Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 64

Tema: Igre - Auspuh?

  1. #1

    Igre - Auspuh?

    Često znam pročitati na ovom forumu pa i u časopisu PC PLAY da su igre dobre za ispuhati se,riješiti frustracija,izbaciti negativnu energiju...Nebih se složio s time.Ja dok negde zapnem kunem tak da se isus križa tam gore.I živciram se,da.Ajde,nemojte mi molim vas reči da dok nekaj nemožete preći jednostavno odložite miš i tipkovnicu i idete namještati kuću po pravilima feng shui-a!Primjer:Serious Sam.Igra za ispuhavanje.Jok!Na njoj sam se živciral ko majmun dok bi mi dolazile hrpe protivnika a ja bez municije.Neznam,neznam...

  2. #2
    Nisam nikad shvatio to sa "ispuhivanjem" kroz igre. Možda nemam dovoljno napet/problematičan život, ne znam. Kad mi ne ide u igri, jednostavno polagano kad nađem, jer nema se smisla živcirati oko tako nečega. Jedino što mi zna pritisnuti ono malo crveno dugme u glavi, jesu bugovi. Ali to nema veza sa mojom kvalitetom igranja, tako da to baš i ne spada tamo.

    Ne potiskujte RL probleme, pa da mi ostali moramo patiti čitajući vaše Haxxorz!!111! N00b!11!! I slične uratke u MMO igrama.

  3. #3
    Senior Member It lives by night Munjeni jarac's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    virovitica
    Postova
    626
    ne,nemogu se tak ispuhat kad igram,ak negdje zapnem moram to prec i gotovo.
    Xfire:m5kt2
    Lost Sheep aka LS'

  4. #4
    Guest
    q3 je odlična igra za ispuhat se...nije bit pobijedit več narokat nekog životinjski(po potrebi u zraku sa rocketom)

  5. #5
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    q3 je odlična igra za ispuhat se...nije bit pobijedit več narokat nekog životinjski(po potrebi u zraku sa rocketom)
    a bez aimbota?
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  6. #6
    Guest
    [quote=McPingvin_v2.0]
    = Citat = Izvorno postao "amd freak":2a6ju17v
    q3 je odlična igra za ispuhat se...nije bit pobijedit več narokat nekog životinjski(po potrebi u zraku sa rocketom)
    a bez aimbota?[/quote:2a6ju17v]

    Lik ne miješaj mi se u privatan život prije nego što pročitaš neke stvari.
    Aimbotom se igra protiv onih koji koriste aimbot!

  7. #7
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    ne, to se zove aim. imam iskustva s cheaterima, ne padam više na te spike "joj on cheata pa sam i ja"
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  8. #8
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Lik ne miješaj mi se u privatan život prije nego što pročitaš neke stvari.
    Quake3 ti je privatan život? zanimljivo.

    Ako se živcirate u igrama, namjestite na easy mod, tako ćete se najbolje ispuhati. :D
    U online igrama nema gotovo nikakve šanse da se netko ispuše, jer će vas naživcirati ili klinci koji stalno pišu "n00b, ch34ater, razne psovke" ili cheateri ili jednostavno bolji igrači.

  9. #9
    Guest
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    ne, to se zove aim. imam iskustva s cheaterima, ne padam više na te spike "joj on cheata pa sam i ja"
    I šta tebe hebe što ja koristim...i zašto...dečko fuckoff...i ideš jako offtopic...ovo je već 3-put da na nekoj temi ideš offtopic...sam da znaš

    Umjesto svojeg liječenja frustracija i zagorčavanja života drugima odgovori na pitanje koje je postavio autor ili šuti.

    A ako te osobno jebe moj aimbot zaigraj q3 s menom...preko punkbustera tako da nemogu varat.Kad si več tolko perfektna osoba kakvom se prikazuješ.

    Neven <R>:ma čuo lik da sam koristio aimbot pa sad malo hebe u mozak...znaš njega..što od njega možeš očekivat nego tak nekaj.

  10. #10
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    I šta tebe hebe što ja koristim...i zašto...
    jebe me zato jer si prljava cheaterčina koja drugima gadi igru u koju su uložli hrpu novaca i/ ili vremena. ti si jedan od faktora zašto nekome igra više nije auspuh nego dolazi do "zomg, kako mi je skeljio hs sa rejlom preko cijele mape dok sam circle-strafe-buny jumpao!?"

    i ne, ne kanim igrati q3 s tobom iz nekoliko razloga.
    1. nisam igrao q3 u životu
    2. ne kanim kupovati igru zbog nekog cheatera

    i da, to što sam čuo je... glasina? bez razloga si banan sa servera i izbačen iz klana?

    i ako malo bolje pogledaš, nisam offtopic frende.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  11. #11
    Guest
    E vidiš a ti si jedna velika neznalica koja nema pojma kolko čitera ima u q3.
    kao 1.Tko si ti da mene javno nazivaš chiterom-pošto si samo čuo,nemaš dokaze!
    2.Od kud tebi info da su mene izbacili zbog tog iz klana??Jer kolko znam dok sam igrao za klan nisam varao u natjecanjima niti se nemože pošto je punkbuster in!A prije samog varanja u kojem sam ulovljen par dana prije sam javno izrekao da odlazim iz klana zbog neaktivnosti igrača i mojih obaveza.Uz to sve pogledaj server info od servera na kojem sam koristio aimbot prije nego nešto kažeš.Jer kolko vidim na serveru se to stalno događa i free je.
    3.I da offtopci si još nisam čuo da si spomenuo igru u kojoj se ispišeš osim što ovdje meni soliš pamet i želiš da drugi misle da sam ja prevarant ili što već.Ali ti neide.Oduvjek si mi bio najgori forumaš.Nikad nikome ništa ne pomažeš.Uvijek nekog vrijeđaš na tih način i zagorčavaš mu život.A nikad te nitko neželi banat jer imaš veze s redackijom.Pingvin to se sve zna.Zna se i da sam friško odbanan i da me želiš psihički shebati da opet popušim bananu.Al znaš šta ne nasjedam više na te tvoje fore.I počni se brinut za svoj život,jer očito je da s tvojim neš ne štima kad se mješaš u živote drugih.

    A ti ne odustaj i dalje i samo seri po meni.

    Kad če me netko na natjecanju uhvatiti da varam onda mi može reč da sam cheater...A ne neka osoba koja mi nakon 7 godina igranja q3 dođe i kaže načuo sam da si cheater..ha ha ha..ono ko da gledam simpsone...very funny.

    Izvinjavam se moderatorima na ovome...

    EDIT:I više ti ne odgovoram da ne dođe do offtopica..jer znam da ču najebati ja a ne ti.

  12. #12
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    1.Tko si ti da mene javno nazivaš chiterom-pošto si samo čuo,nemaš dokaze!
    Dokaza ima, i to na internetu.
    http://clan-xii.com/forum/index.php?topic=2169.0
    a pošto piše da imaš life- time ban s njovih stranica, nisam siguran da ćeš to moći pročitati... al ok, ti se krećeš u hakerskim krugovima pa ćeš se snaći, zar ne?
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    2.Od kud tebi info da su mene izbacili zbog tog iz klana??Jer kolko znam dok sam igrao za klan nisam varao u natjecanjima niti se nemože pošto je punkbuster in!A prije samog varanja u kojem sam ulovljen par dana prije sam javno izrekao da odlazim iz klana zbog neaktivnosti igrača i mojih obaveza.Uz to sve pogledaj server info od servera na kojem sam koristio aimbot prije nego nešto kažeš.Jer kolko vidim na serveru se to stalno događa i free je.
    vidi gore.
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    3.I da offtopci si još nisam čuo da si spomenuo igru u kojoj se ispišeš osim što ovdje meni soliš pamet i želiš da drugi misle da sam ja prevarant ili što već.Ali ti neide.Oduvjek si mi bio najgori forumaš.Nikad nikome ništa ne pomažeš.Uvijek nekog vrijeđaš na tih način i zagorčavaš mu život.A nikad te nitko neželi banat jer imaš veze s redackijom.Pingvin to se sve zna.Zna se i da sam friško odbanan i da me želiš psihički shebati da opet popušim bananu.Al znaš šta ne nasjedam više na te tvoje fore.I počni se brinut za svoj život,jer očito je da s tvojim neš ne štima kad se mješaš u živote drugih.
    Moje ispuhavanje ima veze s tvojim čitanjem, jer se jako dobro sjećam vremena u W: ET-u kada je bio jedan cheater na serveru i kraj njega nisi mogao normalno igrati. Fora je kad te on vidi kroz zid.
    Mene neće nitko banati?
    Četiri bana, jedno brisanje acc-a. Veze su mi samo takve, ako ćemo tako gledati. Ja tebe ne želim psihički sjebat da opet pobereš bananu, jer ćeš ti to sam napraviti. Samo te trenutačno pere, sedma po redu, faza pokajnika i "ajmo se držati za ručice kao da ništa nije ni bilo".
    Da, moj život nije u redu. Debel sam i iskompleksiran zbog toga te zato tražim online žrtve.
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    A ti ne odustaj i dalje i samo seri po meni.
    Ako ti tako želiš, no sumnjam da će mi se dati.
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Kad če me netko na natjecanju uhvatiti da varam onda mi može reč da sam cheater...A ne neka osoba koja mi nakon 7 godina igranja q3 dođe i kaže načuo sam da si cheater..ha ha ha..ono ko da gledam simpsone...very funny.
    Kad te nekio na natjecanju uhvati da opet cheatas pokucat će ti doma na vrata i upoznati zube s baseball palicom. Ili bi samo tako ja radio sa svim cheaterima, nevezano za tebe.
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Izvinjavam se moderatorima na ovome...
    I ja.


    U igrama se sve manje ispuhujem, jedino za to mogu koristiti SS serijal, eventualno fun war s klanom jer se na publicima u et-u i qw-u gube živci kao ratkape u dubravi.

    /off s topica.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  13. #13
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095
    Super mario..world 8..ubijam se...

  14. #14
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    kao 1.Tko si ti da mene javno nazivaš chiterom-pošto si samo čuo,nemaš dokaze!
    http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic...light=wallhack




    Inače je postal 2 meni igra baš onak za ispucavanje, lijepo se bacim na kolinje i gotovo.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  15. #15
    Senior Member Ninja hurdle SnowFlake's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zugreb
    Postova
    952
    vidim ljubomorne ljude

  16. #16
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Igre me jednostavno ne mogu živcirati. Iz čistog mazohizma odmah krećem na najvećim težinama.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  17. #17
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Džurdževac
    Postova
    733
    Nisam nikad tako doživljavao igre, služe mi za opuštanje, ne kužim pojmove "adrenalinska akcija itd...", čak i uz UT sam miran ko kaktus na mjesecu...

  18. #18
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875
    Meni su igra samo i jedino zabava, a ako se uz nesto zivciram e onda to nije zabava i gotovo. A vise mi je utociste nego auspuh. Jednostavno zaboravim na svijet.

  19. #19
    McPingvin_v2.0 & amd freak - fakof

    vidim da ste se dotakli mrezne igre.donedavno sam klanski igral CoD 2,svaki hebeni clan mog klana se zivciral dok bi se dogodilo neko sranje.auspuh? NOT!

  20. #20
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Ja jedino ne kužim koji bi vam ku*** trebao značiti taj auspuh...
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  21. #21
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    caarmagedon me ohladi i to lagano, zato je cjelo vrijeme na kompu

  22. #22
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Ja jedino ne kužim koji bi vam ku*** trebao značiti taj auspuh...

  23. #23
    Senior Member Lord of The Fleas Leoo's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    negdje u northrendu :O
    Postova
    405
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Ja jedino ne kužim koji bi vam ku*** trebao značiti taj auspuh...
    S

    Nego vratimo se temi..
    Neznam, kada igram online i gubim, iznerviram se ko kreten, dok pobjedjujem sretan sam i opustam se

  24. #24
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Je vais bien, ne t'en fais pas
    Postova
    2.036
    = Citat = Izvorno postao Leoo
    Neznam, kada igram online i gubim, iznerviram se ko kreten, dok pobjedjujem sretan sam i opustam se
    orprilike nešto tako...samo što u mene lete tipkovnice i miševi

    pitajte king tigera kako izgledam dok igram klikado i gubim

  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.593
    Nema do tank rusha u nekom RTS-u pa kada sve lijepo leti u zrak....
    Alexi worships the dark lord, but Alexi is dislexic, so he sold his soul to "Santa"

    www.me2everyone.com/134777

  26. #26
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624
    Neznam, kada igram online i gubim, iznerviram se ko kreten, dok pobjedjujem sretan sam i opustam se

  27. #27
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    ja prekinem igrati kad se zivciram jer su mi onda perfomanse najlosije. igram da se zabavim, ne da zivcanim
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: Igre - Auspuh?

    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    Često znam pročitati na ovom forumu pa i u časopisu PC PLAY da su igre dobre za ispuhati se,riješiti frustracija,izbaciti negativnu energiju...Nebih se složio s time.Ja dok negde zapnem kunem tak da se isus križa tam gore.I živciram se,da.Ajde,nemojte mi molim vas reči da dok nekaj nemožete preći jednostavno odložite miš i tipkovnicu i idete namještati kuću po pravilima feng shui-a!Primjer:Serious Sam.Igra za ispuhavanje.Jok!Na njoj sam se živciral ko majmun dok bi mi dolazile hrpe protivnika a ja bez municije.Neznam,neznam...
    ma da...u WoWu monsteru ostane 5-6 hpa a meni 30 i satra me jednim napadiom,ljepo odložim tipkovnicu,miš,nakon toga uzmem miš zafitiljim od zid kao i tipkovnicu i ispušem se...a ako se relaksam igram Postal
    @hanzo
    što se tiče CoDa..jedan od razloga prestanka igre je bilo to razbijanje...

  29. #29
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780
    Hocete se ispuhat?

    otrcite 40 minuta

  30. #30
    = Citat = Izvorno postao Dreadlock
    Hocete se ispuhat?

    otrcite 40 minuta
    Je... ako hoćete ispuhati dušu.
    Garantiram da vam nakon toga nekih 2 sata neće biti do kukanja.

Slične teme

  1. PS3 Igre
    By kvakomekiki in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 04-06-2008, 07:40
  2. 3d Igre
    By Sonic_Moronic in forum Gaming općenito
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 25-12-2006, 14:24

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •