Stranica 89 od 101 PrvaPrva ... 3979878889909199 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 2.641 do 2.670 od 3015

Tema: Starcraft 2

  1. #2641
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Starcraft 2

    What seems to be the problem?

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  2. #2642
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Starcraft 2

    = Citat = Izvorno postao Mirogamemasta
    What seems to be the problem?
    haters gonna hate, niggers gonna nig..

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  3. #2643
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Negdje u Bjelovaru.....
    Postova
    410

    Re: Starcraft 2

    MULEs now harvest the same amount of minerals on both high yield minerals and normal minerals.SPotuno nepotrebno. Ako nesto ne valja onda je to balans mapa koji se nalaze u poolu.
    Snipe damage changed from 45 to 25 +25 PsionicSJedina svjetla točka ovog patcha, nece utjecati na TvP i napokon se nadam balansu late gamea TvZa
    Phoenix now has a range upgrade at the Fleet BeaconSNajveca glupost koju je Blizz napravio u balansu do sada (osim one ideje da infestor ne moze controlati masivne unite). U PvZu nece previse doci do utjecaja ovaj upgrade zbog toga sto ce vjerojatno trebati dosta vremena da se dode do tog techa. Iako ne vidim u cemu je problem s mutama ako toss ima unite poput blink stalkera, Htemplara i archona oni misle da ce phoenix range rijesiti PvZ mute i balans opcenito. Ako netko ne moze pogoditi dva dobra storma ili napraviti solidan b stalker micro onda neka se makne od igre i neka ode trositi vrijeme na DOTAu, LoL i slicno. Balans u PvZu necu posebno komentirati zbog toga sto to ni ne postoji, moglo se utjecati na igru nekim logicnijim promjenama. Mislim da bi phoenix buff znacajnije mogao utjecati na PvT sto najvjerojatniije nece biti dobro u buducnosti.
    APM / EPM changesSWho cares
    Dobro je da u igru napokon dolaze tournament mape i vise necemo morati igrati ona smece od mapa. Sto se tice patcha sve sam rekao, PvZ i TvZ ce ostati gotovo isti ali PvT bi mogao postati zbilja broken

  4. #2644
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Starcraft 2

    = Citat = Izvorno postao Unkn0wN
    Ako netko ne moze pogoditi dva dobra storma ili napraviti solidan b stalker micro onda neka se makne od igre i neka ode trositi vrijeme na DOTAu, LoL i slicno.n
    ne, nego ti i tebi slični, koji ne shvaćate da je ovo IGRA, odite skačite okolo i maknite se od igre... uvijek, ali uvijek netko mora srati kak ovo, kak ono... ja fakat ne vjerujem... ak vam ne paše, daj odite stvarno raditi nešto drugo, korisnije, a ne da kradete bogu dane i kenjate po forumima... NHF, ali upravo zbog toga whine-anja sam prestao čitati battle.net forume...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  5. #2645
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Starcraft 2

    nevezano uz temu ali vezano uz QQ, to je fenomen, nemožeš to objasnit, također ne geldam više bnet forume od D3 dok se igra ne pojavi, ljudi jednostavno traže dlaku u jajetu, ako ti ne valja igra nemoj igrat, al teško da to može nekom u lgavu uc ^^

  6. #2646
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Starcraft 2

    = Citat = Izvorno postao IGoR_2803
    = Citat = Izvorno postao Unkn0wN
    Ako netko ne moze pogoditi dva dobra storma ili napraviti solidan b stalker micro onda neka se makne od igre i neka ode trositi vrijeme na DOTAu, LoL i slicno.n
    ne, nego ti i tebi slični, koji ne shvaćate da je ovo IGRA, odite skačite okolo i maknite se od igre... uvijek, ali uvijek netko mora srati kak ovo, kak ono... ja fakat ne vjerujem... ak vam ne paše, daj odite stvarno raditi nešto drugo, korisnije, a ne da kradete bogu dane i kenjate po forumima... NHF, ali upravo zbog toga whine-anja sam prestao čitati battle.net forume...
    Promjene koje se dešavaju u zakrpama su jako važne onima kojima je Starcraft 2 više od puke razbibrige. Starcraft 2 je igra koja spada u e-sports te se igra po mnogobrojnim korejskim i američkim turnirima. Njima je zbilja važna svaka promjena jer to uvelike utječe na način igranja. Ne možeš srati po nečemu ako dovoljno ne razumiješ problematiku ili ako iz tvoje perspektive to izgleda smiješno.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  7. #2647
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Starcraft 2

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Promjene koje se dešavaju u zakrpama su jako važne onima kojima je Starcraft 2 više od puke razbibrige. Starcraft 2 je igra koja spada u e-sports te se igra po mnogobrojnim korejskim i američkim turnirima. Njima je zbilja važna svaka promjena jer to uvelike utječe na način igranja. Ne možeš srati po nečemu ako dovoljno ne razumiješ problematiku ili ako iz tvoje perspektive to izgleda smiješno.
    razumijem ja "problematiku" starcrafta 2 kao e-sporta, after all, gledam skoro svakodnevno barem jedan cast na youtubeu, pro matcheve jer mi je vrlo zanimljivo, i jako dobro kužim da i najmanja promjena može drastično promijeniti igru...

    ali ja ne vidim da se WhiteRa, HuK, Grubby, ili bilo ko od pro ekipe buni i cvili po forumima za svaki balance change... ne, to su mahom klinci koji su u bronze, silver, gold ligi, ne bitno... hoću reći da se najviše žali ekipa koja bi se najmanje trebala žaliti...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  8. #2648
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Starcraft 2

    Čemu se onda ti uzrujavaš?
    Demokratsko pravo je da svatko izrazi svoje mišljenje, a to što netko kenja bez veze, toga će uvijek biti. Ja sam mislio da ti smeta vajnanje ove pro ekipe
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  9. #2649
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Starcraft 2

    Oboje ste u pravu po meni, čudno, ne dešava se to često, da se nazire diskusijski konflikt, a obje strane imaju de facto pravo ha ha

    Stvar je u tome što ima puno skillera koji isto seru po igri, a ovi profesionalci ne seru, ali većina ih ne serka jer im tako kažu manageri. Baš kao i profesionalni nogometaši moraju paziti što govore medijima, a mediji su forumi. I to moćni.

    Dakle - svi bi srali samo što neki kuze da ako seru mogu nesto izgubiti. Newbijsi ne mogu nista izgubiti nego samo otvoriti svoj ventil bijesa što je po njima dobitak .

    I ja bi suzdržao bijes za 200-300 dolara mjesecno.

  10. #2650
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Starcraft 2

    to su ti bjelovarčani..

    problematicni i RL i na internetovima ;(
    #paperplatoongoonz

  11. #2651
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Negdje u Bjelovaru.....
    Postova
    410

    Re: Starcraft 2

    Ma ne nego ovi NEbjelovarcani ne znaju da nije bitno sudjelovati nego je bitno pobjediti .

  12. #2652
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Starcraft 2

    Patch 1.4.3 Now Live
    Phoenix dobio +2 range upgrade! Mislio sad da će biti +1...

    Free Character Name Change
    Kome se ne sviđa nick u igri sad ima priliku da ga zamjeni. Ja bih radije volio da nam dopuste veći broj slova u imenu.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  13. #2653
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Starcraft 2

    Mogli smo to i prije samo eto sada su nam dali još jednu sansu za promjenu.

  14. #2654
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Random
    Postova
    464

    Re: Starcraft 2

    Moze preporuka nekih YouTube channela ili neke stranice sa tutorialima, taktikama i ostalim stvarima sto bi mi pomogle u pocetku?

  15. #2655
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Starcraft 2

    Force & Husky Starcraft

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  16. #2656
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Negdje u Bjelovaru.....
    Postova
    410

    Re: Starcraft 2

    hmm, mislim da je Day9 najbolji za nauciti osnove. http://www.youtube.com/user/day9tv?feature=g-all-u

  17. #2657
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Starcraft 2

    Ma najbolje naučiš na vlastitim greškama. play, play, play!
    (Eh da i zaboravi Husky-a zamjenio sam ga sa Day-9 likom.)

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  18. #2658
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Random
    Postova
    464

    Re: Starcraft 2

    Hvala, dosta ce mi to pomoci da naucim buildove i ostalo.

  19. #2659
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2008
    Postova
    256

    Re: Starcraft 2

    Igra li iko novu mapu starcraft master ,dobije se nova ikona ,nego cini mi se da je jos nije zavsena nisam dobio nijedan achievment a dosao sam do 11 challenge.

  20. #2660
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Starcraft 2

    S

    New Blizzard Custom Game: StarCraft Master
    Čini mi se kao žešča verzija challenge misija. Definitivno ću isprobati.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  21. #2661
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Starcraft 2

    http://us.battle.net/sc2/en/blog/459275 ... -3_12_2012

    Mmm, sweet taste of improvement, gotta love this game.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  22. #2662
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Starcraft 2

    GSL Maps In. Old Map Out.
    Da se mene pita ne bih niti jednu izbacio. Sad pojma nemam za koju mapu da glasam za izbačaj.
    Možda stari Metalopolis, pojma nemam.... valjda ću se odlučiti do ponoći.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  23. #2663
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2011
    Postova
    871

    Re: Starcraft 2

    Poceo sam igrat ponovo nakon nekih 7-8 mjeseci, mozda i vise, ne sjecam se tocno, bio sam prije platinum, odigro sam 5 placementa i opet u platinumu, trebalo mi 10-ak gejmova da se sjetim vecinu buildova (toss sam), te mi ide prilicno solidno, u microu sam super, al ono sta me vecinom sjebe je to kad je neki fajt, fokusiram se potpuno na njega, zaboravim gradit nove zgrade/unite/radnike ili upgrejdove i takve stvari, brijem da bi doso do mastera da to malo poboljsam.

  24. #2664
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Starcraft 2

    A sad baš master u kratkom roku sumnjam. Do diamonda možeš doći, ali za master češ se morati više potruditi. Pitaj @Unknown-a koliko mu je trebalo da dođe do mastera.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  25. #2665
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Starcraft 2

    Oh, kako sam krenuo sa diablom, mogao bi kupit i ovo i heart of swarm kad dođe
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  26. #2666
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2011
    Postova
    871

    Re: Starcraft 2

    Ma ne mislim u kratkom roku Mjesec, dva, jel to realno?

  27. #2667
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Starcraft 2

    Sve ovisi koliko igraš i koliko napreduješ sa svakom igrom. A pošto ova igra tehnički umara (psihički najviše.) teško je štancati pobjede cijelo vrijeme.
    Moja preporuka ti je da se ne zamaraš sa ligom i da uživaš u igri. Naravno igraj za ozbiljno večinu vremena, isprobavaj taktike, ako ne uspije iz prve probaj opet itd.
    Kad ćeš dobiti novi rank nije bitno, osim ako želiš u GSL upasti. Onda ćeš za savjet morati pitati nekog drugog.

    Oh, kako sam krenuo sa diablom, mogao bi kupit i ovo i heart of swarm kad dođe
    Vidi, vidi pa biće nešto od tebe. Na kraju će Aral okrenuti novu stranicu u svom gamerskom životu, i početi će kupovati sve igre. (Šta diablo uradi od tebe cccc.)

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  28. #2668
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Negdje u Bjelovaru.....
    Postova
    410

    Re: Starcraft 2

    = Citat = Izvorno postao sakondo
    U microu sam super, al ono sta me vecinom sjebe je to kad je neki fajt, fokusiram se potpuno na njega, zaboravim gradit nove zgrade/unite/radnike ili upgrejdove i takve stvari, brijem da bi doso do mastera da to malo poboljsam.
    To je mozda i najtezi dio igre za usavrsiti. Neki moji prijatelji nikada nisu uspjeli podici APM iznad 100-120 i to im jednostavno fali u late gameu. Nezz koliko to utjece na toss-a ali to je terranu mozda i najbitniji segment igre (dropovi + macro u isto vrijeme).
    I btw meni je trebalo 5 sezona da uđem u masters (mislio sam da cu biti forever diamond )

  29. #2669
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Starcraft 2

    eh, kaj se zamarate s time... ja sam počeo u silver i došao u gold... sad je prošlo sigurno već 4,5 mjeseci da nisam ni jedan match odigrao... tak da sad kad krenem opet, a planiram, vjerojatno ću pasti natrag u silver...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  30. #2670
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Valhalla
    Postova
    2.934

    Re: Starcraft 2

    Dovraga,nikako da iziđem iz bronze,u prvih sam 8 al nikako da me promoteaju
    My life for Aiur!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •