Stranica 56 od 101 PrvaPrva ... 646545556575866 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.651 do 1.680 od 3015

Tema: Starcraft 2

  1. #1651
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: STARCRAFT 2


    4:33
    I ja sam mislio da je terran op u nekim situacijama, ali frajer ima pravo...

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  2. #1652
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Negdje u Bjelovaru.....
    Postova
    410

    Re: STARCRAFT 2

    MMM taktika. Holy mother of power

  3. #1653
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Re: STARCRAFT 2

    terran je u kampanji preoverpowered... pogotovo sa onim svim dodacima... samo sad mi je problem, naviko se na tak neke imba stvari i sad kad igram skrimish to mi nedostaje
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  4. #1654

    Re: STARCRAFT 2

    Koji car!!!

  5. #1655
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: STARCRAFT 2

    Instalira se...
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  6. #1656
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Negdje u Bjelovaru.....
    Postova
    410

    Re: STARCRAFT 2

    Kako doci do one mini toss kampanje, ja sam prešao ovu terransku i samo jednu misiju sa protossima, onu dok Zeratul skuplja dijelove prorocanstva.

  7. #1657
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: STARCRAFT 2

    Nemaš jednu misiju sa protosima, nego dvije-tri ako se ne varam, jednu za drugom, naravno ako tako odabereš u laboratoriju.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  8. #1658
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907

    Re: STARCRAFT 2

    a onaj mind control kod terana, napraviš ih više i imaš ultimativnu obranu protiv zergova
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  9. #1659
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Re: STARCRAFT 2

    ofc. pa stim sam presao zadnju misiju... sam treba uzimat najjace iz svakog wave-a sta ti salju i to je to...
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  10. #1660
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: STARCRAFT 2

    Prešao sam igru, sve je super osim misija u kampanji. Jedno 20/26 ih je bezveze... Animacije, radnja, voice acting, grafika, unit design, sve je do jaja. Jedini bad su te misije, ne dopuštaju ti neku taktiku pošto su sve vremenski tempirane, no ajde, kampanja je valjda manji dio ove igre

  11. #1661
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Re: STARCRAFT 2

    kampanja je oke... ali u jedinici mi se dopalo sto skoro svaku misiju si mogao igrati sa raynorom, a ovdje je on samo kao figura u brodu...
    i filmici su zakon, steta sto mi ih je pola stekalo + zelio bi ih pogledati na vecim detaljima a ne na low
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  12. #1662
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: STARCRAFT 2

    Meni je pak kampanja totalno dobra, uz sve ostalo te tak fino drži prikovanog za stolac da je to divota ^^ I ne kužim di je šta tempirano, možda dvije tri misije, ostalo igraš kolko dugo te volja xD

    Danas sam počeo drugi prelazak, ovaj put na hard
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  13. #1663
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: STARCRAFT 2

    Koju si ti igru igrao Pa skoro svaka misija ima timer. Ili te netko/nešto proganja pa moraš žuriti prema cilju, ili pratiš nekoga tko ti određuje tempo ili imaš određeno vrijeme u kojem mora misija biti gotova. Ima svega par misija u kojima ne moraš žuriti i gdje se možeš razviti kako spada...

  14. #1664
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: STARCRAFT 2

    A neznam, ja nisam imao dojam da ih ima puno, osim one koja je ista ko i u jedinici, onda možda ona di pada noć i dan i ono sa lavom...al tam te nitko na niš ne sili, možeš igra misiju 2h ak odugovlačiš Meni u biti paše takav stil, kaj ću bezveze fantazirat oko igre, pola sata do 45min za misiju, nekad i manje naravno, ovisi kakva je i to je to. Ako se hoću ubijat od dužine onda igram supreme commander
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  15. #1665
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Valhalla
    Postova
    2.934

    Re: STARCRAFT 2

    Vidio sam mapu DotU(Defense of the universe),slicna je doti,igro bi je al neznam gdje da je spremim
    My life for Aiur!

  16. #1666
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Aug 2010
    Postova
    14

    Re: STARCRAFT 2

    Pocele su prijave za trecu gamer.hr starligu, ukratko, to je turnir koji se igra mjesec dana, prvo je faza sa vise skupina sa po 6-8 igraca, nakon toga idu bracketsi, najvjerovatnije sa losser bracketsima, ugl. vise o tome mozete procitati i komentirati ovdje: http://gamer.hr/forum/viewtopic.php?f=89&t=39936

    a prijave se vrse ovdje:
    http://gamer.hr/forum/viewtopic.php?f=89&t=39937

    tolko od mene, pozdrav!

  17. #1667
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: STARCRAFT 2

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Prešao sam igru, sve je super osim misija u kampanji. Jedno 20/26 ih je bezveze... Animacije, radnja, voice acting, grafika, unit design, sve je do jaja. Jedini bad su te misije, ne dopuštaju ti neku taktiku pošto su sve vremenski tempirane, no ajde, kampanja je valjda manji dio ove igre
    Nisi valjda zbog toga rekao da su ti misije bez veze. Zato sto su tempirane...
    1. Znam da ste nostalgicari, ali necemo se ponavljati. Razvijanje 2 cuke i gomilanje vojske smo odradili u jedinici.
    2. Sta ne bi onda bilo pre lagano? U pocetku radis defense.
    Malo vojske. Pa se onda ekspandas, pa cuvas malo ekspanziju i cekas dok ne dostignes max food limit i samo posaljes citavu vojsku na bespomocnog kompjutera koji ima hrpu neiskoristenih minerala i 30-ak unita.

    Meni je ovo sto su napravili sa misijama odlicno. Igra te prakticki tjera da ides naprijed sa vojskom i da cuvas svoju bazu istovremeno.
    Neizvjesnost iza svakog ugla, strah, adrenalin, iscekivanje, pritisak. Moras makro i mikro dobro odraditi inace ponavljas misiju.
    Kad se sjetim one evacuation misije. Imam 2 medica i 3 Fireabta i 4 Marinca, a vec moram krenuti da osiguram vozilo.
    Meni je tako jednostavno bolje posto su misije napetije nego prije.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  18. #1668
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: STARCRAFT 2

    Misije su fenomenalne upravo zato sto ti nije svaka druga misija destroy enemy base.

    Ako zelis igrati DEB igraj vs. AI. Nekuzim u cemu je problem?

  19. #1669
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: STARCRAFT 2


  20. #1670
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: STARCRAFT 2

    Za jednog starcraftasa fakat znas ubiti temu...

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  21. #1671
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: STARCRAFT 2

    A kako sam ja to ubio temu? Pričate o stvarima koje i vrapci na grani znaju. Ajmo malo pričati o tome kako SCV može repairati mechanical unite.

  22. #1672
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: STARCRAFT 2

    Da, kako SCV može popravljati letjelice u letu... a on na zemlji E kako sam poludio kad bi mi SCV zapeo iza depota nakon gradnje, samo da bi pred kraj igre skužio da se depoti mogu spustiti ispod razine zemlje


    Mislio sam odigrati Warcraft iznova, ali nemam volje... Tako da razmišljam o ponovnom prelasku SC2 na najvišoj težini, malo mazohizma ne škodi.

  23. #1673
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    357

    Re: STARCRAFT 2

    Igrao sam danas jedan gejm (u platinum sam ligi) ja protoss, protivnik isto toss, na loading screenu pisalo da je on slighty favored.

    I sad poceo game, ja krenuo sa standardnih 9pylon 12gate 13gas i chrono boosto sam prva dva zealota jel su me prije protoss igraci sa lakocom dobili sa zealot rushom, krenuo na 4gate build, scouto ga on isto na to krenuo,nisam ga napadao odlucio sam malo macro poboljsat, na 46 supply sam krenuo radit natural exp(scrap station mapa), poceo saturirati oba dvije baze do maksimuma, na nekih 96 supply krenuo radit i 3 bazu i odlucio pushat jel on nije uopce pokazao znakove prisutnosti, imao sam 3 collosia, 6 immortala, jedno 10-tak stalkera 6 sentry-a i desetak charge zealota i upgrade 1-1 na forge-u, i krenuo sam mu backdorat natural expo i nije imao tamo nista pa sam mislio da je vjerojatno expo na gold ili cak na island pa sam krenuo ravno u bazu aktivirao guardain shield, zabarakadiro mu zealote (na njegovom vlastitom rampu) i unistio mu cjelu vojsku za nekih 10-ak sec, imao je duplo slabiju vojsku od mene, imo je par immortala i nijednog collosi-a.

    E sad je pitanje jesam li ja jednostavno predobro odigro taj mec ili je on prelos, mada sumnjam da sam odigro predobro jer su me znali dobiti cak i iz gold lige a ovaj je imao advantage na pocetku...
    bzzzzzzzzzzzzzt

  24. #1674
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: STARCRAFT 2

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Da, kako SCV može popravljati letjelice u letu... a on na zemlji E kako sam poludio kad bi mi SCV zapeo iza depota nakon gradnje, samo da bi pred kraj igre skužio da se depoti mogu spustiti ispod razine zemlje
    Da, nisi jedini, i ja sam zapeo dok nisam skužio xD Btw. SCV extenda ruke do orbite i onda popravlja letjelice
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  25. #1675
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: STARCRAFT 2

    Nego, još ne kužim čemu služe slotovi u glavnoj zgradi Terrana!?!? Ima cca 5 slotova, isto kao bunker, ali ne znam kaj se stavlja nutra!?

  26. #1676
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Sinj
    Postova
    436

    Re: STARCRAFT 2

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Nego, još ne kužim čemu služe slotovi u glavnoj zgradi Terrana!?!? Ima cca 5 slotova, isto kao bunker, ali ne znam kaj se stavlja nutra!?
    SCV možeš stavit unutra.
    Gigabyte MA790XT-UD4P|AMD Phenom II X4 955 BE|Scythe Mugen II|DDR3 4GB Corsair, 1600MHz|MSI GTX 560 HAWK TwinFrozr III|HDD WD 640GB|CORSAIR 650TX|Coolermaster CM 690

  27. #1677
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: STARCRAFT 2

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Ma imali smo takvoga u skoli, to je za mene nis novo. Stalno je zmigao.
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    A kako sam ja to ubio temu? Pričate o stvarima koje i vrapci na grani znaju. Ajmo malo pričati o tome kako SCV može repairati mechanical unite.
    A cetri sekunde nekog lika kako zmiga je zanimljivo, right? Vidi se da nije spavao. Izgleda da je cijelu noc trenirao na kompu za mec.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  28. #1678
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: STARCRAFT 2

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Nego, još ne kužim čemu služe slotovi u glavnoj zgradi Terrana!?!? Ima cca 5 slotova, isto kao bunker, ali ne znam kaj se stavlja nutra!?
    Nisam ni skužio to rofl.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  29. #1679
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: STARCRAFT 2

    Vidi se da niste jos MP probali.
    U MP-u je ili znas ili umires.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  30. #1680
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: STARCRAFT 2

    = Citat = Izvorno postao Mirogamemasta
    Vidi se da niste jos MP probali.
    U MP-u je ili znas ili umires.
    Da, takva je vaznost toga, lol

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •