Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 42 od 42

Tema: ANIME****MACROSS****ROBOTECH REMASTERED*****ROBOTECH SAGA

  1. #31
    = Citat = Izvorno postao v4MP1r3
    I btFw,
    zasto dobri anime imaju tako malo nastavka a oni LAME imaju tako puno???
    Ne valja ti generalizacija. Imaš hrpu dobrih dugih anime serijala, tipa Rorouni Kenshin, Maison Ikkoku, Ranma 1/2, Dragonball (ne DBZ ili DBGT), One Piece, Lupin the 3rd...

    To hoćel neki serijal ispast dobro il neće ovisi o više stvari.

    Može bit da je priča ili ideja loša, ko npr. kod Sailor Moon, može bit da je priča dobra, al se s vremenom ideja previše izliže ko kod Dragonball Z, itd.

    Animacijski studiji uglavnom rade anime prema manga predlošcima (ima par iznimaka, tipa Cowboy Bebop), samo što se zna dogodit da te mange još uvijek izlaze, pa se nerijetko dogodi da anime po priči sustigne mangu, pa studiji, kako bi kupili vrijeme, rade epizode koje nemaju veze sa manga kanonom, tzv. filler epizode, što zna dosta utjecat na kvalitetu cijelog serijala, jerbo nisu uvijek na visini originala.

  2. #32
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    meni su najbolji dbz a gt je samo ovako reda radi, novi vampire hunter D , Vandread ,avanture male cihiro , princeza mononoke jedna od legendi
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  3. #33
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169
    Meni je najbolji DB, odgledao sam sve epizode, odgledao sam i sve epizode DBGTa ali je prekratko i nije bas neka radnja, sada gledam DBZ ali mi je bolji DB

  4. #34
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Po mom mišljenju DB počinje bit zanimljiv tek negdje kad Songoku (ili je samo Goku?) pobijedi red ribbon army. DBZ je ok, a DBGT nisam gledao. nek mi netko kaže o čemu se radi.

    Kaj se drugih animea tiče super su mi Eskaflowne, Hellsing (najbolja glazba u animeu ikad IMO, a i Alucard iliti dracua naopačke je the antiheroj), Golden boy (genijalan anime, nema šta), one peace...

    Roboteck sam gledao sa 5 godina, i sjećam se nekog animea o nekoj ženskoj u doba francuske revolucije, to mi je bilo dobro.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  5. #35
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169
    Da, imaš pravo, tek poslje Red Ribbon počinje biti jako zanimljivo.
    U DBGT ti dođe Pilaf na Kamijev Tower i želi ukrasti Dragon Balls i susretne se sa Gokuom. Pilaf je pobijesnio i slučajno zaželio da je Goku opet klinac i tako se on pretvori u klinca ali ostane jak kao veliki. I tada se kugle rasprše po cijelij galaksiji i Goku, Trunks i Gokuova unuka (nemogu se sjetiti kak se zove) ide od planeta do planeta i traže zmajeve kugle... Glavni neprijatelj im je jedan robot a pri kraju DBGTa se bore Goku i Vegita protiv Shenrona...

  6. #36
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Ok, mislim da im ovo nije trebalo...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  7. #37
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    one peace
    One Piece. Nego, ti si jedan od rijetkih koji su mi rekli da su ovo gledali. Kak ti je? Do kud si došao? Meni je

    = Citat = Izvorno postao Outmind
    i sjećam se nekog animea o nekoj ženskoj u doba francuske revolucije, to mi je bilo dobro.
    Rose of Versailles? To je jedna od najboljih animea koje sam gledao.

    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Ok, mislim da im ovo nije trebalo...
    Nikako, već je DBZ poslije Frieze bio shit, DBGT je bio idiotarija kakve nema. DB je bio genijalan, sve ostalo je bilo repetitivno smeće.

  8. #38
    = Citat = Izvorno postao axe_wild
    Da, imaš pravo, tek poslje Red Ribbon počinje biti jako zanimljivo.
    Meni je već sam početak zakon, kad se pojavi većin glavnih likova, kao i sve nakon toga. Red Ribbon saga mi je posebno dobra, jer se tada pojavljuje Taopaipai, koji je po mom mišljenju jedan od najboljih negativaca ikad.

  9. #39
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169
    Mercenery Tao, poslje se i vrati kao Kiborg ali nebude dugo

  10. #40
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Do kud sam došao? Mislim da su bili u pustinji i borili se protiv nekog glavnog tipa koji je pojeo voće pijeska pa se može pretvoriti u pijesak.

    E da versajska ruža!!! Sjećam se da sam to gledao negdje u 3. ili 4. osnovne...

    DB stvarno malo postaje zamoran nakon x-te epizode, ali nešto te tjera da gledaš dalje. Ali najveća glupost u DB mi je sljedeće: Goku je na početku bog i batna. Onda dođe neki negativac i premlati ga. Onda on nauči neš i postane neizmjerno jači, i tako mu snaga exponencijalno raste kroz DB. Onda u DBZ skuže da ima snagu od 300 i nešto, i opet je živa pljuga. Onda kad dođu vegeta i nappa ima snagu 5-6000. Pa je opet pljuga naspram freeze i tako u nedogled. A gohan se rodi i on je bez ikakvog treninga jači od Gokua!!! Isto tako je sa njegovom unukom, koja je sa 3 godine i bez treninga jaka kao Boo!!!!!
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  11. #41
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    gokuova unuka je Pan
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  12. #42
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    CROATIA
    Postova
    12
    Neznam koji mi anime moze biti najbolji ali cu nabrojati redom koji su mi ono naj:
    1) Great Teacher Onizuka 43ep
    2) Full Metal Panic-sve sezone
    3) Berserk-mocno 24 ili 25ep nije cijeli manga se radi
    4) NARTO
    5) Gundam Seed 50ep
    6) Oni Meno Kyo-Samurai Deeper Kyo
    7) Full Metal Alchemist 51ep i film

    To su mi oni koji su mi u sjecanju ostali po dobroj animaciji i radnji!!!!
    Konoha White Fang

Slične teme

  1. ORIGA & ANIME
    By Valtiel in forum Multimedia
    Odgovora: 163
    Posljednji post: 15-06-2007, 12:18
  2. ANIME CRTIĆI, STRIPOVI I FILMOVI
    By Joint Op3rat1on in forum Alt-F4
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 12-03-2006, 02:35

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •