Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Gwin & Bezimeni -> odvojeno

  1. #1
    Guest
    Jučer sam imao identičan laptop po konfiguraciji od asusa kojeg je frend platio 5300kn.Tako da probaj i bolje nač za tu lovu.

  2. #2
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360
    pa dobro, kaj nitko ne razumije kaj ja pitam ??

    ne zanima me cijena, niti snaga konfiguracije... to vidim i sam.. zanima me kvaliteta laptopa kao takvog..
    pitam da li je itko čuo za firmu >Flyer i njihove laptope.. i kakvi su po stabilnosti...

    da se tipu kupuje kvaliteta, onda ne bih tražio odgovore na ovo pitanje
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  3. #3
    Guest
    Svaki bolji znalac zna da se to ne gleda kako to ti gledaš....da mi piše na laptopu ms ako je konfiguracija ok i lap je možda ok.

    Ono što želim reć je da provjeriš kakve su tipke...monitor...završna izrada i ono bitno kolko traje baterija.Ti ciljaš na osobe koje imaju lapove od te firme....a to baš nije dobro..jer sumnjam da če ti neko doć i reč sve dobre i loše karakteristike..

    Uglavnom malo pogledati izvana jel sve ok i jel ti se sviđa i druge razlike nebi smjelo bit.

  4. #4
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624
    upisi model laptopa + review(s) u google, mozda ti se posreci...

  5. #5
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Svaki bolji znalac zna da se to ne gleda kako to ti gledaš....da mi piše na laptopu ms ako je konfiguracija ok i lap je možda ok.

    Ono što želim reć je da provjeriš kakve su tipke...monitor...završna izrada i ono bitno kolko traje baterija.Ti ciljaš na osobe koje imaju lapove od te firme....a to baš nije dobro..jer sumnjam da če ti neko doć i reč sve dobre i loše karakteristike..

    Uglavnom malo pogledati izvana jel sve ok i jel ti se sviđa i druge razlike nebi smjelo bit.
    kaj si ti stvarno tak glup ili samo mene zajebavaš ??

    otkad je kvaliteta tipkovnice i završna izrada dokaz kvalitete ??

    končar još uvijek nije složio poštenu keybu, a laptopi su im avion

    zanima me po čijem dizajnu je izrađen, kopija Gericoma, Della, Hp-a ili neš originalno. čije matične ploče koriste, tko ih sklapa, kak se općenito ponašaju. koliko se griju, kakav je zvuk. koliko su glasni hhd-ovi. kako se ponašaju zglobovi displaya nakon 500 zatvaranja i otvaranja, da li se slova izližu sa tipkovnice nakon 3 mjeseca.

    zar je to zaista tak teško za shvatit..
    zato sam i pitao da li netko ima iskustva s njima.
    stoga bih molio da nekonstruktivne komentare zadržite za sebe.

    @Karlo_from_Bjelovar, molim te suzdrži se.
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855
    = Citat = Izvorno postao Gwin
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Svaki bolji znalac zna da se to ne gleda kako to ti gledaš....da mi piše na laptopu ms ako je konfiguracija ok i lap je možda ok.

    Ono što želim reć je da provjeriš kakve su tipke...monitor...završna izrada i ono bitno kolko traje baterija.Ti ciljaš na osobe koje imaju lapove od te firme....a to baš nije dobro..jer sumnjam da če ti neko doć i reč sve dobre i loše karakteristike..

    Uglavnom malo pogledati izvana jel sve ok i jel ti se sviđa i druge razlike nebi smjelo bit.
    kaj si ti stvarno tak glup ili samo mene zajebavašS??

    otkad je kvaliteta tipkovnice i završna izrada dokaz kvalitete ??

    zanima me po čijem dizajnu je izrađen, kopija Gericoma, Della, Hp-a ili neš originalno. čije matične ploče koriste, tko ih sklapa, kak se općenito ponašaju. koliko se griju, kakav je zvuk. koliko su glasni hhd-ovi. kako se ponašaju zglobovi displaya nakon 500 zatvaranja i otvaranja, da li se slova izližu sa tipkovnice nakon 3 mjeseca.

    zar je to zaista tak teško za shvatit..
    zato sam i pitao da li netko ima iskustva s njima.
    stoga bih molio da nekonstruktivne komentare zadržite za sebe.

    @Karlo_from_Bjelovar, molim te suzdrži se.

    Za nepovjerovati!!

    Ovaj mod Gwin mi je prije par dana editirao,ne izbrisao nego editirao post sa naznakom da se opustim tj.smirim živce nakon što sam stvarno kulturno odgovorio jednom korisniku i to na podbadanje tog korisnika čij post eto Gwin nije smatrao neprimjerenim ili spamom.

    I sada ovdje si dozvoljava direkto vrijeđati jednog korisnika koji mu eto i daje neke kakve-takve prihvatljive savjete.Pitam se da li je to uredu.

  7. #7
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360
    1. ti nisi pristojno odgovorio.. zato sam ti obrisao post
    2. amd freak je tu gore izjavio hrpu nebuloza pa zaključujem da je ili oglupavio ovaj vikend ili je opet pijan
    3. pitanje "jesi li ti glup ili me zajebavaš" nije uvredam, nego je sasvim legitimno pitanje s obzirom na točku 2. pogotovo nakon što sam dva puta obrazložio šta me zanima. googlat znam i sam, pogotovo što nema informacija o flyer laptopima
    4. ako imaš prigovor na moj rad, postoje administratori foruma koji me mogu kaznit i smijenit sa mjesta moderatora
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  8. #8
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855
    = Citat = Izvorno postao Gwin
    1. ti nisi pristojno odgovorio.. zato sam ti obrisao post
    2. amd freak je tu gore izjavio hrpu nebuloza pa zaključujem da je ili oglupavio ovaj vikend ili je opet pijan
    3. pitanje "jesi li ti glup ili me zajebavaš" nije uvredam, nego je sasvim legitimno pitanje s obzirom na točku 2. pogotovo nakon što sam dva puta obrazložio šta me zanima. googlat znam i sam, pogotovo što nema informacija o flyer laptopima
    4. ako imaš prigovor na moj rad, postoje administratori foruma koji me mogu kaznit i smijenit sa mjesta moderatora
    Da ali pošto si mi pobrisao post tj.editirao si ga kompletno to kako sam ja odgovorio sada ostaje tvoja rijeć protiv moje,nikakvih dokaza za bilo tvoju ili moju tvrdnju nema.
    Da li je legitimno ako ja tebe pitam da li si npr. lažljivac?Po tvojim kriterijima oćito je postavljati takva legitimna pitanja na koja se valjda nitko nebi trabao vrijeđati.
    Prigovor administratorima bi i uputio ali pošto ti brišeš postove tj. editiraš na kaj konkretno da se žalim?

  9. #9
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.022
    Bezimeni, ne seri, sad si vidio da se svađaju, pa ajd da i ti ubaciš kak je Gwin loš mod i da te tlači dok sasvim nevino i pristojno pokušavaš postati.
    Čovjek je rekao izrazito pitanja na koje želi odgovor, a ne da mu tu userete topik sa preseravanjima i kvazi-flejmovima.

  10. #10
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360
    ne brišem svoje postove da bih "sakrio dokazni materijal", stojim iza svojih riječi.

    ako je php forum ispravno podešen, sve intervencije moderatora moraju bit spremljene u log fajlove, tako da admini mogu imat uvid u moja prčkanja po tvojim postovima.

    što se tiče amdfreaka, dečko je inače jako pametan, ali da si malo bolje pročitao moj post upućen njemu, vidio bi da sam pobio sve njegove nebulozne argumente, pa zaključujem da je pod čokom

    ne, nisam se uvrijedio.. jer ne vidim iz kojeg si to konteksta izvukao da sam ja lažljivac.. kad potkrijepiš dokazima, onda ćemo raspravljat o tome

    i da, ovo je teški off-topic spam, i zaslužuje da ga se pobriše, ali ja to neću napravit jer ćeš opet reć da sakrivam dokaze
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Bezimeni, ne seri, sad si vidio da se svađaju, pa ajd da i ti ubaciš kak je Gwin loš mod i da te tlači dok sasvim nevino i pristojno pokušavaš postati.
    Čovjek je rekao izrazito pitanja na koje želi odgovor, a ne da mu tu userete topik sa preseravanjima i kvazi-flejmovima.

    Ti se dakle slažeš da te netko pita kaj si ti stvarno tak glup.Ako je takva spika dozvoljena i poželjna onda se ja ispričavam Gwinu pod uvjetom da se to javno kaže da znam da slična pitanja nekažnjeno mogu postavljati bilo kome.

    Temu si je sam "usrao" vlastitom arogancijom.

  12. #12
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Odvojio sam ovo od one teme tak da čovjeku ne propada topic! Neka Gwin odluči sudbinu ovog topic-a!

  13. #13
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360
    topic ostaje ovdje.. a bogme i prepucavanje. s obzirom da je čovjek rekao da će me prijavit adminima, onda je na nama da ostavimo dokazni materijal.

    a ja kao okrivljenik u principu ne bih smio dirati temu za koju me se optužuje, tak da nisam mjerodavan.
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  14. #14
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    OK, ja bum ovo lockao, a vi ako se želite još sporazumiti, molio bih vas da to obavite preko PP-a! Tema može ostati ovdje, ali nema potrebe za javnim "sukobima"!

Slične teme

  1. kako je Gwin prestao biti AMD-ATI fanboy...
    By Gwin in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 85
    Posljednji post: 25-10-2008, 15:55
  2. random rasprava oko veličine diskova (split by Gwin)
    By cropir in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 28-10-2007, 13:15

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •