Stranica 2 od 22 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 638

Tema: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

  1. #31
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    Mogu onda NES igru ili?

  2. #32
    Najbolje da za sada ostane samo na PC naslovima, tj. da to budu igre koje su svima (lagano) legalno dostupne.

  3. #33
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postova
    524

    RECENZIJA CALL OF DUTY 4 MODERN WARFARE

    CALL OF DUTY 4 - MODERN WARFARE
    Napisao:Grimm-Reaper

    Šteta! Sve su upropastili! Koji mulci, šta im je to trebalo? Tako je velik broj ljudi govorio kad je Infinity Ward najavio da se Call of Duty franšiza ostavlja rovova i bojišta Drugog svjetskog rata i okreće modernom ratovanju. Da budem iskren, u početku sam dijelio takvo mišljenje, ali što je više materijala izlazilo u javnost, to je igra postajala sve privlačnija i privlačnija i tako je moja malenkost odlučila kupiti taj uradak. Najbolji novac koji sam u posljednje vrijeme uložio.

    Tademark koji prati Infinity Ward i CoD franšizu već dugi niz godina je još jednom prisutan ali ovoga puta u puno većim količinama. Nikad prije u CoD naslovima nisam imao osjećaj da igram film, a to je upravo ono što COD 4 nudi. Filmska akcija, od početka do kraja. Pa, idemo redom.

    PRIČA

    Znam da velika većina vas smatra ovaj segment igre nevažnim ali svejedno nemogu a da se ne osvrnem na priču u COD 4. U Rusiji, ultranacionalist kuje svoje planove da vrati natrag sliku i priliku majke Rusije iz vremena hladnog rata. Naravno, svjestan je da to neće proći neopaženo od strane Zapadnog svijeta te kao diverziju u svoje planove uključuje vođu pobunjenika iz neke bliskoistočne zemlje.

    Infinity Ward je opet pristupio igri u svojoj poznatoj maniri, te igrač opet cijelu priču gleda iz perspektive dvojice vojnika. Prvi je pripadnik britanske SAS postrojbe dok je drugi pripadnik Američkih marinaca. Za razliku od prijašnjih COD naslova, ovaj put su misije koje prolazite sa obojicom vojnika međusobno povezane u epizodnom smislu što dodaje filmskom osjećaju cijele igre.

    Osim gore navedenog dvojca, priču čete nakratko doživjeti kroz oči predsjednika bliskoistočne države koji je upravo svrgnut sa vlasti. Iako se sa njim nemate priliku boriti, pogled iz njegove perspektive dok vas automobilom voze kroz glavni grad daje vam dojam brutalnosti koja se događa u toj bliskoistočnoj zemlji. No da ne duljim bez potrebe, idemo dalje.

    GRAFIKA

    Običaj je da traileri koje izdavači puste u javnost nikada ne prikažu igru onako kako ona u stvari i izgleda. Ali u ovom slučaju vrijedi upravo suprotno. COD 4 izgleda točno kako su traileri pokazali i osjeća se još bolje.

    Teksture su odlično odrađene te se doimaju na korak blizu stvarnosti. Eksplozije, vaši suborci i njihove uniforme, izgled lica, sve je nevjerovatno odrađeno i vrti se tako glatko da je teško za povjerovati. Odličan primjer grafike je prvi nivo gdje sa SAS-om napadate teretni brod usred olujom pogođenog oceana. Svaki put kad bljesne munja vidite divovske valove kako se dižu do nevjerovatnih visina, paluba broda prekrivena vodom se presijava, ma savršenstvo.

    Atmosfera u pogledu lokacija je odlično odrađena. Misije se održavaju diljem Rusije i bliskog istoka te vam lokacije daju dojam da se zapravo nalazite tamo. To se najviše primijeti u misiji u Černobilu, dok se vi i vaš nadređeni časnik krećete napuštenim gradom. Prođu vas trnci kad se osvrnete uokolo. Da ni ne spominjem kako spooky sve oko vas djeluje kad vam nadređeni časnik kaže: "50000 people used to live here. Now it`s a ghost town."

    IGRIVOST

    Kontrole su ostale ne promijenjene za razliku od prijašnjih nastavaka, uz nekoliko dodataka zbog silnog oružja koje vam je na raspolaganju. Za sve one koji su igrali COD prije navikavanje će biti kratkog vijeka, dok će za novake u naslovu privikavanje trajati koju minutu duže. Leveli nisu toliko otvoreni koliko bi željeli da budu ali svejedno vam nude određene taktičke mogućnosti, ako ste takav tip igrača.

    Fizika je doživjela određene promjene i to se osjeti na samom startu igre. Mogućnost probijanja materijala od slabije građe je odlično odrađena, te tanke drvene ploče, limene ograde i tanji zidovi više nisu siguran zaklon, kako za neprijatelja tako i za vas. Određeno oružje čak ima mogućnost da razvali zid kraj kojeg stojite (mislim na RPG) što je dodatni razlog zašto je ekipa sa RPG-om primarna meta u urbanoj okolini.

    Kretanje igrača je nešto drukčije i na početku se doima čudno ali se vrlo brzo naviknete na to. Kretanje vaših suboraca i neprijatelja je dovedeno na posve novu razinu. Fluidno trčanje, klizanje po tlu da bi došli u zaklon, taktičko kretanje, padanje, ustajanje, prelazak preko zida, sve je odrađeno nevjerovatno tečno te se doima realno do boli. Jedan veliki plus za igru u ovom pogledu.

    Još jedna nova sitnica je prisutna i siguran sam da će se svidjeti velikoj većini fanova COD nastavaka. U prijašnjim izdanjima, kad god bi bacili granatu švabama oni bi je pristojno vratili natrag i tako vas lijepo zajefrknuli. U MW to više neće predstavljati problem jer igrač napokon ima mogućnost vratiti neprijatelju njegovu "izgubljenu" granatu. S obzirom na poboljšani AI neprijatelja koji sad vrlo često baca granate na vas, pa je ova sitnica i više nego dobrodošla. Ali, postoji kvaka. Granatu je potrebno što prije uhvatiti i baciti, inače vam eksplodira u ruci, što naravno nije dobra stvar (dooh).

    Osim navedenih sitnica, ne mogu a da ne spomenem nivo u kojem igrate kao član posade AC-130 Specter zrakoplova. Naime, taj zrakoplov je naoružan sa tri vrste naoružanja, 25, 45 i 105 milimetarskim topovima te u spomenutoj misiji imate zadatak pružiti zračnu podršku vašim trupama na tlu. LUDNICA! To je sve što mogu reći za tu misiju. Vidite desetak protivnika kako izlazi iz zgrade i priprema zasjedu vašim prijateljima. Odete na 105mm top i puknete samo jednom prema njima. Par sekundi kasnije, BUM! Nevjerovatan osjećaj! To je ujedno jedina misija u kojoj se možete opustiti jer vam nitko ne može ništa, a vi gazite sve po redu. Još kad čujete govor posade aviona (Hit him, hit him! Kabum!), ma jednostavno nevjerovatno.

    Sve u svemu, single player kampanja je odlično odrađena i vrlo zabavna iako se doima malo prekratkom. No, da bi nadoknadili kratku kampanju, Infinity Ward je dodao i Arcade mode koji otključate nakon uspješnog prelaska igre. Naime, u Arcade modu postoje dva izazova, Full izazov i Mission izazov. Cilj izazova je skupiti što više bodova prilikom prelaska igre. Možete igrati misije po izboru (Mission izazov) ili cjelokupnu kampanju (Full izazov). Stoga ako vam dosadi samo napucavanje, ubacite bodovanje u to napucavanje i uživajte.

    Iako je COD 4 odličan naslov, postoje neke stvari koje su mogle biti bolje napravljene. Prvenstveno zvuk, koji djeluje nekako tromo u određenim trenucima. Kad pucate iz automatske puške, dojam da to zapravo i činite je nekako prigušen pucketajućim zvukom umjesto paljbom. Ali i to je jedna od osnih stvari na koje se lako naviknete.

    Druga stvar koje mi smeta je skirptirana radnja u igri. To je već tradicionalni dio COD franšize te je bilo za očekivati da će biti prisutno i u MW-u. Jasno mi je da je to potreban segment igre da bi zadržala filmski "look" ali očekivao sam novi pristup rješavanju takvih situacija. Ovako možete provesti deset sati sjedeći u zaklonu i pucajući na neprijatelje koji dolaze val za valom i tako bez prestanka.

    MULTIPLAYER

    Idemo na multiplayer. Infinity Ward je pričao bajke o mulitplayeru koji je trebao biti nešto sasvim novo. No kako to obično biva, u nekim segmentima je obećanje ispunjeno dok u drugima nije.

    Igra sadrži sve modove koji su bili prisutni u COD 2 samo što su nazvani drukčije. Mape su još uvijek relativno male i cijela igra djeluje arkadno (prokleti bunny hoppersi su opet tu). Jednini novitet su "perksi" i mogućnost napredovanja po činovima. Napredujete vrlo slično kao u Battlefieldu. Svaki kill, assist, osvajanje lokacije, obrana lokacije, itd. vam daje bodove koji vas u konačnici vode do novog čina i novih "perksa".

    Osim napredovanja po činovima, mogućnosti stvaranja sebi svojstvene klase oružja je također dobro došao dodatak. Naime, svako oružje u igri ima izazove, npr. 25 ubojstava snajperom vam otključava novu pušku i dodatke u stilu prigušivaća, ciljnika itd. To vrijedi za sva oružja. Imate mjesta za 5 vlastitih klasa uz one koje vam igra po defaultu nudi.

    "Perksi" su priča za sebe i tu je Infinity odradio odličan posao. Svaki "perk" vam daje određene mogućnosti. Možete izabrati po tri perksa po klasi i svaki se razlikuje po svojoj upotrebi. "Steady Aim" perk vam omogućuje lakše ciljanje (odlično za snajpere, iako su mape pre male). "Deep penetration" omugućuje bolju probojsnot metaka kroz određene materijale, "UAV block" blokira neprijateljski radar, tako da nećete biti vidljivi na mapi, itd. Kao što vrijedi za oružja, tako vrijedi i za "perkse". Koristiti ćete one koji najbolje odgovaraju vašem stilu igranja, što doprinosi stvaranju sebi svojstvene vojničine.

    ZAVRŠNA MISAO

    Kao fan akcijskih FPS naslova Call of Duty 4 Modern Warfare je došao kao pravo osvježenje. Ima sve potrebno da vas zabavi, odlične akcijske scene, zanimljivu priču, prej**enu grafiku, i pristojnu atmosferu. Multiplayer je mogao biti bolji ali poslužit će ovakav kakav jest.

    Poznavajući COD gaming svijet, za očekivati je da će i za Modern Warfare izaći sva sila modova i prerada što će samo produžiti vijek okupacije vaše memorije od strane ovog naslova. Sva četiri palca gore.

    PLUS: Priča, akcija, grafika, i još akcije...
    MINUS: Skriptirane scene, Multiplayer, u nekim djelovima zvuk...
    "Cry havoc, and let slip the dogs of war..."

  4. #34
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Alone in the dark
    Postova
    1.355
    I niko neće da recenzira Crysis...

  5. #35
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postova
    524
    Još ga nemam, ali ako u bliskoj budućnosti nabavim, recenzirat ću.
    "Cry havoc, and let slip the dogs of war..."

  6. #36
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Alone in the dark
    Postova
    1.355
    Thnx

  7. #37
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    DIABLO



    SO igri

    Igra koja je zapravo prva "Zapalila" fitilj RPG-ova i pokosila scenu ( koja je u tadasnje vrijeme vrlo troma sta se tice RPG-a) je izdana 1997. Radjena u tadasnjem studiju " Blizzard North " kao Dark Fantasy RPG.
    Iskreno, prije tjedan dana sam uzeo CD s prašnjave police, Diablo-va okrutna faca me je gledala iako sam istu porazio prije mnogo godina : " Wanna try again, punk?" , zamislio sam si... " Da, I wanna try again ". I krenuo sam, osvjezit one stare staze i tamnice, onaj oldskool zrak igre koju smo mogli satima i danima igrat bez prestanka.

    Ubacio sam CD i nakon tocno 6.23 sekunde igra je bila instalirana na mom PC-u, spremna za igranje. Prije tocno 7 godina ta igra se mnogo duze instalirala i sjecam se kako sam grizao nokte cekajuci ta prokleti install napokon zavrsi da uzivam u svim carima te Blizzardove majstorije.
    Ulazim u igru, i osjetim ono sta sam osjecao godinama prije ovog trenutka : Jednostavnost i paklena igrivost.

    SPriča
    Igra sama po sebi je smjestena u Kingdom of Khanduras tj. Sanctuary. Stavljeni ste u ulogu nepoznatog heroja koji mora spriječiti Lord Of Terror-a, tj. Diabla koji je smjesten u zadnjem dungeon-u broj 16.
    Prica je bazirana na vjecnoj borbi izmedju dobra i zla, grad u koji dolazite , Tristram; je napadnut od strane demona koje kontrolira Diablo koji je pak dio "Primarne Zle Trojke", tj. Ball,Mephisto i Diablo.
    Prije mnogo godina, skupina zvana "Horadrium" je zatvorila svako "zlo" u svaki zasebni soulstone.
    Diablo o kojem sad pricamo je zatvoren u soulstone i zakopan duboko ispod Tristrama, ali ipak Diablo ko Diablo je smognuo dovoljno snage da opsjedne Archbishop-a Lazarusa a nakon toga je probao opsjednut i kralja Leorica, što mu ne uspjeva.
    Diablo naredjuje Lazarusu da otme sina kralja Leorica, princa Albrechta.
    Normalno, kralj ludi, i jos tu kumuje i pokvareni i opsjednuti Lazarus i Leoric u bjesu napada drugi realm sa svojim najboljim i najodanijim vojnicima, bas sta Diablo zeli.Pokazalo se da je ta misija bila ravna samooubojstvu i kralj Leoric nakon toga vecinu mjestana optuzuje da su krivi za nestanak njegovog sina i pocme ih brutalno ubijat, a druga polovica je poslana u dubinu labirinta. Samo ih se par vratilo živih, a Sir Lachdanan zatim ubija kralja Leorica jer je vidio o cemu se radi. U zadnjim izdisajima, kralj Leoric proklinje sve koji su mu bliski da ce mu sluziti u podzemlju, i tako stvara vojsku zivih mrtvaca.
    I tu pocinje vasa prica, vi kao heroj imate zadatak unistiti Diabla i zapecatiti ga natrag u soulestone.

    SIdemo dolje

    U igri mozemo izabrat 3 "lika" , a to su : Warrior , Rogue i Sorcerer. Warrior je tipican "knight in silver armor tip", znaci opredljeljuje se vise na melle attack, mac i stit su njegova glavna uporista. Magije sta uspije iako se nebi smio previse oslanjat na njih.


    Rogue je uvijek bio nesto "Izmedju" Warrior-a i Sorcerer-a. Najcesce voli skratiti nepriateljima uzitak zivota iz daljine, s lukom i strijelom. Voli healing magije ali pazite, zna on ispalit i one druge...da.

    Sorcerer nema pojma s mačevima i klanjem u melle stilu. Ali boy, kad mu pricas o magiji pazi na samoglasnike jer je tu doma. Sva sila healing/destruction magija, i pokoji staff koji je pao nekom "visem" cudovistu rade od njega ubojitu mašinu.

    Atributi su podjeljeni na : Strenght, Magic, Dexterity i Vitality. Svaki od njih znaci sljedece :

    Strenght - iliti ga "jacina" vaseg lika, uglavnom podizanjem ovog atributa jacate kao prvo svoj napad a kao drugo daje vam opciju da nosite neka jaca oruzja koja trebaju ovaj atribut na nesto visem levelu.

    Magic - Prvenstveno podizanje kapaciteta mane- ali i bez ovog atributa nemozete bacat neke jako dobre magije.

    Dexterity - Bez njega nemozete nosit neka oruzja ali ako vam je dexterity nizak, imate velikih sansi da cete promasit vaseg nepriatelja.

    Vitality - iliti ga vaši Hit point-si. Šta ga više "dižete" to imate više istih Hit point-a i nepriatelji ce se morat vise namucit da vas ubiju.


    Tu su i statisticke vrijednosti kao i u vecini pravih rpg-a :

    Life - koliko vas lik moze potrpjeti prije smrti
    Mana - Vaša mana koja vam je potrebna za bacanje magija
    kao i ostale druge koje nije potrebno navodit jer objasnjavaju same sebe.
    Tu postoje i ressistanc-es, recimo fire i lightning, tako da bi bilo dobro da su na sta visem levelu jer su cudovista podjeljena na one koje imaju "lightning" napade recimo i ako imate veliki ressistance na isti onda vam oni nanose vrlo malo stete.


    SUpadamo unutra...vidjeh monstera

    Monsteri su tu u klasama od demona,undead-a i animals-a. Isto tako neki od njih trpe vece stete od maceva dok su imuni na neke druge stvari, npr. undead-ovi trpe vecu stetu od club-ova i svih toljaga ali manju od recimo mačeva.
    Od item-a tu su klasicni potioni ( Rejuvenation koji vam podize i zdravlje i manu, Healing koji samo podize zdravlje i Mana potioni koji su naravno za podizanje mane), Scroll-ovi koji su tu za prizivanje magija ili pak za prizivanje portala natrag u Tristram, Elexiri koji ce vam podignuti neki od atributa, npr. Dexteritiy elexir podize Dexteritiy za 1 i Spellbook-ovi uz pomoc koje ucite magije koje cete uvijek moci bacati ili one vec naucene podizete na novi level.

    Postoje Normal,Magic i Unique predmeti. Normal u bijelom tekstu, Magic u plavom i Unique i zutom tekstu. Unique je najteze naravno nac ali ima u vecini slucajeva opaka svojstva, Magic uvijek ima magicna svojstva vezana uz predmet a normal pak nemaju.

    Gameplay for fools?

    Qusetovi su razlicit, neke od njih nikad necete niti zaigrat ( mozda drugi put kad ponovite igru ) , ja iskreno nisam imao mogucnost odigrat 2 questa jer mi igra jednostavna nije dala. O cem je rijec? O tome da jednostavno se ne "Ispune" uvjeti za taj quest i on se nikad ne dogodi, ako ga zelite odigrat morate ponovit igru i nadati se da ce se taj quest "dogoditi".

    Tu postoje i razni Shrine-ovi koji ce vam dati odredjeni tekst na ekranu, koji morate procitat i odgonetnut ili pronac pak na internetu sta on znaci, jer ti isti Shrine-ovi nekad podizu neki atribut, ili vam pak podizu ressistance ili nesto trece.
    Leveli su podjeljeni na 1-4 Cathedral, 5-8 Catacombs,9-12 Caves i 13-16 Hell. Leveli 1,3,5,9 i 13 daju izlaz u grad Tristram.


    Sta se tice nepiratelja oni su raznovrsni na svakom levelu ( iako sam uvijek ludio kad bi me one zenske gadjale u zadnjim levelima Hell-a, pa bi bjezale po mapi a ja bi ih morao lovit ), tako da sta se tog tice nema straha od linearnosti. Preporuca se svaki level ocistiti do kraja, sto zbog experience-a sta zbog samog ugodjaja jer propustate puno. Na neke levele nemozete uci prije nego sta dostignete odredjeni level, ali nemojte se brinuti jer to sve vise manje ide automatski i necete imat problema.
    Ipak neki nepriatelji mogu zadavati dosta muka, meni najvise Knight-ovi koji daju dosta experience-a ali su jako cvrsti i imaju ubojit napad.

    SZavrsi, idem igrat

    Sta se tice konfe, nebi trebali imat problema (heh ) Pentium 60hz, 8MB RAM-a i SVGA kartica ce ucinit svoje. Preporucam stavljanje zadnjeg 1.09 patcha kojeg mozete naci na Blizzardovim stranicama u sekciji Diablo, ispravlja puno gresaka i poboljsava igrivost jer je igra u proslosti patila od bugo-ova.
    Sta se tice multiplayera, rijetki su oni koji jos ovu igru igraju online. Ja sam imao problema s konekcijom na Battle.net ali koliko cujem, Europe vise niti ne radi, Asia ponekad a za drugo nisam siguran iako sam siguran da situacija sta se tice multiplayera nije dobra jer se radi o jako staroj igri. Ali najzasluzniji su za to Hack-ovi i razni Dupirani predmeti koji su zapravo i unistili scenu multiplayer igranja Diabla.
    Muzika je za to vrijeme vrlo dobra, iako nije bas nesto raznolika, ali muzika u Tristramu je jednostavno neponovljiva legenda i to mora svatko dozivit

    Sta mogu prigovorit ovoj legendi?
    Pa neki djelovi su relativno teski i treba biti jako uporan, najbolje je dignut veci level i malo se vise informirat o magijama i atributima i kako ih dobro iskoristiti. Diablo sam po sebi je jako slab, moram priznat da sam ocekivao puno jaceg boss-a sta me je malo razocaralo.
    Jos uvijek tu ima situacija da ima nekih bug-ova, nekad igra zna "zastekat" sta i nije tako ne-normalno, isto tako volio bi da imam opciju da svaki put mogu igrat sve questove a ne da moram molit Boga da ce mi se igra smilovat i da mogu napokon odigrat npr. : "The Butcher" quest.
    Tu je i "Ne-ponavljanje" monstera, u Diablu 2 monsteri se uvijek isponova "radjaju" a znamo kako je to u Diablu 2 tako dobro odradjeno i kako je gust igrat takvu igru.

    SIzlazim iz katedrale ...

    Sve u svemu ovaj naslov je djed svim WoW-ovima,TES-ovima,D'n'D-ima i kao pravi zacetnik Hack'and'Slash-a zasluzuje postovanje.
    Osim toga, svatko bi trebao odigrat ovakvu vrstu legende, jer ovakve igre su jednostavne zapecatile jedan dio vremena i zauvijek ostale dio njega, jer one zive i kada ih se vise nece igrat, pa mozda i kad ih se nece vise sjecati Diablo ce uvijek cekati u dubokim podzemljima Tristrama.





    SProizdođač S: Blizzard North
    SIzdavac S: Blizzard

    -ReiKo

  8. #38
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    legendarna igra, super atmosfera

    ona zenska rogue sve pwna
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  9. #39
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    nisi napisao za koliko sati se prijeđe
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  10. #40
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    = Citat = Izvorno postao Da_killah
    nisi napisao za koliko sati se prijeđe
    100 Ljudi 100 cudi

  11. #41
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    onako prosječno?
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  12. #42
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    Ako se uhvatis dobro igranja i ako igras pametno bez da blejis i da razmisljas previse, 2 i pol sata max mozda 3

  13. #43
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Hmm...

    "Pa neki djelovi su relativno teski i treba biti jako uporan"

    To ovisi koji si lik i kako ga buildaš... Moj Sorcerer je jednostavno OWNAO, cijela igra je bila prelagana... Tako da je to relativno.

    "Qusetovi su razlicit, neke od njih nikad necete niti zaigrat ( mozda drugi put kad ponovite igru ) , ja iskreno nisam imao mogucnost odigrat 2 questa jer mi igra jednostavna nije dala. O cem je rijec? O tome da jednostavno se ne "Ispune" uvjeti za taj quest i on se nikad ne dogodi, ako ga zelite odigrat morate ponovit igru i nadati se da ce se taj quest "dogoditi". "

    Jednostavno reci da su questovi random, zbunjuje ljude... U svakom od dizajna levela imaš recimo 5 questova od kojih ti dobiješ 3...

    "Tu je i "Ne-ponavljanje" monstera, u Diablu 2 monsteri se uvijek isponova "radjaju" a znamo kako je to u Diablu 2 tako dobro odradjeno i kako je gust igrat takvu igru. "

    Ovo baš i nije prigovor, jedinici paše ovakav save sistem, a dvojki njezin. Imaš opciju "new game" ako baš hoćeš igrati propuštene questove. Istina da se tako gube waypointi, ali eto...

    To bi bilo to što se tiče prigovora, jedino što još imaš dosta gramatičkih pogrešaka... Sredi još malo to, da izgleda profesionalnije. Ja možda napišem svoju recenziju Đave, ili možda Hellfire-a...

    Sve je ovo konstruktivno, btw. Inače mi se sviđa.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  14. #44
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    Gramaticke pogreske pusti jer nisam pazio na njih, kad budem pisao za casopis onda cu pazit + lektorica

  15. #45
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    108
    Zna li netko koja ce konfiguracija trebati za pokretanje NfS: Pro Street, i zna li itko opcenito nesto o igri?
    Become my pupil and please click on this http://dasodd.mybrute.com (bez ove povlake izmedu my i brute neznam zasto mi to uvijek stavi)

  16. #46
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    OS: Windows XP/Vista
    CPU: 2.8 GHz or higher (Windows Vista requires 3.0 GHz)
    RAM: 512 MB RAM or higher (Windows Vista requires 1 GB RAM)
    HDD: 8.1 GB free disk space or more
    Graphics: 128 MB or higher (Pixel Shader 2.0, AGP and PCIe only)
    DirectX: Version 9.0c
    DVD-Drive: 8x
    Multiplayer: Internet Connection 512 Kbps, 2-8 Players
    Input: Keyboard, Mouse
    Optional: USB Steering Wheel / Dual Analogue Gamepad"

  17. #47
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    108
    Jel ima za novi Nfs Prostreet za skinuti neki mod ili nesto sto ce smanjiti zahtjeve igre odnosno prilagoditi igru za starije graficke kao sto je to bio slucaj s onom modom za oblivion , Koji se zvao oldblivion pa se preko njega ucitavala igra
    Become my pupil and please click on this http://dasodd.mybrute.com (bez ove povlake izmedu my i brute neznam zasto mi to uvijek stavi)

  18. #48
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    108
    sorry face oprostite sto sam pitao!!!
    Become my pupil and please click on this http://dasodd.mybrute.com (bez ove povlake izmedu my i brute neznam zasto mi to uvijek stavi)

  19. #49
    Senior Member It lives by night Iron Storm's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sacred Sky
    Postova
    589
    = Citat = Izvorno postao Rider on the Storm
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    ne...nitko nema volje napraviti takav mod za taj otpad...čak je i oldblivion neopravdan...što manje ljudi igra oblivion, to bolje za njih...a to očito vrijedi i za ovaj ProShit...
    Svi zadnji nfsovi su shit, zasto bi itko radio modove za taj poluproizvod, samo stancaju nfs-ove(EA-scum)
    Što se tiče NFSa bilo je dobro do tamo negdje... Most Wanteda. Carbon sam zaigrao, a kad sam zaigrao, razočarao sam se...
    I, očito, što novije, to gore...

  20. #50
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    Most Wanted najbolji dio ostalo mi se ne sviđa

  21. #51
    Senior Member It lives by night Iron Storm's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sacred Sky
    Postova
    589
    Preko vikenda slijedi StarCraft recenzija (da se odmah predbilježim)...
    NFS: MW i U2 su mi najbolji dijelovi NFSa. Ako EA nastavi ovako otkupljujem serijal i vraćam ga na pravi put

  22. #52
    Senior Member Ninja hurdle r0pe's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    923
    = Citat = Izvorno postao flander
    Most Wanted najbolji dio ostalo mi se ne sviđa
    poslije underground 2 mi se gadio svaki NFS ali sad kad je došao Pro Street shvatio sam zapravo kolko su Carbon i Most Wanted dobri

  23. #53
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Di pada snijeg?!
    Postova
    1.557
    = Citat = Izvorno postao r0pe
    = Citat = Izvorno postao flander
    Most Wanted najbolji dio ostalo mi se ne sviđa
    poslije underground 2 mi se gadio svaki NFS ....
    same here..

  24. #54
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488
    ak cete iskreno meni je nfs prostreet do jaj igra! bolji mi od carbona i od svih ostalih!
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  25. #55
    Ovo je tema o recezijama, a ne raspravama o random igrama.

  26. #56
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    heh, can't wait...
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  27. #57
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    a mislim tak puno pluseva igra ima, da je zasluzila 94

    morat cu jednog dana probat morrowind i oblivion, bas da vidim kakvi su..
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  28. #58
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    sorry, ali moram
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  29. #59
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    O ATMOSFERI:
    Nema je...
    Ubiše me ovo.

  30. #60
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    Warcraft III:Reign of Chaos



    Legendarni nastavak...

    Ah taj Warcraft.Svaka Warcraft strategija je na svoj način evoluirala, jedinica nas je uvela u taj magično svijet, dvojka je vrhunska evolucija jedinice, sa više jedinica, građevina, taktika, mogućnosti, i konačno trojka nam je pored postojeće dvije rase(Alliance/Human i Horde/Orc) uvela i Night Elfove i Undeadove, dobili smo 3D grafiku, i još više mogućnosti, jedinica, građevina, taktika itd...
    Priča je opet klasična, stanovnici sela žive mirno i spokojno da bi nakon toga loši dečki iz Scourgea i Cult of the Damneda pripremili kugu koja će sijati smrt diljem Lordaerona, no upravo ta klasičnost kod Warcrafta proizvodi jednu vrstu dubine .
    Humor i bjesomučno kliktanje po jedinicama je tu, vaše trupe opet nakon nekoliko klikova proizvode neobično zanimljive i smiješne komentare, podrige, prdeže itd.
    Load up your weapons, ready your swords, use da axe i idemo secirati ovaj biser...



    Gameplay...

    Kao svaka Warcraft strategija, i ovdje ćemo graditi bazu, istrenirat par seljaka(koji su ljeniji nego autor ove teme) koji će sakupljati zlato i drvo, i kad sakupite dovoljno resursa, možete razmišljati o proširenju infrastrukuture, građenju vojske ili exploataciji veće količine rudnika/drveća.
    Kad-tad ćete trebati izgraditi zgradu u kojoj se proizvode heroji i tu leži jedna od većih novosti u Warcraftu III.
    Heroji su vaša najvažnija jedinica i ponekad imaju prevagu u borbi(iako nisu overpowered, odličan su support/DPS), pametno buildanje spellova i biranje itema za vašeg heroja su od ekstremne važnosti.Moguće je imati više heroja, ali tek kada upgraedate Town Hall(Town hall 1 heroj, Keep 2 heroja i Castle 3 heroja), majstor sa nekolicinom lvl 10 heroja će sijati smrt gdje god stigne, beware...
    Od ostalih novosti, tu je hrpa novih jedinica(autoru posta su najdraže Priest, Witch Doctor, Rifleman i Frost Wyrm), 4 nove rase(Night Elf, Human, Orc, Undead), svaka sa svojim unikantim setom jedinica, sposobnosti, herojima i načinom igranja, 3D grafika(al nakon 5-6 godina kolko je igra tu, zar je to bitno ), novi spellovi i građevine ali i Campaign Mod sa 4 različite kampanje koji prate intrigantnu priču Warcrafta III koji će vam opsjedati um sa hrpom novog lorea i poveznica u Warcraft svijetu...



    Humans

    Humani su klasična rasa, sastavljena od klasičnih footmana, knightova, priestova, eventualno se tu i tamo nađe neki zanimljivi dwarf tipa Rifleman i slično.Relativno su jednostavni za igrati, footmani možete graditi do mile volje, zauzimaju dva fooda imaju solidan armor ali im je napad i HP slab.
    Rifleman je odlična ranged jedinica, dobar napad, slab armor, slab HP al to nije ni bitno s obzirom da je Rifleman ranged jedinica.Od ostalih Human trupa treba spomenuti Priesta(healing powah !) i Knight(odličan defense, odličan napad, puno HP-a, milina).
    Od heroja na raspolaganju imate Archmage(razne mana regen aure, jaki spell dmg spellovi i zanimljiv teleport spell), Paladin(healing spellovi, divineshield, ressurection i armor aura) i Mountain King(razni slowing spellovi i moćan Avatar spell na kojem Mountain King postane duplo jači i gazi sve pred sobom).



    Orkz

    Ehh ti orkovi, mogao bih tako puno kenjcat o njihovoj povijesti ali su mi ruke tako teške, al nema veze, opisat ćemo mi njih .
    Orkovi su brutalna rasa, većinom temeljena na brutalnoj melee snazi, ipak
    Thrall je uspio reinkarnirati orkovsku rasu iz hladnokrvnih ubojica u Nagrandske orkove i potaknuo je šamanizam u njima.
    Sa Thrallovim orkovima počela je nova epopeja orkova koja će odstupati od starih Burning Legion i Blackrock načina života.
    U Warcraftu 3 su Orcovi vrlo zanimljiva rasa.Imaju mnogo healtha i vrlo dobar napad, al na nekim jedinicama je armor preslab.
    Najzanimljive jedinice su Witch Doctor(Sentry ward, healing totem), Rider(uhvati letećeg neprijatelja u mrežu), Kodo Beast(Buffing) i Tauren(ogroman hp i napad).
    Uglavnom orkovi su odlična rasa koja će u rukama pravog Warcraftaša raditi čuda.
    Od Heroja tu su Far Seer(Chain lighting, revealing spellovi i summon companion spell), Tauren Chieftain(Damage spellovi, reborn) i Blademaster(Mirror image, vrlo jaki DPS napadi).
    May your axe never fail da Thrall !



    Undead

    Undeadovi u Warcraftu III su većinom podanici Lich Kinga(kasnije i Princea Arthasa) koji će učinit sve kako bi sijali okolo smrt i ressurectali neprijatelja u obliku neprijatelja.
    1 protivnik mrtav, jedan undead više!
    Undead jedinice imaju vrlo jake survivability spellove(horde necromancera bi mogle čuda raditi sa puno trupla, doslovce legije skelletona) i neke moćne DPS jedinice od kojih treba istaknuti Abonimationa i Frost Wyrma.
    Undeadovi trebaju inficirati tlo prije nego što mogu na njegmu graditi, a jedan radnik(Acolyte) može odraditi sav posao u bazi što se tiče gradnje.
    Od ostalih jedinica treba spomenuti Necromancera(fantastičan Summon skeleton spell koji iz jednog trupla stvara dva kostura na 2-3 minute) i Shade(invisible exploring jedinica).
    Od Heroja imamo Death Knight(Speed Aura, Heal spell, Animate Dead)Lich(Cold nova, slowing spellovi) i Dreadlord(Sleeping i DPS spellovi).
    Za sve vas koji volite gledati smrdljivu mesinu, igrajte Undeadove !



    Night Elves

    Night elfovi su jedna mistična rasa koju autor ove teme jako mnogo puno mrzi iz razloga što mu elfovi idu na živce.
    No bez obzira na to, potrudit ću se opisati ih čim bolje.
    Night Elfovi su uglavnom Ranged jedinice kao što su Huntress, Archer, Chiamera itd, no posjeduju vrlo sposobnu melee jedinicu, a to je Druid of the Claw u Bear formi, jednostavno-ogroman defense, super napad, puno HP-a i izdržljivost, od ostalih jedinica bilo bi uredu istaknuti Druid of the Talon koji ima reinuvation HealingOverTime spell.
    Od Night Elf heroja tu su Keeper of the Grove(Trees into Troops spell, Buffs i prejeben AoE Heal spell), Demon Hunter(Mana Burn, DPS spellovi) i Priestess of the Moon(Moonfire koji je predobar DPS spell, DPS buffovi i i spellovi).
    Ako volite uhate elfove onda je ova rasa za vas.



    Grafika i ostalo...

    Igra ima klasičnu Warcraft grafiku, obdarenu humorom i šarenim Warcraft stilom.Grafika je nezahtjevna pa vam neće trebati neznam-kakva-strojčina da biste uopće imali slideshow u igri.
    UI je jednostavan i intuitivan, sve je lako dostupno preko izbornika, nema nikakvih komplikacija...

    Zaključak

    Ovo je jedna od igri za koju bismo mogli slobodno reći da je legenda.
    Igra je jednostavno dobro udrila u svim poljima, dinamična je, puno rasa i taktika, mogućnosti, šarena Warcraft grafika, humoristični komentari likova, općenit humor, odlična igrivost i gameplay, Warcraft lore i priča...
    Ukratko-Legendarni klasik.

    Vrsta:Tank-Rush Strategija

    Proizvođač:Blizzard Entertainment

    Izdavač:Blizzard Entertainment

    Minimalni zahtjevi:400MHZ,64MB RAM, 16MB Grafička.

    Preporučeni zahtjevi:1GHZ, 256MB RAM, 64MB Grafička.

    +Humoristični komentari i detalji.
    +Odlična igrivost i gameplay.
    +Warcraft lore i priča.
    +Razlike između frakcija.
    +Warcraft-style grafika.
    +Mrežna igra
    +Jesam li spomenuo humor?
    -par bugova
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

Slične teme

  1. VAŠE MIŠLJENJE?
    By Demon Hunter in forum Mobilno
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 18-09-2010, 17:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •