igranje LCD ili Plazma?
    Projektor mi polako pada u drugi plan, ponešto zbog cijena zamjenske lampe, ali prvenstveno zbog duljine kabla koji bi vodio signal do stropa i uzrokovao priličan pad kvalitete.
    Ima li tko kakvih iskustava?
    Hvala

    za tolike pare ne mozes naci toliki monitor,a da je kvalitetan.Ogranici se na 30",nisi profesionalac,pa mislim da ti ne treba toliki monitor.Glupost je dati 13000 kuna za monitor,pa makar bio i 50".Mislim da je LCD bolji za igranje,ali sacekaj da ti jos neko odgovori
    istina

    a kusur daj nama

  7. #7
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    11

    Re: Plazma ili LCD

    = Citat = Izvorno postao r0pe
    = Citat = Izvorno postao LL21
    = Citat = Izvorno postao Agramerus
    Hi!
    Pripremam se već neko vrijeme zaigrati WoW i LOMAC na velikom platnu (pomoću projektora) no sad je uletjelo još nešto.
    Naglo padaju cijene velikim dijagonalama pa se 46" može kupiti za manje od 13 000kn, a našao sam i jednu plazmu od 50" koja bi išla za 12 000kn.
    Oba ekrana imaju rezoluciju 1366x768.
    Podržavaju li igre ovu rezoluciju? Znam da neke koje na prvi pogled ne podržavaju npr. 1680x1050 uključe podršku kad se susretnu s ekranom te rezolucije.
    Kako stvari stoje s 1366x768?
    I, što bi bilo bolje za igranje LCD ili Plazma?
    Projektor mi polako pada u drugi plan, ponešto zbog cijena zamjenske lampe, ali prvenstveno zbog duljine kabla koji bi vodio signal do stropa i uzrokovao priličan pad kvalitete.
    Ima li tko kakvih iskustava?
    Hvala

    za tolike pare ne mozes naci toliki monitor,a da je kvalitetan.Ogranici se na 30",nisi profesionalac,pa mislim da ti ne treba toliki monitor.Glupost je dati 13000 kuna za monitor,pa makar bio i 50".Mislim da je LCD bolji za igranje,ali sacekaj da ti jos neko odgovori
    istina

    a kusur daj nama
    Što je istina?
    Za taj se novac mogu kupiti navedeni monitori.
    Jesam profesionalac, al ne u igrama i gledanju televizije.
    30" monitor ima ogromnu rezoluciju i komp koji bi mogao gonit igre na toj rezi bi koštao više od12000kn...pa za dvije godine opet još 8000kn za nove grafičke...i tak redom.
    30" monitor košta otprilike toliko i ne bi baš bilo kusura ...trebali bi mi dodat još par somića da pokrenem igre na toj rezi

  8. #8
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    11
    Ne kužim.
    Čita li itko ovdje što piše?
    NE želim HD jer neću moć igrat igre s jedne kartice.
    ZAnima me rezolucija 1366x768 i optimalna dijagonala monitora.

Slične teme

  1. Plazma 109-119cm
    By zoky in forum Komponente
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 17-06-2012, 12:22
  2. Plazma ili LCD ?
    By Duke of Earl in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 13-04-2011, 08:01
  3. SciFiTech #5: Plazma
    By The Boz in forum SCIENCE!
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 25-08-2010, 18:53
  4. Plazma Lampe-Tesla lampe...
    By Deamon in forum Komponente
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •