Vidi rezultate ankete: Jeste li čuli za airsoft?

Glasači
157. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • da, igram airsoft

    13 8,28%
  • da, ali ne igram... još...

    52 33,12%
  • da čuo sam, i ne mislim igrati

    31 19,75%
  • ne, nisam čuo za airsoft

    61 38,85%
Stranica 18 od 20 PrvaPrva ... 81617181920 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 511 do 540 od 587

Tema: Airsoft - HRVATSKA

  1. #511

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    ma da tamo sam bio dobio ban zbog nepunoljetnosti
    samo pitam snowmana dali je zainteresiran

  2. #512
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    Da li slučajno postoje poluautomatski airsoft pištolji a da nisu plinski? Koliko sam skužio postoje samo plinski i opružni, a opružni idu jedan po jedan metak.

    A za plinske treba posebno kupovat plin od tog proizvođača, jel? To mi vuče na pljačku ko sa patronama za printer.

  3. #513

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    uzmi u obzir dimenzije puske puska nema svega pola metra kada bum narucivo rec cu im ga mi ga posalju u sto manjem paketu a sad pitanje je dali na carini gledaju velicinu ili tezinu paketa?

  4. #514

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    slusaj chameleon pistolja imas plinskih elektricnih imas onih sta se natezu to sta si reko jedan po jedan metak ti su spring imas i revolvere i eto to ,je sve mislim da si ti zainteresiran za elektricne evo primjera:http://www.airsoftpost.com/product_i...ducts_id=33415

  5. #515
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    Imaš ovdje električnih pištolja ali su svi plastični.
    http://www.airsoftpost.com/index.php?cPath=21_493
    = Citat = Izvorno postao bexocar
    uzmi u obzir dimenzije puske puska nema svega pola metra kada bum narucivo rec cu im ga mi ga posalju u sto manjem paketu a sad pitanje je dali na carini gledaju velicinu ili tezinu paketa?
    Težina se gleda na carini.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  6. #516
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    To sam i mislio... Nadao sam se da možda postoje kakvi revolveri sa opružnim sistemom u bubnju za svaki metak, čudi me da nisu izmislili tako nešto.

    E, da, koliko košta taj plin?

  7. #517
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    80 kn kod Hriste. (1100 ml) Koliko dugo traje ti nebih znao reci pošto pištolje ne koristim često, znam samo da mi je jedno punjenje dovoljno da ispalim 30-ak metaka.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  8. #518

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    eh plin je vec druga stvar to vam nista nevalja ne preporucujem takve gluposti kupite si nesto elektricno i dobit cete bateriju i punjac pa si to punite i pucajte a sad plin imas 2 nacina rada
    1.plinske bočice (catridge)
    2.boce (kao sprej) punjene plinom
    ja bi radje na plinske bočice jer je ovaj plin nekako skuplji kazu da jedna bočica dode 5 kn i ispucas 60 metaka
    a ovo je sasvim druga stvar citajte si o tome jako je to komplicirano radje si uzmite nes elektricno

  9. #519

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    e a sad za elektricne zeljezne pistolje treba izdvojiti malo vise para sve do 500-800 kn

  10. #520

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    ako ocete neku jeftinu plasticnu kinesku repliku za pocetnike preporucam ovu posto sam i ja pocetnik namjeravam si je kupiti ako netko oce samnom?
    http://www.airsoftpost.com/product_info ... s_id=23896

  11. #521

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    gledajte ako netko oce narucivat imam 2 stranice nek se javi jer cu uskoro i ja narucivat pa da si zajedno narucimo evo te dvije stranice ak si nadjete nes zanimljivo:
    1.http://www.airsoftpost.com/
    2.http://shop.ehobbyasia.com/

  12. #522
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    Lakše malo sa tim postovima. Inace ako je tebi 220 i 300 FPS-a jedno te isto onda možeš uzeti i električni pištolj.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  13. #523

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    ne elektricni pistolj sam imo i ne namjeravam uzet 220 fps-a nego 380

  14. #524

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    nego pitam oce neko nesto samnom narucit da podjelimo carinu i postarinu?

  15. #525
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    196

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    Momci,a kako se moze vjerovat da ste punoljetni
    ehehhheeheh Bexo frende kaksi,nismo se culi jos od ASH ehhehehehehe





    Frende ehhhehehe ehehe ehehehee
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Toliko vježbaju da imaju i na pimpekima pločice
    I don't want no teenage queen.,I just want my M-16.

  16. #526
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    Vjerojatno ću si kupit tako nešto jednog dana kad budem imao više para, ali vidim par pištolja na bateriju za stvarno povoljne cijene.

  17. #527
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    196

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Vjerojatno ću si kupit tako nešto jednog dana kad budem imao više para, ali vidim par pištolja na bateriju za stvarno povoljne cijene.
    Vidis u Airsoftu ti stvarno stoji ona kolko para tolko muzike,imam kalasnjikov od kineskog proizvodjaca iskreno jedva cekam da ga se rjesim
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Toliko vježbaju da imaju i na pimpekima pločice
    I don't want no teenage queen.,I just want my M-16.

  18. #528

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    alo tesla za kolko bi ga prodo kolko fps-a moze koje slike daj se javi na email:bexocar1999@hotmail.com
    imas xfire?

  19. #529
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    196

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    Tesla ne prodaje opremu i replike djecacima koji su banirani na ASH
    A i moram ti priznat da si napravio dobar show na Airsoft Hrvatska
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Toliko vježbaju da imaju i na pimpekima pločice
    I don't want no teenage queen.,I just want my M-16.

  20. #530

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    hahah hvala al opet ak mi ti ne prodas ja cu si je narucit
    nego kolko si je platio i gdje cisto me zanima?

  21. #531
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    196

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    Ej,jel ti nije jasno,nista od informacija od mene,vjerojatno ni od ikog ovdje,pricekaj 18,do onda nauci ganjat cure pa ces se ganjat s nama kasnije
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Toliko vježbaju da imaju i na pimpekima pločice
    I don't want no teenage queen.,I just want my M-16.

  22. #532

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    dobro onda ajde...

  23. #533

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    iako ih vec sad ganjam al nema veze valjda to kad ste vi bili mladici bilo drugacije ahha...
    a ako nista barem bum si narucio ovo:http://www.dealextreme.com/p/m202b-r...-gun-toy-27320

  24. #534
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    196

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    A jel nije lakse nekog poslusat,pa kad napunis 18 fino ide na susrete po cijeloj Hrvatskoj i uzivas s ekipom vani...ta zabrana je tu s razlogom,a i neznam jesi li upucen ali posjedovanje airsoft replike ako si maloljetan moze zavrsiti s prilicnom financijskom kaznom ili nekim drugim kaznenim postupkom od strane MUP-a
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Toliko vježbaju da imaju i na pimpekima pločice
    I don't want no teenage queen.,I just want my M-16.

  25. #535

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    sta je to tak opasno pa za zracnicu treba imat 16 god a za to govno 18 di je tu logika?

  26. #536
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    196

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    Logika ti je u tome sto se velik dio zajednice trudi da Airsoft pokazemo u sto boljem svjetlu,u Njemackoj je zabranjen,Britanija ima UKARA zakon (koji je primjer za nas koji se tek slaze,a u Britaniji je vec na zakonu da im pola puske mora izgledat kao da je ispalo sa rave partija). Hrvatskom airsoftu ne treba jedan decko od svojih 11 (da,zna se koliko si star,x fire je cudo) koji ce nesretnim slucajem ili nemarom (negovorim da si nepazljiv,nego znam da se u momentu moze glupost dogodit) ostati bez oka ili se gadno ozlijedit. A kod zracne puske,vidi s zracnom puskom ti sigurno nece pasti na pamet da pucas u nekog drugog (to nalaze zdrav razum,a i zakon RH) dok je sama bit Airsofta to da pucate jedni po drugima. A uostalom i ako se ozlijedis ljudi s kojima si igrao ce biti odgovorni posto nemas 18,a posto vidim da imas kliker u glavi,da nisi panglu vjerujem da shvacas da bi nasi dragi novinali jedva docekali da se nesto tako dogodi pa da nas javno razapnu. Moj ti je savjet pricekaj tu krvavu 18. kupi si neki pristojan gun i pristojnu opremu jer ako sad krenes stedit vjeruj mi,pri kupovanju opreme ce ti samo nebo biti granica
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Toliko vježbaju da imaju i na pimpekima pločice
    I don't want no teenage queen.,I just want my M-16.

  27. #537

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    a i to sta kazes al eto opet nerazumijem kao da neki debili se nece ic gadjat zracnicom a i opet uz airsoft repliku dobijes naocale ili masku stoga je jako nerealno da je se nenosi svaki put kad se puca

  28. #538

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    = Citat = Izvorno postao ringo
    Logika ti je u tome sto se velik dio zajednice trudi da Airsoft pokazemo u sto boljem svjetlu,u Njemackoj je zabranjen,Britanija ima UKARA zakon (koji je primjer za nas koji se tek slaze,a u Britaniji je vec na zakonu da im pola puske mora izgledat kao da je ispalo sa rave partija). Hrvatskom airsoftu ne treba jedan decko od svojih 11 (da,zna se koliko si star,x fire je cudo) koji ce nesretnim slucajem ili nemarom (negovorim da si nepazljiv,nego znam da se u momentu moze glupost dogodit) ostati bez oka ili se gadno ozlijedit. A kod zracne puske,vidi s zracnom puskom ti sigurno nece pasti na pamet da pucas u nekog drugog (to nalaze zdrav razum,a i zakon RH) dok je sama bit Airsofta to da pucate jedni po drugima. A uostalom i ako se ozlijedis ljudi s kojima si igrao ce biti odgovorni posto nemas 18,a posto vidim da imas kliker u glavi,da nisi panglu vjerujem da shvacas da bi nasi dragi novinali jedva docekali da se nesto tako dogodi pa da nas javno razapnu. Moj ti je savjet pricekaj tu krvavu 18. kupi si neki pristojan gun i pristojnu opremu jer ako sad krenes stedit vjeruj mi,pri kupovanju opreme ce ti samo nebo biti granica
    a danas ekipe furaju one zelene lasere i to iskreno imo sam jedan i jako je opasan zasto se to ne zabrani ima puno toga zabranjenoga sta danasnji tinedzjeri koriste recimo neke dzepne nozeve lasere itd..

  29. #539
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    196

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    Vidis,ti debili nisu stvar koja zabrinjava hrvatski airsoft,oni nemaju veze s nasim hobijem tako da mogu radit sto hoce sto se tice hrvatskih airsoftera, da to stoji,opasnosti su svedene na minimum,ali opet postoji opasnost. Ja sam naprimjer na jednom treningu dobio pogodak u nos s 4m,poslije toga 10 treninga mi se nista nije dogodilo. I da,pravilo je da se minimalno nose zastitne naocale dok su puske u igri. I jos nesto,airsoft replika se racuna kao oruzje (zracno,ali opet je to oruzje) tako da treba prilicna kolicina paznje dok se rukuje s tim. Moj ti je savjet da pricekas,a i sto se vise trudis oko neceg to je veci gust kad to dobijes
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Toliko vježbaju da imaju i na pimpekima pločice
    I don't want no teenage queen.,I just want my M-16.

  30. #540

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    da al citao sam na neim forumima kao da nepunoljetni kao mogu na odgovornost staraca igrat i nabavljat opremu stoga ja mogu narucit na mamino ime ako sam u krivu opomeni me

Slične teme

  1. Airsoft
    By Chaser in forum Alt-F4
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 20-06-2007, 10:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •