Stranica 19 od 22 PrvaPrva ... 91718192021 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 541 do 570 od 638

Tema: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

  1. #541
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    Da bar igra nije smeće.

  2. #542
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Ovaj, tnx na kritikama. Glede detaljnosti, budem malo smanjio, al ne previse. To je moj, ajmo reci, "stil rada". Koji se ne mora svakome svidati naravno
    poenta jednog ovakvog uratka je predstaviti slušateljima igru, dakle njene prednosti i mane. ako se previše fokusiraš na neke manje bitne detalje, slušatelj će upiti sve to i neće shvatiti suštinu same igre - šta je ono što je čini dobrom, odnosno lošom.
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  3. #543
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    = Citat = Izvorno postao baldrick_
    DISCIPLES 3
    \CUT
    E to je recenzija kakvu sam trazio. Svaka cast Baldrick.
    Samo malo da se nadovezem na kraj... rekao si kako se u igri koristi jedna te ista taktika tokom cijele igre. Isto je bilo i sa D2, samo sto su misije bile krace.
    Iako je D3 uvođenjem bojnog polja trebao uvesti nove taktike i mogucnosti, izgleda da developerima to nije poslo za rukom.

    Sickmano1 samo sam htio reci da mi se vise svidaju tvoje prijasnje recenzije koje si pisao. Sad kad si poceo raditi video promjenio si stil i to izgleda potpuno drugacije.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  4. #544
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Da bar igra nije smeće.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  5. #545
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    = Citat = Izvorno postao Mirogamemasta
    Samo malo da se nadovezem na kraj... rekao si kako se u igri koristi jedna te ista taktika tokom cijele igre. Isto je bilo i sa D2, samo sto su misije bile krace.
    Iako je D3 uvođenjem bojnog polja trebao uvesti nove taktike i mogucnosti, izgleda da developerima to nije poslo za rukom.
    jesu oni uveli nove taktike i mogućnosti u odnosu na dvojku, ali je problem što ima previše borbe koja se dobiva na isti način, pa to brzo dosadi i dovede do monotonije
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  6. #546
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    Vacant
    Postova
    54

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    Dragon Age: Origins

    Da se odmah riješimo nedoumica, ova igra je jos jedno velebno (u punom smislu riječi) ostvarenje Bioware majstora, khm, sad recenzija.

    Nakon što sam po prvi put pokrenuo ovu igru, nisam se micao iz glavnog izbornika otprilike 3 minute. Razlog? Soundtrack. Fenomenalan, inspirativan soundtrack. Kad ga odslušate vjerojatno ćete biti vrlo nabrijani zaustaviti Darkspawn istog trena sami samcati. Taj osjećaj je OGROMAN plus od mene i od svih fanova LOTR. Dakle, želite zaustaviti Kmiconjube sami? Neće ići, tu dolazi element D&D pravila; kompanjoni. Od samog početka ćete igrati u društvu s nekim NPC likom i međusobno se nadopunjavati i samim time rješavati questove efektivnije. U partiju možete uključiti još 3 drug... khm... kompanjona i klati/grindati/farmati u društvu, bez CO/OP moda.
    Radnja je dugotrajna, kvalitetna i zanimljiva. Ako vam ne smeta što se Bioware zbilja i ugledao na LOTR po tom pitanju, no priča definitivno nije kopija ni u kojem pogledu. Likovi nose priču i ako vam se čini da ste zapeli (a zapet ćete prije ili kasnije) baš oni bi vam mogli dati neki hint kako dalje, kroz dijaloge naravno. Gameplay kao takav je efektan i zarazan. Borba je na visokoj razini, kao i težina igre, zbog čega ćete se ponekad i raživcirati kao u one stare dane Baldur's gate 2 .
    Voice acting je zanimljiv, ali ni po čemu poseban. Kvalitetan je, ali jednostavno nema ono nešto, ili barem je to nisam osjetio.
    Što se tiče questova, meni se najviše svidio onaj kad dođete kod dwarfova u podzemlje i nalazite "nugove", to su životinjice veličine odojka, a izgledaju ko zec, za pare. I to je jedan od slabijih primjera.
    Grafika je OK, glavno da se može igrat na starijim kantama i to je super. Savršen omjer Eye-candy/zahtjevnost ako mene pitate.
    Ne morate se brinuti o prebrzom rješavanju glavnog questa s ovom igrom, moj counter je stao na ~82 h kad sam završio igru.
    Ima tu još puno toga, ali to ostavljam za vas.

    Mercer

    GRAFIKA: 78%
    GAMEPLAY: 91%
    ZVUK: 80%
    GLAZBA: 90% (ako volite LOTR dodajte još 5%)
    DOJAM NAKON IGRANJA: 93%- dostojan nositelj titule GOTY
    Hope is the first step on a road to disappointment... unless you got a BIG F*CKING GUN...

  7. #547
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Da bar igra nije smeće.
    Stvarno nemaš ukusa, šta je je.

  8. #548
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    = Citat = Izvorno postao Gale47
    Nakon što sam po prvi put pokrenuo ovu igru, nisam se micao iz glavnog izbornika otprilike 3 minute. Razlog? Soundtrack. Fenomenalan, inspirativan soundtrack. Kad ga odslušate vjerojatno ćete biti vrlo nabrijani zaustaviti Darkspawn istog trena sami samcati.
    zanimljivo, meni se činila onako mirna i opuštajuća (mada je glas one ženskinje pomalo creepy), nikako nabrijajuća
    Likovi nose priču i ako vam se čini da ste zapeli (a zapet ćete prije ili kasnije) baš oni bi vam mogli dati neki hint kako dalje, kroz dijaloge naravno.
    ja nisam nigde zapeo. gde si ti zapeo?
    Što se tiče questova, meni se najviše svidio onaj kad dođete kod dwarfova u podzemlje i nalazite "nugove", to su životinjice veličine odojka, a izgledaju ko zec, za pare. I to je jedan od slabijih primjera.
    stvarno, to je jedan od slabijih primera, pokupiš životinjke i odneseš ih liku. booooring
    Ne morate se brinuti o prebrzom rješavanju glavnog questa s ovom igrom, moj counter je stao na ~82 h kad sam završio igru.
    kako si uspeo da prelaziš main q 82 sata? kontam da je moguće za 20 sati
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  9. #549
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE


    = Citat = Izvorno postao baldrick_
    = Citat = Izvorno postao Gale47
    Nakon što sam po prvi put pokrenuo ovu igru, nisam se micao iz glavnog izbornika otprilike 3 minute. Razlog? Soundtrack. Fenomenalan, inspirativan soundtrack. Kad ga odslušate vjerojatno ćete biti vrlo nabrijani zaustaviti Darkspawn istog trena sami samcati.
    zanimljivo, meni se činila onako mirna i opuštajuća (mada je glas one ženskinje pomalo creepy), nikako nabrijajuća
    Likovi nose priču i ako vam se čini da ste zapeli (a zapet ćete prije ili kasnije) baš oni bi vam mogli dati neki hint kako dalje, kroz dijaloge naravno.
    ja nisam nigde zapeo. gde si ti zapeo?
    [quote:3sjubwhg]Što se tiče questova, meni se najviše svidio onaj kad dođete kod dwarfova u podzemlje i nalazite "nugove", to su životinjice veličine odojka, a izgledaju ko zec, za pare. I to je jedan od slabijih primjera.
    stvarno, to je jedan od slabijih primera, pokupiš životinjke i odneseš ih liku. booooring
    Ne morate se brinuti o prebrzom rješavanju glavnog questa s ovom igrom, moj counter je stao na ~82 h kad sam završio igru.
    kako si uspeo da prelaziš main q 82 sata? kontam da je moguće za 20 sati[/quote:3sjubwhg]



    Istina, meni je trebalo oko 22-23h da pređem main... Ne znam otkud si nabrijao 82 :S
    I am an island.

  10. #550
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    Vacant
    Postova
    54

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    SMa ne pitaj, ošo pretraživat svaki kamen. A oni nugovi su simpa. Još da Darkspawn jašu na njima pa da ih koljemo...
    Hope is the first step on a road to disappointment... unless you got a BIG F*CKING GUN...

  11. #551
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    Hm, vidim da nema recenzije za Assassins Creed 2. To će se morati ispraviti.

  12. #552
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    Neda mi se to igrati, možda me tvoja recenzina o AC2 ohrabri.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  13. #553
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Here
    Postova
    2.993

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    = Citat = Izvorno postao Durin
    Hm, vidim da nema recenzije za Assassins Creed 2. To će se morati ispraviti.
    imam ju ja sejvanu na hdu ali necu poslat jer bi usrala dojmove posto sam AC fenboj

  14. #554
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    Eh, to bih ja mogao... Ionako sam odigrao igru do kraja, multiplayera nema pa se može reći da sam isprobao praktički sve segmente igre.

  15. #555

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    Jeli iko igra F1 2010 od codiesa?

    Mozda bi moga ovih dana malu recenziju napravit...onako,n0barski

  16. #556
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    Medal of Honor Limited Edition

    Uvod:
    Svi dobro znamo na šta je izgledao legendarni prvi MoH, danas je on popraćen modernom grafikom kao i većina pucačina. U današnjim pucačinama najviše viđamo 1v1000 stil igranja, drugim riječima vas par zađe redom i ubije na tisuće neprijatelja, čak im ni Rambo nije ravan, ali eto, takva je današnjost.

    Gameplay:
    MoH Limited Edition je pravljen na engineu koji su koristili za Battlefield Bad Company 2 i u novijim CoD serijalima, pa se može reći da je sve zabavno, međutim ovaj MoH je iza navedenih igara. Osim što je puno kraći, na raspolaganju ima ispod 10 vrsta vatrenih oružija, što je premalo za jednu današnju pucačinu i delay nišana, što otežava ciljanje i pucanje. Misije se čine zabavnima, međutim na kraju igre će vam jasno dati doznanja, na planinu na koju su poslali 4 vojnika da ju unište (cijela planina je neprijateljski teritoriji), pa zatim cijelu vojsku, potom su izgubili 2 vojnika i dodali još 2 kako bi ih spasili, i za kraj će vam dati doznanja da do toga nije trebalo doći, tj. da su mogli odmah izbombardirati cijelu planinu, pa što se tog aspekta tiče, htjeli su napraviti zanimljivu priču, ali im nije uspjelo. Također nekoga može pogoditi kraj igre gdje vi umrete od prevelikog iskrvarenja.

    Mogućnosti:
    Osim što na raspolaganju imate ispod 10 vrsta oružija tokom cijele igre, nema nekih velikih mogućnosti. Možete uništavati samo neke objekte u posebnim misijama, međutim pivske boce, žarulje i sl. stvari su neuništive. Sve mogućnosti koje imate jesu ići od spota do spota i ubijati, ništa više od toga. Dodatnu mogućnosti koju prije nismo nikada vidjeli jest, kada nemate municije, da pitate kolegu da vam dâ, ukoliko on ima municiju za vaše određeno oružije. Također im nije uspjela funkcionalnost s municijom, repetiranje +1 metak u cijevi radi, ali ima svoje nedostatke oko repetiranja i funkcionalnosti oko koje su se pokušali potruditi, međutim još nisu dostigli GRAW2 po tom pitanju. Puno toga su pokušali kopirati od BF i CoD serijala, ali im nije sve najbolje uspjelo.

    Grafika:
    Na ovakvom engineu, grafika ne odmiče od onoga što smo već vidjeli u BF: BC2 i CoD-u, ali su si dali truda oko još bolje optimizacije. Učitavanja su brža, a oko iskoristivosti grafike, skoro pa nema velikog utjecaja zbog vrlo dobre optimiziranosti. Međutim neki od efekata su iza navedenih serijala.
    Što se tiče animiranih filmića, bolji su od navedenih serijala, puno su zabavniji, više akcije i realističnosti.

    Zvuk/Muzika:
    Zvukovi nisu realistični, neke stvari će te čuti na 1km daljine što nije realno, i puno ćete ih susretati, pogotovo s snajperom kada na 1km daljine čujete vrlo glasno kada vam se ispaljeni metak zabije u drvo ili nešto drugo. Efekte pucanja su savladali, ali zvukovi okoline su mrtva priroda, kao i zvukovi pri efektima od npr. bombe.
    Muzika je kao i obično, vojna, akcijska i tužna, ništa novo, ali je totalno primjereno za ovaj žanr.

    Gameplay:SPrijeći će te iz dosade, inače vas neće puno privlačiti.
    60%
    Mogućnosti:SVrlo malene. Iz tako dobrog enginea su mogli napraviti nešto puno bolje.
    35%
    Grafika:SVrlo dobra, animacije su skoro pa savršene, ali su se trebali potruditi oko sitnica.
    75%
    Zvuk/Muzika:SZvukovi nisu totalno realistični, a muzika je prikladna.
    40%

    Total:SMogli su puno bolje.
    55%
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  17. #557
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    I zaboravio sam spomenuti loš AI, gdje svakom čovjeku dok je skriven glava viri. XD
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  18. #558
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    Trebao si malo reči o multiplayeru,i staviti par slika. Inače nije loše

  19. #559
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    Hm. Premalo sadržaja, prekratko. I ffs, ne piše se "oružija" nego "oružja"

  20. #560
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    Super review.
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  21. #561

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    Vec sam stavio ovo u odredjenu temu,ali neka,neka se nadje i ovde.

    ~
    Achtung Panzer!! Harkov 1943.

    U dalekoj Ukrajini od ne toliko poznatog studia Graviteam,dosla nam je,potpuno neocekivano hibridna strateska igra,kombinira RTS i turn based elemente,i stovise,to radi veoma,veoma uspesno,nije mnogo najavljivana,niti reklamirana,a na kraju je poput trojanskog konja usla u moj zivot,i verovatno u zivote mnogih drugih strategista,te me potpuno opcinila.Naime,igra prati dogadjaje oko Harkovske opsade,manevra oko Harkova,i samog jurisa i osvajanje grada od strane nemackog Wermachta,dakle,vec odavde mozete zakljuciti da su zaracene strane Wermach,nemacka motorizovana sila novog veka i stara Crvena Armija,dok Nemci imaju na raspolaganju veliki broj elitnih jedinica i tenkova,rusi imaju dosta pesadije,kao i uvek,mejdutim,nista ne bi bilo kompletno bez zardjale ali ubojite masine,T34,taj tenk je bio prisutan na gotovo svakom segmentu Istocnog fronta.Ofanziva na Harkov je bila poslednja velika Nemacka pobeda,a prethodila je Kursku,gde kao sto znate,ili u slucaju da niste bili na par casova povijesti,Nemacka okusila potpuni bes crvene domovine,ali,ostanimo pri igri,dakle,bitka za Harkov je podeljena na 6 povezanih segmenata Nemackog napada.Svabe su imale veliki broj motorizovanih grenandirskih jedinica,te su veoma brzo napredovali,dok su Rusi,po svaku cenu pokusali da ih zaustave,medjutim,najposle,nemacka ratna masina je nadjacala ruskog medveda,ali su Rusi dosta naucili iz tog poraza,sto je na kraju i dovelo do konacne pobede.Pre sam pomenuo da je igra hibrid,da,igra je hibrid RTS-a i turn based sistema.

    Achtung Panzer odlicno balansira izmedju RTS elementa i turn based segmenta,igrac se iz uloge starog,iskusnog kabinteskog generala koji satima planira svoje poteze grickajuci divljac i pijuckajuci hladno vino,u zustrog mlado oficira koji komanduje trupama i mora u milisekundi da donese svoju odluku.Dakle,svaka operacija pocinje planiranjem na 2d mapi oblasti,a po neprijateljskom napadu,ili igracevoj ofanzivi, igra prebacuje svoje ruho u cistokrvan RTS.Igra je nelinerana sto znaci da ce te sami moci praviti raspored trupa i da sve zavisi od vas,sto je veliki plus.Medjutim,borbe znaju da budu neizvesne i iznenadjujuce mogucom intervencijom saveznickih,ili u gorem slucaju neprijateljskih trupa.

    Evo RTS segmenta:

    I takticke mape.


    Atmosfera istocnog bojista je savrseno prenesena,te tmurne sume,zvuk debelih topovskih cevi koje pevaju posmrtne pesme mnostvu nesrecnih vojnika,zvuk aviona koji nadlecu bojiste,bilo u izvidjackoj misiji ili u presretu na ruski konvoj.Povremeni zvuk neke sumske zivotinjice koja prestravljeno bezi od celicnih gusenica panzer tenkova.Bitku mozemo zapoceti ujutru,a zavrsiti je kasno u noc,blede ali veoma relano prensene siluete vojnika obe strane,tenkovi koji u noci klize po snegu umrljanom krvlju.Odlicna i veoma zastrasujuca atmosfera istocnog fronta,koja daleko prevazilazi hollywood-ske blockbustere koji se ne mogu ni porediti sa ovim delom.Sve pocinje strateskom postavkom jedinica,potom,umorni i omrznuli digitalni vojnici teskim koracima napreduju ka nepijatelju,onda dolaze na scenu teski tenkovi i artiljerija,malo po malo,od male carke par vodova Wermachta i Crvene Armije,borba preraste u sukob apokalipticnih razmera,od artiljerije do teskih tenkova,pa do bezbroj jurisa grenandira,i kontra napada NKVD konskripta.




    Mehanizacija tog doba je savrseno prenesena i gotovo svaki tenk koji je ucestovao u ofanzivi je pikselizovan do najsitnijeg detalja,od Panzera III do Mardera,sve je tu,svaka ogrebotina ili cak rupa od nepijateljske cevi je tu,zaista sam zadivljen kolicinom detalja i izgledom modela,ko bi rekao da ce ovakva igra izaci poprilicno neprimeceno.Tenkovi su mnogobrojni i konacno su predstavljeni u pravom svetlu,uzasne ratne masine,poptuni gospodari bojista.

    Medjutim,igra ima i svojih mana,neki delovi bitke za harkow su izbaceni,uglavnom zbog ucesca ozloglasenih jedinica Rajha,dakle,govorimo o Waffen SS jedinici,koja je u povijesti ostala zapamcena kao cekic i najubojitije oruzje rajha,zbog toga vise delova bitke je jednostavno izostavljeno,sto je po meni razumljivo,iako mi se ne dopada ideja 'otcepljivanja' velikog dela igre.Zbog toga je igra pretrpela prepravke,te je sadrzaj umanjen.

    +SVeoma primamljiv graficki izgled,igru mogu pokrenuti i najstariji racunari.Igra verno predstavlja sukob,obe zaracene strane,naoruzanje,dobro izvedeno prebacivanje iz turn based dela u RTS.(igra poseduje i veoma detaljnu i relativno tacnu enciklopediju svih jedinica igre)
    -Muzicka podloga,izbaceno dosta sadrzaja,krajolici okoline Harkova su ponekad slicni.

    Ocena-80/100

    Mala tabela sistemskih zahteva:
    Windows XP SP2 ili Vista
    AMD Athlon 2000\Intel Pentium 2400GHz
    512 MB RAM
    1x speed DVD-ROM drive or better
    ATI Radeon 9500\nVidia GeForce 6600 128 Mb
    DirectX 9 Compatible Sound Card


    Evo nekih hot-factova igre-
    6 scenarija koji detaljno dele bitku.
    Igranje omoguceno i za Wermacht i za Crvenu Armiju.
    Do 250 vojnika i do 40 tenkova u jednoj bitci.
    Detaljna globalna mapa okoline Harkova.
    87 tipova jedinica.
    Skoro svo malo batreno oruzje tog perioda.
    2 opcije za igranje-RTS i turn based.

  22. #562
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    ne želim da komentarišem lepotu izraza (jer to nema smisla.. ti moraš sam mnogo da čitaš, i to stilski kvalitetne tekstove - dakle, ne one iz pcplaya. u tu ruku mi je žao vas hrvata jer nemate gde da čitate stilski lepe i zanimljive (to je ono da čitaš čak i kad te ne zanima igra) opise igara, barem što se vaše štampe tiče. iskreno svima preporučujem kupovinu srpskog časopisa svet kompjutera). ono što bi lako mogao da popraviš je da rečenice ne odvajaš zapeticom već tačkom. primer:

    U dalekoj Ukrajini od ne toliko poznatog studia Graviteam,dosla nam je,potpuno neocekivano hibridna strateska igra. (Ona.. ili čak ne staviš tačku, ali dodaš "koja". dakle, "igra koja kombinira") Kombinira RTS i turn based elemente,i stovise,to radi veoma,veoma uspesno. Nije mnogo najavljivana,niti reklamirana,a na kraju je poput trojanskog konja usla u moj zivot,i verovatno u zivote mnogih drugih strategista,te me potpuno opcinila.Naime,igra prati dogadjaje oko Harkovske opsade,manevra oko Harkova,i samog jurisa i osvajanje grada od strane nemackog Wermachta. Dakle,vec odavde mozete zakljuciti da su zaracene strane Wermach,nemacka motorizovana sila novog veka i stara Crvena Armija. Dok Nemci imaju na raspolaganju veliki broj elitnih jedinica i tenkova,rusi imaju dosta pesadije. Kao i uvek,mejdutim,nista ne bi bilo kompletno bez zardjale ali ubojite masine,T34. Taj tenk je bio prisutan na gotovo svakom segmentu Istocnog fronta.

    u većini slučajeva ti ne moraš da odvajaš rečenice tačkom, ali ni ne smeš da ostaviš samo zarez - treba ti nešto da te rečenice poveže. recimo, "koja", "što", "budući da" itd. evo kako bi deo tvog teksta izgledao da si koristio "povezilice":

    U dalekoj Ukrajini od ne toliko poznatog studia Graviteam,dosla nam je,potpuno neocekivano hibridna strateska igra koja kombinira RTS i turn based elemente,i stovise,to radi veoma,veoma uspesno. Nije mnogo najavljivana,niti reklamirana,a na kraju je poput trojanskog konja usla u moj zivot,i verovatno u zivote mnogih drugih strategista,te me potpuno opcinila.Naime,igra prati dogadjaje oko Harkovske opsade,manevra oko Harkova,i samog jurisa i osvajanje grada od strane nemackog Wermachta, pa vec odavde mozete zakljuciti da su zaracene strane Wermach,nemacka motorizovana sila novog veka i stara Crvena Armija. Dok Nemci imaju na raspolaganju veliki broj elitnih jedinica i tenkova,rusi imaju dosta pesadije,kao i uvek. Mejdutim,nista ne bi bilo kompletno bez zardjale ali ubojite masine, tenka T34, koji je bio prisutan na gotovo svakom segmentu Istocnog fronta.

    već ovako, sa ovim sitnim izmenama, tekst izgleda mnogo lepše, i mislim da je u rangu se većinom tekstova iz pcplaya
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  23. #563

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    Txh za pozitivnu kritiku.
    Btw,slazem se sa tvojom zamerkom,cesto imam gomilu 'nabacanih' recenica,verovatno cu u nekom od sledecih opisa pazljivije konstruisati recenice...mozda.

  24. #564
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    Currently resting at Praven.
    Postova
    1.405

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    To sa Trojanskim konjem je retardirano.
    ProCRoWar Clan <3<3<3
    WoW <3 <3

  25. #565

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    Zasto? Hteo sam da kazem da sam je kupio u nadi da cu s njom prekratiti slobodno vreme,nisam ocekivao tako odlicnu igru,nije bilo nekog reklamiranja,niti je trailer bog zna kako dobar bio.Tek sto sam prvi T34 poslao u vecna mehanicka lovista,vec sam se poptuno zarazio,nisam mogao da prekinem igru.

  26. #566
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    Ne znam za ostale stvari, ali za grafiku ja ne bi dao veliku ocjenu, jer čim vidim da je na sceni 2-3 vrste trave umnoženo i od drveća samo 1 drvo umnoženo, nema velike raznolikosti, i tko god hoda po tom snijegu, ne ostavlja tragove i loši modeli vojnika.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  27. #567

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    Cini mi se da druga slika (ona sa vojnicima) nije na max-settingu,ona prva (sa ruskim tenkom) je max.(nisu losi modeli,iako su Nemci svi poprilicno slicni,rusi imaju par tipova uniformi.)
    Za stratgiju je ok grafika,iako sam napomenuo da su krajolici slicni.

  28. #568
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2010
    Lokacija
    Tenja
    Postova
    168

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    Jel ima Black Ops reca? Vidim da autor ne održava baš onu listu, a nisam čitao cijelu temu?

  29. #569
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    = Citat = Izvorno postao C
    STakođer nekoga može pogoditi kraj igre gdje vi umrete od prevelikog iskrvarenja.
    Spoil spoil spoooiiil, yeah spoil spoil spoil spoil...

  30. #570
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: VAŠE RECENZIJE I NAJAVE

    Jao, Forenger brate odlična recencija, puno hvala. Obožavam strategije, tenkove, ukrajinu i rusiju.
    Bio sam u Harkovu, jako je lijep grad.
    Jedva čekam da probam igru!
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

Slične teme

  1. VAŠE MIŠLJENJE?
    By Demon Hunter in forum Mobilno
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 18-09-2010, 17:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •