Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: ICQ 6 download

  1. #1
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Krk
    Postova
    300

    ICQ 6 download

    U ICQu 6 mi svaki puta kad se spajam počne download nekih gluposti. Tipa avatar, zoopapoola, warsheep i sl... Već me živcira. Sve to imam već na kompu kopirano u foldere i prebačeno i ICQ folder... I reinstalacija nije pomogla...

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    A da jednostavno pustis da zavrsi do kraja?



  3. #3
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Krk
    Postova
    300
    Već je 10 puta to skinulo do kraja... U tome i je problem... Ne želi stat skidat to...

  4. #4
    i meni isto nekaj hoce skidati majmun

  5. #5
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    ja neam tog problema

    a da stavis stariju verziju?



  6. #6
    Evo ja imam isti problem, a znam još nekoliko ljudi s istim...

    Kada upalim ICQ 6 a nisam spojen na internet ne događa se ništa. Tek kada se ulogiram u ICQ onda automatski se počnu skidati gluposti koje je već naveo autor teme. Ne znam jeli rijeć o virusu, ali imam NOD 32 i SPY boot&destroy koji su "up to date" i ništa maliciozno ne nalaze. Uz to imam hijack 2 kojim sam sprijećio pokretanje svakog nepotrebnog i nepoznatog softwarea prilikom start up-a.

    Evo par slika u kojima se vidi što se događa:

    ove sve prozore koji su se otvorili sami od sebe sam poslagao po deskopu da se vide, a inaće na njima uglavnom piše da se određeni file ne može otvoriti (naravno kada i ne postoje, tj. ja ih ne vidim na tim mjestima odakle ih pokušava otvoriti, tj. u documents and settings)








    Evo iste slike ali uvećane (linkovi na njih) da se bolje vidi

    http://img442.imageshack.us/img442/5605 ... puicy1.jpg

    http://img529.imageshack.us/img529/8664 ... puifz9.jpg

    http://img507.imageshack.us/img507/9562 ... puitu2.jpg


    Pri logiranju u ICQ otvara se 30 tih prozora od zippa (tj. winrar-a), pri ćemu i ove obavijesti "taj i taj file se nemože otvoriti" (a zapravo i ne postoje) i taj cijeli proces traje gotovo minutu pri svakom ponovnom logiranju u ICQ što je nepodnošljivo jer se za to vrijeme nemože raditi ništa drugo (sve se zablokira, tj usporeno radi jer u svakoj sekundi skine i otvori novu glupost.


    Ja sam reinstalirao ICQ 10 puta, izbrisao sve kompletno i skinuo nanovo i ponovio postupak nekoliko puta. Uvijek je isti rezultat.

    Onda sam ušao u folder gdje je spremljen ICQ (C:\Program Files\ICQ6) i tamo sam izbrisao sve dijelove ICQ-a koje sam smatrao suvižnima za običan rad. Koliko me sječanje služi izbrisao sam kompletno foldere "services", "ConfigFiles", "bart" i "packages". Kasnije se "Configfiles" pojavio opet sam ali samo s nekim datotekama u njemu. Tako sam riješio problem, jer mi se više nisu otvarale niti skidale sve te gluposti.

    Ali s time je nastao novi problem, U ICQ-u nisam imao smajliće, X-traz-e, kada bi ušao u "main", "contacts", ili bilo koji izbornik ICQ-a, cijeli ICQ bi se izgasio. I kada bi mi ljudi slali poruke dok sam offline, te poruke ne bi nikada dobio, poruke sam mogao dobivati samo dok sam online

    jedino pozitivno je bilo još to što u alatnoj traci nije bio ICQ, već samo ono skroz desno sa strane njegov cvijetić (kao aktivni program), jer mi je inaće smetalo to što je bio i u alatnoj traci.

    Pošto mi je to sve sranje, izbrisao sam ICQ do kraja, i instalirao sve ponovno. I sada sam se opet vratio na početak i taj problem oko skidanja tih svih gluposti.

    Nadam se da netko ima riješenje za ovo i da je voljan pomoći! Svaka mu dala!

  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    1. Ne piše se "Ćinit" "poćinjem" nego sa Č.

    2. Nemoze biti riječ o virusu, ovo šta se događa nije ništa malicioznog tipa.

    3. HijackThis se ne preporuca osobama koje s njim neznaju radit i neznaju pravilno citat logove. Moze biti da si pobrisao kakav active x ili registry ključ.

    4. Netrebaš nam prevodit, vidimo mi bez brige što piše u prozorčićima .

    5. ConfigFiles ti je potreban radit tvoje custom configuracije icq-a, tako da ga nesmjes brisat, services - u to ti spada xtraz i smajlici.

    6. Rijesenje je uninstall + ciscenje registrya s nekim registry cleanin tool-om, (uninstall izvrsi kroz neki bolji uninstall program jer on brise *sve* a to znaci i registry kljuceve i takve stvari ). Install ponovo. Ako dolaze oni pesky prozorcici onda brisi folder po folder i provjeravaj koji smeta, ali nemoj micat services i configfiles.

  8. #8
    a s ćime da ga uninstaliram? Windows-ov "dodaj ili ukloni programe" nije dovoljan?

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    "ć"

    Probaj s YourUninstallerom imho on je najbolji tip takvog programa.

  10. #10
    s YourUninstallerom sam skinuo ICQ kompletno sve. Čak sam i ponovno skinuo ICQ s neta (s istog linka s kojeg su skidali neki ljudi za koje znam da im ICQ radi normalno).

    Problem je opet isti. Kada se ulogiram u icq opet počne skidati milion gluposti

    Dakle sada bi trebao opet onom metodom brisanja dijelova icq-a?

    Od čega početi? tj. od kojeg foldera ili od kojeg file-a?

Slične teme

  1. Msn download
    By Kid A in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 10-10-2009, 20:12
  2. download to..
    By Falus in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 11-11-2008, 15:26
  3. Za download
    By Big Al in forum Software
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 02-11-2006, 17:26
  4. download
    By g@mer4life in forum Software
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 28-10-2006, 14:49

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •