Stranica 1 od 17 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 503

Tema: MSN - Frequently Asked Questions

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.452

    MSN - Frequently Asked Questions

    Za početak MSN (Windows Live Messanger) možete skinuti odavde: MSN Download
    ***Ovo je web install, zato se nemojte čuditi zašto je tako mala veličina***

    Da biste koristili WLM morate se prijaviti za Windows Live: Prijava za Windows Live

    Ako vam trenutne opcije nisu dovoljne i želite proširiti WLM još više, skinite ovu aplikaciju:
    Messanger Plus! Live

    Web Stranica
    Messanger Plus! Live -> download
    SkripteS***Neke skripte nisu kompatibilne sa svim verzijama WLM-a***

    Ova mala aplikacija će dodati brdo dodataka WLM-u. Također podržava plug-inove (skripte) pa je možete još više proširivati. Evo nekih mogučnosti:

    - Tabovi: Ova funkcija će zamjeniti više prozora i organizirati u tabove kao u Firefoxu
    - Brzi tekstovi: Omogučuje brzo slanje tekstova
    - Zvukovi: Brzo slanje zvučnih poruka
    - Vlastita imena: Lagano promjenite boju imena i još mnogo toga
    - Vlastiti statusi: Kao što imamo busy, away, be right back...i vi možete napraviti svoj vlastiti status
    - Zaključavanje: Zaštitite WLM sa šifrom
    - Kontakti na desktopu: Stavite najdraže kontakte na Desktop
    - Zapisivanje razgovvora: Svi se razgovori sprtemaj u HTML
    - Multi account: Sada možete upravljati sa više accountova odjednom

    Problemi i njihove solucije:

    1. Ne mogu se login-ati na MSN
    - Ako imate firewall onda on može blokirati MSN-u pristup internetu.

    2. Želim maknuti default emoticone iz MSN-a.
    - Skinite ovu skriptu da bi ste maknuli sve default emoticone. (Zahtjeva Messanger Plus! Live)
    - http://files.stuffplug.com/SP3.0.387.BETA.exe

    3. Dopustio sam MSN-u pristup internetu, ali još uvijek se ne mogu spojiti!
    - Tools --> Options... --> Connection --> Connection TroubleShooter (ovo najčešče rješava problem sa key portovima)

    4. Kada kontaktu šaljem file, sve je sporo!
    - Ugasite druge aplikacije koje ovise o interentu kao što su BitTorrent klijenti (uTorrent, Bitcomet, BitLord...)
    - Imajte na umu da je u večini slučajeva upload manji od downloada

    5. Otvorio sam sharing folder, ali ne mogu djeliti .exe filove!
    - MSN ne dopušta djeljenje .exe datoteka jer on smatra da su opasni, jednostavno zipajte .exe file

    6. Da li se mogu maknuti reklame iz MSN-a?
    - Mogu. (pogledaj niže)

    7. Da li WLM podržava teme (skinove)?
    - Da, ali ih nema jako puno, evo linkSdo popisa. Također postoji još jedan skin koji se dobije uz Vista Transformation Pack 7.

    8. Želim da mi pokazuje sto trenutno slušam.
    - Upalite Widows media player. Idite na Tools --> Plug-ins --> Windows Live Messenger Music Plugin. Zatim otvorite Windows Live Messenger i idite na Tools --> Options. Izaberite PERSONAL i oznacite prvu kvačicu.

    ***Muziku treba preslusavati u Windows Media Playeru.***

    Podrška za ostale playere:

    WinAMP
    Foobar2000

    ***Micanje reklama iz Windows Live Messangera:***

    1.SDownload and run

    2.SAfter launching A-Patch, tick the "Patch MSN Messenger" option. The A-Patch is a powerful tool to remove many objects from Windows Live Messenger but we are focusing on removing ads here.

    3.SClick "Next" button twice until you are at "Page 2" of A-Patch. Tick the "Remove Advertisement".

    4.SAgain, click "Next" button until you are at "Page 5". Tick the "Remove Advertisement" at the bottom.

    5.SClick "Next" button and forward until "Page 8" then click "Apply" button to patch Windows Live Messenger. Remember to quit Windows Live Messenger first.

    6.SAfter applied the patch, you can launch your ads free Windows Live Messenger. Enjoy!

    *Tema će se konstantno update-ati.S

  2. #2
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    Postoji li ikakav plugin da mogu vidjet dal' me je netko blockao ili izbrisao s liste.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  3. #3
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Skini si MSN plus, tamo možeš vidjeti je'l si na nečijoj kontakt listi ili ne. Za blockanje je nemoguće saznat ali primjetiš je'l se pojavljuje online ili ne.

  4. #4
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    Postoji li ikakav plugin da mogu vidjet dal' me je netko blockao ili izbrisao s liste.
    to možeš sa onim MSN Discovery čini mi se, možeš čak da ti javlja kad je netko otvorio prozor za razgovor satobom, ali taj Discovery je nestabila do kraja, znam da sam imao problem neki stalno mi pokretao automatic update pa makar ga ja ugasio, ili neznam stalno mi javljao neki error, ma ono nevalja niš tako da ako buš ga instaliravao onda se pripazi na takve probleme, inače ima dosta zanimljiva spika također možeš si nariktat da kad ti neko pošašlje poruku ili započneš razgovor umijesto da ti čitaš onaj instalirani zvuk od windowsa ili ti famozni Miscrosoft Sam počne ćitat što ti je netko napisao, dosta zanimljivo ali loša kvaliteta zvuka

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    Jel ima koja skripta koja ce mi napraviti "bljesak efekt" za nickname? Ako se mozda sjecate to se moglo u Serious Samu napravit da ti u boji bljeska nick.

  6. #6
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Očistio sam temu, još da se Jambrek javi da li mu je sve jasno i da se rješi pitanje od ReiKo-a pa se može do kraja očistiti

  7. #7
    Senior Member Lord of The Fleas Leoo's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    negdje u northrendu :O
    Postova
    405
    Ljudi nedavno sam instaliro msn 8.5, i onda odjenom nevidim display picture od frednova, i bilo je jos svakakvih problema..
    Uglavnom kada sam se vratio na 8.1, sve se rjesilo osim sto unutar chat windowa nevidim display picture... A vidim ga kad gledam contact list, pa kliknem onog malog čomba zelenog... HELP!

  8. #8
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    probaj updatat MSN sa onim mess patchom

  9. #9
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    = Citat = Izvorno postao Leoo
    Ljudi nedavno sam instaliro msn 8.5, i onda odjenom nevidim display picture od frednova, i bilo je jos svakakvih problema..
    Uglavnom kada sam se vratio na 8.1, sve se rjesilo osim sto unutar chat windowa nevidim display picture... A vidim ga kad gledam contact list, pa kliknem onog malog čomba zelenog... HELP!
    imas MSN plus mozda?



  10. #10
    Senior Member Lord of The Fleas Leoo's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    negdje u northrendu :O
    Postova
    405
    Brisite postove, naso sam u opcijama da je bilo iskljuceno to -.-' koja glupost...

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer mamlaz's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Tamo gdje se svijetla gase...
    Postova
    1.434
    Ne mogu koristiti olovku za crtanje u MSN-u...

    Sve sam namjestio ,ali nejde...

  12. #12
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    kak na MSN-u ofarbat poruku?

  13. #13
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    BS 75
    Postova
    956
    nece mi se spojit vise , kao pise nes da mi ip nije identican , opce ne kuzim , jucer mi je sve radilo????

  14. #14
    Senior Member Lord of The Fleas mehekek's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    A place where roses grew from concreed
    Postova
    467
    e dali mi mozete pojastin kako da na MSN-u napravim smajlic a da bude pristojne velicine, tipa da neku sliku smanjim..

  15. #15
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    3.167
    = Citat = Izvorno postao mehekek
    e dali mi mozete pojastin kako da na MSN-u napravim smajlic a da bude pristojne velicine, tipa da neku sliku smanjim..
    Ukrades neki smajl sa foruma nekoga sejvas ga kao fajl, otvoris to u msnu tamo di su ti emocije kad kliknes da ti prikaze sve onda tamo kliknes create ili kreiraj kako vec, odaberes taj fajl, napises mu kraticu i to je to.
    Now you're old and full of hatred
    Take a pill to masturbatred
    Children point to you and scream
    Because they will become that thing

  16. #16
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    evo uvijek kad se idem conectat pojavi se ovo: ----> http://img514.imageshack.us/img514/8510 ... lemmf4.pngS

    stvarno vise neznam sta cu... reinstaliro sma ga milju puta.. firewall iskljucen i sl.. ali mi vec par dana nece da connecta
    Boli me K***C !!11

  17. #17
    Senior Member Lord of The Fleas mehekek's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    A place where roses grew from concreed
    Postova
    467
    = Citat = Izvorno postao OCTAVIA RS
    = Citat = Izvorno postao mehekek
    e dali mi mozete pojastin kako da na MSN-u napravim smajlic a da bude pristojne velicine, tipa da neku sliku smanjim..
    Ukrades neki smajl sa foruma nekoga sejvas ga kao fajl, otvoris to u msnu tamo di su ti emocije kad kliknes da ti prikaze sve onda tamo kliknes create ili kreiraj kako vec, odaberes taj fajl, napises mu kraticu i to je to.
    ma nisi me skuzio.... ja zelim od neke svoje slike npr. od neke slike nba igraca napravit ''smajlic'' tj. umanjenu sliku...

    (da nebude premala kao ova)
    http://img401.imageshack.us/img401/8042/94187874ws0.jpg

    avi svejedno hvala na odgovoru

  18. #18
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    18
    ej kako da dodam igre u MSN nikako mi nejde pise da se moram signat ili tak sta napravi m sve po uputama i nist POMAGAJTE!!!!!!!!!!
    A šta ceš takvi su GAMERI......

  19. #19
    Senior Member Lock'n'Load [TFD]Hunter's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Nemam blage veze.....
    Postova
    182
    LJUDI HELP!!!
    ne pomaze ciscenje registrija..... AAAA.... a trebam msn......
    koji su jos prijedlozi??

  20. #20
    Senior Member Lord of The Fleas D@rX's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Tu sam...
    Postova
    359
    Enter your Win Xp CD
    Restart Computer
    Press any key to boot from cd rom
    Press Enter to setup WIn Xp
    Pres f to format drive
    Setup Is copying files
    Restart
    Installing windows
    I tako dalje....
    When did I know????
    The day my mom told me I could be
    whatever I wanted to be.
    -Allen Iverson #3

  21. #21
    Senior Member Lock'n'Load [TFD]Hunter's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Nemam blage veze.....
    Postova
    182
    ha freakin ha.....
    ma mora bit neko drugo rijesenje(sad skidam mirandu, nadam se da je dobar prog)....

  22. #22
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021
    okej, instaliro sam msn plus live ili kako već, i stisnem na msn, kad ono onaj troubleshoot i to... a treba mi msn... Inače koristim msn mess patch za multi-acc. HELP!
    EDIT:
    zanima me, jeli kome još za msn 8.5 dugo čeka na instalaciju? Stalno piše waiting...
    EDIT 2:
    neće uopće meni... Vama?

    EDIT 3 :
    oke sve mi radi. Instaliro sam stuffplug, ali neznam kako ga koristiti!

    EDIT 4(ovo je fakat zadnji )))))): Evo instalirao sve prokužio sve sa smajlijima i našo sam ovo:
    rezolucije občnih smajlija (ne animiranih)su 19x19 i svi detalji će biti na mjestu...
    rezolucije animiranih su 50x50...

    evo što sam ja uradio, detalji su odlični, a animacije su slučajno dobre...
    http://img403.imageshack.us/my.php?imag ... ijirc8.jpg
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer THE NO's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tu i tamo i na još par mjesta između
    Postova
    1.428
    Nisam uspio riješiti prijašnji problem sa MSN-om. Naime,ne mogu ući u MSN. Jedini način da uđem u MSN jest preko ikonice koja je (kad se uključi komp) na taskbaru.
    Inače,odem na ikonu na desku,kliknem i neće ući. Mislim da je problem u tome šta mi komp ne može locirati gdje je MSN instaliran ili sl.
    Također sam i to napravio,opet ništa. Reinstall napravio,ništa. Pls help jer mi se ne da svaki put gasit komp da bih ušao u MSN,a nisam lud non stop bit online.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Kad me netko pita jel su gameri opsjednuti sexom, ja uvijek kažem, ma kakvi, to je prljava laž.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Možda prestanem gejmat ako ću dobivati dovoljnu količinu sexa da nemam snage za gejmanje...

  24. #24
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    = Citat = Izvorno postao cmeljo22
    evo uvijek kad se idem conectat pojavi se ovo: ----> http://img514.imageshack.us/img514/8510 ... lemmf4.pngS

    stvarno vise neznam sta cu... reinstaliro sma ga milju puta.. firewall iskljucen i sl.. ali mi vec par dana nece da connecta
    Molim vas pomozite.. stvarno vise nemam pojma sta da radim.. sve živo sam probo
    Boli me K***C !!11

  25. #25
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021
    = Citat = Izvorno postao cmeljo22
    = Citat = Izvorno postao cmeljo22
    evo uvijek kad se idem conectat pojavi se ovo: ----> http://img514.imageshack.us/img514/8510 ... lemmf4.pngS

    stvarno vise neznam sta cu... reinstaliro sma ga milju puta.. firewall iskljucen i sl.. ali mi vec par dana nece da connecta
    Molim vas pomozite.. stvarno vise nemam pojma sta da radim.. sve živo sam probo
    meni se dogadjo isti problem kad sam na msn snimio msn plus live, pa sam skuzio da isti ne radi na mess patchu, jer bez nj. mi je sve ok islo...
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Di pada snijeg?!
    Postova
    1.557
    ja sam ga uklonio sa AVG free..btw probaj to izbrisat sa harda(imageXX)
    meni je bio u My recived files i mislim u C:\Documents and Settings\USER\Local Settings\Temp ali nisam siguran tako da ti je najednostavnije skinit AVG free i on bi ga trebao ukloniti (meni je)

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564
    = Citat = Izvorno postao cmeljo22
    = Citat = Izvorno postao cmeljo22
    evo uvijek kad se idem conectat pojavi se ovo: ----> http://img514.imageshack.us/img514/8510 ... lemmf4.pngS

    stvarno vise neznam sta cu... reinstaliro sma ga milju puta.. firewall iskljucen i sl.. ali mi vec par dana nece da connecta
    Molim vas pomozite.. stvarno vise nemam pojma sta da radim.. sve živo sam probo
    Stari,znam te probleme...mene je svojevremeno ubijao taj problem,kosu sam čupao...al našo sam rješenje...

    http://wwwl.meebo.com/

    besplatan servis,više se ne moraš direktno preko msn-a konektirati,već sam u polje prazno upišeš svoju lozinku i hot mail adresu...malo je različito ali funkcionira. Navikneš se...kad sam ja to vidio,ono bilo je aleluja jebote
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    NOD32 ftw.

  29. #29
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564
    Probaj s programom Super Anti Spyware,meni je odlično pomagao dosada, nakon detekcije restarta ti automatski komp i onak,nagrubo makne smeća.

    Ako ne uspije,formatiraj,pa bar nije problem napraviti backup
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  30. #30
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564
    A jbg
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •