Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Call for help vol.2

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Call for help vol.2


    Ovak' ja neznam šta sam napravio da me blizz banao.Prije par dana sam ostao bez acca jer mi ga je stari prijatelj razmijenitelja mog acca "slučajno hakao".Ok,ostao sam miran i smiren iako mi je nestalo ~60g,promjenjeni talenti (isus ima dva dagera i stavi sword spec,nap.a),o gearu da ne govorim.
    Dakle,dobio sam novi pass n' stuff,te se sada probam ulogirati...kad ono "this acc has been banned".E sad,molim sve dobre ljude ovoga svijeta,koji igraju WoW,da naprave chara na Kor'gall EU,ili da sa postojećim charom na istome
    wispaju chara pod imenom "Kaciga",te da mu kažu što,gdje,kada,kako i sa kojom namjerom je napravio to što je navelo Blizza da mi bana acc.
    Nadalje,ako odbije,lijepo ga podsjetite da ja i dalje znam svoj SQ,te da uhom prdnem i promjenim mu pass.I da,recite mu da ću mu srce isčupat,uzrezat ga i pojesti ga

  2. #2
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    pa kaciga sta se nerviras.. trebo si to napravit na nasem forumu... ok ja cu ga /w cim ga vidim i javim ti na pm sta je bilo
    Boli me K***C !!11

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao cmeljo22
    pa kaciga sta se nerviras.. trebo si to napravit na nasem forumu... ok ja cu ga /w cim ga vidim i javim ti na pm sta je bilo
    Neces ga vise vidjet online,jer sam promjenio pass na svom originalnom accu,te mu poslao PP na HE forumu,zahtjevajući da mi objasni što je učinio.

    U najgorem slučaju,on će upisati svoj SQ na svoj accu,ja vec jesam na svom i GG.

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286
    HA-HA u koja si se govna uvalio ....

  5. #5
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao lizard
    HA-HA u koja si se govna uvalio ....
    jako smiješno

    ne brinem se,ja imam još uvijek SQ od svog acca

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286
    to ti je kad poslujes s n00bovima

  7. #7
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao lizard
    to ti je kad poslujes s n00bovima
    drugi put ću pametnije

  8. #8
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    a lijepo sam ti odmah na pocetku rekao da ne traedas i da je hunter bolji od rouga... cak ti je i vlado to rekao ak se nevaram... al on GG... sad kad mi se buraz skine s wowa idem uci i reci newmanu ili nekom od officira st je bilo
    Boli me K***C !!11

  9. #9
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao cmeljo22
    a lijepo sam ti odmah na pocetku rekao da ne traedas i da je hunter bolji od rouga... cak ti je i vlado to rekao ak se nevaram... al on GG... sad kad mi se buraz skine s wowa idem uci i reci newmanu ili nekom od officira st je bilo

    nije uopće problem ako se slučajno desilo,nije ni problem što sam - po tebi - trejdo huntera za roga - stvar je u tome što me netko htio prevariti,a ja to jako ne volim.Ja sam Koscatom poslao PP na Huruvat Ehillaku forum,da,dao sam mu pass i zahtjevao objašnjenje.Ako je to stvarno bilo slučajno - ok,np,život ide dalje.No,ako je nešto sjebo na accu,tipa srao okolo ljudima i sl. dat ću mu njegov acc,meni će ići moj original i GG.

    INače,hvala Milka ako se ikada sretnemo imaš cugu od mene

    edit:i ti smeag

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •