Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Tko je zašto ovdje?

  1. #1

    Tko je zašto ovdje?

    Jučer se desila jedna stvar koja mi je polako počela dizat tlak. Tlak se dizao do točke kad ovo pišem.
    Naime kaje...Psiha je jako iznervirala Wikingova navodna izjava da on nebu igral QW. Iznervirala ga je toliko da nezna dal da kupuje igru ili da ode iz klana ili tako nekako.
    Pa, Psiho, da prvo riješimo to od jučer. Nemam ništa protiv da se tebi tu ne sviđa, i da želiš igrati za aktivniji klan. Al' ono što me smeta je da se tvoe nezadovoljstvo razvlači po javnim porukama na serveru. Pljuvanjem ili prikazivanjem Sabbata u lošem svjetlu vređaš sve nas, a i samog sebe jer nosiš našu uniformu. To neću dopustiti nikome. Ako te CIR, KIA ili NOB zovu sebi, onda to riješi preko PM-a s njima. Ako imaš nesuglasica sa Wikingom, samnom ili bilo kime u klanu, riješi to preko našeg foruma, x-firea ili preko telefona. Svaki ispad u javnosti protiv našeg klana ili pojedinaca u njemu je izuzetno nekorektan i bezobrazan.
    Da razjasnim novijim članovima još neke stvari oko Sabbata . Ovo nije PCPlay-Fan-Clan. Wiking i ja smo možda stariji od dosta vas za duplo, al ja barem nemam namjeru nikome bit drugi tata tu. Sumnjam i da Wiking želi još klinaca. To znači, svatko ko misli da je cool zato jer je u Wikingovom klanu, gadno se zajebo.
    Prema tome, Psiho, ti vidi.

    A sad što se klana tiče. Sabbat nije moj jedini klan. Član sam NOB-a i DJJ. Ono kolko sam ja pokopčao, postoje dve ekstremne organizacije klanova.
    Prva je npr. NOB. Tu postoji izuzeno jaka i jasna organizacija di se zna ko je što i što se u nekoj igri želi. Prati se aktivnost, i neaktivni lete u hibernaciju ili lete iz klana.
    Druga smo mi i recimo DJJ. Tu vlada lagani BMK stav, nitko ne radi ništ pretjerano, svi su cool i više se priča nego što se igra.

    Problem je što ova druga skupina želi biti prva, al su preletargični da bi nekaj napravili po tom pitanju. Da ne spominjem sindrom umišljanja teške skillerštine.

    Ja bi bio izuzeno zadovoljan da igramo i družimo se na netu negdje na pola puta između ta dva ekstrema. To će reći da se igra, al uz velku ležernost. Al' je poanta da se želim igrati.

    Sad me zanima šta vi želite?

    1. Oćemo i dalje visit po forumu, zazivat kave i pive, skrivat se iza 20 kuna troška da se QW demo ne skine, bacat kvazi-dvosmislene poruke ženskom dijelu klana

    ili

    2. Oćemo li igrat neki bog (čitaj isprobat jebeni demo, počet organizirat sekcije koje smo spominjali, trenirat i igrat mečeve na TWL-u)?

    Molim da svi sad tu izaberete jednu od ove dve mogućnosti. O tome ovisi daljnja organizacija klana.
    How The West Was Won
    BANZAI, pizda vam strinina!!!

  2. #2
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    numero due.

    inače, da, jako ga je izživcirala, i mene bi na njegovom mjestu. dečec je tu došao u nadi da će nešto igrati, a onda rebel neće, pa wiking neće kupit cijelu itd.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    3.167
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    numero due.

    inače, da, jako ga je izživcirala, i mene bi na njegovom mjestu. dečec je tu došao u nadi da će nešto igrati, a onda rebel neće, pa wiking neće kupit cijelu itd.
    Ja bi kupio, ali fakat nisam pri param mislim biram broj dva, ali ostajem na f.e.a.ru.
    Now you're old and full of hatred
    Take a pill to masturbatred
    Children point to you and scream
    Because they will become that thing

  4. #4
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Ja ni u jednom trenutku nisam popljuvo Sabbat, ako jesam, ispricavam se.

    Nemam namjeru odlaziti, osim ako neodlucite da me kickate. Odspavo sam malo ohladio se i skuzio da u sabbatu ima ekipe za igrat.

    Mene je samo nazivciralo to sto je W1k1n6 bio prvi koji mi je ukazao na ovu igru. Napravio onaj popust ko ce je kupit i steko sam dojam da se covijeku igra dopada i da ce je igrat. I onda odjdnom samo "deca, ja ovu igru necu uzimat" to me fakat iznenadilo...

    Ispričavam se W1k1n6u ako sam ga uvrijedio ovime, kao i tebi Johne jer sam te takodjer iživciro.

    Jos jednom, isrpike svima

    E sad, ja sam za 2. opciju naravno i sam sam htio
    otvorit topik da vidimo ko ce sta igrat...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Je vais bien, ne t'en fais pas
    Postova
    2.036
    = Citat = Izvorno postao OCTAVIA RS
    Ja bi kupio, ali fakat nisam pri param mislim biram broj dva, ali ostajem na f.e.a.ru.
    točno to

    meni je žao što ne igram toliko, al ja se još ufuravam u f.e.a.r., i komp mi šteka na najnižim detaljima, i ispiti su tu blabla...čekam neka bolja vremena

  6. #6
    Senior Member Nuke me please kamikaza's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    caen i tc-base (ZAGREB)
    Postova
    227
    ja sam da se napravi wolfika ekipa...
    x-fire: prokamikaza
    =]S[=kamikaza Krvi ćemo vam se napit!™

  7. #7
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    I oće se šta dogovarat i apdejtat liste ko sta igra i to...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Postova
    1.245
    ja sam zbog janjetine!

  9. #9
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    Čujte, meni nebu niko govoril kaj bum igral a kaj ne. Isto kao ni bilo kome u klanu. Ako se nekome to ne sviđa neka ode, ali odmah jer mi troši slobodno vrijeme bez veze.
    BTW, popuste za ETQW sam sredio bez obzira ko igrao, a igru ću vjerojatno i ja kupit jer ne vjerujem da može biti takvo sranje kakvo je na ove dvije viđene mape, no ne vjerujem da ću ga igrat u MP-u.

    Isto tako mislim da je govnarski olajavati na serveru kolege iz kluba za koji igraš, stoga je ovo zadnje upozorenje za bilo čije tanke živce. Imate klanova punih entuzijazma koji se osnivaju svakih pola sata, pa tamo potražite sreću ako vam to paše. Sabbat postoji nekih 5 godina ali nije robija.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  10. #10
    Senior Member Nuke me please kamikaza's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    caen i tc-base (ZAGREB)
    Postova
    227
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Čujte, meni nebu niko govoril kaj bum igral a kaj ne. Isto kao ni bilo kome u klanu. Ako se nekome to ne sviđa neka ode, ali odmah jer mi troši slobodno vrijeme bez veze.
    BTW, popuste za ETQW sam sredio bez obzira ko igrao, a igru ću vjerojatno i ja kupit jer ne vjerujem da može biti takvo sranje kakvo je na ove dvije viđene mape, no ne vjerujem da ću ga igrat u MP-u.

    Isto tako mislim da je govnarski olajavati na serveru kolege iz kluba za koji igraš, stoga je ovo zadnje upozorenje za bilo čije tanke živce. Imate klanova punih entuzijazma koji se osnivaju svakih pola sata, pa tamo potražite sreću ako vam to paše. Sabbat postoji nekih 5 godina ali nije robija.
    ova zadnja recenica je legendarna i istinita...
    x-fire: prokamikaza
    =]S[=kamikaza Krvi ćemo vam se napit!™

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Postova
    1.245
    http://www.ilickimaraton.com/

    Samo da vam pokazem na sta je frend i ja prijavljujemo! Dobro procitajte pravila! valjda cemo prezivjet...

  12. #12
    = Citat = Izvorno postao Blek_Stena
    http://www.ilickimaraton.com/

    Samo da vam pokazem na sta je frend i ja prijavljujemo! Dobro procitajte pravila! valjda cemo prezivjet...
    Ček... kaj oćeš reć da si od alkoholizma napravil rekreativni sport?
    How The West Was Won
    BANZAI, pizda vam strinina!!!

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Postova
    1.245
    To nije alkoholizam... To je druzenje! Dodi navijat!

  14. #14
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Je vais bien, ne t'en fais pas
    Postova
    2.036
    = Citat = Izvorno postao John Wayne
    Ček... kaj oćeš reć da si od alkoholizma napravil rekreativni sport?
    može

  15. #15
    Senior Member Nuke me please kamikaza's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    caen i tc-base (ZAGREB)
    Postova
    227
    svi zavrsit u vrapcu-taman...
    x-fire: prokamikaza
    =]S[=kamikaza Krvi ćemo vam se napit!™

  16. #16
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    3.167
    fis cola + ribar
    Now you're old and full of hatred
    Take a pill to masturbatred
    Children point to you and scream
    Because they will become that thing

Slične teme

  1. zašto
    By Jack v2.0 in forum PC Play Web Portal
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 09-05-2008, 21:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •