Jučer se desila jedna stvar koja mi je polako počela dizat tlak. Tlak se dizao do točke kad ovo pišem.
Naime kaje...Psiha je jako iznervirala Wikingova navodna izjava da on nebu igral QW. Iznervirala ga je toliko da nezna dal da kupuje igru ili da ode iz klana ili tako nekako.
Pa, Psiho, da prvo riješimo to od jučer. Nemam ništa protiv da se tebi tu ne sviđa, i da želiš igrati za aktivniji klan. Al' ono što me smeta je da se tvoe nezadovoljstvo razvlači po javnim porukama na serveru. Pljuvanjem ili prikazivanjem Sabbata u lošem svjetlu vređaš sve nas, a i samog sebe jer nosiš našu uniformu. To neću dopustiti nikome. Ako te CIR, KIA ili NOB zovu sebi, onda to riješi preko PM-a s njima. Ako imaš nesuglasica sa Wikingom, samnom ili bilo kime u klanu, riješi to preko našeg foruma, x-firea ili preko telefona. Svaki ispad u javnosti protiv našeg klana ili pojedinaca u njemu je izuzetno nekorektan i bezobrazan.
Da razjasnim novijim članovima još neke stvari oko Sabbata . Ovo nije PCPlay-Fan-Clan. Wiking i ja smo možda stariji od dosta vas za duplo, al ja barem nemam namjeru nikome bit drugi tata tu. Sumnjam i da Wiking želi još klinaca. To znači, svatko ko misli da je cool zato jer je u Wikingovom klanu, gadno se zajebo.
Prema tome, Psiho, ti vidi.

A sad što se klana tiče. Sabbat nije moj jedini klan. Član sam NOB-a i DJJ. Ono kolko sam ja pokopčao, postoje dve ekstremne organizacije klanova.
Prva je npr. NOB. Tu postoji izuzeno jaka i jasna organizacija di se zna ko je što i što se u nekoj igri želi. Prati se aktivnost, i neaktivni lete u hibernaciju ili lete iz klana.
Druga smo mi i recimo DJJ. Tu vlada lagani BMK stav, nitko ne radi ništ pretjerano, svi su cool i više se priča nego što se igra.

Problem je što ova druga skupina želi biti prva, al su preletargični da bi nekaj napravili po tom pitanju. Da ne spominjem sindrom umišljanja teške skillerštine.

Ja bi bio izuzeno zadovoljan da igramo i družimo se na netu negdje na pola puta između ta dva ekstrema. To će reći da se igra, al uz velku ležernost. Al' je poanta da se želim igrati.

Sad me zanima šta vi želite?

1. Oćemo i dalje visit po forumu, zazivat kave i pive, skrivat se iza 20 kuna troška da se QW demo ne skine, bacat kvazi-dvosmislene poruke ženskom dijelu klana

ili

2. Oćemo li igrat neki bog (čitaj isprobat jebeni demo, počet organizirat sekcije koje smo spominjali, trenirat i igrat mečeve na TWL-u)?

Molim da svi sad tu izaberete jednu od ove dve mogućnosti. O tome ovisi daljnja organizacija klana.