Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 118

Tema: Konzolaski mentalitet

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312

    Konzolaski mentalitet

    Ok, sad mi je dosta. Dosta mi je idiota koji ne cijene klasike kao Doom, Monkey Island, itd. samo zbog grafike. Dosta mi je ljudi koji samo hoće brzinu, akciju i tjuning. Dosta mi je ljudi koji ne žele igrati igre u kojima treba razmišljati. Sad mi je prekipilo i nemam druge nego otvorit ovu temu. Da se razumijemo, ja nemam ništa protiv konzola. Na konzolama postoje stvarno genijalne igre koja mi PC-aši nikada nećemo vidjet na našem voljenom PC-ju. Čak nemam ništa protiv konzolaša. Ja govorim o igrama i ljudima s konzolaškim mentalitetom, kojima je preteško u igri pokrenut više od 3 moždane stanice! Zbog takvih idiota ljudi misle da u gamingu nema ni tragova inteligencije. Kad na vjestima prikazuju debilne i primitivne reportaže o gamingu, nikad ne prikažu nikakvu avanturu, RTS, RPG (osim WoWa, ali ok, to je MMORPG).... samo pokažu pucačine, jurnjavu, GTA, ili bilo šta drugo gdje je bilo kakav kvocijent inteligencije suvišan! Molim vas, nemojte braniti "gamere", proizvođače igara ili bilo kakve druge primitivce koji ovako razmišljaju! Jedan takav mi je neki dan rekao da su MORROWIND i OBLIVION debilne igre jer ima previše razgovora, menija i zagonetki, a premalo akcije.
    I rest my case.

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    tu si u pravu jer radi takvih debila gaming je u ovoj pziciji
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  3. #3
    Više-manje stvar generacije, bar koliko ja vidim, a i nije da im tržište pruža išta slično starim legendama. Zašto? Zato jer se prilagođava igračima... koji pak definiraju samo tržište.

    Začarani krugovi, FTW.

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875
    Konzolasi njet gameri!
    Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

  5. #5
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    = Citat = Izvorno postao Zorg_The_Borg
    Konzolasi njet gameri!
    Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozda, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.
    imas pravo, ali ovdje je rijec o ljudima kojima ne pada na pamet koristit mozak dok igraju

  6. #6
    Svasta,pa kaj te briga sto drugi vole ili ne vole.Ti bi ocito zabranio neke igre ili kaj,ne kuzim poantu.Samo je tvoj put pravedan ....ili ti imas objektivan ukus koji bi i drugi trebali prihvatiti... .


  7. #7
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Prvenstveni cilj igara je zabava. Dakle ako se nekom neda 3 i pol sata razmišljati za zabavu igrat će npr. pucačine, ne vidim gdje je tu problem.

  8. #8
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    Ovdje pljuje po onim igrama i debilnim igračima radi kojih svi misle da je gaming hrpa debila koji nemaju nimalo mozga i koji svoje uzore traže u nasilnim igrama
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  9. #9
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    Odnosno po noobovima (ne newbovima) koji misle da se gaming sastoji jedino od trcakarnja i klanja minigunom. Zabavno je, ali koliko dugo?

  10. #10
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    Slažem se s postom, jako se slažem, ali si se malo izrazio.

    Taj mentalitet koji spominješ je PS2, X-BOX,PS3,X-36O mentalitet.

    PSX ima odlične igre, a ja sam okorijeli SNES-oljubac. Meni se još uvijek danas 1000x zabavnije igrat na SNES-u nego na PC-u, a SNES i PSX su isto konzole.

    To ovisi od generacije do generacije.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  11. #11
    debila ima sveposud.i kod pc-a i kod konzola

  12. #12
    Senior Member It lives by night BINUX's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    576
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    debila ima sveposud.i kod pc-a i kod konzola
    Lol singed nema se više šta dodat.
    Q9550-Oc (3.3ghz), Lan Party X48-T3RS,4gige DDR3 Patriot Viper Extreme 1900mhz,Saphire HD4870 X2,Frotron 1010w,Seagate 750GB,
    Samsung SyMaster 203b 20inch

  13. #13
    = Citat = Izvorno postao Jopax
    Ovdje pljuje po onim igrama i debilnim igračima radi kojih svi misle da je gaming hrpa debila koji nemaju nimalo mozga i koji svoje uzore traže u nasilnim igrama

    Stvar ukusa a ne inteligencije i stvar pogleda na stvari.


  14. #14
    = Citat = Izvorno postao Herr Schnitzel
    Odnosno po noobovima (ne newbovima) koji misle da se gaming sastoji jedino od trcakarnja i klanja minigunom. Zabavno je, ali koliko dugo?
    Igram se jos iz vremena ZX Spectrum-a i Amige pa danas i dalje smatram fps najbolji zanr u gamingu zbog dinamike,atmosfericnosti i nasilja.Da li me to cini nobom?

    Uostalom koje su to "inteligentne" igre na pc-u?Ako mislis na avanture i rjesavanje puzle zagonetki onda ni to nije neka inteligencija,vise strpljenje i stvar pokusaja/promasaja dok ne pogodis.Strategije,osim par poput Hearts of Iron sve se svodi na jednostavnu zabavu ,sportske igre...Gdje je ta inteligencija i "inteligentni" igraci....

    Igre na pc su eventualno kvalitetnije od konzolaskih igara ali i o tome bi se dalo raspravljati.Pitanje je koliko je inteligentno nadogradjivati komp svako malo ( i sam spadam u tu skupinu) ili kupiti konzolu i igrati se sa njome 5-6 godina.

    Dajem svom igracem stazu na pc-u jos najvise dvije godine i onda prelazim na ps-3,lcd 82 cm vec imam,veliki krevet imam konzolu kad bude imala veliki broj kvalitetnih igara tada kupim (nadam se sa postenim chipom ali nije uvjet) i zavalim se u krevet i gustam,kao sto sam gustao sa PS1.


  15. #15
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bač
    Postova
    918
    Taj problem se javio jer su konzole i pc-ji sada rasprosranjeniji nego ranije,a samim tim i vise debila ima pristup pomenutim.
    Nije kao ranije,kada si bio cudak jer imas komp
    AMD Athlon64 3000+\\MSI K8N Neo4 - FI\\2 x 512MB PC400\\300GB HDD\\MSI NX7600GT 256MB\\Creative Audigy LS\\LG L222WS\\Genius SW-5.1

  16. #16
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088
    opet rasprava o ukusima... e sad mi je dosta

  17. #17
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    po meni ne možeš bez inteligencije igrati total war (ovo je upućeno dugom)

    po meni treba kritizirati taka stav, jer ako dopustimo tržištu da asimilira sve pod jedan grafika-only-zajebi-sve-ostalo sistem, neće više biti kvalitetnih igara. total war će nestati. rpg će nestati. avanture će nestati. rts će biti samo tank rush. znači neće se više proizvoditi igre koje odgovaraju mom ukusu. za to se isplati boriti
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  18. #18
    = Citat = Izvorno postao medusa
    po meni ne možeš bez inteligencije igrati total war (ovo je upućeno dugom)

    po meni treba kritizirati taka stav, jer ako dopustimo tržištu da asimilira sve pod jedan grafika-only-zajebi-sve-ostalo sistem, neće više biti kvalitetnih igara. total war će nestati. rpg će nestati. avanture će nestati. rts će biti samo tank rush. znači neće se više proizvoditi igre koje odgovaraju mom ukusu. za to se isplati boriti
    Ni jednu igru ne mozes proci bez inteligencije ,i za tetris ti treba inteligencija ali ako mislis da si iznadprosjecno inteligentan zato jer igras strategiju na poteze onda .

    Na konzolama imas odlicnih avantura i rpgeova tako da tema koja se zove konzolaski mentalitet nema neke osnove za pljuvanje.


  19. #19
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    konzole daleko ownaju komp sto se tice igara

  20. #20
    = Citat = Izvorno postao THUNDER_DINIX
    konzole daleko ownaju komp sto se tice igara
    Nemoj da te ljudi čuju.

  21. #21
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    pricaj brate sta oces, al tako je. ima puno vise igrivijih igara. svatko ima svoje misljenje, ali dosta ljudi razmislja ko i ja po tom pitanju

  22. #22
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao dugi
    Strategije,osim par poput Hearts of Iron sve se svodi na jednostavnu zabavu
    Pa Commandos treba jako puno razmišljanja, uvijek moraš razmislit kaj bi se moglo slijedeće desiti, kako će koji švabo napravit pokret...


    Incredible machine je igra za malo razmislit isto, iako se zna svest na sjebi/pokušaj ponovo
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875
    = Citat = Izvorno postao THUNDER_DINIX
    pricaj brate sta oces, al tako je. ima puno vise igrivijih igara. svatko ima svoje misljenje, ali dosta ljudi razmislja ko i ja po tom pitanju
    Ako si naviknut na mis i tipkovnicu, gamepad ne mozes niti zamislit.

  24. #24
    = Citat = Izvorno postao THUNDER_DINIX
    konzole daleko ownaju komp sto se tice igara
    ne prtjeruj,igre su na pc u globalu kvalitetnije .Uostalom barem 60-70% igara je danas multiplatformsko,iste se igre danas rade i za konzole i za pc osim exkluziva koje su u manjini.


  25. #25
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    kak mislis gamepad ne mogu ni zamislit? pa na kompu bas i ne mogu da, ali lezeci na krevetu ispred TV-a sa Sonyevim gamepadom i mogu

  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    Ma nema do avantura (pojnt en'klik) jer su one jako napredne u odnosu na igra na konzolama
    i samo se pitam kako rts mogu izvest na konzoli
    @dinix
    komp owna konzole jer sve što može na konzolu može i na komp ali situacija nije obrnuta
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  27. #27
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Konzole valjaju kad okupiš ekipu pa derete turnire u Mortal kombatu/PES-u/nečem desetom. Ja nemam s kim igrati pa onda se bolje okrenem kompu. Neki rpg-ovi su dobro riješeni na konzolama ali brate nema do miša.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  28. #28
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800
    Sčazem se oino glede grafike u prvom postu u temi!

    Meni rođak (doduše ima tek 6) ne voli igre sa lošom grafikom. Kupio je Tekken 5 i Supermana i Supermana neće igra jer je lik napravljen od jedne kocke kako on kaže, a Tekken 3 mu je odmah pao zaborav radi dobre grafike u 5. i on meni govori jesi ti glup, kako ti 3 može biti bolja!

    A dobro ne zaboravimo da ima 6 godina i jebote u nekim je igrama Expert.. eto taj Tekken 5. Mene često ubije s onim Fengom. I Harry Potter 4 ne loše igra...

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    = Citat = Izvorno postao dugi
    Ni jednu igru ne mozes proci bez inteligencije ,i za tetris ti treba inteligencija ali ako mislis da si iznadprosjecno inteligentan zato jer igras strategiju na poteze onda .

    Na konzolama imas odlicnih avantura i rpgeova tako da tema koja se zove konzolaski mentalitet nema neke osnove za pljuvanje.
    ak ti misliš da za tetris treba više inteligencije onda
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  30. #30
    = Citat = Izvorno postao medusa
    = Citat = Izvorno postao dugi
    Ni jednu igru ne mozes proci bez inteligencije ,i za tetris ti treba inteligencija ali ako mislis da si iznadprosjecno inteligentan zato jer igras strategiju na poteze onda .

    Na konzolama imas odlicnih avantura i rpgeova tako da tema koja se zove konzolaski mentalitet nema neke osnove za pljuvanje.
    ak ti misliš da za tetris treba više inteligencije onda
    sve si reko ,ni post neznas prociitati kako spada...


Slične teme

  1. Lokalni mentalitet
    By Nodakim in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 60
    Posljednji post: 10-08-2010, 17:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •