Vidi rezultate ankete: Što čini današnje igre?

Glasači
111. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Grafika

    37 33,33%
  • Zvuk

    0 0%
  • Animacija

    0 0%
  • Fizika

    3 2,70%
  • Glazba

    1 0,90%
  • Priča

    23 20,72%
  • Zaraznost

    34 30,63%
  • Neka je sve prosječno...

    13 11,71%
Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 114

Tema: Što danas igru čini dobrom igrom!?

  1. #61
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    BS 75
    Postova
    956
    da bi bila igra zanimljiva mora biti nesto novo u njoj , inovativno , sto nema niti jedna druga igra ...e sad ne mora niti imat dobru grafiku niti zvuk glavno da je novo , kad je i inovativno tada je i zarazno ...a grafika i ove dide mide su samo popratni detalji koji su postali standard da bi igra bila hit sto po meni nemora biti glavni kriterij

  2. #62
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    Svi nabrojani elementi u anketi čine dobru igru.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  3. #63
    Junior Member Plants Vs Zombies Ashelia's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Royal City of Arcades
    Postova
    26
    = Citat = Izvorno postao Svinjoguz
    Svi nabrojani elementi u anketi čine dobru igru.
    Po meni i najzanimljivija igra sa jadnom grafikom nije dobra,zvuk ionako nije puno važan samo da ga ima pa da se možeš uživit u igru,animacija ,ako je već ima nek je solidna,priča da nije puno komplicirana pa da ništa ne razumiš(ne mogu igrat igru u kojoj ne razumim ništa)a zaraznost ono da te drži dok te oči ne zabole il dok ti mater ne počne pizdit da učiš .A kad več rade igru trebali bi misliti na detalje i da sve ovo navedeno bude na visini da ne puste svako sranje na tržište.

  4. #64
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postova
    524
    Igrivost prije svega, al to govorimo mi koji nismo u rodu s Todorićem i ne možemo si priuštiti high-tech opremu...

    Žalosna je činjenica kad se recenziraju igre, prva stvar na koju autori aludiraju jest grafika. Ovo izlgeda ovako, nećete prepoznati razliku izneđu stvarnog i virtualnog, load of bull... Nekima je to privlačno i čak razlog zašto neke igre i kupuju, ali ne "gamerima" ili barem onima koje ja znam...

    Kad ja ispalim metak u tanku limenu ogradu, očekujem od istog da prođe kroz nju i iznenadi mog "nekolegu" s druge strane. Ovo je samo jedan (možda ne najbolji ali ipak) primjer zanemarivanja onoga što je bitno, da bi se javnosti ponudio divno krasno upakirani paket, a da ostanu uskraćeni za ono što su očekivali i što je nerijetko bilo i najavljivano...

    Rijetkost su igre koje će uvući igrača u svoj svijet pričom, dojmiti igrivošću, obuzeti do te razine da će sutra kada ide u školu/faks/posao razmišljati koji je njegov sljedeći korak u tom virtualnom svijetu. Kad se to dogodi, onda ćete znati da igrate pristojnu igru...

    Ovo je moje mišljenje, cijenim vaše, ali ovo je moje...
    "Cry havoc, and let slip the dogs of war..."

  5. #65
    Grafika
    Zvuk
    Animacija
    Fizika
    Glazba
    Priča
    Zaraznost

  6. #66
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    da e tebi je oblivion zanimljiv i bolji do morra
    da
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  7. #67
    Guest
    grafika i prica.

  8. #68
    Senior Member Lock'n'Load darth burek's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Ha evo jedem burek u špajzi!
    Postova
    122
    Priča potpomognuta grafikom i na kraju nešto glazbe i igrivosti!
    S.T.A.L.K.E.R.N.A.U.T.

  9. #69
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    1.949
    world of warcraft=zaraznost

    mislim da više ne moram reći.
    You're not defined by what you have, but by what you do with what you have.

  10. #70
    Senior Member Lord of The Fleas Utoplytanian's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    neutralan
    Postova
    389
    danas je grafika,rijetko nesto drugo. jedino neki dobri stari proizvodjaci rade igre po uzoru na stare, tj. igrivost i zaraznost (blizzard, wow ) ili novi developeri,ali najcesce samo grafika pogledajte samo igre kao oblivion <-> morrowind, ili ST legacy <-> bridge commander...

  11. #71
    Senior Member It lives by night Iron Storm's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sacred Sky
    Postova
    589
    Po meni je najvažnija zaraznost, a onda priča.
    No i ostali elementi moraju biti barem prosječni, ako pod prosječnim računamo grafiku, zvuk, animaciju itd. kvalitetu u W3 (za RTS) ili u CoD2 (za FPS).
    Žalosno je što mnogi proizvođači i developeri najviše ulažu u grafiku, no za nekoga to ne mora biti minus.
    Stari proizvođači, npr. Blizzard, znaju kako igre trebaju izgledati u svim segmentima.
    Što se tiče inovativnosti, ona (po meni) nije previše važna, ali ipak može jako utjecati na igrivost (kakav bi to StarCraft 2 bio da nisu dodali hrpu novih unita? )
    Animacija isto mora biti solidna (nitko ne voli kad mu trzne taman u kritičnom trenutku) kako nebi ubila igrivost.

  12. #72
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064
    nažalost u ovo vrijeme igre se najvise cjene po grafici, sto je pogresno zato sto bi glavni element igre trebala biti prica, onda igrivost pa ostalo a to je zato sto vise nema mastovitih orginalnih igara nego se svi kopiraju i nadopunjuju grafikom...

  13. #73
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    652
    mogu novije igre biti s odličnom grafikom i svime al ako nije zarazna to je shit jer može igra iz vremena II. svijetskog rata biti bolja od neke stare dva dana

  14. #74
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    331
    Meni je najvažniji gameplay...zabavnost.Volim i kad ima dobar storyline.
    Grafika mi je na zadnjem mjestu,ali primjetio sam da je taj dio mnogima najvažniji.Šta je Oblivion dobio grafikom u odnosu na predhodni TES?,ja kažem NIŠTA?Samo što ga neki fanovi serijala nemogu odigrati!Imam neki osječaj da će tako biti sa Falloutom

  15. #75
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Barrayar
    Postova
    453
    grafika i priča, ne ide be toga

  16. #76
    Senior Member Ninja hurdle Marcellius09's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Kastel Novi
    Postova
    985
    najvazniji mi je gameplay, a ako je i grafika dobar onda odlicno
    diablo 2
    pes 2008
    warcraft 3
    itd
    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Ey smanji malo taj potpis.
    Shebe format svake stranice na kojoj postas.
    Barem 17 inch ekipi

  17. #77
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850
    svakako od svega po malo jer na sta bi licila neka igrica da ona ovisi samo o necemu(npr. o grafici)jer moze ona imat dobru grafiku u ovom slucaju a prica moze biti boli glava(koda su je napravili dok su spavali ili bog zna sta) to nebi bilo to, nakon ovog svega sto sam izfilozofiro zalkjucujem da dobra igrica mora sve imati na jednoj dobroj viskoj razini
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  18. #78
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    244
    meni je svejedno da gledam 2 zelene kocke kako trče ili krajsis
    Igrivost je najvažnija

  19. #79
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    = Citat = Izvorno postao kikl0p
    grafika/igrivost/interaktivnost/nelinearnost/prica
    Podpisujem

  20. #80
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    623
    Vrlo je tužno da je grafika postala najvažnija stvar u igrama... Crysis vam je najbolji promjer toga... Gdje su ona vremena kada smo se napucavali 1on1 u Quake III Areni samo radi adrenalina...

  21. #81
    Senior Member Respawned sorcerer Maze's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    1.233
    = Citat = Izvorno postao FioPro
    Vrlo je tužno da je grafika postala najvažnija stvar u igrama... Crysis vam je najbolji promjer toga... Gdje su ona vremena kada smo se napucavali 1on1 u Quake III Areni samo radi adrenalina...
    Slažem se.

    Ajmo igrat igru sam zato jer ima dobru grafiku.

    Priča i igrivost.

    Eh, Wolfenstein, Quake, morrowind.. oldies but goldies.

    Ono, grafika je segment, no većina developera radi grafiku jer ih fursira tržište.
    This beasts around me are nothing compared to the beast within. (bm>mm)

  22. #82
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353
    da stvarno tužno kad ja svojim frendovima kazem nabavio sam novu igru, prvo pitanje koje pitaju o igri je: ''kakva je grafika'', ja kažem JEBALA VAS GRAFIKA!!!1 primjerice tek sam sad nabavio undying i nabavio far cry, (znam nije bbas slican zanr al ok) al ono UNDYINGS>Sfar cry
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  23. #83
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683
    da bi igra bila dobra sigurno je mora činiti više od jednog nabrojanog elementa (npr - grafika i gameplay)

  24. #84
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583
    = Citat = Izvorno postao Vorban
    grafika i priča, ne ide be toga

    BITCH, IT IS 5:40!

  25. #85
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150
    = Citat = Izvorno postao Maja
    = Citat = Izvorno postao Vorban
    grafika i priča, ne ide be toga
    Ne slažem se... Grafika i priča, istina, igraju golemu ulogu u prvom dojmu kod igrača, ali ako ima savršenu grafičku tehnologiju i dirljivu priču, neće zasigurno previše tangirati igrača nakon što ju zaigra neko vrijeme. Po meni glavnu ulogu igra glazba, osvjetljenje, kontrast boja, uglavnom level design je l'... I ono sitno što svakoj igri daje dašak stvarnosti što te stvarno uvuče unutra. Nazovimo to gamerskom katarzom koju sam ja zadnji put doživio kad sam prvi put igrao Morrowind.

    Prelijepa arhitektura, okolni prostor, glazba, dizajn likova, koncept, kompleksnost i nevjerojatni realizam samim time jednostavno su pogodili ravno u sridu.

    Game design je veoma kompliciran posao koji zahtjeva mnogo razmišljanja, što bi trebalo natjerati igrača da razmisli što je drugačije u nekom prostoru, kontrast boja, svjetla ili mraka, ubacivanje likova i njihova interakcija međusobno. Samo pogledajte malo Half-Life serijal i ako vam se da, upalite dev commentary. Stvarno sam bio impresioniran kako jednostavno imaju pun pogodak kod svakog koncepta nakon mnogo truda i testiranja.

    Moji standardi za kvalitetnu igru nisu se promijenili, samo rastu.
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  26. #86
    A dobro sad, mogao si reći kako igra mora zadovoljavati u vizualnim, gameplay i sadržajnim elementima.
    Iako meni ne bi bilo 1. put da sam prošao mnoge igre koje, po mnogima, kaskaju po gameplayu ali zato meni razvaljuju po sadržaju (priča, atmosfera, i druge stvari).

  27. #87
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    = Citat = Izvorno postao RayDX
    = Citat = Izvorno postao Maja
    = Citat = Izvorno postao Vorban
    grafika i priča, ne ide be toga
    Ne slažem se... Grafika i priča, istina, igraju golemu ulogu u prvom dojmu kod igrača, ali ako ima savršenu grafičku tehnologiju i dirljivu priču, neće zasigurno previše tangirati igrača nakon što ju zaigra neko vrijeme. Po meni glavnu ulogu igra glazba, osvjetljenje, kontrast boja, uglavnom level design je l'... I ono sitno što svakoj igri daje dašak stvarnosti što te stvarno uvuče unutra. Nazovimo to gamerskom katarzom koju sam ja zadnji put doživio kad sam prvi put igrao Morrowind.

    Prelijepa arhitektura, okolni prostor, glazba, dizajn likova, koncept, kompleksnost i nevjerojatni realizam samim time jednostavno su pogodili ravno u sridu.

    Game design je veoma kompliciran posao koji zahtjeva mnogo razmišljanja, što bi trebalo natjerati igrača da razmisli što je drugačije u nekom prostoru, kontrast boja, svjetla ili mraka, ubacivanje likova i njihova interakcija međusobno. Samo pogledajte malo Half-Life serijal i ako vam se da, upalite dev commentary. Stvarno sam bio impresioniran kako jednostavno imaju pun pogodak kod svakog koncepta nakon mnogo truda i testiranja.

    Moji standardi za kvalitetnu igru nisu se promijenili, samo rastu.
    da, tako i AC i jos neke igre koje ce uskoro izaci ili koje su vec izasle, imaju grafiku koja uvuce da si stvarno tamo, mada to nije eye-candy, vec je realnost(witcher) i imaju dosta sadrzaja, a gameplay je za svaku "revolucionaran"...

  28. #88
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    čini ju manje više sve od navedenog no eto glasam za zaraznost jer ako mi je igra zarazna ne gledam na grafiku i zvuk, a priča se onda usko veže uz zaraznost

  29. #89
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126
    GTA SA grafika stara 4g. a dok nisam zaigto CoD 4 bila mi je najbolja igra.
    CoD4 ima sve od ponudenog a najbolje mi je:
    -prica
    -animacia
    -grafoka
    -.........

  30. #90
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    Glasao sam za grafiku, pošto je riječ o tome što "DANAS" čini igru dobrom, jer na ovom svijetu ipak ima najviše wannabe gamera kojima je grafika na prvom mjestu, a meni osobno je najvažnija zaraznost ili ti ga igrivost No. 1

Slične teme

  1. ovo me danas čini ful sretnim
    By Dreamer Deceiver in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 10-03-2011, 19:56
  2. Što vas čini sretnima? :D
    By Delirium in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 28-09-2010, 22:00
  3. Što Counter Strike čini ljudima
    By POSA in forum Alt-F4
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 25-07-2006, 15:36
  4. Šta po vama čini dobru igru?
    By BüreSuxX in forum Gaming općenito
    Odgovora: 39
    Posljednji post: 12-02-2006, 19:59

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •