Stranica 14 od 101 PrvaPrva ... 412131415162464 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 391 do 420 od 3015

Tema: Starcraft 2

  1. #391
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: *STARCRAFT 2*

    gledao sam danas neke highlightse od sc1, malo sam se razocarao :/

    mislim koji kurac, zerg vs zerg (neki JJ lik i netko nemam pojma tko ono, uglavnom vidim da su profesionalci obadva xd) taj jj napravi 8 zerglinga i rusha i dobije bez ikakvog microanja ili bilo cega, a komentatori ludi, publika divlja... Totalno nenapeto -_-


    ?

    btw isao je odma na spawning pool, dok je drugi lik isao na radilice samo skoro.. nemogu vjerovat da jedan pg moze tako jadno izgubit -_-

    nhf
    #paperplatoongoonz

  2. #392
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: *STARCRAFT 2*

    kako nebi mogao.Promasena taktika zbog loseg skautanja.Rat misli je 80% svega u starcraftu.S vremenom se svi uhodaju mehanicki,ali razmisljati jace od drugoga i jos misliti sto on radi,e to je tesko.
    Won't Bow Don't Know How.

  3. #393
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: *STARCRAFT 2*

    Cudno mi bilo samo to da mu uspije uvalit takvu foru.. Razumijem sta ti kazes, ali uvijek treba biti spreman na takve stvari
    #paperplatoongoonz

  4. #394
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: *STARCRAFT 2*

    Jedna totalna glupost u Starcraftu 2 mi je stvar koja se dogodi kad napravimo "double hotkey" tj. dva puta brzo stisnemo npr. "hotkey 4".

    Prije, u Starcraftu 1 kad bi stavili hotkey npr. broj 2 na jednu zgradu i kad bi u žaru borbe brzo dva puta pritisli tu brojku, onda bi nas kamera brzo prebacila na tu zgradu i mogli bi normalno macrati (proizvoditi jedinice) pošto inače dobri igrači stavljaju zgrade za proizvodnju jedinica jedne kraj drugih.

    Sad je problem u Starcraftu 2 pošto se na jedan hotkey može staviti više jedinica i zgrada, a ako su one odvojene po mapi, gdje će sada skočiti kamera ako se dva puta brzo stise hotkey koji npr. označava (sadrži) sva 4 gatewaya?

    Pa, prema Blizzardu zasad to funkcionira da će kamera otići tamo gdje trenuno imate najviše vojske/zgrada, a ako je svugdje isto onda će otići na najbližu poziciju hotkeyanih jedinica/zgrada. Ovo igraču daje jako malu kontrolu nad macrom...

  5. #395
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: *STARCRAFT 2*

    ma mislim da bi se takve stvari jos mogle izmijeniti; ipak ce tek sad beta i vjerujem da ce neko ukazati na takve stvari i da ce ih blizzard srediti...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  6. #396
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb - Cazin
    Postova
    159

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Jedna totalna glupost u Starcraftu 2 mi je stvar koja se dogodi kad napravimo "double hotkey" tj. dva puta brzo stisnemo npr. "hotkey 4".

    Prije, u Starcraftu 1 kad bi stavili hotkey npr. broj 2 na jednu zgradu i kad bi u žaru borbe brzo dva puta pritisli tu brojku, onda bi nas kamera brzo prebacila na tu zgradu i mogli bi normalno macrati (proizvoditi jedinice) pošto inače dobri igrači stavljaju zgrade za proizvodnju jedinica jedne kraj drugih.

    Sad je problem u Starcraftu 2 pošto se na jedan hotkey može staviti više jedinica i zgrada, a ako su one odvojene po mapi, gdje će sada skočiti kamera ako se dva puta brzo stise hotkey koji npr. označava (sadrži) sva 4 gatewaya?

    Pa, prema Blizzardu zasad to funkcionira da će kamera otići tamo gdje trenuno imate najviše vojske/zgrada, a ako je svugdje isto onda će otići na najbližu poziciju hotkeyanih jedinica/zgrada. Ovo igraču daje jako malu kontrolu nad macrom...
    I say ako te muči i želiš kontrolu hotkeyaj samo JEDNU građevinu. Imat ćeš isti efekat kao u SC1. :/

    Meni bi bilo možda bolje da skoči na jednu fiksnu građevinu koju možeš odrediti klikom na nju dok je grupa selektirana. Ali dobro, vidjet ćemo kako će to izgledati :/
    In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'

  7. #397
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao Adisuki
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Jedna totalna glupost u Starcraftu 2 mi je stvar koja se dogodi kad napravimo "double hotkey" tj. dva puta brzo stisnemo npr. "hotkey 4".

    Prije, u Starcraftu 1 kad bi stavili hotkey npr. broj 2 na jednu zgradu i kad bi u žaru borbe brzo dva puta pritisli tu brojku, onda bi nas kamera brzo prebacila na tu zgradu i mogli bi normalno macrati (proizvoditi jedinice) pošto inače dobri igrači stavljaju zgrade za proizvodnju jedinica jedne kraj drugih.

    Sad je problem u Starcraftu 2 pošto se na jedan hotkey može staviti više jedinica i zgrada, a ako su one odvojene po mapi, gdje će sada skočiti kamera ako se dva puta brzo stise hotkey koji npr. označava (sadrži) sva 4 gatewaya?

    Pa, prema Blizzardu zasad to funkcionira da će kamera otići tamo gdje trenuno imate najviše vojske/zgrada, a ako je svugdje isto onda će otići na najbližu poziciju hotkeyanih jedinica/zgrada. Ovo igraču daje jako malu kontrolu nad macrom...
    I say ako te muči i želiš kontrolu hotkeyaj samo JEDNU građevinu. Imat ćeš isti efekat kao u SC1. :/

    Meni bi bilo možda bolje da skoči na jednu fiksnu građevinu koju možeš odrediti klikom na nju dok je grupa selektirana. Ali dobro, vidjet ćemo kako će to izgledati :/


    Nepotrebno je onda upće uvrstiti tu opciju, jedino za noobove koji će je možda koristiti 1-2 mjeseca dok "ne nauče igrati" a nakon toga ili će igrati "oldskool" ili neće igrati, a možda i griješim... no svakako se napravila devijacija od težine igre.

  8. #398
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb - Cazin
    Postova
    159

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Nepotrebno je onda upće uvrstiti tu opciju, jedino za noobove koji će je možda koristiti 1-2 mjeseca dok "ne nauče igrati" a nakon toga ili će igrati "oldskool" ili neće igrati, a možda i griješim... no svakako se napravila devijacija od težine igre.
    Prema onom što sam pročitao ljudi (as in iskusniji i bolji igrači) kažu da se MBS jako puno koristi, te misle da će s njim razviti totalno nove tehnike igranja SC-a. Da je igra malo olakšana nema sumnje, ali ujedno dotični elementi predstavljaju novost koju si treba prilagoditi u igranju ^_^
    In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'

  9. #399
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao Adisuki
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Nepotrebno je onda upće uvrstiti tu opciju, jedino za noobove koji će je možda koristiti 1-2 mjeseca dok "ne nauče igrati" a nakon toga ili će igrati "oldskool" ili neće igrati, a možda i griješim... no svakako se napravila devijacija od težine igre.
    Prema onom što sam pročitao ljudi (as in iskusniji i bolji igrači) kažu da se MBS jako puno koristi, te misle da će s njim razviti totalno nove tehnike igranja SC-a. Da je igra malo olakšana nema sumnje, ali ujedno dotični elementi predstavljaju novost koju si treba prilagoditi u igranju ^_^
    Koji su to "iskusniji" igrači?

    btw. da , u principu nemožemo do izlaska igre nišda s sigurnošću zaključiti no svakako je da se ide prema pokušaju prilagodbe igre početnicima... valjda da se stvori nekakva nova baza korsinika... nadam se da ovo neće uništiti komeptativni gaming.

  10. #400
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Blizina Pitomace
    Postova
    279

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    = Citat = Izvorno postao Adisuki
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Nepotrebno je onda upće uvrstiti tu opciju, jedino za noobove koji će je možda koristiti 1-2 mjeseca dok "ne nauče igrati" a nakon toga ili će igrati "oldskool" ili neće igrati, a možda i griješim... no svakako se napravila devijacija od težine igre.
    Prema onom što sam pročitao ljudi (as in iskusniji i bolji igrači) kažu da se MBS jako puno koristi, te misle da će s njim razviti totalno nove tehnike igranja SC-a. Da je igra malo olakšana nema sumnje, ali ujedno dotični elementi predstavljaju novost koju si treba prilagoditi u igranju ^_^
    Koji su to "iskusniji" igrači?

    btw. da , u principu nemožemo do izlaska igre nišda s sigurnošću zaključiti no svakako je da se ide prema pokušaju prilagodbe igre početnicima... valjda da se stvori nekakva nova baza korsinika... nadam se da ovo neće uništiti komeptativni gaming.
    skil će uvijek dolaziti u obzir bez obzira koliko god se prilagodi igra početnicima. U to nemoraš niti sumljat...

  11. #401
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb - Cazin
    Postova
    159

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Koji su to "iskusniji" igrači?
    A sad, pročitah dotičnu informaciju na više foruma i u više članaka od ljudi koji kažu da igraju SC otkad se pojavio, tako da ako ništa imaju iskustvo ^^. Sad koji su im nickovi ne bih znao :/

    EDIT: mislim da je čak Tasteless rekao to u jednom od vidcasta.
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    btw. da , u principu nemožemo do izlaska igre nišda s sigurnošću zaključiti no svakako je da se ide prema pokušaju prilagodbe igre početnicima... valjda da se stvori nekakva nova baza korsinika... nadam se da ovo neće uništiti komeptativni gaming.
    Pa naravno, i to mi je drago - nova baza korisnika i treba jedna nova igra. Kome ne odgovara uvijek ima SC1. Što se kompetetivnog gaminga tiče, sumnjam da će ga i loš produkt uništiti jer će se u tom slučaju samo ljudi vratiti na SC1.
    In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'

  12. #402
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao filip_k
    skil će uvijek dolaziti u obzir bez obzira koliko god se prilagodi igra početnicima. U to nemoraš niti sumljat...

    Pa i neće baš, ovisno o tome koliko će MBS "skresati" skill koji je do sada definirao "jakog" Starcraft igrača. Nemožemo ništa puno zaključivati sa sigurnošću dog igra ne dođe.


    @ Adisuki

    U tom slučaju (vraćanje na SC1) gubi se smisao izrade nove igre. Ako ideš nešto raditi, bolje da ispadne dobro i da bude kvalitetan materijal za eSports. Ovako je samo gubljenje vremena, novaca i stvaranje lažne nade.

    Da se razumijemo, daleko od toga da smatram da je Starcraft 2 loša igra, vrijeme će pokazati...samo se nadam da će pripaziti na te stvari koje čine Starcraft onim što je.

  13. #403
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    gledao sam danas neke highlightse od sc1, malo sam se razocarao :/

    mislim koji prozor, zerg vs zerg (neki JJ lik i netko nemam pojma tko ono, uglavnom vidim da su profesionalci obadva xd) taj jj napravi 8 zerglinga i rusha i dobije bez ikakvog microanja ili bilo cega, a komentatori ludi, publika divlja... Totalno nenapeto -_-


    ?

    btw isao je odma na spawning pool, dok je drugi lik isao na radilice samo skoro.. nemogu vjerovat da jedan pg moze tako jadno izgubit -_-

    nhf

    A kako ti se ovo čini :

    zCrGPH7n ... re=related

  14. #404
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: *STARCRAFT 2*



    A vidim da je protoss vec bio u gadnom stanju, terran imao 75% mape

    ali ovaj lik koji je popusio nuke je imao imba izraz na licu kad je govorio nesto ovom drugom xD
    #paperplatoongoonz

  15. #405
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse


    A vidim da je protoss vec bio u gadnom stanju, terran imao 75% mape

    ali ovaj lik koji je popusio nuke je imao imba izraz na licu kad je govorio nesto ovom drugom xD
    Terran ti je Slayers_Boxers a Protoss je Nal_Ra koji je poznat kao jedan od najmanner igrača u Koreji.Uvijek nasmješen no malo ga je pogodila ova njuka

  16. #406
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: *STARCRAFT 2*

    SC2GG podcast : http://www.sc2gg.com/upload/media/sc2ggqandapodcast.mp3

    Ima par zgodnih informacija. Svakako poslušajte.

  17. #407
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: *STARCRAFT 2*

    I da, hito bih se nakratko osvrnuti na rewind opciju koju svi obožavamo i bit će dio Starcraft 2 replaya. Naime, da bi je koristili, dio na koji želite premotati morate prvo pregledati. Znači, nemozete ici na dio replaya koji nije "pogledan", što mi malo suxa no slušao sam kako zapravo svaka mapa daje podatak igri nakon čega se ona učita no igračeve akcije moraju biti izvršene prvo "on-screen" da bi se moglo premotavati kasnije.


    Ali dobro, staviti ćemo x16 forward i pri kraju premotavati po potrebi

    Naravno ako ne naprave/skuže da se može premotavati bez viđenog dijela kojeg želite vidjeti u replayu.

  18. #408

  19. #409
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: *STARCRAFT 2*

    btw Rewind ti je da vratis video a FastForward prema naprijed
    #paperplatoongoonz

  20. #410
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    btw Rewind ti je da vratis video a FastForward prema naprijed
    OK, što sam krivo napisao ?

  21. #411
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb - Cazin
    Postova
    159

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    btw Rewind ti je da vratis video a FastForward prema naprijed


    In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'

  22. #412
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: *STARCRAFT 2*



    Pa ako je rewind vracanje onda je logicno da se ovo ne moze:
    = Citat = Izvorno postao Reiko
    I da, hito bih se nakratko osvrnuti na rewind opciju koju svi obožavamo i bit će dio Starcraft 2 replaya. Naime, da bi je koristili, dio na koji želite premotati morate prvo pregledati. Znači, nemozete ici na dio replaya koji nije "pogledan", što mi malo suxa...
    Kad si se ikad vracao na dio do kojeg jos nisi ni dosao
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  23. #413
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: *STARCRAFT 2*

    Još uvijek ne kužim što sam krivo rekao, prenio sam podatak koji je došao ravno iz Blizzard HQ-a.

  24. #414
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: *STARCRAFT 2*

    Pa nisi tehnicki nista krivo rekao, nego ovaj komentar "to mi malo suxa" ukazuje na to da bi htio da se "Rewind" opcijom moze doci napred u gledanju replaya sto nema smisla. To nije vise "rewind" nego "fast forward" ili u slucaju direktnog skoka na odredjen dio ekvivalent "Skip Chapter/Part"

    Vjerojatno si htio rec da ti suxa to sto nece bit moguce preskakat dijelove replaya (koji se nepregledani) uopce no ispalo je kado da kazes da ti suxa rewind sto nemozes sa njim preskocit odredjen dio replaya (koji nio pregledan)
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  25. #415
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: *STARCRAFT 2*

    Hvala Teon sto me jedini razumijes :*

    @Adisuki - citaj malo prije nego postas preizlizanu foru next time

    UGLAVNOM, ispalo je kao da je Reiko rekao da se sa opcijom "REWIND" nemoze preskociti na neki dio do kojeg niste dosli, a kako cu rewindat uopce od nekog djela do kojeg nisam ni dosao xD

    Tako da nije rijec o Rewindu nego o FFu (ne Forfeit xd)

    #paperplatoongoonz

  26. #416
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb - Cazin
    Postova
    159

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    @Adisuki - citaj malo prije nego postas preizlizanu foru next time
    Znaš, to bjaše zajebancija. Ne kužim tvoju frustraciju :/
    In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'

  27. #417
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: *STARCRAFT 2*

    Nema frustracija

    Malo sam se "pregrubo" izrazio sry
    #paperplatoongoonz

  28. #418
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao Teon
    Pa nisi tehnicki nista krivo rekao, nego ovaj komentar "to mi malo suxa" ukazuje na to da bi htio da se "Rewind" opcijom moze doci napred u gledanju replaya sto nema smisla. To nije vise "rewind" nego "fast forward" ili u slucaju direktnog skoka na odredjen dio ekvivalent "Skip Chapter/Part"

    Vjerojatno si htio rec da ti suxa to sto nece bit moguce preskakat dijelove replaya (koji se nepregledani) uopce no ispalo je kado da kazes da ti suxa rewind sto nemozes sa njim preskocit odredjen dio replaya (koji nio pregledan)

    Nije uopce tako ispalo :

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Znači, nemozete ici na dio replaya koji nije "pogledan", što mi malo suxa no slušao sam kako zapravo svaka mapa daje podatak igri nakon čega se ona učita no igračeve akcije moraju biti izvršene prvo "on-screen" da bi se moglo premotavati kasnije.

    Mislim da je ovdje izričito napisano da me smeta Sšto moramo prvo pogledati dio na kojeg želimo kasnije premotati.

    Ono, wtf ovo je trebalo biti jednostavno a napravili ste filozofiju od toga nhf


    Možda je problem u tome što vas je zbunio "x16" dio pošto ne igrate Starcraft u kojem je FF zapravo podjeljen na više etapa, možeš ići x4,x8,x16 itd.

    No who cares, ovo je i tako otišlo već preduboko

  29. #419
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: *STARCRAFT 2*

    Ma nismo napravili filozofiju, samo sam objasnio Sysov post posto ga nitko nije skuzio ...

    I nekuzim zasto bi me/nas zbunio ovo x16 ... ionako igram(o) Starcraft pa znam(o) za to. Tbh nisam ni vidio da si napisao "bumo ubrzali na x16 FF i dosli do kraja"

    Drugi put stavi tocku i zapocni novu recenicu pa ce sve bit jasno bez filozofije, nhf

    Back on topic?
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  30. #420
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao Teon
    Ma nismo napravili filozofiju, samo sam objasnio Sysov post posto ga nitko nije skuzio ...

    I nekuzim zasto bi me/nas zbunio ovo x16 ... ionako igram(o) Starcraft pa znam(o) za to. Tbh nisam ni vidio da si napisao "bumo ubrzali na x16 FF i dosli do kraja"

    Drugi put stavi tocku i zapocni novu recenicu pa ce sve bit jasno bez filozofije, nhf

    Back on topic?

    Pa nhf no nisi ništa praktički rekao, ja još uvijek ne kužim u kojem univerzumu i stanju svjesti moraš biti da ne skuzis što sam htio reći...

    btw.
    Znači, nemozete ici na dio replaya koji nije "pogledan",Sšto mi malo suxa no slušao sam kako zapravo svaka mapa daje podatak igri nakon čega se ona učita no igračeve akcije moraju biti izvršene prvo "on-screen" da bi se moglo premotavati kasnije.
    Boldao sam ti zarez, ako malo pregedaš rečenicu :

    - Nemože se ići na dio replaya kojeg nismo pregledali u vizualnom smislu - točno
    - Nastavljam : to mi suxa zato jer sam čuo kako svaka mapa daje podatak igri, što znači da igračeve akcije moraju biti izvršene "on-screen" odnosno moramo ih prvo pregledati da bi se mogli vratiti na one koje su već pregledane (odnosno ove koje smo upravo pogledali) što je jedna vrsta ultimatuma za "rewind".


    Što se x16 tiče, pa to mi je imalo jedinog smisla jer si prvi u pitanje uopće doveo FastForward koji defacto ne postoji u Starcraftu nego imaš x4,x8,x16 znači ne radi se o konstantnom FF-u nego o varijabli koju možeš sam namjestiti.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •