Evo ja sam nabavio tu igru.... napokon...

i ja je instaliram bla bla bla bla...bla bla...

evo sada da pocnem posto ja volim igrati takticke pucacine pogotovo od TC-a(splinter cell,rainbow,digimon itd.)

meni se cini da su ovaj novi rainbow six malo previse olaksali za izgleda mladju generaciju...jer kada sam je pokrenuo i poceo kampanju vise nema odabiranja likova koji su za nesto specializirani kao prije nego su svi isti(sto god da im dam to znaju jako dobro koristiti)
nema vise planiranja prije misije nego je sve svedeno na par clickova i pocnem misiju(sto je vjerojatno dobro za nove igrace RS-a)

glazba je dobra,ali zvuk svih oruzja je gotovo jednak,malo su sjebali isto i kontrole iako su u proslim nastavcima bile bolje smjestene,atmosfera je bila bolja u starijim nastavcima...ali je ipak jako solidna igra sa par novih stvari.

pricu necu kritizirati jer Rainbow ne moze imati neku veoma originalnu pricu jer su sve iste gotovo ovaj je oteo onog,opljackao ono,bla bla...


i malo je i AI k vragu otisao

npr. ja zapovijedim da ostanu malo iza tako da ne bi teroristi dosli slucajno s ledja...i ja odem izviditi na ulicu jeli icega ima...te me napadne dobar broj neprijatelja i ja svoje pozovem i budale stanu ispred mene i ja ubijem svog clana ili kazem da ubace granatu u prostoriju a oni je bace pogode štok odbije se nazad i BOOM!!! kako sam ih na load-u htio poubijati

nadam se da necete usporedjivati ovu igru sa nekom drugom (npr. SWAT) niti neke povrsne odgovore...nego samo reci svoje misljenje o rainbow six serialu