Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: VIP

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Uf dobro su te oderali.. meni nije palo napamet nešto skidati ili kupovati preko mobitela,otkad mi je prije par godina za 3 minute na internetu skinulo 25kn.
    kog vraga će ti igre uopće na mobitelu..

  2. #2
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Nazovi službu za korisnike, možda ti nadoknade.

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034
    Hellboy ja nemam pritužbe uopće na vip, osim cijena naravno. Prije nego sam prešo na tele2 jer su jeftiniji, kupio sam 3-4 igre na tom sajtu. Jednom mi se dogodio isti problem, i zvao sam ih i vratili su mi pare na račun. Stvarno nema problema.
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Je vais bien, ne t'en fais pas
    Postova
    2.036
    to se i meni jednom desilo...

    neće ti nadoknadit

  5. #5
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Druga mogućnost zašto su ti odrali 50kn je da je 25kn iznosio promet u GPRS mreži, pogotovo ako si morao dvaput skidati. Ovisi koliko je velika igrica.

  6. #6
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    Vip na bonove je banana, pretplata owna big time. Svaki mjesec dobiješ 10 besplatnih minuta. Trifa 100 je pre dobra, na kućni me košta 1.60kn isto kao i na stranu mrežu, na Vipnet mi je 0.90, besplatno surfanje po Vodafone portalu Samo VIP, ništa drugo neću uzimat.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  7. #7
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Pretplata je jedino dobra kad puno trošiš.(Ili kad nekog žicaš za poziv, jelda Jambrek?).

  8. #8
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Pretplata je jedino dobra kad puno trošiš.(Ili kad nekog žicaš za poziv, jelda Jambrek?).
    hehe.

    Ja manje trošim s pretplatom nego što sam trošio s bonovima jer mi ne bi bilo lijepo da mi dođe račun od 32342kn. Više pazim kad imam pretplatu.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  9. #9
    Senior Member It lives by night BLOODdemon's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    C:\WINDOWS\System32
    Postova
    521
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    surfanje po vodafone portalu i jest besplatno, bio ti prepaid ili postpaid korisnik, jedino me još zanima el još netko imao sličnu situaciju i esu li vam vratili ukradeno...
    i ja sam tak downloado igru pa me neko nazvo i download se prekinuo a oni su mi naplatili igru,pa sam nazvo službu za korisnike i u roku od 24 sata su mi vratili pare

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Je vais bien, ne t'en fais pas
    Postova
    2.036
    = Citat = Izvorno postao BLOODdemon

    i ja sam tak downloado igru pa me neko nazvo i download se prekinuo a oni su mi naplatili igru,pa sam nazvo službu za korisnike i u roku od 24 sata su mi vratili pare
    to je zato jer si muško...

    diskriminacija

  11. #11
    Senior Member It lives by night BLOODdemon's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    C:\WINDOWS\System32
    Postova
    521
    = Citat = Izvorno postao Matilda Mother
    = Citat = Izvorno postao BLOODdemon

    i ja sam tak downloado igru pa me neko nazvo i download se prekinuo a oni su mi naplatili igru,pa sam nazvo službu za korisnike i u roku od 24 sata su mi vratili pare
    to je zato jer si muško...

    diskriminacija
    nije zato,neg su provjerili pozive i download pa su mi morali vratit pare, ili bi ih mogao tužit

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    = Citat = Izvorno postao BLOODdemon
    = Citat = Izvorno postao Matilda Mother
    = Citat = Izvorno postao BLOODdemon

    i ja sam tak downloado igru pa me neko nazvo i download se prekinuo a oni su mi naplatili igru,pa sam nazvo službu za korisnike i u roku od 24 sata su mi vratili pare
    to je zato jer si muško...

    diskriminacija
    nije zato,neg su provjerili pozive i download pa su mi morali vratit pare, ili bi ih mogao tužit
    koliko bi utrošio love za odvjetnika da ti vrate 24 kn.
    oni ti vrate lovu da ne odeš i blatiš ih okolo jer onda gube korisnike, krave muzare
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  13. #13
    Senior Member It lives by night BLOODdemon's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    C:\WINDOWS\System32
    Postova
    521
    = Citat = Izvorno postao medusa
    = Citat = Izvorno postao BLOODdemon
    = Citat = Izvorno postao Matilda Mother
    = Citat = Izvorno postao BLOODdemon

    i ja sam tak downloado igru pa me neko nazvo i download se prekinuo a oni su mi naplatili igru,pa sam nazvo službu za korisnike i u roku od 24 sata su mi vratili pare
    to je zato jer si muško...

    diskriminacija
    nije zato,neg su provjerili pozive i download pa su mi morali vratit pare, ili bi ih mogao tužit
    koliko bi utrošio love za odvjetnika da ti vrate 24 kn.
    oni ti vrate lovu da ne odeš i blatiš ih okolo jer onda gube korisnike, krave muzare
    znam to sam sam tak rekao,mislim nisu imali izbora morali su mi vratit pare a i ko da bi izgubili nekog korisnika ak bi ih ja blatil

  14. #14
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    meni je frend kao pričao da je tak isto skidao igru i da ju je skinuo ali bez problema, ali caka je bila u tome da ih je on nazvao i lagao im da nije dobio igru i ovi mu vratili novce na račun, praktički dobio igru free, ili ti po naški zajebo ih


    e da jel ima ko onaj vodafont homebox, čuo sam kao da je to smeče nad smečem? Ono da su astrnomske cijene a u biti malo bolji dial-up?

  15. #15
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    pa gledaj i plači ako je to taj famozni homebox, T-com im nije nid do koljena http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=26659048&idnews=363141

  16. #16
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Lokacija
    Postova
    2.105
    = Citat = Izvorno postao flander
    meni je frend kao pričao da je tak isto skidao igru i da ju je skinuo ali bez problema, ali caka je bila u tome da ih je on nazvao i lagao im da nije dobio igru i ovi mu vratili novce na račun, praktički dobio igru free, ili ti po naški zajebo ih


    e da jel ima ko onaj vodafont homebox, čuo sam kao da je to smeče nad smečem? Ono da su astrnomske cijene a u biti malo bolji dial-up?
    nazalost imam ga ja.cjena je 150kn i imas 1 gb za potrosit , svaki mb nakon toga ti je dodatnih 20 lipa.Brzina je 15kb/sec download...rijetko dodje do 30.Nisam zadovoljan al je od dial upa bolje, adsl nemogu uzet

    pancakes are my business...and business is good

  17. #17
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    bih
    Postova
    30
    /DON/METAK% when i play i play

  18. #18
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao flander
    meni je frend kao pričao da je tak isto skidao igru i da ju je skinuo ali bez problema, ali caka je bila u tome da ih je on nazvao i lagao im da nije dobio igru i ovi mu vratili novce na račun, praktički dobio igru free, ili ti po naški zajebo ih


    e da jel ima ko onaj vodafont homebox, čuo sam kao da je to smeče nad smečem? Ono da su astrnomske cijene a u biti malo bolji dial-up?
    Homebox je odlicna stvar za ljude koji nemaju pristup adsl-u i za ljude koji su stalno u pokretu posto sa homebox dobijes vlastiti broj te ti za koristenje homeboxa netreba telefonska linija. Takoder brzina ovisi o tome koliko si daleko od vipovog "tornja".

    Da objasnim, npr. imam frenda idiota i uzeo si taj homebox...idiot kazem zato sto covjek neputuje a i ima mogucnost uzeti mrezu koju hoce posto zivi u centru grada i njemu je speed nesto malo bolji od mog. A ja imam adsl 1Mb...

  19. #19
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    šta se tiče brzine homeboxa izvan svih većih gradova očekujte brzinu manju od 56k modema
    šta će mi 1 gb ako mi je veza nestabilna i sporija od postojećeg dial upa

  20. #20
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    Frend je radio u VIP-u na servisu Homebox-ova i onih PCMCIA kartica za laptope. Kaže da je to najveće smeće ikada proizvedeno.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  21. #21
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    vip šaka,kao i timobajl...tele2 je okej bar po frendovima koji kažu da su zadovoljni,tomato je sranje [tako kažu ]...inače koristim tmobajl,i NIKAD ne kupujem te shitti igre,skinem si rađe igru s zedge.net

  22. #22
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    tu sam negdje
    Postova
    148
    meni je vip sasvim ok...imam onu easy tarifu koja mi omogucava pozive prema svim mrezama za nekih 80-90 lp po min (+25 lp za uspostavu poziva) dobro mi dodje jer mi vecina frendova ima t-mob, tele2, itd. a za tu min mogu vise reci nego napisati u jednoj poruci.
    Jedini način da bi izbjegli greške je steći iskustvo.
    Jedini način da bi stekli iskustvo... je činiti greške.

  23. #23
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    šta se tiče brzine homeboxa izvan svih većih gradova očekujte brzinu manju od 56k modema
    šta će mi 1 gb ako mi je veza nestabilna i sporija od postojećeg dial upa
    netocno...

    Frend, Selo pokraj Bjelovara (ne bash velik grad, taj Bjelovar, right?)...cca 10Km od Centra grada...download rate 60kb/sec

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •