Ide li vam bjezanje u igrama i koji su vam najveci uspjesi?

Ja sam u san andreas multyplayer imao najveci uspjeh.

Bio sam na jednom serveru, u mapi u los santosu jedini vagos, a ostali su bili ili azteci ili groove street i jedna i druga banda su bili ujedinjeni protiv vagosa. I tako su oni bili pred bazom od vagosa(di se stvaras ako pogines), i tako ja naletio, spojio se na server i ubili me tako par puta, i shvatim ja da nemogu sam protiv svih njih, i poceo sam trcati raznim kombinacijama da me nemogu pogoditi. Prvo sam namjerno trcao i skakao u krug da ih izivciram, i kad bi mi ponestalo helta pokupim pancirku, i pritom sam dvojicu bez frke ubio(n00bovi), i kad mi dosadilo htio sam ih totalno osramotiti, i krenuo sam trcati bilo gdje samo da me ne uhvate.
I love oni mene tako autima, motorima( u tim slucajevima obicno s boka pucaju sto sam naravno znao pa sam "cucajuci trcao") i nakraju sam pobjegao na drugi kraj mape malo dalje od groove streeta(oni koji znadu di je baza od vagosa, a di od groovea znadu koliku sam udaljenost presao) i usao u najblizi auto i pobjegao na obalu kod aerodroma.
Tada ih je vec mnogo odustalo i samo me je par lovilo i to s motorima, i posto na motoru imas vise pozicija za gadjati, unistili su mi auto i skocio u more i opet pak odplivao na drugi kraj mape i svi su odustali.

Neki su mi cestitali, neki me vrijedjali zbog toga, ali poanta svega toga je ta da sam ih osramotio totalno, pa me zanima kako vama to bjezanje ide, i da li je po vama to odlicno ili papcinski.

btw
znam da ime teme nije najispravnije, pa je tu vec iz same zezancije