Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: cpu usage

  1. #1

    cpu usage

    Sa everst home editiion cpu usage mi je 3-8 posto ali neće nikako past na 0
    Prije mi je bio stalno 0,a sada pri otvaranju mi se pokaže da je 100 posto a onda brzo padne na 3-8 posto
    Je li to normalno?
    intel celeron 2.60 GHz/nvidia geforce 6600GT/768 MB twinmos RAM/asus P4SGX-MX Motherboard/Samsung SyncMaster 763MB/WD 80 GB

  2. #2
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Mislim da je normalno zato jer Everest skuplja informacije sa senzora i to iskorištava jezgru od 0-xx %! Probaj ugasiti Everest i internet browser i prati kaj se dešava sa zauzečem unutar Task Menagera! Ako i tada ne pada na nulu, onda možda kakav virusek radi u backgroundu!?

  3. #3
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Mislim da je normalno zato jer Everest skuplja informacije sa senzora i to iskorištava jezgru od 0-xx %! Probaj ugasiti Everest i internet browser i prati kaj se dešava sa zauzečem unutar Task Menagera! Ako i tada ne pada na nulu, onda možda kakav virusekSradi u backgroundu!?
    prije spyware...jer kvalitetniji virusevi večinom koriste 100%cpu usage!

  4. #4
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Mislim da je normalno zato jer Everest skuplja informacije sa senzora i to iskorištava jezgru od 0-xx %! Probaj ugasiti Everest i internet browser i prati kaj se dešava sa zauzečem unutar Task Menagera! Ako i tada ne pada na nulu, onda možda kakav virusek radi u backgroundu!?
    kako to napravit?
    intel celeron 2.60 GHz/nvidia geforce 6600GT/768 MB twinmos RAM/asus P4SGX-MX Motherboard/Samsung SyncMaster 763MB/WD 80 GB

  5. #5
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Pa resetiraj komp i nakon kaj ti se digne cjeli sustav stisni CTRL+ALT+DEL i dolje bu ti pisao CPU Usage... ako želiš detaljnije informacije odeš na Performance Tab!

  6. #6
    nakon formata c opet je 2-5
    intel celeron 2.60 GHz/nvidia geforce 6600GT/768 MB twinmos RAM/asus P4SGX-MX Motherboard/Samsung SyncMaster 763MB/WD 80 GB

  7. #7
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao Alan Ford
    nakon formata c opet je 2-5
    To baš i nije normalno! Moralo bi pasti na nulu za vrjeme mirovanja! Jel imaš još koj HDD ili particiju koju nisi formatirao? Možda ti radi neki program u pozadini... npr. taj O&O Defrag, možda ti on čitavo vrjeme optimizira sistem (defragmentira) pa ti se pojavljuje tih par posto!

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263
    to ti je zbog slabog cpu mislim
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  9. #9
    Guest
    Pa nemoj ić na performance tab nego na processes tab i na sredini za svaki image name ti piše dal trenutno koristi cpu i kolko posto...pa češ se uvjerit koja stvar ti se igra sa procom konstantno.

Slične teme

  1. Procesor usage 100 psto
    By Praetorian in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 15-11-2009, 20:10

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •