Stranica 34 od 101 PrvaPrva ... 2432333435364484 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 991 do 1.020 od 3015

Tema: Starcraft 2

  1. #991
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    space
    Postova
    1.736

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    Sad će biti mahnitog igranja ljudova do 27.
    A ja nisam ni igro baš previše. Jednostavno mi se ne da. Ah well...

    Meni su se patchevi skidali jako dugo, jer su svi odjedamput išli, a za onaj od 500 mb mi je trebalo dosta.

  2. #992
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    za onaj od 500Mb trebalo mi je 4 sata bokte. uzasan dl, ali pustio sam prek noci da se skine u miru.

    ugl teon me pogazio. vise puta sa razlicitim taktikama. doslovno pogazio
    jos mnogo trebam uciti xD

  3. #993
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    1v1?
    Won't Bow Don't Know How.

  4. #994
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    1v1?

  5. #995
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    = Citat = Izvorno postao Lord Ragnarok
    za onaj od 500Mb trebalo mi je 4 sata bokte. uzasan dl, ali pustio sam prek noci da se skine u miru.

    ugl teon me pogazio. vise puta sa razlicitim taktikama. doslovno pogazio
    jos mnogo trebam uciti xD
    A nadam se da nije bed...

    Kad god si za gejm samo pitaj, takodjer i pitaj neke stvari ak treba objasnit, pomoc itd.

    Jos k tome, ja sam bronze liga bio prije reseta (iako sam ownao gold i silver ekipu bez beda)

    Uglavnom fali ti scouta, i moras poradit na produkciji unita.

    Preporucam ako to ne radis, stavi zgrade na hotkey i stalno kontroliraj dal' ti se nesto gradi.

    Uvjek moras imat nesto u produkciji! (i naravno, nemoj nikad prestat radit Probe)
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  6. #996
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    = Citat = Izvorno postao Teon

    Uvjek moras imat nesto u produkciji! (i naravno, nemoj nikad prestat radit Probe)
    Ne.

    Što ako radi timing attack u određeno vrijeme koje je izkalkulirao u glavi da zna da je ta rasa u tom timing windowu dosta osjetljiva na napad (jer npr. Zerg ulaže u Drone a ne u vojsku)? Što će onda imati u produkciji nešto što mu netreba, ili neće "rezati" probe za taj timing attack kako bi postotak njegovog uspjeha bio što veći?:O

  7. #997
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    kaj? xD

    ugl teon, pokusat cu ali uvijek mi usfali populationa da bi mogo nastaviti produkciju, to me uglavnom sjebe.

    sad samo da upitam jos, idu 3 probe/plinari. kolko po 1 kristalu?

  8. #998

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    Neke rase se brže granaju od drugih. Npr. ako si igrao w3 onda znaš da elfovima treba posebno dugo da se razviju pošto moraju duplo više wispova (osnovnih radnika, kod blizzovih igara sve je to na isti kalup) napraviti da bi mogli kasnije da idu na nešto razvijenije od tier 1 unita. Drugim riječima, u datom trenutnku neka je rasa posebno slaba iz samo njoj svojstvenog razloga.
    Booya 1k postova.

  9. #999
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    = Citat = Izvorno postao Lord Ragnarok
    kaj? xD

    ugl teon, pokusat cu ali uvijek mi usfali populationa da bi mogo nastaviti produkciju, to me uglavnom sjebe.

    sad samo da upitam jos, idu 3 probe/plinari. kolko po 1 kristalu?
    3 seljaka po kristalu takodjer ti je optimum.Kad expas,pola preselis na exp te ponovno gradis na obje baze do tri seljaka po mineralu,pa exp itd...Zanemari Reikov post,kasnije ti je ionako svejedno jer dobivas 100minsa u sekundi pa ti proba vise manje u izgradnji prilikom napada nije bitna.Dok nisi A+.
    Won't Bow Don't Know How.

  10. #1000
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    isto 3? uvijek mi se cinilo da su 2 max da se ne stvara guzva :s ovo otvara mnoge druge taktike za mene xD

  11. #1001
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    = Citat = Izvorno postao Lord Ragnarok
    kaj? xD

    ugl teon, pokusat cu ali uvijek mi usfali populationa da bi mogo nastaviti produkciju, to me uglavnom sjebe.

    sad samo da upitam jos, idu 3 probe/plinari. kolko po 1 kristalu?
    3 seljaka po kristalu takodjer ti je optimum.Kad expas,pola preselis na exp te ponovno gradis na obje baze do tri seljaka po mineralu,pa exp itd...Zanemari Reikov post,kasnije ti je ionako svejedno jer dobivas 100minsa u sekundi pa ti proba vise manje u izgradnji prilikom napada nije bitna.Dok nisi A+.

    Ako pocme razmisljati kao u mojem postu mozda ga ocekuje koliko toliko svijetla buducnost u SC-u. Ako ima zacrtane norme u glavi i ne razmislja izvan kutije i igra SC po nekom "pravilu" bez da zna da je SC igra u kojoj detalji i istinice presuđuju game - onda ništa od njega, u najboljem slučaju nekakav srednji prosjek.

  12. #1002
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    je ali mu kalkuliranje seljak za zealota u osnovama igre nemoze pomoci.prvo mora nauciti baze da bi mogao razvijati. Nemoze koristiti napredne strategije kad nezna ni osnove
    Won't Bow Don't Know How.

  13. #1003
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    reiko nub
    #paperplatoongoonz

  14. #1004
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    Greška koju čine svi novi gameri kada igraju SC/SC2 je da počinju "sa osnovama" pa ćemo onda kao "na advanced stuff". Ne, počinješ danas hvatati osnove i advanced stuff, nema sutra... što je to sutra? Sutra ideš na djetu? Sutra prestaješ pušiti? Sutra se prestraješ drogirati?

    Ne, neka se uči micro/macro tehnikalijama kroz mass gaming i neka hvata advanced stuff. SC je lagan za naučiti a težak za savladati...tako da, moje su mu iskrene preporuke neka se uhvati timing napada, kontri unita (neka nauči koji unit countera koji) i neka razvija strategijsko razmišljanje a ne da mu ja ili ti kazemo "e napravi tri zilota u četvrtoj minuti pa odi na to i to" to je build order diflanje i ne valja jer će mu netko zabiti 6 pool i to je to - nema od toga ništa stari moj. Mora naučiti važnost skauta i jedne informacije u jednoj sekundi, mora naučiti kako druge rase tajmiraju svoje napade da bi mogao naštelati svoje...

  15. #1005
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    uhm ja sam vise casual gamer koji uziva u igrama, nisam tu da budem bolji od 100 milijuna korejanaca.
    4phun jelte

  16. #1006
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Greška koju čine svi novi gameri kada igraju SC/SC2 je da počinju "sa osnovama" pa ćemo onda kao "na advanced stuff". Ne, počinješ danas hvatati osnove i advanced stuff, nema sutra... što je to sutra? Sutra ideš na djetu? Sutra prestaješ pušiti? Sutra se prestraješ drogirati?

    Ne, neka se uči micro/macro tehnikalijama kroz mass gaming i neka hvata advanced stuff. SC je lagan za naučiti a težak za savladati...tako da, moje su mu iskrene preporuke neka se uhvati timing napada, kontri unita (neka nauči koji unit countera koji) i neka razvija strategijsko razmišljanje a ne da mu ja ili ti kazemo "e napravi tri zilota u četvrtoj minuti pa odi na to i to" to je build order diflanje i ne valja jer će mu netko zabiti 6 pool i to je to - nema od toga ništa stari moj. Mora naučiti važnost skauta i jedne informacije u jednoj sekundi, mora naučiti kako druge rase tajmiraju svoje napade da bi mogao naštelati svoje...

    Slazem se ,ali prvo mora znati da je zealot sporiji od reapera,da bi isao na stalkera,a to je osnova.Nemoze razmisljati o zrtvovanju massanja da bi dobio tech ako nezna sta dolazi i stim se slazem.Ali prvo se uci gradit baza,pa vojska,pa sta koji unit radi,pa sto protivnik moze, a tek onda jeli bolje uvalit storm drop terranu ili rushat dt da ga drzis da nemoze izaci van
    Won't Bow Don't Know How.

  17. #1007
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    Pa da no, to se podrazumjeva odmah čim je uzeo StarCraft 2 u ruke... tako da mislim da mu je dovoljno 2-3 dana da pohvata countere ako se zaljepi za igru...neznam zasto pricamo o osnovama jer u biti svatko tko se uhvati igranja bilokakvog RTS-a to odmah mora znati (dakle da ga čeka hvatanje u koštac s counterima i osnovnim otvaranjima (Build Orderima)).

  18. #1008

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    Samo pitanje... Da li će u dvojci biti moguće igrati kao npr. u Warcraftu 3 s do ukupno 12 igrača na mapi? I ako se igra skirmish da li će se moći odabrati težina za svakog pojedinog komp igrača? Znam da mi je to bila najveća boljka kad sam s frendom u Lan-u igrao protiv 6 kompova jer bili smo prejaki pa sam morao raditi custom mape (trigere) samo da ih stavim da igraju na najjače.
    AMD Athlon 64, 6000+ X2
    4 GB Ram 800 MHZ
    8800 GT, 1GB

    http://www.programiranje.big-forum.net

  19. #1009
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    Hoće. Barem prema zadnjim informacijama.

  20. #1010
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    Pitanje.
    Cuo sam da kad ti se netko joina. On ne uzima mapu od tebe, vec skida tu mapu direktno sa Battle neta. Istina?

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  21. #1011
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    Blizzard šuti o tome, no community je podjeljen. Jedni misle onako, drugi ovako. Tko će ga znati, treba proučiti bolje...

  22. #1012
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    Bilo bi bolje da ide sa njihovog servera. Brze u svakom slucaju, nego sa nasim uploadom.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  23. #1013
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    = Citat = Izvorno postao Mirogamemasta
    Pitanje.
    Cuo sam da kad ti se netko joina. On ne uzima mapu od tebe, vec skida tu mapu direktno sa Battle neta. Istina?
    Znaci kad bi napravio svoju mapu niko je nebi mogao dlat?

    #paperplatoongoonz

  24. #1014
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    Bi,zato i je medjuostalim izasao novi patch,samo nisam provjerio sistem
    Won't Bow Don't Know How.

  25. #1015
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    Sjećam se još prošle godine da smo se ja i frend dogovorili da furamo laptope i SC II na more i igramo se pomalo cijelo ljeto i te spike, on je inače ogroman fan SC-a i svega (otprilike četvrtinu kao Reiko) i sve bi bilo kul.
    I sad mi padne na pamet. NEMA LAN-a.
    Jel se to oni zajebavaju pa će ga kasnije ubacit ili wtf?

  26. #1016
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse
    = Citat = Izvorno postao Mirogamemasta
    Pitanje.
    Cuo sam da kad ti se netko joina. On ne uzima mapu od tebe, vec skida tu mapu direktno sa Battle neta. Istina?
    Znaci kad bi napravio svoju mapu niko je nebi mogao dlat?

    Uploudas na njihove servere, u cem je problem?
    Ili tek ako Battle net mapu nema, onda onaj koji ti se joina uzima od tebe.
    Enivej. Za nas bi bilo bolje da se mape dl preko b-neta jer nam je upload u vecoj banani.
    = Citat = Izvorno postao LinkEX
    Sjećam se još prošle godine da smo se ja i frend dogovorili da furamo laptope i SC II na more i igramo se pomalo cijelo ljeto i te spike, on je inače ogroman fan SC-a i svega (otprilike četvrtinu kao Reiko) i sve bi bilo kul.
    I sad mi padne na pamet. NEMA LAN-a.
    Jel se to oni zajebavaju pa će ga kasnije ubacit ili wtf?
    Nema LAN-a, nece ga ni biti.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  27. #1017
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    Spojite se na Battle.Net preko routera i stvar rješena. Nisu implementirali LAN radi piratije i sličnih điđa miđa jer furaju sad tu neku online integraciju sa svim živim i mrtvim.

  28. #1018
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    Da i zato ću ja morat trošit pare na bežične internete i te gluposti na kojima su pingovi OVER NINE THOUSAND, a ovako smo se mogli besplatno igrati.

  29. #1019

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    Zar nisu rekli da će igra imati tkz. "pseudo-lan"?
    AMD Athlon 64, 6000+ X2
    4 GB Ram 800 MHZ
    8800 GT, 1GB

    http://www.programiranje.big-forum.net

  30. #1020
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: STARCRAFT 2 i popratni linkovi

    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •