Stranica 60 od 101 PrvaPrva ... 1050585960616270 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.771 do 1.800 od 3015

Tema: Starcraft 2

  1. #1771
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: STARCRAFT 2

    Da nisu to možda bili žuti minerali? :O

    @Streetnešto

    I da je, pwnali bi Blizzardovce (pwnali, o bože... ) jer su tako rekli.

  2. #1772
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Negdje u Bjelovaru.....
    Postova
    410

    Re: STARCRAFT 2

    Odigraj pa pogledaj replay, obicne, plave minerale skupljaju po 7
    EDIT: i da, APM od insanea je 1300 u jednom trenutku

  3. #1773
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: STARCRAFT 2

    i? još uvijek čekam odgovor? netko od vas koji ste malo bolji igrači... reiko, sick i ostali? jeste probali toss vs insane terran? ili igrate samo mp... ako ima neko da je dobio insane terrana sa protossom, molio bih replay...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  4. #1774
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: STARCRAFT 2

    = Citat = Izvorno postao IGoR_2803
    i? još uvijek čekam odgovor? netko od vas koji ste malo bolji igrači... reiko, sickSi ostali? jeste probali toss vs insane terran? ili igrate samo mp... ako ima neko da je dobio insane terrana sa protossom, molio bih replay...
    lol
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  5. #1775
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: STARCRAFT 2

    = Citat = Izvorno postao Aral
    lol
    samo se ti zabavljaj, ja sam mislio da su tu neki dobri starkraftaši, a sad od jednom muk...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  6. #1776
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: STARCRAFT 2

    Nekužim kak bi se poslije patcha protossi trebali braniti od 6 poola?
    Dobro odigran 6 pool bit će nemoguće odbiti pošto je vrijeme gradnje zealota povećano.

  7. #1777
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: STARCRAFT 2

    = Citat = Izvorno postao Aral
    = Citat = Izvorno postao IGoR_2803
    i? još uvijek čekam odgovor? netko od vas koji ste malo bolji igrači... reiko, sickSi ostali? jeste probali toss vs insane terran? ili igrate samo mp... ako ima neko da je dobio insane terrana sa protossom, molio bih replay...
    lol


    Ja sam insejna rjesio sa protosom tak da sam se zbunkao dobro sa photonima + koristio sam imortale i colosuse...

  8. #1778
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: STARCRAFT 2

    = Citat = Izvorno postao IGoR_2803
    i? još uvijek čekam odgovor? netko od vas koji ste malo bolji igrači... reiko, sick i ostali? jeste probali toss vs insane terran? ili igrate samo mp... ako ima neko da je dobio insane terrana sa protossom, molio bih replay...
    Jesam. Dobio sam. Najviše 1v5. Trebam uskoro 1v7 na brutali (to cu vec ovo jutro) da dobijem onaj šugavi achivement.

    Šta muk? Pa da ti idem pisati neku univerzalnu strategiju koja usput budi rečeno zahtjeva da znaš još 500 drugih stvari... bilo bi glupo zar ne? Ajde ovako onda:

    Kreiraj game na LT. Odi 14 Nexus, 15 Pylon, 16 Forge (ali dole na naturalu i da ti forge počme raditi zid). Postavi 2 Cannona i maynardiraj probe u novu expu. Zadrži prvi val neprijatelja, digni 2 forgea i pumpaj naizmjenično weapon i armor. Digni 3-4 phoenixa, a sve ostalo sami Colossusi sa rangeom. Samo stisni CTRL+1 i onda tipku A i kreni na njih. GG.

  9. #1779
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: STARCRAFT 2

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    = Citat = Izvorno postao IGoR_2803
    i? još uvijek čekam odgovor? netko od vas koji ste malo bolji igrači... reiko, sick i ostali? jeste probali toss vs insane terran? ili igrate samo mp... ako ima neko da je dobio insane terrana sa protossom, molio bih replay...
    Jesam. Dobio sam. Najviše 1v5. Trebam uskoro 1v7 na brutali (to cu vec ovo jutro) da dobijem onaj šugavi achivement.

    Šta muk? Pa da ti idem pisati neku univerzalnu strategiju koja usput budi rečeno zahtjeva da znaš još 500 drugih stvari... bilo bi glupo zar ne? Ajde ovako onda:

    Kreiraj game na LT. Odi 14 Nexus, 15 Pylon, 16 Forge (ali dole na naturalu i da ti forge počme raditi zid). Postavi 2 Cannona i maynardiraj probe u novu expu. Zadrži prvi val neprijatelja, digni 2 forgea i pumpaj naizmjenično weapon i armor. Digni 3-4 phoenixa, a sve ostalo sami Colossusi sa rangeom. Samo stisni CTRL+1 i onda tipku A i kreni na njih. GG.
    hehe, ma zafrkavam se... uglavnom, probat ću... hvala na savjetu... fakat me nervira ai...

    @sick: probao sam i ja jednom sa photonima ali sam ih krivo postavio pa su me svejedno satrali...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  10. #1780
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: STARCRAFT 2

    Point je da izdrzis prvi napad (6 photon cannona, par zelota i sentrye ce to napraviti bez velikih gubitaka). Jerbo ako si dobro radio za drugi vec budes imao colosuse. Onda iskoristis Sentrye i blockas ih dok colosusi peru. Kad izdrzis drugi napad kreni se ekspandat i napravi hrpu cannona pokraj ekspa i proporcijonalno radi flotu...

  11. #1781
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: STARCRAFT 2

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Point je da izdrzis prvi napad (6 photon cannona, par zelota i sentrye ce to napraviti bez velikih gubitaka). Jerbo ako si dobro radio za drugi vec budes imao colosuse. Onda iskoristis Sentrye i blockas ih dok colosusi peru. Kad izdrzis drugi napad kreni se ekspandat i napravi hrpu cannona pokraj ekspa i proporcijonalno radi flotu...
    da, to mi je i glavna mana, uspio sam 2,3 puta odbiti njihov prvi napad s dobro blokiranim choke pointovima... najebao sam pylon, forge, iza njih dva cannona, iza par stalkera i ostatak zatvorio sa sentryem... ali onda sam dalje prespor za collossuse tako da kad drugi put dođu nemam šanse...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  12. #1782
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: STARCRAFT 2

    Ona mala pizdekana od Sentrya ti uopće ne treba. Sentry je čisto unit da bi se progameri mogli izdrkavati pred drugima kakv skill mi nikad nećemo imati. Sentry, ako ćeš ga korisiti u MP je za blokiranje napada na choke pretežno 2v2, 1v1 nekad bude koristan za blokiranje protoka neprijateljskih jedinica prema chokeu ili za degradaciju formacije neprijateljevih jedinica no AI je i već tako jadan zbunjen pa odi all-in što je prije moguće u neke jače (po firepoweru) jedinice. Važno je da izdržiš prva dva napada dok ti macro od ekspanzije ne kick-ina.

  13. #1783
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2008
    Postova
    256

    Re: STARCRAFT 2

    Pokušajte sa zergom dobiti protosa na insane,ja od 10 partija 3 dobio.

  14. #1784
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: STARCRAFT 2

    Gledaj, Insane AI scouta i prvu zgradu koju ti vidi i koja je malo veći tech će zapamtiti i ići "kontru" na jedinice koje proizlaze iz te zgrade. Dakle, pokaži mu Roach Warren (napravi ga ful ispred baze da ga vidi sa scout probom) i on će ići Immortale neovisno o tvojem switchu. A tvoj switch će biti *wink, wink* - Mutalisci.

  15. #1785
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: STARCRAFT 2

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Gledaj, Insane AI scouta i prvu zgradu koju ti vidi i koja je malo veći tech će zapamtiti i ići "kontru" na jedinice koje proizlaze iz te zgrade. Dakle, pokaži mu Roach Warren (napravi ga ful ispred baze da ga vidi sa scout probom) i on će ići Immortale neovisno o tvojem switchu. A tvoj switch će biti *wink, wink* - Mutalisci.
    a zakaj onda terran uvijek ide na MM ili MMM? vrag ga odnio

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  16. #1786
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: STARCRAFT 2

    Zato jer je MM/MMM trenutno univerzalna strata koja doslovno radi protiv svega, ako pogledaš ima healing, može pucati i po zraku i po zemlji, tu je i stimpack podrška skupa sa slowom, a vojska kao takva je dosta konfigurabilna terentu i može se relativno dobro štancati iz jedne baze, a sa ekspanzijom još i bolje. Medivaci su repairable i mogu još dodatno podići mobilnost vojske tako što MM kugle mogu podići i nositi gdje ih je volja u slučaju bjega ili tranzicije na cliffove itd.

  17. #1787
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: STARCRAFT 2

    Reiko kak to da imaš tak malo odigranih gejmova?

  18. #1788
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: STARCRAFT 2

    Nemam toliko, ovaj sc2 sig ne radi dobro (ne updejta).

  19. #1789
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: STARCRAFT 2

    Al na profilu ti isto piše

  20. #1790
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: STARCRAFT 2

    Viditi cu koliko imam ingame, fora je u tome što custom games ne idu u status, a inače među ekipom tu se pale gejmovi po dvadesetak dnevno.

    Malo smo svi ohladili od laddera jer je broken, totalno... pa u dva dana sam ušao u top 3 Diamond iako nominalno ima puno jačih igrača od mene...dakle formula je = mass gaming = visoko mjesto na ljestvici. Broken.

  21. #1791
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: STARCRAFT 2

    igrao jučer navečer dva gejma protiv ai... oba gejma s protossom protiv terrana... prvi je bio na insane, odbio sam im prvi napad i s time da sam ih razvalio, imao sam dva cannona iza pylona na choke pointu, i 6 stalkera... čim su se povukli s ona 2,3 maraudera koja su im ostala krenuo sam na collosuse, uspio napraviti 2, treći i četvrti su taman bili na pola (jedan chrono boostan) i evo njih opet... majke mi ako nije bilo 15ak maraudera i isto tolko marinaca... popušio sam ko žuti...

    drugi gejm sam iz revolta stavio na very hard i razjebao terranu mamu...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  22. #1792
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Negdje u Bjelovaru.....
    Postova
    410

    Re: STARCRAFT 2

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Viditi cu koliko imam ingame, fora je u tome što custom games ne idu u status, a inače među ekipom tu se pale gejmovi po dvadesetak dnevno.

    Malo smo svi ohladili od laddera jer je broken, totalno... pa u dva dana sam ušao u top 3 Diamond iako nominalno ima puno jačih igrača od mene...dakle formula je = mass gaming = visoko mjesto na ljestvici. Broken.
    Hmm, mislim da je njima bitniji win ratio. Jucer sam igrao protiv igraca iz gold lige koji je imao 5 pobjeda i 1 poraz. Ja diamond sa 140 odigranih (1v1) gameova, a on gold sa 6 gameova. Jos je najbolje sto je pisalo teams even i ja dobio 20 bodova za pobjedu, wtf?!

  23. #1793
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: STARCRAFT 2

    br0ken

  24. #1794
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Negdje u Bjelovaru.....
    Postova
    410

    Re: STARCRAFT 2

    Naišao na tekst u PCPlay vijestima
    Povodom otvaranja Hrvatskog 1on1 laddera u Starcraft II: Wings of LibertySnapravili smo i jedan mali kup dobrodošlice.
    Jel mi moze tko pojaniti sta je to Hrvatski 1on1 ladder. Šta će se na battle.netu moci igrati protiv samo hrvatskih igraca(jel to sa patchem dolazi) ?

  25. #1795
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: STARCRAFT 2

    Kako dobar detalj, avatar od Vikinga se mijenja kad se transformirate u assault mode i obrnuto. Kad poleti onda mu se spusti vizir na kacigi i oko glave mu se privuće neki interface, bolesno.

    Još nisam prešao igru, španam laganini ^^
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  26. #1796
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: STARCRAFT 2

    Ma neda mi se igrat kampanja dosadna mi je nekak

    Ajd me potaknite

    Kak ste vi uspjeli preć?

  27. #1797
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: STARCRAFT 2

    Jednostavno mi je zanimljiva pa sam je uspio preci. I to tek jucer, posto mi je frend citavo vrijeme dolazio i trazio da igramo mp 2vs2,(Lik je vise bio kod mene doma nego bilo gdje drugdje) a ja sam ionako kratak sa vremenom, tako da mi je eto... trebalo par mjeseci da predem iako sam kupio igru isti dan kad je izasla.

    Enivej... Ovo nemojte citati ukoliko niste presli igru!

    Raynor je mrtav!



    Da objasnim... Par danan nakon sto sam kupio SC2 procitao sam na netu da je Raynor mrtav. Odmah sam pomislio kako se netko zeza i odlucio sam to zaboraviti da sam uopce procitao.
    Mjesec dana poslje buraz zavrsi SC2 kampaniju i kaze mi kako je Raynor mrtav. Ja se sjetim ovoga sto sam procitao na netu i pomislio sam da je onda to istina. Poludio sam. Cak sam razmisljao da mu zabranim pristum kompu na par dana , ali sam se ohladio dok sam dosao s posla.
    Nakon 2 mjeseca frend odluci pogledati zadnji filmic da vidi sta se desava. Ja sam izasao iz sobe, da ne vidim jos koji spoiler. Poslje me frend pita jel znas sta se desi na kraju? Ja mu odgovorim da znam ono sto mi je buraz spojlao, tj da Raynor umire. I kaze mi onda kako to nije istina. (Eto to mi je bila dodatna motivacija, pa sam odlucio uzeti jedan dan i preci jos tih 6 misija koje su mi ostale do kraja...)


    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  28. #1798
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: STARCRAFT 2

    Najbolja kampanja u nekom rts-u. Čak ni sam gameplay nije bitan a briljira, one scene izemđu misija, grafika, zvuk, atmosfera...imao sam sam osječaj da sam na Hyperionu. Svaka im dala.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  29. #1799
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: STARCRAFT 2

    Ne ma mislim predobra je kampanja, ali je dosadna u usporedbi s MP-om (barem meni) pa radije njega igram

  30. #1800

    Re: STARCRAFT 2

    inače, ima li kakvog govora o povećanju pop cap-a? Vidim na youtube-u da u nekim slučajevima pop cap je 300?
    AMD Athlon 64, 6000+ X2
    4 GB Ram 800 MHZ
    8800 GT, 1GB

    http://www.programiranje.big-forum.net

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •