Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 120

Tema: Bite Fight

  1. #91
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    229

    Re: Bite Fight

    e igram bitefight server 1
    level 15 sam
    je mi možete dati savjete kako da brže pređem levele

  2. #92
    Senior Member Ninja hurdle grizli's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    daruvar
    Postova
    894

    Re: Bite Fight

    ok ljudi jedno pitanje, zasto gubim borbe, jaci sam 100x od lika imam bolju opremu od lika, veci sam lvl i izgubim :S zasto i kako to sprijeciti ?

  3. #93
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Bite Fight

    helpful alanforde, nema šta.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  4. #94
    Senior Member Ninja hurdle grizli's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    daruvar
    Postova
    894

    Re: Bite Fight

    je to je igra sa -1502 logike vjerojatno sam i presto igrat, pocelo me oglupljavat

  5. #95
    Senior Member Ninja hurdle grizli's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    daruvar
    Postova
    894

    Re: Bite Fight

    = Citat = Izvorno postao n3r3o
    Evo poceo ja opet igrat , taman skupio 1,000,000 opljackanih ^^
    Uvijek mi se svidjala igra , iako mrzim random
    Kako napunit level , lovi ,grobari , ubijaj demone , tako najbrze!

    također ja sam poceo od 0 posto mi je main oso u kurac,kreno sam na 7 serveru za sad


    Nivo: 12
    Snaga: 30 + 31
    Obrana: 30 + 39
    Spretnost: 34
    Izdržljivost: 35
    Osobnost: 23


    Zlata opljačkano: 55.704 zlato
    Izgubljeno zlato: 1.086 zlato


    nisam najbolji al lik koji je je nedostiziv postao XD

  6. #96
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Re: Bite Fight

    Kako je igra postala glupa nako svih ovih apdejta.Zbog toga sam i prestao igrat a igro sam ju malo više od dvije godine.

  7. #97
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Bite Fight

    = Citat = Izvorno postao C
    Ja iz dosade napravio sebi acc, i da malo igram, imam vremena na bacanje, a dosada me ubija. Uletio sam odmah u jedan bolji clan, super mi ide, od njih 5.600.000 igrača, ja sam u prvom danu bio na 15XX mjestu, drugi dan na 10XX mjestu, i danas, treći dan, ja sam na 600 mjestu, sada sam upravo pao na 603 mjesto, tako da mi super ide, za ne povjerovati, ali ja sam malo noobast u toj igri, pa igrači koji znaju, neka me malo poduče.

    Evo već prvog mog pitanja...
    Jasno mi je kada budem u lovu na ljude 2 sata po danu, da ne mogu više lovit ljude.
    Jasno mi je kada u grottu provedem dva sata u lovu na demone, da ne mogu više loviti u tom danu.
    Tj. jasno mi je da imam limite svai dan da mogu max. 2 sata raditi taj poslić.
    I sada sam zapeo na jednom questu, a pošto ja uvijek uzimam high questove, ovo je prvi put da mi se tako nšto dogodi. Naime, trebam ići istražiti voodoo shop, ali ne, kaže mi samo "You do not have enough time to explore the area." i imam samo opciju "Investigate later". Tako je bilo jučer na večer, tako je i sada u podne. Mislim, ako moj lik ništa ne radi, zašto ne mogu istražiti voodoo shop?

    Evo i mog drugog pitanja, na kojem obično padam u borbama.
    Ja i neprijatelj smo jednaki, po svemu, samo ja imam iteme za STR+8 i DEF+8, a on također ima iste te iteme. Znači meč bi trebao biti neriješen ili tako nešto, ali ne, njemu ti isti itemi daju STR+13 i DEF+13. Kako je to moguće? Jeli tu igra uloga hideouta?

    Treće pitanje. Nadograđivao sam svoj hideout, i nadogradio sam sve na najveći level, tj. nije najveći, ali mi ne da sljedeći level. Evo primjera,
    Environment [Level 2/6]SThe next level costs 512 gold,
    ja imam duplo više golda i ne mogu ga nadograditi. Tako je za sve, ne samo za Environment.
    Leveli su mi po redu:
    N/A
    N/A
    N/A
    4/11
    2/6
    2/6
    2/6
    I to je max. koji mi dozvoli da gradim.
    Jeli to ima veze s levelom moga lika?

    Četvrto pitanje, jeli moguće kako nabaviti devil i/ili hell kamenja, bez da ih u stvarnom svijetu plaćam?

    Peto pitanje, kako se osnuje clan? Vidim da neki noobovi, tek se registriraju i osnuju clan. Meni ne treba da ga osnujem, samo me zanima kako se to radi?

    Šesto pitanje, objasite mi koga mi je bolje napadati? Onoga tko ima više golda, onoga tko ima više pobjeda, ili onoga koji ima više mesa/litara krvi? I pojasnite mi kako mi se kod demona pojavi mumija koju ubijek jednim udarcem (samo round 1), i dâ mi 3 EXP-a, i oko 700 golda. I onda mi dođe mumija koja je naoružana i nabrijana, duplo jača od one prethodne, koju na knap pobijedim, i dâ mi samo 12 golda. WTF?

    Sedmo pitanje, išao sam u lov na ljude, i ulovio vampira, a ja sam vampir. Pa mi brljavi neku priču da sam ulovio pijanca kojeg sam lovio po krovu 10 minuta, i da se pretvorio u šišmiša i odletio, te tako nisam dobio baš ništa, ali logično je da vukodlaci i ljudi ne lete, a kamo li da se pretvaraju u šišmiša. A inače ako sam ja vampir, vampira ne mogu napasti. Ponovno WTF?

    Osmo pitanje, zar krv/meso zarađujem samo u lovu na ljude? U lovu na demone i neprijatelje, ne daju mi ništa osim golda i EXP-a. Skužio sam da mi samo visitori i lov na ljude daju krvi/mesa.
    P.S. Šta da radim kada me noobasti clan stalno napada? Ja sam level 4, a oni su svi leveli 13 i više, i svako popodne, njih 8 skupa mene napadnu, jedan po jedan, ali prvo onaj najjači koji je 19 level, pa me onda ostali napadaju kada ja imam non-stop 1 HP. A taj clan nisam nikada ni napao.
    Najgore mi je za vidjeti kada netko 19 levl napadn mene koji sam prvi put bio 3 level. -.-'
    Ili ono, registriram se, nisam još ni aktivrao acc, čekam mail, i ovaj jedan me napadne... -.-' trebali bi napravit da me nkon registracije prvih par sati ne može nitko napasti, a ne ja još nisam ni acc aktivirao, mene već napdaju.
    Trebali bi napraviti da nemožeš napadati usere koji su te po levelima manji za više od 2 levela, jer je tada borba moguća, a kada je već meta od tebe manja za 3 levela, sigurno ćeš je zabiti, a da ne govorim kada si ti 3 level, a napadač 19, i to još clanski njih 8, a svi su veći level od 13, moj level kada bi se i poduplao nije veći od 10...stvarno noobovi. Šta da radim po tom pitanju?
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  8. #98
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Bite Fight

    Ako su toliko veći lvl od tebe, uslikaj sve napade, stavi na službeni forum (od tog servera) i traži da ih se bana na neko vrijeme.

  9. #99
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Bite Fight

    OK, super.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  10. #100
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Bite Fight

    A ima li tko odgovor na moja pitanja iz citata?
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  11. #101
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Bite Fight

    Nisam do sada čitao cijelu ovu temu, sada jesam, a nemam više edit tipke, pa da prokomentiram sve u globalu...globalu? Da, globalu, zašto ne igrate internacionalni? Ovi Bosanski, Hrvatski i koji već...serveri su glupi totalno...vidim vi s lakoćom imate 1XX level, a na internacionalnom jedina dva lika su najveći level, i to level 27 (obojica vukovi), a da ne govorim kako je vampirima gadno, kada su svi ww, nas vampira manjka jedno 500 000 - 600 000, i ww vode po svemu, osim po goldima (i do malo prije po napadima).

    I daj se prestanite hvalit s levelima, jer leveli su tu bitni samo za pare, hideout, i jačinu, i koliko god to igra veliku ulogu, ne igra toliku da od borbi imate zaradu od 100 000, a od borbi gubitak 400 000 golda, ili od 500 borbi, 100 dobvenih, i 400 izgubljenih. To bi značilo da ne igrate (opcija sleep 2-30) ili ne znate igrati (default), tj. lako je obavljati questove, raditi svako malo 8 sati, i za svaki dan isprazniti time za lov na ljude i demone, golda, expiriancea, krvi, mesa, itema, živo carstvo. To praktički igrate sami sa sobom, a online igre nisu takve, online igre su da ratujete protiv drugih igrača, a ne da se buksate i razvijate sami sa sobom (to je dosadno...to je noobvski, koji god level da bili).
    Evo jedan primjer vrlo dobrog BF usera:
    Fights: 2.543
    Victories: 2.380
    Defeats: 162
    Draws: 1
    I tu uopće level nije bitan kada gledate omjer, i gadi mi se kada vidim kao macani s levlom od 95984246958659613011982, a omjer dobivenih:izgubljenih bitki je 1:5, tu se vidi da nije napadač, već neki bukser kojeg svi napadaju.

    A za ove borbe, što nekada nisu realne, to je jednostavno tako, kako se potrefi. Kod men je slučaj da odem istraživati, naleti mumija koja me duplo jača, i ubijem ju, nekada i ona mene ubije, i uz sve to dâ mi max. 2, a min. 0 expiriancea, i ne dâ mi više od 69 golda. Pa sam jedan da naletio na mumiju koja je prvi level, sve 5, 5, 5, 5, 5,...ubijem ju kô od šale naravno, i dobijem oko 900 golda.
    Ista stvar sa lovom, u 10 min ulovim 250 žrtava, a u pola sata ulovim 29 žrtava, gdje je tu logika?

    I evo jeda moj stariji primjer koliko sam bio jači napadač od ovog desno branića, pa me sve jedno zabio, neovisno o tome što je meni ostalo 88 HP-a, a njemu 23.
    http://xs942.xs.to/xs942/09321/10997.png
    Kužiš, jednostavno ti je takav game.
    trebao si vidjei clanski dvoboj. Unholy versus DSEH, ili ti ga 8 vs. 8, mi smo bili leveli:
    21
    17
    14
    12
    12
    6
    5
    3
    A oni:
    21
    19
    15
    14
    13
    12
    12
    5
    I po levelima, oni su duplo jači, nitko od naših nije htio ići u taj dvoboj, jer smo mislili da će nas zabiti bez ikakvih problema, pa nas je admin prisilno stavio sve u dvoboj (oni su bili sigurni u svoju pobjedu; admin nas je sam prijavio za fajt), ali smo ih zabili s omjerom 5:0, i dobili smo 3.582 golda, premda je omjer po levelima da će nas zabiti bio 5:3 za njih, a to ti je ujedno način da shvatiš kako ti leveli ništa ne znače.

    Onima kojima su itemi skupi, uvijek imaju itemi koje prodaju drugi useri, za nižu cijenu, što je vrlo dobro, za kupca i prodavača (kupac prođe jeftinije, prodavač zaradi više od standardne sell prodaje od koje dobije tek pokoji gold siće).
    Ev primjer za siću, kupiš nešto što košta 2 000 golda, i to proda za 250 golda, velika šteta. Zato stavš na sell za npr. 1 700 golda, tako da umjesto da zaradiš od toga 250 golda, zradiš 1 700, a kupac (drug user), rađe će kupiti od tebe za 1 700 golda, nego za 2 000, jer je na uštedi, a itemi k'o itemi, nemaju one fore koliko je korišten, koliko je vlasnika imao, itd.
    Još ako si u nekom clanu, nešt od 1 500 golda će ti frend dati za 1 gold, da si naoružan, pa ćeš mu kasnije vratit taj item za njegov 1 gold (ti njemu 1 gold on tebi item, kasnije ti njemu njegov item vratiš, a on tebi 1 gold vrati), pa neka je on stavlja na sell ako hoće, jer taj item viš neće nikome trebati, eventualno nekom mlađem članu.

    TW Ovaj clan koji me stalno napadao, dobili su bann.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  12. #102
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Re: Bite Fight

    Prije da bi dosao do 100 lvla ti je trebalo oko dvije godine s premiumom i to ako igras preko 4 sata na dan.Ja sam doso u malo vise godine do 80 lvl-a s premiuom.Ali nako ovog apdejta dodjes do 100 lvla u roku dva mjeseca cak i bez premiuma.Zato sam i ja presto igrat bf.Ista stvar je sad i na internacionalnim serverima jer su mozda lvl 27 ako je server poceo prije 3,4 dana.I onaj tvoj primjer nije nista,ono je obicna bitka i sanse su vjerovatno uvjek 50:50 jer nisi nista jaci od onoga.

  13. #103
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Bite Fight

    Evo mi još jednog problema. 6 sam level.
    Zabijem nekoga tko je 4 level (2 manji od mene), dobijem 8 golda, zabijem nekoga tko je 7 level (1 level veći od mene), dobijem 6 golda, a obojica imaju para k'o blata. Dođe mi netko tko je level 12, zabije mene, i ja mu moram dati 123 golda. Mislim, gdje je tu povezanost?

    Moram pobijedii bilo koga (jačeg ili slabijeg), 15 puta, da bi dobio oko 123 golda, a netko mene jednom zbije, i dobije 123 golda. Jasno mi je kad neki 4 level mene zabije da dobije 48 golda, jer se potrudio, ali ovo...i tako stalno...stalno napadam, nikada nisam dobio više od 8 golda, čak i kada me napadnu, i opet i zabijem dbijem 1 gold... -.-'

    Ja, da bi zaradio iz bitki 123 golda, moram skupljati i zabijati bilo koga po "sto" puta, za po ni 10 golda, a dođe netko, zabije mene i izguim 123 golda odmah. I onda na statistici, 50 bitki, 40 pobjeda, 10 izgubljenih, a po goldima je to, 200 dobivenih golda, i 1 000 izgubljenih golda. -.-'

    Može li mi netko to objasniti?
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  14. #104
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Bite Fight

    LOL, pobjede od nas (Unholy), jeli i dalje misliš da je šansa 50:50 za pobjedu?
    Jedina prava borba od svega toga je bila protiv dogova.
    http://xs942.xs.to/xs942/09324/untitled0352.png
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  15. #105
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Bite Fight

    2. Stvar je u tome kada ja napadam, on ima veći def, i obrnuto.

    5. Imam samo buy hell stonove i 14 days for only 15 Hellstones. Nema toga.

    6. Nađem ja sebi neke koji su već level i leže na parama. Jučer sam od 00:00, do 08:00 imao oko 35 borbi, od toga 30 pobijedio i 5 izgubio. Sve je cca. U goldima, 2 500 zaradio i 70 izgubio.

    7. U tome i jest caka. Jednom mi se dogodilo da sam lovio vampira po krovu, jednom mi se dogodilo da sam ulovio pijanca koji mi je skinuo HP. To ni j ne kužim u lovu na ljude.

    8. Ja nisam na bitefigh.hr, niti ba, nego na internacionalnom, org, on je najbolji.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  16. #106
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Bite Fight

    A koji S?
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  17. #107
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Bite Fight

    Jesi ti Veritas?

    Edit: Dobro, jesi, moj rođak je bio za PC-em, pa nism vidio, poruka je otišla, a on zaboravio šta si napisao, tj. šta je on pročitao.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  18. #108
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Bite Fight

    E, slušaj ovo.

    Battle Report 14.08.2009 08:02:21

    Scorpionx3 [Bloody-X]
    Level: 18
    Strength: 41 (+62)
    Defence: 44 (+68.
    Dexterity: 53 (+4)
    Endurance: 52
    Charisma: 43 (+3)
    Experience: 1.480
    Vitality: 430

    Item(s):
    Tokugawa
    Mequa
    Norodia
    Janish
    Jagor

    vs.

    Radius [Unholy]
    Level: 9
    Strength: 20 (+16)
    Defence: 22 (+23)
    Dexterity: 26
    Endurance: 25
    Charisma: 19
    Experience: 384
    Vitality: 286

    Item(s):
    Traimam
    Shytan
    Ineys

    Name Hit points Vitality
    Scorpionx3 286 430
    Radius 0 0

    Od toga samo Round 1.

    Zaslužuje li on bann? Dupli level je od mene, ja 9, on 18. Jeli ga možeš ti pijaviti na forum, pošto nisam upućen gdje i šta da stavim točno?
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  19. #109
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Bite Fight

    Ne, mora biti 10 lvl-a veći od tebe.

  20. #110
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Bite Fight

    To nije baš fer... -.-'
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  21. #111
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Bite Fight

    Nereo, trebala bi mi tvoja usluga, a može i netko drugi, sve jedno.

    Ja i moj rođak igramo BF na istom PC-u. Clanu smo rekli da smo mi dvije različite osobe, i oni su rekli da to kažemo glavnom liku koji je napravio BF igru.
    I mi njemu to kažemo, i OK sve, zna se da smo mi dvije odvojene osobe, samo igramo na istom PC-u, sa istog IP-a, i da sam ja iz jedne države, a moj rođak u drugoj i da sam sada trenutno kod njega na odmoru, itd., sve znaju.

    I danas, moj i od mojeg rođaka account bannani do "19.01.2038.", a razlog tomu je "Multiuser", pa ako bi tog lika mogao podsjetiti porukom ili na forumu, jer nas je očito zaboravio da smo mu sve rekli, i zato nas je vjerojatno sada nakon mjesec dana bannao.

    Moj user je "Radius", a od mojeg rođaka je "n00b", pa neka nas odbanna. -.-'
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  22. #112
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Bite Fight

    Super, pokušati ću.

    Taj tiket smo već bili dobili.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  23. #113
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Bite Fight

    Vidim, imaš iskustva s time.
    Zašto su tebe bili bannali?
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  24. #114
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Bite Fight

    Ma neću.
    Bzvze...
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  25. #115
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Bite Fight

    Igrao jedno vrijeme, zatim mi je igra dosadila, zato što me neka vukodlačka kretenčina stalno klala, samo mene i nikog drugog.
    Липе цвату и у Србији!

  26. #116

    Re: Bite Fight

    da li neko daje acc na bitefightu? moze i zamjena za acc na gladiatusu ili plemenima..

  27. #117
    Senior Member Master Blaster Markecgrad's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Odra
    Postova
    4.661

    Re: Bite Fight

    Koji ti je level acc na gladiatusu? :D

  28. #118

    Re: Bite Fight

    lvl 32.. skilovi:

    Trening
    Snaga
    78
    13.755 Zlato treniraj
    Vještina
    114
    17.460 Zlato treniraj
    Spretnost
    104
    13.894 Zlato treniraj
    Konstitucija
    40
    2.346 Zlato treniraj
    Karizma
    122
    22.059 Zlato treniraj
    Inteligencija
    20
    729 Zlato treniraj

  29. #119

    Re: Bite Fight

    Zasto neradi www.bitefight.baS??

  30. #120
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604

    Re: Bite Fight

    dajem bitefight acc, s6, acc je vrh.

    ako je netko zainteresiran nek se javi na pp

Slične teme

  1. Fight!
    By Čux in forum Gaming općenito
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 03-09-2014, 15:24
  2. Bite Me - The Gamer's Zombie Apocalypse Series
    By unknown in forum Multimedia
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 27-12-2010, 02:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •