Stranica 5 od 22 PrvaPrva ... 3456715 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 638

Tema: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

  1. #121
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    Predobra,Sad moram opet Crysis instalirat

  2. #122
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Dobre recenzije ljudi, ali nekako ima malo teksta u SA kad pogledaš kolike su slike.
    bojao sam se kada bi počeo pričati u detalje, bilo bi me di sve ne lol, ne bih nikada završio, tako da sam rekao ono najosnovnije....
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  3. #123
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    thx jerry

    FARCRY
    Izdavač - Ubisoft
    Mjesto, godina i redni broj izdanja – Njemačka, 2004., 1.00
    Ilustrator - Crytek
    Pisac - Crytek
    Mišljenje o djelu – Igra je super jer je otok lijep, a čudovišta strašna.
    Vrsta djela - šuter
    Tema – Jackov dolazak na otok i njegova borba protiv ljudi i čudovišta.
    Mjesto radnje - Otok
    Vrijeme radnje - Sadašnjost
    Kompozicija -
    1.UVOD – Tutorial, ne?
    2.ZAPLET – Jack ode u džunglu i skuži da su tamo čudovišta.
    3.VRHUNAC – Hrpa levela u džungli.
    4.RASPLET – Glavni negativac umre u onom levelu s lavom.
    5.KRAJ – Jack ode s otoka.
    Kratak sadržaj – Jacku pogode brod na kojem je furao curku i frajer roni i dođe u nekakvu bazu gdje nađe gun, mobitel, armor i granate. Ide kroz levele, brodove i ostalo i nađe čudovišta. Onda njih ubije i opet nađe curu, onda ubije glavnog i ode.
    Likovi : (pokraj imena lika upišeš i osobine)
    Glavni
    Jack – jak i hrabar, voli ubijati teroriste na tropskim otocima
    Curka – zgodna, ima šejdere po sebi
    Kmica – odma se znalo da je zločest
    Sporedni
    Teroristi – vole primopredaju municije
    Odlomak koji mi se najviše svidio – Ono kad Jack grune radar u zrak.
    Pouka – Ne idi na tropski otok bez automatske puške.
    Bilješka o piscu – Crytek je super, samo šta nemaju kreativni odjel u firmi. Zato su im sve igre iste.

  4. #124
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    OBLIVION

    Izdavač – 2k
    Mjesto, godina i redni broj izdanja – valjda Amerika, 2006., 1.00
    Ilustrator - Bethesda
    Pisac - Bethesda
    Mišljenje o djelu – Igra je super jer ima velik i prazan svijet i dvadeset jedno te istih main kvestova.
    Vrsta djela – šuter s mačevima
    Tema – Čovjek iz zatvora mora zatvoriti nekolicinu vrata radi demona i propuha.
    Mjesto radnje – Uglavnom šuma i loading.
    Vrijeme radnje – Nedefinirana prošlost
    Kompozicija -
    1.UVOD – Vi ste u zatvoru.
    2.ZAPLET – Neki lijepo obučeni frajer umre i da vam lanac makar vas nikad nije vidio. Povjerenje ftw.
    3.VRHUNAC – Vi niste u zatvoru.
    4.RASPLET – Zatvorite neka vrata.
    5.KRAJ – Vi biste htjeli da ste u zatvoru, valjda onda ne biste dobili priliku igrati ovu strahotu.
    Kratak sadržaj – Budite se u zatvoru, pratite čiku i kad on umre vi odete iz zatvora i zatvorite nekoliko vrata.
    Likovi : (pokraj imena lika upišeš i osobine)
    Glavni
    Mirela – muškarac, custom made warrior specijaliziran za sjekire
    čika – koštao nekoliko desetaka tisuća dolara jer tri rečenice sveukupnog njegovog teksta izgovori kapetan svemirske krstarice
    Martin – papak
    Sporedni
    NPC-ovi – hrpa kopi pejstanih likova bez osobnosti i tek ponešto pomaknutih slajdera u grafičkim i audio programima, da se bar malo razlikuju
    Level Scaling – frend koji vam govori koliko je trud u igri besmislen
    Odlomak koji mi se najviše svidio – Uninstall
    Pouka – Bethesda radi fallout 3. Prodajte kompjutere dok još vrijede.
    Bilješka o piscu – Firma koja je napravila oblivion i pirate s kariba 2 i tako se popišala u vjetar. gg


    Neću više pisati. Carry on.

  5. #125
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    City of dead
    Postova
    331
    Cool recenzije W3DR4N

  6. #126
    Vrlo dobro Vedrane,4,sjedni...
    I kompoziciju ili fabulu zapravo ide ovako:
    uvod-laprdanje i objašnjavanje što je što,tko je tko
    zaplet-što se dogodilo tom tko ili tom što
    vrhunac-najuzbudljiviji dio gdje tko učini nešto drugom tko u što
    rasplet-što je tko učinio i što se dogodilo sa što kada je vrhunac završio i sve je praktički završilo

  7. #127
    Senior Member It lives by night Iron Storm's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sacred Sky
    Postova
    589
    lol ova ti je dobra, stil reca je zabavan, a Oblivion nasmijava
    a pogotovo ovo:
    Sčika – koštao nekoliko desetaka tisuća dolara jer tri rečenice sveukupnog njegovog teksta izgovori kapetan svemirske krstarice
    Level Scaling – frend koji vam govori koliko je trud u igri besmislen
    Odlomak koji mi se najviše svidio – Uninstall
    Bilješka o piscu – Firma koja je napravila oblivion i pirate s kariba 2 i tako se popišala u vjetar.

  8. #128
    Senior Member Nuke me please Orla's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Osten Ard
    Postova
    260
    Zabavno, ali ne i objektivno Da je lektira, dobio bi 5, izvrsno si iznio osobno mišljenje

  9. #129
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    OBLIVION
    /cut
    Second Coming is here, Hellboy.

  10. #130
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    wedrane care, ovo mi je baš zakon ovak se rano ujutro nasmijati ko budala
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  11. #131
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Ok vrijeme je da se editira napisano (tj. dodaju recenzije na 1. topic), te da se obrišu komentari...
    ovo je samo savjet za pregledonst...
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  12. #132
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    bogami ovo c/p na hdd

  13. #133
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    ja obavezno moram nabaviti w3kyjevu sliku i staviti ju na majicu... on mi je idol...
    pokušaću nabavit orginal 3d model i objesit je iznad kreveta

  14. #134
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    ja obavezno moram nabaviti w3kyjevu sliku i staviti ju na majicu... on mi je idol...
    pokušaću nabavit orginal 3d model i objesit je iznad kreveta
    pitam se zašto baš iznad kreveta
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  15. #135
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    zbog sira
    nećemo više spemat oke

  16. #136
    Senior Member Nuke me please Orla's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Osten Ard
    Postova
    260
    FreelancerS(godina izdavanja: 2003.)

    Molim vas da uzmete 5 minuta svog vremena i pročitate ovu recenziju, jer ako niste nikad odigrali Freelancer, mnogo ste propustili. Daklem, da prvo kažem o čemu se radi. Freelancer je space sim igra, s elementima RPG-a, ali ne brinite, nije neka hardcore simulacija u kojoj trebate koristit 253 tipke za naredbe, komande čak djeluju više arkadno. Ako očekujete hardcore simulaciju, Freelancer nije za vas.
    Malo ljudi je vjerojatno upoznato s Freelancerom, ali oni koji su ga odigrali, komentiraju samo pozitivno. Za mene je Freelancer igra broj 1, ali pokušat ću komentirat objektivno.Kao prvo, zašto je Freelancer tako slabo poznat? pitate se. Moj odgovor je: katastrofalna greška Microsofta. Igru je napravio Digital Anvil (nažalost raspušten prošle godine), pod okriljem Microsofta, koji je bio izdavač. Moje mišljenje je da dio greške leži u kutiji u koju je igra zapakirana. Da, u kutiji. Na kutiji su 3 skrinšota, 1 od površine planeta, i 2 koja prikazuju tipa s pištoljem (i uz to su vrlo loše slike). Nema ni ''s'' od svemira. Da sam išao u kupovinu, ne znajući što je zapravo Freelancer, DEFINITIVNO ne bi kupio. To se vjerojatno dogodilo kod mnogih ljudi. I zbog loše prodaje, komercijalno nije bio isplativ nastavak.
    Što je velika šteta, jer Freelancer je pravi dragulj.


    The story begins
    Dakle, za početak priče, pogledajte ovaj intro, koji je kick-ass i po današnjim standardima:
    WHAPSs5XrSQ
    Priča se odvija 800 godina nakon događaja iz Starlancera.
    Svoju priču započinjete u ulozi Trenta, trgovca kojemu je raznesena postaja na kojoj je bio. Naravno počinjete od nule. Moram spomenut da je priča izvrsna, prevrati vas mogu iznenadit. Spomenuo sam elemente RPG-a. Pa evo ovako: pilotirate malim brodom, za 1 čovjeka (veće brodove i grdosije možete dobit samo uz pomoć modova, a nisu ni zabavni jer su prespori). Možete birat oćete kupovat cargo ship, fighter, ili heavy fighter, svaki s prednostima i nedostacima, naravno. Količina različitih brodova je ogromna. Također, kupujete ili skupljate nova oružja za nadogradnju broda.

    Sa svakom frakcijom imate reputaciju, i ako tučete po jednima, drugima ćete se više sviđati, tako da vam nitko ne brani da budete p.irat, i skrivate se po maglicama.
    Prostor za istraživanje je ogroman. Postoji veliki broj sistema, koje otkrivate jednom kad nađete jump hole ili prođete kroz jump gate (jump gate je umjetno napravljena građevina). Sloboda kretanja je neograničena. Također, za putovanje između ključnih baza i planeta, možete putovat trading laneovima, koji uvelike skraćuju put. Ti trading laneovi mogu bit napadnuti od strane p.irata, što će vas naravno zaustavit i morat ćete se borit (ofkors).
    S
    Ostatak sistema nije prazan. Uvijek možete naći olupinu nekog broda, novi jump hole, piratsku patrolu, pa čak i njihovu bazu. Valja spomenut i da se svaki sistem razlikuje od drugog po izgledu i po atmosferi. Tako možete naći sistem u kojem se u prošlosti odvila ogromna bitka, tako da će tu bit velik broj olupina, a pucajući u olupinu, izbace se korisni dijelovi koje skupljate.
    Možete sletit na bilo koji planet koji ima docking gate. Pokušaj prolaska kroz atmosferu bez docking gatea rezultirat će eksplozijom, hehe.
    Na planetu možete posjetit trgovca, bar(za misije) i mehaničara. Osim glavne priče postoji beskonačan broj sporednih misija, nikad ih neće usfalit. Mana je što se misije odvijaju uglavnom na istom ili sličnom kalupu, pa mogu postat zamorne.

    Priča je samo jedno 15% ukupne igre, još ostaje mnogo prostora za istražit. Svemir je podijeljen između 4 frakcije--- Liberty (Ameri), Bretonia (Britanci), Kusari (Japanci) i Rheinland (Švabe). Svaki dio je tematski drukčiji i stvarno dobro oslikava stanje i osobnost tog naroda/frakcije. Npr. Bretonia ima sustav pod nazivom Leeds, koji je industrijsko žarište, i to ćete odmah prepoznat pri ulasku, zbog velike količine prašine u obliku smeđih maglica, zbog kojih se slabo vidi sunčeva svjetlost.
    Dizajn brodova isto govori nešto o kulturi tog naroda i stvarno je dobro napravljen.
    S
    Igranje u multiplayeru je isto zabavno, za neke servere je potrebno skidanje posebnih modova koji uvelike mijenjaju doživljaj igre, ali novosti u igri su uvijek dobrodošle.

    Grafika, zvuk i tako to
    Grafika nije bogznakako uber, ali to je i za očekivat od igre stare 4 godine. Svejedno, ugodna za oko (vidi se po skrinšotima) i sa smiješno malim zahtjevima.
    Zvuk je isto odličan, iako sam vidio ljude da se bune zbog clippinga na cut-scenama, neznam, ja nisam imao problem.
    Glazba vas dodatno ufurava u radnju, mijeanje se ovisno o tome jeste li blizu opasnosti, u borbi, na pikniku itd.

    Zaključak
    Neograničena sloboda kretanja, biranje karijere (trgovac, bounty hunter, p.irat, djed mraz ili nešto deseto), super priča, solidna grafika, nema razloga zašto nebi zaigrali ovaj naslov, čak ako niste neki fan svemirskih simulacija. Ako stravstveno mrzite space sim igre, onda bi možda bilo bolje da zaobiđete ovu igru
    S
    Što se tiče primjedbi, one u pravilu nisu upućene na samu igru, nego na ono čega u igri nema. Npr. nemogućnost stvaranja flote, kupovanja svemirske postaje, unajmljivanja wingmena, slaba raznolikost sporednih misija. Vjerujem da bi Freelancer 2 to mogao ispraviti, ali izgleda da nije suđeno.

    Valja spomenuti i ogromnu bazu modova, osobito na stranici http://www.lancersreactor.com/


    System requirements


    * Microsoft® Windows® 98/Me/XP/2000
    * PC with 600 MHz equivalent or higher processor
    * 128 MB of system RAM
    * 900 MB available hard disk space
    * 8x speed or faster CD-ROM drive
    * 16 MB video card required
    * Sound card, speakers or headphones required for audio
    * Microsoft Mouse or compatible pointing device
    * 56 Kbps modem for online/multiplayer; LAN or broadband to run a server

    ----------------------------------------------------------------------------------
    Grafika--- 80% --- solidna, ništa spektakularno

    Zvuk--- 82% --- dobar, postotak skinut zbog spomenutog problema u cut-scenama kod nekih igrača

    Glazba--- 94%--- vrhunska

    Gameplay--- 96%--- odličan

    AnimacijaS--- 87%--- u borbama i svemiru općenito vrlo fluidno, u cut-scenama djeluje malo ukočeno.
    -----------------------------------------------------------------------------
    Grand Total--- 87.8% --- prije nekoliko godina bi vjerojatno bila i bolja ocjena, a da ocjenjujem subjektivno bila bi 99%, hehe. Sve u svemu, svakako vrijedi zaigrati. Ako još niste uvjereni, evo par komentara igrača, na članak o nesuđenom freelanceru 2:






    S Anonymous said...

    The original Freelancer was a hidden gem in Microsoft's first-party PC releases. It was deep, involved, gorgeous and full of possibilities. The multiplayer on it was pretty respectable, too. A sequel for the 360 would have made perfect sense and one can only hope that MS takes a little bit of Freelancer's style and packages it into a new title (if they don't revive this one outright.)
    November 21, 2007 11:41 AM



    ChiefRedCloud said...

    Freelancer has a depth of play and being rarely seen for a game of it's gender init's time. Even now with massive improvements in graphics capabilities of hardware and the games that vie to use this, Freeelancer stands out heads and shoulders above them. Offer much more than any present, pretty Space Sim. A deep emersment in Sci Fi that echos of Star Wars, Babalon 5, Star Trek, and many more.

    The way private modding teams have dug into the heart of a game with little or no assistence from the producers of such, is strictly amazing. In many instances new life has been breathed into a possible dieing game. But dieing only because the producer, Microsoft, sees no worth in it's future. So we'll see many shallow games produced by microsoft as they attempt to localise their gaming to their console indevers.

    A sad day when Digital Anvil was disbanded. It would be nice to see this team brought back together to resurect theirmaster piece, Freelancer. But then when you believe, perhpas anything is possible. Like flying raindeer and a jolly little Red and White clad man. Ho ho ho, Merry Christmas to all and to all....a good night
    December 17, 2007 5:26 PM



    Anonymous said...

    Freelancer was originaly going to be part of a trilogy, and the story started with Starlancer. Im working on building my own game engine that works in a similar way to Freelancers but is much more powerful(it can [hopefully]Sbe used to create almost ANy type of game). I wouldnt mind applying that to a 'Freelancer 2'.
    December 22, 2007 4:40 AM



    Anonymous said...

    Freelancer is far the best Scifi space sim game that I have ever played. Actually, for my taste, it is the best game that I have ever played.
    December 25, 2007 2:14 AM



    Anonymous said...

    Knowing that Freelancer 2 almost was but probably never will be makes my heart hurt more than when I figured they just gave up after the first Freelancer.

    What a shame.
    December 30, 2007 6:28 AM

  17. #137
    Odlična recenzija.
    Meni kasnije fale linearni djelovi kad igra postane sandbox.

    Uz izvrsnu igru (glazba razvaljuje) imamo modove za igru i dobar multiplayer koji samo produžuje životni vijek ovog dragulja.

  18. #138
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    ej ljudi ja bum recu witchera i HG london ak nikom ne smeta...
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  19. #139
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    budme i ja tu stavljao ono sto napisem.Uskoro cu Sipmsons:Hit&Run



  20. #140
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    999
    Uncharted: Drakes Fortune

    UVOD

    2007 je bila teška godina za Playstation 3, prodaja nije išla glatko , a ni ekskluziva nije bilo Bog zna kolko. Najvjerojatnije najbolja od svih ekskluziva iz 2007 je Uncharted: Drake's Fortune. Ova igra nam dolazi iz Naughty Dog studija, kreatora famoznog Crasha i također velikog PS2 uspjeha Jaka i Daxtera.

    PRIČA
    Igra vas stavlja u ulogu stamenog momka Nathana Drakea koji na svom brodiću upravo dolazi do velikog otkrića. Pronašao ja ljes njegovog predka Sir Francisa Drakea, sve to prati novinarka Elena koja snima dokumentarac o njegovom pronalasku, Nathan otvori ljes , a kad ono, u ljesu nema ništa...osim misterioznog dnevnika...no njihovo čuđenje prekida napad modernih gusara koji ko' ludi skaču na vaš brod i žele vas ukokati. No Nathan i Elena uz malo sreće i puno metaka pobiju sve gusare. Po njih sa avionom dolazi Nathanov prijatelj Sullivan , proćelavi muškarac sa cigarom u ustima kojeg zanima samo bogatstvo da otplati svoje dugove. Nakon proučavanja dnevnika oni otkriju da se u dnevniku govori kako pronaći...ni više ni manje...El Dorado.

    OPĆENITO
    UDF možemo svrstati u žanr akcijskih avantura i to onih tipa Tomb Raider i Indiana Jones , naš nesretni Nathan će cijelo vrijeme skakutati po raznim ruševinama, trčati po džunglama, šuljati se po nacističkim podmornicama i bazama i istraživati skrivene napuštene španjolske kolonije.

    GRAFIKA I ANIMACIJA
    Grafika u igri je stvarno besprijekorna , jedna od bolje grafički obdarenih igara na PS3, svaki detalj je odlično razrađen , specijalni efekti su filmske kvalitete, voda , drveće , sve izgleda vrlo realistično. Animacije u igri su također jedne od boljih, ako ne i najbolje na PS3, svaki skok je drukčiji, svaki neprijatelj padne na pod na različiti način ovisno o okolišu, također ako neprijatelja pogodite pištoljem neće pasti na pod isto kao ako ga pogodite recimo shutgunom, kad se penje po stepenicama Nathan i prijatelji će stati na svaku, za razliku od nekih igara gdje su takve animacije jako spore u UDF su baš taman kakve trebaju biti ...prirodne.

    UMJETNA INTELIGENCIJA
    AI u igri je također pohvalan, neprijatelji će tražiti cover dok vi raspaljujete po njima, a ako je neprijatelja viša , možda probaju primjeniti takozvanu „Flank 'em“ taktiku ili možda iz covera u cover vam se približavaju i onda vas granatom istjeraju van, a kad vi probate pobjeći...BOOM HEADSHOT! Također vaši prijatelji Elena i Sullivan aka „Sully“ neće se samo skrivati i tu i tamo opaliti metak, za razliku od mnogih igara danas oni će zapravo ubijati neprijatelje i to vrlo učinkovito.

    ZVUK I GLAZBA
    Zvučna podloga u igri je također odlična dok istražujete džunglu ili ruševine tu i tamo će zasvirati neki instrument južnoameričkih indijanaca, dok ste u napuštenoj koloniji lagano će svirati gitara , a dok ste u napuštenoj njemačkoj vojnoj bazi svirat će neka creepy muzika i dok iskoči neprijatelj i krene pucat po vama krenu svirati neki masivni tribal bubnjevi.Također moram naglasiti da je zvučna sinkronizacija odlična.

    IGRIVOST
    Sada na najvažniji dio svake igre ...igrivost!
    Cjela igra ja izvedena kao jedan veliki level koji je isprekidan cutscenama ali na taj način da to ne prekida igru kao u mnogo igara sa sistemom level 1>cutscene>level 2. Cutsceneovi su odlično implementirani, a ima par onih stvarno dugih koje je gušt gledati nakon adrenalinom nabijenog bjega iz ruševine. No uz sve ove moje pohvale imam jednu primjedbu na igrivost, a to je da su zagonetke pre lagane, ako ste malo iskusniji nećete imati problema s tim. Igra je više bazirana na run n' gun sistemu. Po igri se može naći hrpa malih „blaga“ koje možete skupljat također ima reward point sistem , recimo ako određenim oružjem napravite 20 headshotova dobivate 10 reward pointsa, kad skupite određeni broj reward pointsa možete ih zamjeniti za neko oružje, novi kostim za vašeg lika i takve bezvezarije. Također otključavate zanimljive the making of filmiće. Još jedna moja primjedba je da je igra još uvijek mrvicu prekratka, ali je zato vrlo zabavna. Sve u svemu ovo je odlična igra koju bi definitivno trebali imati u svojoj kolekciji.


    Grafika -94%
    Animacija -97%
    Zvuk- 90%
    Glazba- 93%
    Igrivost -94%

    Konfiguracija: PS3
    Multiplayer: Ne

    +Grafika, Animacija
    + Igrivost
    -Trajanje
    -Lagane zagonetke

    UKUPNO : 94


  21. #141
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150
    ASSASSINS CREED

    Izdavač – Ubisoft
    Mjesto, godina i redni broj izdanja – Kanada, 2007., 1.00
    Ilustrator - Ubisoft Montreal
    Pisac - Ubisoft Montreal
    Mišljenje o djelu – Igra je predobra, vi ste ubojica koji nespretnim animacijama skače sa 15000 metara u kolica sa sijenom (konjski prehrambeni proizvod... I većine Ubisoft teama, izgleda...), te znate što još možete? Hodati sa nožem u ruci i zabijati se u retardirani AI zbog čega će vas vijati policija.
    Vrsta djela – govno u snikers omotu
    Tema – Vitlanje sa portabilnim nožem, skakanje sa suborbitalnih visina te ubijanje "bossova".
    Mjesto radnje – Bollywood, Indija? Tamo di zakoni fizike ne rade, rajt?
    Vrijeme radnje – 1191, za vrijeme treće kršade
    Kompozicija -
    1.UVOD – Zabili ste nož u guzicu nekom frajeru i on ne umre, a vama snize rank u Presvetom Trojstvu Tihih Ubojica
    2.ZAPLET – Ubijanje nekih frajera koji vole vješati selendru
    3.VRHUNAC – I dalje ih ubijate....
    4.RASPLET – Ubijate Salamandera ili tako nešto
    5.KRAJ – Čitatelj proklinje bačene pare
    Kratak sadržaj – I monoton, i priglup i dosadan.
    Likovi : (pokraj imena lika upišeš i osobine)
    Glavni
    Altair – muškarac?, tihi ubojica koji može skakati sa suborbitalnih visina i nosati veliki nož da ga nitko ne skuži... I da... Ubija, mnogo... U specijalnim okolnostima može glumiti časnu sestru.
    Salamander* - boji se svoje sjene, nosi haljinu kada ga nitko ne gleda, kako znam? * cough * cough *
    "NPCevi" - GTA efekt... Dakle, bakicu Achmedaliu Babaraju vidite 250 puta za vrijeme jedne "misije".
    Odlomak koji mi se najviše svidio – U kojem nasumični gamer baca bežični PS3 gamepad kroz prozor gđice Jade Raymond.
    Pouka – Ne vjeruj ženskoj koja diže hajp
    Bilješke o piscu - Ne vjeruj izdavaču koji podržava žensku koja diže hajp.

    Uzmite alternativu, Bunnies Creed:

    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  22. #142
    lame,osim screen to owna...

  23. #143
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    @RayDX - neuspijeli pokusaj da bude zanimljivo... (isfurano vec na veliko)
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  24. #144
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    da to je wekyjev način
    trebo je stavit copyright

  25. #145
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    Iako su me Wedranove recenzije nasmijale, ipak im tu nije mjesto. Ako ćete pisat lektiru otvorite posebnu temu.
    Ovdje recenzije i najave.

  26. #146
    @Gravestone_bluz:
    Probaj malo razdvojiti tekst u odlomke i to - učini ga ugodnim za čitanje.

    @RayDX:
    Way to go.

  27. #147
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao Herr Schnitzel
    Iako su me Wedranove recenzije nasmijale, ipak im tu nije mjesto. Ako ćete pisat lektiru otvorite posebnu temu.
    Ovdje recenzije i najave.
    to i ja mislim (samo što nisam postao XD)
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  28. #148
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150
    weki drzi sva prava na to. Ja samo koristim njegov nacin da izrazim svoje iskreno misljenje u kratkim crtama.
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  29. #149
    Senior Member Nuke me please Orla's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Osten Ard
    Postova
    260
    Usput, mislim da bi bilo vrijeme updejtat prvi post zbog preglednosti...

  30. #150
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    999
    Evo moja recenzija je malo popravljena da bude više reader friendly
    aj pogledajte pa dajte malo feedbacka


Slične teme

  1. VAŠE MIŠLJENJE?
    By Demon Hunter in forum Mobilno
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 18-09-2010, 17:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •