Vidi rezultate ankete: Odlučite se, tko je vladar 2008.

Glasači
129. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Pro Evolution Soccer 2008

    90 69,77%
  • FIFA 2008

    13 10,08%
  • I dalje ostajem na PES 6

    22 17,05%
  • I dalje ostajem na FIFA 07 (rofl)

    4 3,10%
Stranica 7 od 19 PrvaPrva ... 5678917 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 181 do 210 od 567

Tema: Pro Evolution Soccer 2008

  1. #181
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    = Citat = Izvorno postao M4rc3LL1u5
    = Citat = Izvorno postao M4mut
    http://www.speedyshare.com/502239787.html

    multiplayer patch
    to je kitserver koji multyplayer patch
    aj ne pametuj, skini, pa komentiraj. Može? Može.
    može

  2. #182
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Kastela
    Postova
    156
    znam ja da moze , ali to nije multy patch to je kitserver
    recimo bolje zvuci patch za dodatke

  3. #183
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    = Citat = Izvorno postao M4rc3LL1u5
    znam ja da moze , ali to nije multy patch to je kitserver
    recimo bolje zvuci patch za dodatke
    to je patch, koji je prvenstveno rađen radi MP igranja.

    bez brige, znam ja šta je kitserver, ovo nije ni približno kitserveru.
    može

  4. #184
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367
    nitko help
    Won't Bow Don't Know How.

  5. #185
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Medjimurje
    Postova
    774
    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    nitko help
    moraš oslobodit, 3, 3 i pol gige na c disku (tj. di ti je windows) jer igra radi neki file u mydocuments dok se instalira, kasnije ga obriše..
    "If you take everything I've accomplished in my life and condense it down to one day, it looks decent!"

  6. #186
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao Fear Factory
    http://files.filefront.com/timeExpander11+pes2008pcozip/;8663451;/fileinfo.html


    Utipkajte ovo u Adress bar i skinite 22 kb velik exe kojim možete u demu staviti vrijeme trajanja utakmice na više od 5 minuta,odnosno na 10, 15, 20,30,45...uglavnom možete odigrati tekmu kako spada. Pročitajte upute,instalirajte i to je to. Živjeli!!!
    skinio sam ovo, stvarno me nerviralo onih kratkih 5 min

    EDIT: ja sam ga instalirao na prenosivi hard...gdje naravno nije windows i igra mi radi odlično...
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  7. #187
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367
    = Citat = Izvorno postao bounce
    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    nitko help
    moraš oslobodit, 3, 3 i pol gige na c disku (tj. di ti je windows) jer igra radi neki file u mydocuments dok se instalira, kasnije ga obriše..
    thx sad cu probat...
    edit:imas pivo))
    edit 2: igra perfect.fifa se moze sakrit,radi ko beba na mojoj masini.Malcice je lakse sa igracima zvijezdama prolazit,ali nije kao u fifi 2008.jedva cekam full igru.sad sam igro 2x45min brazil argentina 10-9 za mene na najtezem XD
    edit 3-10- koja tipka je po defaultu za simuliranje faula? mislim koji znak,ja sam ove za pucanje i to malo promjenio.hvala
    Won't Bow Don't Know How.

  8. #188
    Member Plants Vs Zombies Fear Factory's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Lost in the Maze
    Postova
    37
    Igra je katastrofalna,ni manje ni više. Ne znam što bi napisao od muke.

    Igra u obrani je kata-jebena-strofa,stoperi su glupi i stoje preširoko. Iz kornera dobivam golove kroz uši, prilikom svakog jebenog odbijanca protivnik je prvi na lopti dok stoperi gledaju kako lopta ulazi u gol.

    Henry, Tevez, C.Ronaldo, Kaka, Ronaldinho rade štogod žele. Brojne su situacije gdje prime loptu na centru,sami prođu mojih 6 igrača i zabiju,a ako i promaše tu je njihov suigrač na odbijancu i možeš se slikati.

    Dodavanja znaju biti očajna,od tri moja igrača loptu ne dobije ni jedan.
    Centaršutevi su loši,imaju neku blesavu putanju a uz to moj prvi napadač čami na drugoj stativi dok drugog obično i nema u 16-ercu.

    AI je u globalu loš,kompjuter igra uvijek na istu šprancu,beskrajni driblinzi i pokušaj ušetavanja u gol.

    Moram li spomenuti da Henry, David Villa zabiju svaki slobodnjak između 20 i 25 metara...

    Igram ovaj serijal od ISS-a Pro 98 i zato ne mogu opisati razočarenje.

    Jučer sam igrao tekmu Argentina-Francuska. Izgubio sa 4-1 s tim što utakmica nije privedena kraju. Poveo sam 1-0 preko Crespa. Nakon toga sam primio gol nakon što se Henry prošetao između moje obrane,puknuo u mog golmana a lopta se odbila do Sahe koji je stajao pet metara od mog zadnjeg obrambenog i poslao loptu u prazan gol.

    Drugi sam gol primio iz kornera nakon što je 1,68 visoki Makelele bez problema nadskočio Heinzea i Ayalu.

    Poludio sam i u sljedećem protivničkom napadu skršio Sahu na 25 metara.Henry pogađa iz slobodnjaka kao da nema ni živog zida ni golmana.

    15 minuta prije kraja divljački sam skršio Riberya s Millitom na 23-24 metra i dobio crveni. Slobodnjak Henrya koji pogađa kao da puca penal. Poludio sam i lupio šakom po tastaturi,prilikom čega sam razbio tri prsta i zderao kožu s njih.

    Mislim da je nepotrebno da bilo što više napišem.
    This is the art of ruin
    This is the resolution
    The end of all progress
    The death of evolution

  9. #189

  10. #190
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367
    sta se sekiras to je igranapravi ju ti boljeugl,owna fifu
    Won't Bow Don't Know How.

  11. #191
    Senior Member Ninja hurdle r0pe's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    923
    = Citat = Izvorno postao Fear Factory
    Igra je katastrofalna,ni manje ni više. Ne znam što bi napisao od muke.
    Brojne su situacije gdje prime loptu na centru,sami prođu mojih 6 igrača i zabiju,a ako i promaše tu je njihov suigrač na odbijancu i možeš se slikati.
    možda su tvoje skillz katastrofalne a ne igra?!?!

  12. #192
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Kastela
    Postova
    156
    fear factory neznam sta je tebi ali cini mi se da ti je skill ravan nuli , ja odkad je izasa demo na 5 tezini izgubia sam samo jednu utakmicu turska - brazil 1-2 , a to sta ti neznas dodavat i igrat to je tvoja stvar
    primas golove iz kornera jel ti znas drzat r2 i gradit se i postavit ispred protivnickog igraca ? ili si ti od onih sta samo drze r1 odnosno sprint i cude se kako ih komp gazi , igraj malo sporije , siri igru itd.
    neznam sta da vise napisem nemam inspiracije
    ps. mene kad igram fifu na world class komp nabije kao da sam dojencad , zato sta mi igra nikako ne lezi nakon pesa
    to je to

  13. #193
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Fear Factory pretjeruješ, problem je u tome što uspoređuješ pes 08 sa pes 6 i ostalima, no mi polako ulazimo u 2008. i došlo je vrijeme da neke stvari počmeš u spoređivati sa stvarnosti, te ukoliko malo bolje otvoriš oći (i pogledaš pokoju stvarnu tekmu) vidjet ćeš kako je PES 08 zapravo najrealnija nogometna simulacija. Sada nakon ovog demo-a kada odigram koju tekmu u pes6 nekak mi se sve čini smiješno, nerealno, fizika prazna, igraći nemaju onu svoju težinu...
    Uglavnom PES 08 je odličan i to se ne može nikako poreći.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  14. #194
    Member Plants Vs Zombies Fear Factory's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Lost in the Maze
    Postova
    37
    = Citat = Izvorno postao r0pe
    = Citat = Izvorno postao Fear Factory
    Igra je katastrofalna,ni manje ni više. Ne znam što bi napisao od muke.
    Brojne su situacije gdje prime loptu na centru,sami prođu mojih 6 igrača i zabiju,a ako i promaše tu je njihov suigrač na odbijancu i možeš se slikati.
    možda su tvoje skillz katastrofalne a ne igra?!?!

    S obzirom na sad vec od prilike 10 godina staža na ISS-u i PES-u, mislim da su mi skillovi i više nego pristojni.

    Ne može mi nitko tvrditi da tzv. zvijezde u igri ne igraju preko granice realnosti. David Villa i Henry od 5 slobodnih zabiju 4.
    Obrana je nekad stvarno koma,na odbijancima ih nekad stvarno nema nigdje.

    Kompjuter igra nonstop istu šablonu nogometa a rezultati na najtežem nivou znaju biti vaterpolski. Po 6-5 su mi znale tekme završavati...
    This is the art of ruin
    This is the resolution
    The end of all progress
    The death of evolution

  15. #195
    Member Plants Vs Zombies Dic's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    35
    imam sve,znaci da nema brige do pes 2009

  16. #196
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Kastela
    Postova
    156
    [quote=Fear Factory]
    = Citat = Izvorno postao r0pe
    = Citat = Izvorno postao "Fear Factory":36kymacu
    Igra je katastrofalna,ni manje ni više. Ne znam što bi napisao od muke.
    Brojne su situacije gdje prime loptu na centru,sami prođu mojih 6 igrača i zabiju,a ako i promaše tu je njihov suigrač na odbijancu i možeš se slikati.
    možda su tvoje skillz katastrofalne a ne igra?!?!

    S obzirom na sad vec od prilike 10 godina staža na ISS-u i PES-u, mislim da su mi skillovi i više nego pristojni.

    Ne može mi nitko tvrditi da tzv. zvijezde u igri ne igraju preko granice realnosti. David Villa i Henry od 5 slobodnih zabiju 4.
    Obrana je nekad stvarno koma,na odbijancima ih nekad stvarno nema nigdje.

    Kompjuter igra nonstop istu šablonu nogometa a rezultati na najtežem nivou znaju biti vaterpolski. Po 6-5 su mi znale tekme završavati...[/quote:36kymacu]
    pa nema veze koliko ti godina igras iss , od tebe moze bit bolji neko koji je pocea prije god dana igrat, ako nabavis orginal kad izade javi mi se pa cu ti pokazat kako se igra

  17. #197
    Member Plants Vs Zombies Fear Factory's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Lost in the Maze
    Postova
    37
    = Citat = Izvorno postao M4rc3LL1u5
    pa nema veze koliko ti godina igras iss , od tebe moze bit bolji neko koji je pocea prije god dana igrat, ako nabavis orginal kad izade javi mi se pa cu ti pokazat kako se igra
    Normalno da nema veze koliko godina igraš i potpuno si u pravu,al neke su stvari brat bratu dosta loše.

    Istina je da sam ja u postovima itekako pretjerao preko svake mjere što je posljedica lakše psihičke rastrojenosti u zadnje vrijeme i toga što sam razbio šaku na tastaturi i normalno da igra nije katastrofa,al jednostavno imam osjećaj da je moglo dosta bolje u nekim segmentima.

    Srećom pa sam sad na godišnjem pa ću u miru moći uroniti u igru kako Bog zapovjeda.

    Ako kojim slučajem ne radi link za time expander koji sam naveo na stranici prije,probajte ga naći preko Gamespotovog foruma za PES2008.Ja sam ga skinuo od tamo i radi sasvim normalno
    This is the art of ruin
    This is the resolution
    The end of all progress
    The death of evolution

  18. #198
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao Fear Factory
    = Citat = Izvorno postao M4rc3LL1u5
    pa nema veze koliko ti godina igras iss , od tebe moze bit bolji neko koji je pocea prije god dana igrat, ako nabavis orginal kad izade javi mi se pa cu ti pokazat kako se igra
    Normalno da nema veze koliko godina igraš i potpuno si u pravu,al neke su stvari brat bratu dosta loše.

    Istina je da sam ja u postovima itekako pretjerao preko svake mjere što je posljedica lakše psihičke rastrojenosti u zadnje vrijeme i toga što sam razbio šaku na tastaturi i normalno da igra nije katastrofa,al jednostavno imam osjećaj da je moglo dosta bolje u nekim segmentima.

    Srećom pa sam sad na godišnjem pa ću u miru moći uroniti u igru kako Bog zapovjeda.

    Ako kojim slučajem ne radi link za time expander koji sam naveo na stranici prije,probajte ga naći preko Gamespotovog foruma za PES2008.Ja sam ga skinuo od tamo i radi sasvim normalno
    radi link...samo što u igri i dalje piše 5 min, al zapravo je 10 ako tako staviš na programu...thx na tom linku stvarno me nerviralo onih 5 min...
    još mi samo treba neki patch da mogu igrati demo u dvoje (protiv frenda)...
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  19. #199
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Kastela
    Postova
    156
    imas i to prolistaj malo stranica nazad link je postavia mamut

  20. #200
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao M4rc3LL1u5
    imas i to prolistaj malo stranica nazad link je postavia mamut
    e hvala ti puno, ja sam mislio da je to link za online multiplayer (još mi se to činilo nekak predobro)
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  21. #201
    konami i pes su zakon!!!!!!!!

  22. #202
    PES Rules!!!!!

  23. #203
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    17
    PES2008 Game Graphics Studio 7.1.6
    Poštovani fanovi PES serijala, izašla je prva verzija Game Graphics Studija koja podržava i otvara sve file-ove PESA 2008 vezane
    uz face, frizure, itd. Uživajte editirajući novi PES.

    DL - http://www.gamingaccess.com/welcome.php ... =downloads

  24. #204
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    = Citat = Izvorno postao DesertEagle
    konami i pes su zakon!!!!!!!!
    uglavnom bolji od EA i Fife

  25. #205
    kada izlazi pes 2008?i oce li svi klubovi imat licence?

  26. #206
    = Citat = Izvorno postao johnterry-26
    kada izlazi pes 2008?i oce li svi klubovi imat licence?
    ilazi 26 ili 28 listopada (nisam siguran, neki kažu 26,a neki 28 ) zna se da će dinamo biti u pesu, a za hajduk ne znam.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  27. #207
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    26. listopada, licensa samo za Dinamo od hr klubova...i jedini je od hr...
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  28. #208
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    BS 75
    Postova
    956
    je , bolji je od fife ......

  29. #209
    = Citat = Izvorno postao Ni6hTyX
    26. listopada, licensa samo za Dinamo od hr klubova...i jedini je od hr...
    zato što je dinamo najbolji.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  30. #210
    oce li svi engleski klubovi imat licence?a chelsea?

Slične teme

  1. Pro Evolution Soccer 2011
    By Ementaler in forum Gaming općenito
    Odgovora: 143
    Posljednji post: 07-11-2011, 22:00
  2. Pro Evolution Soccer 6
    By killer010 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 410
    Posljednji post: 20-04-2007, 22:15

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •