Stranica 11 od 101 PrvaPrva ... 9101112132161 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 301 do 330 od 3015

Tema: Starcraft 2

  1. #301
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    805

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Battlereport #3 :

    http://www.viddler.com/explore/gamechos ... 77/260.675


    Svakako premotajte video na početak jer počinje negdje tek u 10:00 minuti.


    Have fun
    Da li se to samo meni cini ili likovi stvarno malo previse svrsavaju na igru.Izgledalo mi je ko da gledam neku vaznu i zanimljivu tekmu
    Inace,igra owna..

  2. #302
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao Morph_OS
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Battlereport #3 :

    http://www.viddler.com/explore/gamechos ... 77/260.675


    Svakako premotajte video na početak jer počinje negdje tek u 10:00 minuti.


    Have fun
    Da li se to samo meni cini ili likovi stvarno malo previse svrsavaju na igru.Izgledalo mi je ko da gledam neku vaznu i zanimljivu tekmu
    Inace,igra owna..
    Očito nikad nisi onda slušao Korejske komentatore, neovisno o MSLu, OSLu ili Proleagueu.

    @ Masa

    Uzeti Dark Archonu mind control... tj. Tossu općenito... nedopustivo

  3. #303
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: *STARCRAFT 2*

    Odlican battlereport, kao i svaki uostalom. Joj kad to cudo izadje, vratit ce me u dane kad sam slinio nad prvim starcraftom.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  4. #304
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: *STARCRAFT 2*

    Je,nebi bilo fora da ima mind ctrl jak kao toss,to bi bilo nehumano,i vjerojatno bi neke glave pale u Blizzardu
    Won't Bow Don't Know How.

  5. #305
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: *STARCRAFT 2*

    Tak ce jos 145914512 stvari promijenit od izlaska, vidi se da se samo igraju sa novim glupostima, balansiraju i stvaraju veci hype za igru koja je vec spremna za izlazak.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  6. #306
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    Je,nebi bilo fora da ima mind ctrl jak kao toss,to bi bilo nehumano,i vjerojatno bi neke glave pale u Blizzardu
    Ma ne zbog toga koliko zbog lorea, Protossi su uvijek bili "Psy" rasa koja upravlja umom i duhom ostalih rasa.

  7. #307
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb - Cazin
    Postova
    159

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    Je,nebi bilo fora da ima mind ctrl jak kao toss,to bi bilo nehumano,i vjerojatno bi neke glave pale u Blizzardu
    Ma ne zbog toga koliko zbog lorea, Protossi su uvijek bili "Psy" rasa koja upravlja umom i duhom ostalih rasa.
    Ali dobro, neurološki parazit također ima smisla, tako da... :/
    In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'

  8. #308
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao Adisuki
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    Je,nebi bilo fora da ima mind ctrl jak kao toss,to bi bilo nehumano,i vjerojatno bi neke glave pale u Blizzardu
    Ma ne zbog toga koliko zbog lorea, Protossi su uvijek bili "Psy" rasa koja upravlja umom i duhom ostalih rasa.
    Ali dobro, neurološki parazit također ima smisla, tako da... :/

    Ma ima ali zašto ga ne ostaviti kao što je bilo u Starcraftu 1, Queenov parazit i onda vidiš vision jedinice koju zaraziš?

    Moraš znati da je meni kao Protossu teško smisliti da jedna magija/mogućnost odlazi ka Zergovima... i to baš ona od Dark Archona

  9. #309
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: *STARCRAFT 2*

    Moraju mjenjati stvari, tako su promjenili i zergove pa sad imaju mind control pomocu parazita.
    Meni je zao sto queen vise ne moze letiti, ali bar se sad moze normalno obraniti od neprijatelja sa obicnim napadom.

    Jel ima netko sliku Aiur-a? Taj planet jedino nisam mogao naci.
    SKorhal SCharSBraxis
    STarsonisSShakurasSStarcraft Universe

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  10. #310
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: *STARCRAFT 2*

    Zaboravio sam na planet Mar Sara
    SMar Sara

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  11. #311
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: *STARCRAFT 2*

    Chat s Blizzardovim developerima za Starcraft 2 :

    http://videos.gameriot.com/embed/DreamH ... -interview


    Ovo je s turnira Dreamhack.

    EDITS: Neka vas ne zbuni što na početku dvojica voditelja pričajiu nešto na Švedskom, nakon par minuta počinje interview.

    Uživajte, ovo je možda zadnji interview prije izlaska prvog vala beta testiranja Starcrafta 2.

  12. #312
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb - Cazin
    Postova
    159

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao Mirogamemasta
    Moraju mjenjati stvari, tako su promjenili i zergove pa sad imaju mind control pomocu parazita.
    Meni je zao sto queen vise ne moze letiti, ali bar se sad moze normalno obraniti od neprijatelja sa obicnim napadom.

    Jel ima netko sliku Aiur-a? Taj planet jedino nisam mogao naci.
    SKorhal SCharSBraxis
    STarsonisSShakurasSStarcraft Universe
    Here you go. Auir:
    In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'

  13. #313
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: *STARCRAFT 2*

    Steta sto nema u nekoj vecoj rezoluciji, ali ipak hvala!
    Now I can go home and kill the zerg scum.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  14. #314
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: *STARCRAFT 2*

    To je zato sto su se ljudi pribojavali da ce novi sc biti novi wc4, no svakim danom se dokazuje drugacije
    Won't Bow Don't Know How.

  15. #315
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: *STARCRAFT 2*

    Uvijek mora biti skeptika koji zele da se izgleda crno tako da se oko toga ne treba zabrinjavati.

  16. #316
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: *STARCRAFT 2*

    Neznam jeste li upoznati, no jučer se održao Blizzard Press Event a nažalost svi ljudi koji su (iz eSports zajednica pretežno) prisustovali događanju - morali potpisati "ugovor šutnje" do ponedljeka. Znači vjerovatno od sljedećeg tjedna počinje beta, svi smo očekivali da je jučer trebala početi no vjerovatno su je odgodili za početak sljedećeg tjedna.

  17. #317
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: *STARCRAFT 2*

    e ce biti vise beta testitaranja ili ce biti samo ovo? Sad cu si ubrzo slozit normalni net, pa sam mislio da probam sudjelovati u nekom od sljedecih beta ako bude...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  18. #318
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb - Cazin
    Postova
    159

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    e ce biti vise beta testitaranja ili ce biti samo ovo? Sad cu si ubrzo slozit normalni net, pa sam mislio da probam sudjelovati u nekom od sljedecih beta ako bude...
    Haha, lakše rečeno nego učinjeno. Rima je slučajna
    Ljudi se trgaju za betu, dok će na kraju odlučiti faktor slučajnosti da li ćeš u njoj sudjelovati (bar ako si išao preko opt-ina). Uvijek si možeš na ebayu kupiti blizzcon key, ali po meni je to neisplativo.

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Neznam jeste li upoznati, no jučer se održao Blizzard Press Event a nažalost svi ljudi koji su (iz eSports zajednica pretežno) prisustovali događanju - morali potpisati "ugovor šutnje" do ponedljeka. Znači vjerovatno od sljedećeg tjedna počinje beta, svi smo očekivali da je jučer trebala početi no vjerovatno su je odgodili za početak sljedećeg tjedna.
    Da, ali smo dobili neke zalogaje. Tipa u zadnjem buildu SC2-a replayi podržavaju rewind opciju, što je po meni HUGE . Onda vratili smo se na 1gas mehaniku, te dobili neke nove modele (koje još nismo vidjeli). Meni djeluje vjerojatnije da će idućeg tjedna news sajtovi moći samo dati detaljno izvješće sa pressice (slike, video materijali i slicno), dok betu još ne vidim. Ako NDA ističe sad u ponedjeljak onda (nagađam) vidim u utorak Blizzcast u kojem će Dustin reći BETA POČINJE IDUĆEG TJEDNA
    Prije "all sc2" blizzcasta beta se neće pojaviti.
    In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'

  19. #319
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao Adisuki
    Haha, lakše rečeno nego učinjeno. Rima je slučajna
    Ljudi se trgaju za betu, dok će na kraju odlučiti faktor slučajnosti da li ćeš u njoj sudjelovati (bar ako si išao preko opt-ina). Uvijek si možeš na ebayu kupiti blizzcon key, ali po meni je to neisplativo.
    bez brige, svjestan sam itekako toga. Al ono, barem da probam upasti...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  20. #320

    Re: *STARCRAFT 2*

    Ne znam jel bila al kad smo već kod Aiura



    and 1 more goodie

    One lone zealot


    Looking at the burning fire
    In a losing battle
    One lone zealot deeply sighs
    His every breath a rattle

    Fallen brethren dot the lands
    The zealot’s breathing rough
    He stands alone among the sands
    His face is looking gruff

    The zealot sheds a tear of grief
    It trickles down his face
    He wonders how such evil
    Could come to this sacred place

    He prays for the Khala,
    Thinking to himself,
    En Taro Tassadar!
    May your guidance bring me help

    One lone zealot
    Surveys the pulsing creep
    He knows that he will not survive
    But join those in eternal sleep

    The zealot’s body begins to shake
    He stares down the enemy burg
    He goes into a fit of rage
    He begins to charge at the Zerg

    One lone zealot
    Looking at the raging fire
    He remembers his fallen brethren
    He screams “my life for Aiur!”
    And I find it kinda funny
    I find it kinda sad.
    The dreams in which I'm dying
    are the best I've ever had.

  21. #321
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    e ce biti vise beta testitaranja ili ce biti samo ovo? Sad cu si ubrzo slozit normalni net, pa sam mislio da probam sudjelovati u nekom od sljedecih beta ako bude...
    U Hrvatskoj ti neće vjerovatno biti beta testera, osim možda nekolicine izabranih koji imaju pokoju vezu na scforall-u ili nekom drugom eSports websiteu ili direktno kod Blizzarda (ili ako kupe preko Ebaya beta key ili ako su osvojili neka od natjecanja koja su dosad održavana od strane raznih eSports websiteova kao što je TeamLiquid o čemu smo pisali na www.pcplay.hr) (wink, wink )

    Sorry što ti moram reći priatelju, no ova beta ti nije kao ostale... nećeš upasti ako nisi do sada napravio nešto od navedenog gore A da ti pravo kažem iskreno, i bolje - najbolje da betu igraju progameri i igrači koji igraju Starcraft više od 7-8 godina da se to dobro izbalansira, zato je Blizzard podjelio beta ključeve igračima poput Artosisa, Nonya i Tastelessa koji igraju Staracraft od samih početaka i svojevrsne su eSports ikone. A dobilo je i puno profesionalnih gamera iz Koreje beta ključeve tako da mislim da je u njihovim rukama najbolja beta i da će dati najbolji feedback Blizzardu.

    @ Adisuki

    Ta vijest je stara, ja kažem o konferenciji za novinare koja se dogodila baš jučer, zasad je izašla samo jedna slika od strane TeamLiquid tima koji su otišli tamo i sad moraju šutiti, naime radi se o jednom uslikanom materijalu Battle.Neta 2.0 :




    Što se tiče ovog "opt-ina" za betu i nasumičnog ulaženja, not gonna happen onako kako mi to zamišljamo, u svemu pa i u tome će biti selektivan izbor...to se samo tako prikazalo da ljudi navale i daju Blizzardu opis svojih konfiguracija da oni mogu bolje prilagoditi igru.

  22. #322
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: *STARCRAFT 2*

    tnx na infu stari A nema veze, strpit cu se jos malo...
    Btw, skinuo sam si onaj battlereport u hd-u i jos jednom pogledao. U biti, onaj force field kod protossa i pravilno koristenje cine cuda, hehe Bas sam se nasmijao...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  23. #323
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao ArcL!ght
    One lone zealot

    Looking at the burning fire
    In a losing battle
    One lone zealot deeply sighs
    His every breath a rattle

    Fallen brethren dot the lands
    The zealot’s breathing rough
    He stands alone among the sands
    His face is looking gruff

    The zealot sheds a tear of grief
    It trickles down his face
    He wonders how such evil
    Could come to this sacred place

    He prays for the Khala,
    Thinking to himself,
    En Taro Tassadar!
    May your guidance bring me help

    One lone zealot
    Surveys the pulsing creep
    He knows that he will not survive
    But join those in eternal sleep

    The zealot’s body begins to shake
    He stares down the enemy burg
    He goes into a fit of rage
    He begins to charge at the Zerg

    One lone zealot
    Looking at the raging fire
    He remembers his fallen brethren
    He screams “my life for Aiur!”
    Zamišljam je u ritmu Rings of Fire od Casha

    0lhf9U5Wf3Q
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  24. #324
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb - Cazin
    Postova
    159

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Ta vijest je stara, ja kažem o konferenciji za novinare koja se dogodila baš jučer, zasad je izašla samo jedna slika od strane TeamLiquid tima koji su otišli tamo i sad moraju šutiti, naime radi se o jednom uslikanom materijalu Battle.Neta 2.0 :
    I pričao sam o toj konferenciji. For the record, do sada nije postojala potvrda o mogućnosti rewinda. U Q&A-u jednom su na pitanje kontekstualno vezano za to odgovorili samo sa "radimo na dosta über opcija kako za battle net tako i za cijeli susatav i zelimo se koncentrirati na esports", a to kao što znaš može značiti od "uveli smo u igru kozu koja može pričati woaaa" pa do pravljenja interaktivnih vodova ingame .

    Pratio sam jučer liquidovce na twitteru live tako da da, pričamo o istom. Yep, NDA važi do ponedjeljka kad ja ne očekujem ništa više od releasanja infoa, slika i videa koje su tamo zabilježili te Blizzcasta od Blizzardovaca (u kojem možda samo najave betu za tjedan/dva nakon toga).
    In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'

  25. #325
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: *STARCRAFT 2*

    Ja sam se referirao na ovo

    = Citat = Izvorno postao Adisuki
    Tipa u zadnjem buildu SC2-a replayi podržavaju rewind opciju, što je po meni HUGE . Onda vratili smo se na 1gas mehaniku
    Htio sam ti reći da je revwind opcija i 1 gas mehanika ( ikao su na mnogim mapama još uvijek prema svemu sudeći i 2 geysera prisutna) već neko vrijeme poznata stvar tako da neznam zašto si iznenađen?


    Što se tiče uloge Battle.Neta 2.0 na eSports, mislim da je više goruće pitanje kako će reagirati KESPA kad izađe Starcraft 2, a Blizzard će htjeti sva prava na održavanje službenih turnira što znači cijela profesionalna gaming struktura što se tiče SC2-a kao eSports igre.

    KESPA je imala sreću što izlaskom Starcrafta 1 eSports nije postojao pa su napravili jako dobru scenu i organiziaciju, tu je masa love i Blizzard to zna i želi tu lovu za sebe.

  26. #326
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb - Cazin
    Postova
    159

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Htio sam ti reći da je revwind opcija i 1 gas mehanika ( ikao su na mnogim mapama još uvijek prema svemu sudeći i 2 geysera prisutna) već neko vrijeme poznata stvar tako da neznam zašto si iznenađen?
    Tebi bi trebali emisiju na RTL-u dati, "Vidoviti Reiko", poznate su mu stvari koje masi ljudi (znanaca sa team liquida) nisu prije bile sigurne. Sve je bilo u wishthinkingu.

    Anyway, da se ja poserem na gas mehaniku. Kako se ispostavilo nismo u pravu ni ja ni ti.
    = Citat = Izvorno postao Karune
    Not sure where you guys are getting this, but this is untrue. There are still double geysers in the game right now and have not made any plans to remove them.
    In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'

  27. #327
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao Adisuki
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Htio sam ti reći da je revwind opcija i 1 gas mehanika ( ikao su na mnogim mapama još uvijek prema svemu sudeći i 2 geysera prisutna) već neko vrijeme poznata stvar tako da neznam zašto si iznenađen?
    Tebi bi trebali emisiju na RTL-u dati, "Vidoviti Reiko", poznate su mu stvari koje masi ljudi (znanaca sa team liquida) nisu prije bile sigurne. Sve je bilo u wishthinkingu.

    Anyway, da se ja poserem na gas mehaniku. Kako se ispostavilo nismo u pravu ni ja ni ti.
    = Citat = Izvorno postao Karune
    Not sure where you guys are getting this, but this is untrue. There are still double geysers in the game right now and have not made any plans to remove them.

    Čemu vrijeđanje? Netreba mi dati na RTL-u nikakvu emisiju nego nisi dovoljno dobro pratio ostale portale pošto sam ja na TeamLiquidiu i znam momke od samih početaka i daleko od toga da su oni imali najsvježije informacije.

    Gdje nisam u pravu? Stvar je u tome da sam ja ovo napisao
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Sikao su na mnogim mapama još uvijek prema svemu sudeći i 2 geysera prisutna
    Što je isto zapravo što je i Karune rekao : "Prisutna je još uvijek double geyser mehanika" što je točno no isto tako je i točno da je na nekim mapama prisutan samo jedan izvor plina.

    Tako da ono, prava istina je da još neznaju hoće li implementirati u cijelosti i samo ostaviti double geyser mehaniku ili će napraviti neku podjelu... tko će ga znati, zato jer glupo špekulirati jer iako je beta-opt in počeo, sve se može promjeniti tik sat-dva prije izlaska igre ruku na srce.

  28. #328
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: *STARCRAFT 2*

    ajda decki, malo laksim tonom
    Evo, ja kao amater, da nesto komentiram. Naime, kada sam gledao onaj zadnji battlereport doslovce sam se odusevio kako je igra balansirana i sta se sve moze raditi s jedinicama te kako se moze sama struktura mape dobro takticki iskoristiti. Iako je igra zapravo jos u beti i jos se balansira, vec se sada vidi da je Blizzard ucinio novu strategiju desetljeca, hehe. U nekim situacijama sam se bas nasmijao(npr, dok su one protoss jedinice koristile onaj force field i na taj nacin onemogucile zergovima bijeg ) Znam, vas dvojica koji imate Starcraft u malom prstu nije to nista cudno, al meni koji nikada nisam igrao Starcraft ozbiljno je izgledalo doslovce fascinantno. Svaka jedinica ima svoje prednosti i nedostatke i da se uvjezba pravilno koristenje tih sposobnosti svih jedinica na velikom broju razlicitim mapa treba brdo i brdo sati igranja.
    Ono sto me posebno veseli je da cu sada konacno krenuti ozbiljno u multiplayer scenu i brijem si da ce ova igra dati beskonacne sate ultimativne zabave. Jedva cekam okrsaje s forumasima na novom battlenetu. Covece
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  29. #329
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb - Cazin
    Postova
    159

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Što je isto zapravo što je i Karune rekao : "Prisutna je još uvijek double geyser mehanika" što je točno no isto tako je i točno da je na nekim mapama prisutan samo jedan izvor plina.
    Nisam vrijeđao samo bjašem sarkastičan, nhf

    Moguće, ali moraju imati fixnu gas mehaniku (i sigurno imaju), tako da je ili jedan gejzir ili dva. Stvar je u tome da je gather rate i količina 2 gejzira ekvivalenta 1.5 onog iz SC1, tako da ne mogu shiftati malo ovako malo onako. Više mislim da je Karune rakao da im je dvogejzirska primarna mehanika (ukoliko beta ne kaže drugačije).

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    ajda decki, malo laksim tonom
    Evo, ja kao amater, da nesto komentiram. Naime, kada sam gledao onaj zadnji battlereport doslovce sam se odusevio kako je igra balansirana i sta se sve moze raditi s jedinicama te kako se moze sama struktura mape dobro takticki iskoristiti. Iako je igra zapravo jos u beti i jos se balansira, vec se sada vidi da je Blizzard ucinio novu strategiju desetljeca, hehe. U nekim situacijama sam se bas nasmijao(npr, dok su one protoss jedinice koristile onaj force field i na taj nacin onemogucile zergovima bijeg ) Znam, vas dvojica koji imate Starcraft u malom prstu nije to nista cudno, al meni koji nikada nisam igrao Starcraft ozbiljno je izgledalo doslovce fascinantno. Svaka jedinica ima svoje prednosti i nedostatke i da se uvjezba pravilno koristenje tih sposobnosti svih jedinica na velikom broju razlicitim mapa treba brdo i brdo sati igranja.
    Ono sto me posebno veseli je da cu sada konacno krenuti ozbiljno u multiplayer scenu i brijem si da ce ova igra dati beskonacne sate ultimativne zabave. Jedva cekam okrsaje s forumasima na novom battlenetu. Covece
    Hehe, evo kolega ja dijelim tvoj entuzijazam. Također mi je BR3 odlično izgledao, ali se ne bi složio da je stvar balansirana. Neke stvari mi djeluju malo OP. Tipa dotični force fieldovi se trebaju nerfati, te me još zanima kak obelisk djeluje na radnike kod protossa (unatoč 3 ekspanzije od zerga, protoss je sa svoje 2 skupio vise resursa)... nis, wait and see.
    I da, imam Starcraft u malom prstu ali samo što se tiče informacija . RTS žanr me jako zanima, tako da sam informiran. Vjerujem da bi mene i tebe (i još 2-3 nubca) ReiKo razvalio k'o beba zvečku

    Kroz trnje do zvijezda prijatelju. Ima da tranziramo iz sc2 noobaca bar u normalne igrače
    In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'

  30. #330
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: *STARCRAFT 2*

    = Citat = Izvorno postao Adisuki
    Vjerujem da bi mene i tebe (i još 2-3 nubca) ReiKo razvalio k'o beba zvečku
    to uopce ne sumnjam. Al kako kazes, kroz trnje do zvijezda, hehe

    = Citat = Izvorno postao Adisuki
    Tipa dotični force fieldovi se trebaju nerfati, te me još zanima kak obelisk djeluje na radnike kod protossa (unatoč 3 ekspanzije od zerga, protoss je sa svoje 2 skupio vise resursa)...
    da, tako se i meni cinilo. Al svejedno, jedinice su sada vec dosta dobro balansirane, a ova beta ce sigurno jos ispraviti hrpetinu stvari. U biti mi se jako dopao zadnji i konacni napad Protossa. S jedne strane je poslao jedinice direktno na bazu i time prislio protivnika da gotovo svu svoju vojsku salje u obranu baze, dok je s drugim djelom vojske napao kljucan resurs zergova te tako unistio sve prihode zergovima. Starija taktika lazne distrakcije, al ocito ponovo djelotvorna, hehe
    U biti, jako me fascinira nevjerojatno dobra iskoristivost mape(onaj prolaz npr. koji je u pocetku bio blokiran, al su si kasnije Protossi napravili novi prolaz prema zergovima) te mogucnost koristenja njezinih taktickih prednosti i zamki. Jos kada po netu dođu dobre custom created mape, ma milina
    Damn, ovo ce se igrat. I da, ne sjecam se kada me neki gameplay filmic toliko zainteresirao...da ne povjerujes
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •