Vidi rezultate ankete: Jeste li čuli za airsoft?

Glasači
157. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • da, igram airsoft

    13 8,28%
  • da, ali ne igram... još...

    52 33,12%
  • da čuo sam, i ne mislim igrati

    31 19,75%
  • ne, nisam čuo za airsoft

    61 38,85%
Stranica 11 od 20 PrvaPrva ... 910111213 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 301 do 330 od 587

Tema: Airsoft - HRVATSKA

  1. #301
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: Airsoft - HRVATSKA


  2. #302
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.708

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    There is a Hell, believe me I've seen it.. There is a Heaven, let's keep it a secret...

  3. #303
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    ali ove druge imaju slightly bolji fps xD.. a i bojim se kvalitete plastike na m14.. a i svejedno su sve tri spring rifle tako da se i ova m14 mora svaki put cockat kad ispucaš bb

  4. #304
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    Moj prijatelj prodaje bolt-action L-96 Type. Ima 460 fps-a i ima Bushnellovu optiku 3-9 x 30 zoom. 800 kn. Malo koristena u odlicnom je stanju.
    (Ova u sredini)

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  5. #305
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    predivno izgleda i za tako malo novaca,da bar igram airsoft

    nego,jel se može kupit airsoft vintorez?

  6. #306
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    jel to kod nas airsoft oružja ne moraju imati narančastu markicu.. ili ste ju vi skinuli

  7. #307
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.708

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    = Citat = Izvorno postao Guber
    jel to kod nas airsoft oružja ne moraju imati narančastu markicu.. ili ste ju vi skinuli
    To nije markica, nego zaštita na vrhu cijevi koju skineš kada kupiš pušku. Ne možeš pucat s njom!
    There is a Hell, believe me I've seen it.. There is a Heaven, let's keep it a secret...

  8. #308
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    hmm aliu sad-u je zabranje skidanje toga čuda

  9. #309
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    a kako ces onda pucat,lol.

  10. #310
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    mislio sam da je to kod njih kraj cijevi naranđaste boje

  11. #311
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.708

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    = Citat = Izvorno postao Guber
    mislio sam da je to kod njih kraj cijevi naranđaste boje
    Nope. Moraju to imati kao dokaz da su nekorištene. Kada su iz trgovine.
    There is a Hell, believe me I've seen it.. There is a Heaven, let's keep it a secret...

  12. #312
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    aaa.. ok.. moj bed
    edit: inače mogla bi pasti tsd m14ica.. šta je je i najjeftinija je xD

  13. #313
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2009
    Postova
    136

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    = Citat = Izvorno postao Guber
    jel to kod nas airsoft oružja ne moraju imati narančastu markicu.. ili ste ju vi skinuli

    U Velikoj Britaniju mora biti marker na 50% puške osim ako puška nije registrirana u nekom klubu koje je taj igrač član.
    Super sistem odgovornosti i ljudi nemaju problema.

  14. #314
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    196

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    moj savjet,bjezi od snajpera,snajp ti u airsoftu nepredstavlja neku odredjenu prednost,nemoze dobit dovoljan razmak u udaljenosti da bi imao prednost kod ekipe sa automatima
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Toliko vježbaju da imaju i na pimpekima pločice
    I don't want no teenage queen.,I just want my M-16.

  15. #315
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    ovo si kupujem za vježbanje streljanja.. volio bi na oko 50 m barem

  16. #316
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    moj savjet,bjezi od snajpera,snajp ti u airsoftu nepredstavlja neku odredjenu prednost,nemoze dobit dovoljan razmak u udaljenosti da bi imao prednost kod ekipe sa automatima
    Treba znati igrati sa snajperom. Kod njega ti je 1 shot = 1 kill i konstantno mjenjanje pozicije nakon pucanja.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  17. #317
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    ajme majko jeste svasta nadrobili

    kupnja bilo koje od one tri puske bi bila bacanje šoldi u more. Snajpere prekriži, a onaj m14 je šrot na kvadrat. Plastičurija spremna za otpad, a jos i bolt action. Đizs...

    Ona narančasta "markica" je narančasti flashider, koji moraju imati sve replike u Americi (i jos nekim drugim zemljama, ne znam kojim).

    Ona "zaštita" nije zaštita od nekorištenja nego iz sigurnosnih slučajeva. Možeš je skinuti i vratiti nazad kad ne koristis (nemoze metak izletiti kroz nju).

    Za slinjenje nad replikama se bazirajte na http://www.hristo.hr

    Bux.to referrer

  18. #318
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2009
    Postova
    136

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    = Citat = Izvorno postao Guber
    ovo si kupujem za vježbanje streljanja.. volio bi na oko 50 m barem

    To ti je maximum većini puški.

  19. #319
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    a znam.. a čim mognem kupujem karabiknu a dodat ću s ovim čudom

  20. #320
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.708

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    = Citat = Izvorno postao Kron
    ajme majko jeste svasta nadrobili

    kupnja bilo koje od one tri puske bi bila bacanje šoldi u more. Snajpere prekriži, a onaj m14 je šrot na kvadrat. Plastičurija spremna za otpad, a jos i bolt action. Đizs...

    Ona narančasta "markica" je narančasti flashider, koji moraju imati sve replike u Americi (i jos nekim drugim zemljama, ne znam kojim).

    Ona "zaštita" nije zaštita od nekorištenja nego iz sigurnosnih slučajeva. Možeš je skinuti i vratiti nazad kad ne koristis (nemoze metak izletiti kroz nju).

    Za slinjenje nad replikama se bazirajte na http://www.hristo.hr

    Oprosti, ali Hristo nije jedini koji prodaje airsoft replike u Hrvatskoj, niti je najbolji. Zašto? Zato što one replike koje ima u trgovini, uopće ne pregledava rade li. Bilo je slučajeva da puške ne rade, a tek su došle iz trgovine, pištolju curi plin iz šaržera, neće ispaljivati kuglice i još hrpa stvari. A kada mu se pošalje puška na servis, ne popravi je, nego pošalje takvu kakva je. Cijene su urnebesno velike i ponekad se više isplati kupovati izvana, nego od njega.

    Kao čovjek je ok, pristojan i nije umišljen, ali mi se ne sviđa način na koji radi.

    Ima trgovinu u Ulici grada Chicaga u Zg, ali možete vidjeti replike i u njegovom internet shopu, koji je postojao puno prije trgovine.
    There is a Hell, believe me I've seen it.. There is a Heaven, let's keep it a secret...

  21. #321
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    ovako mi je jeftinije iz sad-a pošto mogu s besplatnom poštarinom.. i mislim da je m14 kršina.. ali one druge dvije svakako nisu

  22. #322
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    = Citat = Izvorno postao Medolina
    Oprosti, ali Hristo nije jedini koji prodaje airsoft replike u Hrvatskoj, niti je najbolji. Zašto? Zato što one replike koje ima u trgovini, uopće ne pregledava rade li. Bilo je slučajeva da puške ne rade, a tek su došle iz trgovine, pištolju curi plin iz šaržera, neće ispaljivati kuglice i još hrpa stvari. A kada mu se pošalje puška na servis, ne popravi je, nego pošalje takvu kakva je. Cijene su urnebesno velike i ponekad se više isplati kupovati izvana, nego od njega.

    Kao čovjek je ok, pristojan i nije umišljen, ali mi se ne sviđa način na koji radi.

    Ima trgovinu u Ulici grada Chicaga u Zg, ali možete vidjeti replike i u njegovom internet shopu, koji je postojao puno prije trgovine.
    Tako je! Potpuno se slazem. Hristo nije jedini u Hrvatskoj ali mi se cini da je jedini u Zagrebu. Nodovci su od njega kupili 10 pusaka ove godine i njih 8 nije radilo kako spada. Ja sam malo bolje prosao - meni baterija nije radila pa sam je morao zamjeniti. Imao sam srece pa je dao jacu bateriju (samo zato sto nije imao nijednu drugu ). A ostali su morali ici na servis ili zamjeniti pusku. Tako da vam je kupovina kod Hriste lutrija i nikad ne znate sta ce te dobiti. Stoga cuvajte racun!
    Ako mozete kupujte preko neta, a kod Hriste samo ako nemate drugog izbora.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  23. #323
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    Znam da su cijene velike, ali za početničku repliku i nisu toliko. Ako imas sreće, puška ce te izvana doći oko 200 kn jeftinije, a ako ne, doci cete isto kao i u Hristo shopu. Kad naručiš kod hriste puška ti stigne za dva tri četiri dana, a izvana dok uplatis, vamo tamo, prođe 20 dana.

    Nemam pojma sto radi s replikama ni jel ih provjerava, ali kad kupujes kineza onda je dobro imati dva mjeseca garancije.

    Koji jos drugi shop ima? onaj airsoft.hr? imaju dvi tri puskice i to je to.

    Bux.to referrer

  24. #324
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.708

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    = Citat = Izvorno postao Kron
    Znam da su cijene velike, ali za početničku repliku i nisu toliko. Ako imas sreće, puška ce te izvana doći oko 200 kn jeftinije, a ako ne, doci cete isto kao i u Hristo shopu. Kad naručiš kod hriste puška ti stigne za dva tri četiri dana, a izvana dok uplatis, vamo tamo, prođe 20 dana.

    Nemam pojma sto radi s replikama ni jel ih provjerava, ali kad kupujes kineza onda je dobro imati dva mjeseca garancije.

    Koji jos drugi shop ima? onaj airsoft.hr? imaju dvi tri puskice i to je to.
    Da, i što kada ta dva mjeseca prođu? A i da ti budem iskrena, većina replika je iz Hong Konga, pa ionako sve kupuješ na sreću. Ali, stojim kod činjenice da je bolje naručivati izvana.



    http://www.airsoft-store.si/

    http://www.panter-airsoftshop.com/in...mart&Itemid=31

    http://maxairsoft.eu/index.php?cPath=21

    http://www.hq-bunker.si/

    Ovo su slovenski. Sramota je što imamo samo jednu, a oni više od nas.
    Slovenija ti je tu pod nosom, imaju kvalitetne stvari i ne moraš čekat dugo da dođu.
    A i radije ću dulje čekati, pa da imam nešto što valja i za što znam da nije muljaža.


    http://www.scopeandlaser.com/

    Ovo je jedna od najboljih trgovina.
    There is a Hell, believe me I've seen it.. There is a Heaven, let's keep it a secret...

  25. #325
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    196

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    http://www.gunnerairsoft.com/
    http://www.rsov.com/

    odavde pannonci uzimaju opremu,cuo sam samo preporuke o ova 2 shopa
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Toliko vježbaju da imaju i na pimpekima pločice
    I don't want no teenage queen.,I just want my M-16.

  26. #326
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    = Citat = Izvorno postao Kron
    Znam da su cijene velike, ali za početničku repliku i nisu toliko. Ako imas sreće, puška ce te izvana doći oko 200 kn jeftinije, a ako ne, doci cete isto kao i u Hristo shopu. Kad naručiš kod hriste puška ti stigne za dva tri četiri dana, a izvana dok uplatis, vamo tamo, prođe 20 dana.

    Nemam pojma sto radi s replikama ni jel ih provjerava, ali kad kupujes kineza onda je dobro imati dva mjeseca garancije.

    Koji jos drugi shop ima? onaj airsoft.hr? imaju dvi tri puskice i to je to.
    Kron ne bacaj masne bureke ljudima u oči molim te.

    Hristo naručuje robu cca svaka 3 mjeseca (sad ima dosta nove robe pa odite do shopa), tako da nije baš da je uvijek pun. U Hristo shopu se NE MOGU naručivati replike, već kupiš ono što ima u shopu, ili ako ipak eventualno uspiješ naručit (al možeš naručit samo ono što Hristo misli držat u shopu), onda moraš čekat sljedeću pošiljku kad mu dolaze i sve ostale stvari, a to je cca 3 mjeseca. Cijene jesu smiješne u shopu, s obzirom da stvari prolaze granicu bez većih problema (ima iznimaka). Uglavnom, kada naručujete izvana, jedan JG M4A1 vas izađe 400 i možda čak više kuna manje nego da uzimate u shopu.

    Ako vas zanima koliko bi vas koštalo nešto za airsoft izvana, recimo puška, upotrijebite ovu računicu:

    (Cijena puške + poštarina) * 1.15 * 1.23 = Okvirna cijena kod nas
    (1.15 i 1.23 je 15 i 23 % što se odnosi na carinu i ostale trošarine, te 23% PDVa).

    Poštarine se kreću od 22 eura (Austrija) do 120 dolara (ehobbyasia), za svaki artikl nije isto, ako ste ozbiljno zainteresirani za kupnju nečega, kontaktirajte taj shop na kojem ste nešto vidjeli, nećete dugo čekati odgovor.

    Za takvu kupnju naravno trebate imati kreditnu karticu, no mislim da većina ovdje nema. Ako imate manje od 18 godina, a kupit ćete pušku unatoč upozorenjima, bar pazite što sa njom radite, jer s ovim možete ozbiljno ozlijediti čovjeka (metak u oko, unutarnji dio uha, u zube = zub puca itd, itd.). Obavezno nosite zaštitne naočale!!!

    Nadam se da će ovo nekome pomoći.

  27. #327
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    Hristo FTW!
    Vjerujem da čovjek provjeri prije nego što proda.

    Sad bi pred kraj ovog, početkom sljedećeg mjeseca trebala doć nova roba.

    I da, sejfti gugls za zaštitu!
    I nemojte držat fakin usta otvorena konstantno, dišite na nos xD

    -.-
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  28. #328
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    Medolina, kupnja stvari u Sloveniji nema ekonomske računice. Platis repliku skoro isto kao i kod hriste, na to jos 30-40 Eura poštarine i na to sve carina. Jedina opcija je otici autom u Sloveniju po repliku.

    Pod "kinezom" se ne misli na repliku kupljenu u Kini, nego proizvedenu u Kini. I ja sam svog TM Thompsona (koji je Japanac) kupio u Kini.

    A ta dva mjeseca garancije je bolje nego 0 mjeseci koje dobijes kad kupujes izvana. Kod Hriste bar dobijes "zdravu" pušku, a kinezi se ograđuju od vanjskih oštećenja. Znači, dobiješ pušku svu izderanu, ižuljanu i nemas pravo na reklamaciju.

    Dr. Kam, pobogu, MOŽEŠ naručiti replike. Odes na http://www.hristo.hrS, ubacis u košaricu i platiš. To se zove NARUDŽBA. A ono što ti misliš pod "narudžbom", dakle da ti hristo nešto uzme izvana, i to se može. Ako ga lijepo zamoliš i ako imas vremena čekati, on ce ti izaci u susret, kao sto je i meni. Sačekaš mjesec ipo, dva i to je to.

    I nije 1.15 nego 1.07. A poštarina iz Kine je cca 70 dolara

    Bux.to referrer

  29. #329
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    = Citat = Izvorno postao Kron
    Medolina, kupnja stvari u Sloveniji nema ekonomske računice. Platis repliku skoro isto kao i kod hriste, na to jos 30-40 Eura poštarine i na to sve carina. Jedina opcija je otici autom u Sloveniju po repliku.

    Pod "kinezom" se ne misli na repliku kupljenu u Kini, nego proizvedenu u Kini. I ja sam svog TM Thompsona (koji je Japanac) kupio u Kini.

    A ta dva mjeseca garancije je bolje nego 0 mjeseci koje dobijes kad kupujes izvana. Kod Hriste bar dobijes "zdravu" pušku, a kinezi se ograđuju od vanjskih oštećenja. Znači, dobiješ pušku svu izderanu, ižuljanu i nemas pravo na reklamaciju.

    Dr. Kam, pobogu, MOŽEŠ naručiti replike. Odes na http://www.hristo.hrS, ubacis u košaricu i platiš. To se zove NARUDŽBA. A ono što ti misliš pod "narudžbom", dakle da ti hristo nešto uzme izvana, i to se može. Ako ga lijepo zamoliš i ako imas vremena čekati, on ce ti izaci u susret, kao sto je i meni. Sačekaš mjesec ipo, dva i to je to.

    I nije 1.15 nego 1.07. A poštarina iz Kine je cca 70 dolara
    Ne dragi moj, naručiti ne znači kupiti sa shop stranice... to se zove KUPNJA! Evo da ti približim malo - kad večeraš u restoranu i NARUČIŠ što ćeš jest dal to odmah i platiš?!?! Ne bih rekao. A tamo stisneš da hoćeš kupiti i uplatiš pare... pa i kupiš

    To je tebi Hristo izašao u susret jer se možda znate otprije, al 90% ljudi neće dobiti takvu uslugu, jer je on sam meni rekao da mu se to ne isplati. K tome čekaš najmanje dva mjeseca, a što ti fali da si sam naručiš izvana, poplaćaš sve što imaš i još k tome prođeš jeftinije?!?! Jedino ako nisi baš upoznat sa internet kupovinom, al mislim da to ovim "malcima" na forumu nije problem kad uspiju nažicat kreditnu nekog.

    1.07 je šta? Carina? A ostali troškovi koje moraš pokriti ležarina itd. itd.? Kao što je tamo napisano 15% sa carinom i ostalim troškovima (cca). Poštarina je drugačija za svaki shop i za svaki proizvod, tako sam ja platio za repliku sa EHobbya 110 dolara poštarine dok si ti vidim možda platio 70 dolara. Zato sam i rekao ljudima da kontaktiraju shop u kojem misle kupovat prije nego što kupe nešto.

    Mislim nek ljudi kupuju gdje hoće, al ovako mogu proć jeftinije, a 400+ kuna oprosti nije mala para (to su 3 - 4 midcapa ili dvoje naočala ili neka uniforma itd). I da, o popustima nemojte ni sanjat, jer za nekih cca 15 - 20k kuna robe smo dobili 4% popusta (gotovina). Tyvm

    Edit: Kron, poštarina na pušku iz Austrije me izašla 22 eura, Slovenija je još uvijek bliža nego Austrija, tako da nije 30 - 40 eura. I u Sloveniju se ide kad si par ljudi kupuje replike, kod Bene u Panter shop, pokupujete svi, on vam da potvrdu da ste bili na nekom susretu u Sloveniji i da su puške već odavno vaše (mi tako carinu nismo platili). U Sloveniji k tome dobiješ povrat novca koji ostaje u shop, pa tako ako ste kupili robe za 10k kuna, ostane vam jedan fini dio toga da trošite idući put u taj shop kad dođete.

  30. #330
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    Naručio sam repliku iz SLO i odustao kad su rekli da je shipping 40E. I Engleska je bliže, pa me shipping izađe isto kao iz Kine.

    Ono 1.07 se stavi u računicu umjesto 1.15. Uglavnom, nebitno, nije velika razlika.

    I ne znam na koju foru ti izvlačiš tih 400 kn za prosječnu repliku od 80$? Do carine skoro svaka puska izađe 900kn, na to jos JCD od 250kn za koji su ti velike šanse da ce ti ga opaliti. Ako se carinik nije digao na lijevu nogu i naplatio jos 15% i 23%,to ti je 1150kn, za repliku koja kosta 1250kn u Hriste. Ovako čekaš par dana, a tamo moliš svako jutro dva očenaša oće li stići i u kojem stanju će stići te da li će biti ekstremnih slučajeva na carini da ce te jebat u zdrav mozak.

    Bux.to referrer

Slične teme

  1. Airsoft
    By Chaser in forum Alt-F4
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 20-06-2007, 10:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •