Stranica 11 od 11 PrvaPrva ... 91011
Prikazujem rezultate 301 do 316 od 316

Tema: Potraga za filmovima

  1. #301
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211

    Re: Potraga za filmovima


  2. #302
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907

    Re: Potraga za filmovima

    hvala još jednom
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  3. #303
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Potraga za filmovima

    Ima jedan film, gleda san ga ima par godina na tv, pa je vjerovatno stariji, a nemogu na googlu nista naci, pa ako neko zna ime spasia bi me

    Uglavnom, mafijas taj neki salje svog niskorisnog necaka svome najbolje ubojici da ga obuci da postane ubojica. Taj mu stari ubojica izabere jednu zensku za prvo ubojstvo, ovaj je ide ubit snajperom u kuci, al ne uspije, zaljubi se u nju i tako se naganjaju pola filma da bi na kraju ona njega ubila i postala s ovim starim partner i ubojica. Dobra je zenska bila, i sicam se da je imala cacu u nekoj ustanovi, nemogu se sitit jel bia lud ili je umira, mislim cak da je umra kasnije, bia je u kolicima.

    Tribalo bi biti dosta ako iko zna film.
    Well, as long as it's interesting.

  4. #304
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Potraga za filmovima

    dajte mi neki dobar film za halloween, po mogućnosti neš kao trick'r'treat ili neš u tom stilu
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  5. #305
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Potraga za filmovima

    Halloween?
    Well, as long as it's interesting.

  6. #306
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Potraga za filmovima

    a vjerojatno i hoću
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  7. #307
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381

    Re: Potraga za filmovima

    = Citat = Izvorno postao Da_killah
    dajte mi neki dobar film za halloween, po mogućnosti neš kao trick'r'treat ili neš u tom stilu
    Nisam gledao, ali probaj:
    Trick or Treat (1986)
    Fright Night (1985)

  8. #308
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Di pada snijeg?!
    Postova
    1.557

    Re: Potraga za filmovima

    = Citat = Izvorno postao Stryder
    Tražim jedan film koji sam davno gledao. Film je o 3-4 prijatelja (crnca) koji se prisjecaju svog djetinjstva i tako nekih događaja. Koliko se sjecam taman se jedan od njih treba ženiti pa su oni sa njim u nekom restorančiću ili tako necem i cijelo vrijeme prepricavaju djetinjstvo. Na kraju filma odvedu tog frenda da se oženi a oni su mu kumovi. Ime filma se sastoji od 2 riječi koliko se sjecam ...
    bump lol

  9. #309
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Potraga za filmovima

    E ja sam se prisjetio jednog takvog ali ne i njegovog naziva,nakon 15 min searcha uspjeh.Možda nije taj na kojeg si ti mislio...

    http://www.imdb.com/title/tt0161100/
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  10. #310
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Di pada snijeg?!
    Postova
    1.557

    Re: Potraga za filmovima

    To je to DDD

    hvala ti

  11. #311
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Potraga za filmovima

    Nema na čemu,drago mi je brat
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  12. #312
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Potraga za filmovima

    Pozdrav ekipa!
    Tražim ime jednog dobrog filma i ne mogu se sjetiti kako se zove.

    Mislim da je film američke produkcije. (Možda i japanske, mada nebih rekao, nema taj japanski stil.)
    Definitivno je bio na HRT 1 ili 2 (Ne sjećam se više koji kanal ima u noćnom terminu filmove, mislim da je dvojka po tom pitanju.) Film je bio prikazan prije više od 5 godina sigurno.

    O čemu se radi? Evo scene....
    Radnju bi smjestio negdje u kasne 80-e ili rane 90-e.
    Japanac dolazi u Ameriku u posjet svom bratiću/bratu. Kako je išao pješice, naleti na pijanog crnca koji mu se isprijepriječi na putu i počne mu se bahatiti. Tipa, šta je kosoooki, ovo-ono, šta gledaš, mislim da je čak i crnac razbio pivsku flašu pa zamahnuo prema njemu, u tome trenutku japanac mu je oteo flašu iz ruke i zabio mu u oko! (jako pamtljiva scena, nadam se da će se netko sjetiti iz kojeg je filma.)
    Iduća scena dolazi japanac do bratića da viid kako živi, ulazi negdje u prizemlje ili podrum. Bratić mu se udomaćio među crncima, oblači se isto reperski kao i oni, član je njihove grupe itd...
    Japanac je član Jakuze (mislim da je poprilično visoko rangiran.) i otišao je da vidi šta mu bratić radi, zašto ništa nije napravio u Americi. Skužio je da samo dila i da uopće nije naparavio nikakav pomak u mafijaškom podzemlju.
    U taj čas uletavaju dva crnca, noseći "jednoookog" kojeg su prije toga odveli u bolnicu da mu stave povez na oko. Crnac kaže svojoj ekipi da ga je neki japanac napao i da nije siguran da li ga je Jakuza napao pošto su mu svi oni isti, a niti ne vidi još dobro... I čitavo vrijeme crnac sumnja na jakuzu, ali nije 100% siguran...
    Uglavnom Jakuza je uzeo stvar u svoje ruke i počeo malo po malo preuzimati vlast mafijašima, a na kraju filma crnac i jakuza postaju dobri prijatelji....

    To je više manje sve čega se sjećam, pa tko se sjeti imena filma dobije jedan veliki internet cookie i kantu trojanaca...

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  13. #313
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Potraga za filmovima

    I nisam stigao yakuzu ispraviti noooo. (Bemti 2 min.)

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  14. #314

    Re: Potraga za filmovima

    Zvuči kao jedan od gorih filmova ikada.


  15. #315
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Potraga za filmovima

    Brother

    Takeshi Kitano. Bog. Što znači i bogovski film.

  16. #316
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Potraga za filmovima

    Thank you, Thank you, Thank you!

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

Slične teme

  1. Potraga za pjesmama...
    By Berax0r in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3304
    Posljednji post: 03-04-2015, 18:58
  2. Potraga za ISP-om
    By cham3leon in forum Alt-F4
    Odgovora: 48
    Posljednji post: 15-12-2012, 19:14
  3. Potraga za tipkovnicom!
    By Niko Bellic in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 21-10-2009, 19:05
  4. Potraga za filmovima...
    By Don Kihot in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 06-09-2009, 21:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •