Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: CoD problem

  1. #1
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571

    CoD problem

    Evo imam jako iritantan problem sa call of dutyem... naime izbacuje onu gresku (valjda znate) od windowsa i kaze ono send/don't send. kada pogledam kaze da bi problem mogao biti u mojoj adresi ili nesto tako. problem je bio popravljen kada sam ponovno instalirao cod ali sad vise ni to ne pomaze ... molim vas za pomoc

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709

    Re: CoD problem

    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    Evo imam jako iritantan problem sa call of dutyem... naime izbacuje onu gresku (valjda znate) od windowsa i kaze ono send/don't send. kada pogledam kaze da bi problem mogao biti u mojoj adresi ili nesto tako. problem je bio popravljen kada sam ponovno instalirao cod ali sad vise ni to ne pomaze ... molim vas za pomoc
    jel imaš orginal

  3. #3
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    e pa sad je to... hehe ali i prijatelj koji ima orginal cesto ima isti problem... nekad radi.. ali ipak rijetko. ne bih mogao podnijeti da neradi prije wara

  4. #4
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    mislim da sam skuzio... ali stvar je jako cudna
    naime ukoliko igram sa normalnim punkbusterom... mogu igrat od 5 do 10 sek. ako igram sa starim mogu igrati oko 30 sek do 1 min. ok sve bih shvatio da mi kaze da mi verzija nije ispravna u codu ali on mene skroz izbaci iz igre i prikaze onaj send/don't send error, a kad pogledam u pb folder vidim neka nova s***a.. dakle postoji li komanda za ISKLJUCIVANJE automatskog updatea punkbustera jer otprilike u to vrijeme kada me je poceo izbacivat sam upisivao u konzolu neke fore sa punkbusterom..

  5. #5
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Hrvatska,Sisak
    Postova
    548
    imam i ja problem koji i nije važan ali me mući. naime kad idem igrat mp onda mi treba dugo da mi uđe u cod2 tak je kad se spajam na internet a kad se spajam u lan odma mi uđe. kod mog frenda isto odma uđe. zašto?

  6. #6
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    CRO Nova Gradiška
    Postova
    59
    Probajte si srušiti windovse, ako i to nije riješenje, onda vam nevalja instalacija. Nekoliko instalacija u Hrvatskoj ima grešku!

Slične teme

  1. Steam problem - problem with your local games file
    By TeraBajt in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 03-08-2009, 00:21
  2. Browsing problem & monitor problem
    By vex in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 24-07-2008, 19:20
  3. Call OF Juarez problem (jako VELIKI problem)
    By scorpion667 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 15-11-2007, 02:49

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •