Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 84

Tema: Strah (nije F.E.A.R)

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492

    Strah (nije F.E.A.R)

    Jeste ikada vidjeli ljude koji ne mogu preći horor igru zbog straha?npr.doom3,fear,far cry(dobro,on nije baš tako strašan)?

  2. #2
    Jesam. Sebe. Prvi Silent Hill... Ali nisam mogao igru nastaviti zbog straha samo tu večer.

    Naime, taj isti dan stara je stavila frižider da se odledi, a ja sam uvečer počeo igrati. Problem je da sam se toliko uživio u igru da sam se živ istraumatizirao dok sam slušao led kako se topi, a nisam znao šta je

    Ako se ovo pročuje, bit će mrtvih, iako ima dosta godina od toga.

  3. #3
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    Mene je uvijek brecao AvP...onako igram s marincem sve blijesti ko u disku, idem laganim koracima i odjedanput mi se pred facom stvori alien...uuu al me znao zbrecati

  4. #4
    Senior Member Lock'n'Load Swink's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Prying open my third eye.
    Postova
    126
    Silent Hill 1 definitivno
    ali i ova simpatična flash igra (tj. njen treći novo)
    http://www.pietrelcinanet.com/forum/ima ... irinto.swf

    Forty Six & 2 are just ahead of me...
    鷹击 長空

  5. #5
    Imam jednog prijatelja koji ne igra niti jedan horor jer se previše boji takvih stvari. To mi nikako ne ide u glavu,pa neće ga pikseli ubiti.

  6. #6
    Jedina igra koje sam se plašio igrati bila je DOOM 3

  7. #7
    Member Plants Vs Zombies Phillip's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    82
    Takoder SH1, a Doom i F.E.A.R. mi nisu nesto strasni iako imaju atmosferu.

  8. #8
    Senior Member It lives by night lcy's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    640
    men je strasno dok sam igral SW: JO pa sam moral ic po spilji i ugasila mi se baterija (a bil je mrak) i nisam nist vidjel i najednom me neki urac pocel napada... e tad sam se usral...
    Icy...
    (\__/)
    (='.'=)This is Bunny. Copy and paste Bunny into
    (")n(")your signature to help him gain world domination.

  9. #9
    LOL...sad si me podsjetil

    jedan od mojih frendova kupuje orginale FPS-ova (DOOM 3 itd itd) i niti jednu nije presel...bil sam kod njega dok je igral-on se trza na svakom hebenom kutu di je neki protivnik...

    inače,meni su svi FPS-ovi pomalo strašni(ili si ja to zabrijem u glavi)-jer je uvijek veči užitak igrat u nepatoj atmosferi

    a najstrašnija igra mi je definitivno SH 2

  10. #10
    u mom slucaju najveci strah pretrpio sam od filma i to od one japanske genijalnostii zvane the grudge

    u novije vrijeme me je posteno isprepadalo ovo cudo - fahrenheit, a inace me u igrama znaju prepasti budalaste i glupe stvari koje sigurno ni u snu nisu bile namijenjene u tu svrhu - kad vrata zalupe, i sl.

  11. #11
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    fahrenheit rula, japanski horori su zakon (svakako podignite one missed call- inace sam se smijao na the ring i slicne stvari), a SH1 ima takvu atmosferu i glazbu da je to nesto nevjerovatno... Sherly?! Is that Sheryl?

  12. #12
    Jedan frend se boji igrati Half Life 2,ono kada se pojavljuju oni ogromni skakavci,ne sječam se kako zovu,oni što kasnije budu s tobom!

  13. #13
    Senior Member Lord of The Fleas Robertus's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    9th circle of HELL
    Postova
    440
    Pa strah u igrama se zna desit s vremena na vrijeme!
    Strah je ništa drugo doli emocija, i moga bi se koristit u druge svrhe, ili se već koristi???
    Smrt jednog čovjeka je tragedija. A smrt milijarde ljudi je statistika!!!


  14. #14
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    nisam se bojao igrat ni jednu igru....
    ali imam frenda koji se boji vlastite sjenezbog dooma
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  15. #15
    Member Plants Vs Zombies D4rkn3ss's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gamer.hr
    Postova
    36
    ja bas nisam imao problema stim ali jedan moj frend se usro od straha svaki put kada bi zaigrao resident evil na plejki (stvarno nerazumijem sta je tamo toliko strasno)
    Signature

  16. #16
    Po mom mišljenju "najstrašnija" igra je Clive Barker's Undying.
    Srce mi je stalo 2-3 puta tijekom prelaska te igre. Bolesno...

  17. #17
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    = Citat = Izvorno postao Osiru$
    Jesam. Sebe. Prvi Silent Hill... Ali nisam mogao igru nastaviti zbog straha samo tu večer.

    Naime, taj isti dan stara je stavila frižider da se odledi, a ja sam uvečer počeo igrati. Problem je da sam se toliko uživio u igru da sam se živ istraumatizirao dok sam slušao led kako se topi, a nisam znao šta je

    Ako se ovo pročuje, bit će mrtvih, iako ima dosta godina od toga.
    Koliko ti imaš godina??? bože moj, silent hill sam prešao onako, kao da mi je bilo muka, ali uopće me nije strah. Ni jedne igre. (valjda raspoznajem stvarnost i igru). Jako cijenim horror igre, ali eto, do sada su me samo neki naslovi uspjeli trznuti (Doom 3, Alone in the Dark 4, Resident Evil serijal, Silent Hill serijal). Ali to je ono BU EFEKT. Nažalost, danas me ni filmovi više ne straše. Straši me jedino stvarnost. Nažalost, kažem.

  18. #18
    Senior Member Lord of The Fleas M@nkey's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Osijek, grad na Dravi
    Postova
    478
    Ja nemogu Battlefield igrati kako treba jer mi iskoči neki tip sa zoljom iza kuće pa ga ja koljem i skontam da mi je teammate koji je uništava protivnički tenk koji mi je zatim napravio headshot...

    Inače, igrao sam DEMO F.E.A.R-a i nisam ga se usudio ni nastaviti čim sam ušao u igru.

    A jučer smo pod biologijom radili nešto o paucima i u pol sata me nastavnica pitala šta mi je a ja sav plav u licu.

    Ja i inače zbog brata imam slabe živce...
    Ovo bi trebao biti sig:
    http://img505.imageshack.us/img505/2658/copguy7pv.gif
    Ali IgGy ga ne dopušta

    May the GForce be with you, young gamer!

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    1.949

    horor.

    e da...taj strah...mislim da je najstrasnije sta sam igrao bio silent hill...
    mislim,nije ni doom3 los...fear sam preso;sjajna je atmosfera.ocijenio bi ga sam 96%...
    sjeca li se itko onog hail to the king(kao onaj lik sta je imo motorku na ruci)???lol...
    You're not defined by what you have, but by what you do with what you have.

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    1.949

    fuflj

    e sad sam se sjetio...ako zelite vidjeti stvaro grozne,gadne,odvratne i normalno strasne scene,odite na http://www.ogrish.com

    ima jedna stvar gdje nekom liku(zivom)gule kožu s nogu...
    You're not defined by what you have, but by what you do with what you have.

  21. #21
    Pa zati i služe te igre,odnosno filmovi,da unesu određenu dozu straha,da nemožemo ni mrdnuti prstom,ali sam nisam tako plašljiv,ali mi se gadi kada gledam snimke kada kolju ljude,ono režu im glave i tako!!!

  22. #22
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    mogu reć, sad kad sam odigro FEAR, malo sam pod dojmom, ali daleko je to još od straha. Prije bi to bila nekakva nelagoda i neugodnost FEAR atmosfere. Kako igram u potpunom mraku, osjetim nekakvo olakšanje kad upalim svijetlo

  23. #23
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759
    Tko nije igrao The Suffering ili Doom 3 na največoj težini, pojma nema šta znači strah u igri.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  24. #24
    za Suffering neznam, al za Doom3 se slažem!


    ROCK ON!

  25. #25
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759
    MarkaNe, ako se slažeš da je Doom ]I[ i dobar i strašan, obvezno moraš odigrati The Suffering.
    Raspitaj se malo o igri, nabavi ju.
    Može se igrati iz prvog i iz trećeg lica, dobra je grafika, igrivost je velika, prića je dobra, atmosfera strašna, nije prezahtijevno, meni je najdraža...
    To je igra od koje se ne spava bez upaljenog svjetla i televizora.

    THE SUFFERING vlada...:::::::...
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  26. #26
    = Citat = Izvorno postao marijanovic
    MarkaNe, ako se slažeš da je Doom ]I[ i dobar i strašan, obvezno moraš odigrati The Suffering.
    Raspitaj se malo o igri, nabavi ju.
    Može se igrati iz prvog i iz trećeg lica, dobra je grafika, igrivost je velika, prića je dobra, atmosfera strašna, nije prezahtijevno, meni je najdraža...
    To je igra od koje se ne spava bez upaljenog svjetla i televizora.

    THE SUFFERING vlada...:::::::...
    fala na savjetu, nabavit ću ga


    ROCK ON!

  27. #27
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486

    Re: Strah (nije F.E.A.R)

    = Citat = Izvorno postao Kingtomy
    Jeste ikada vidjeli ljude koji ne mogu preći horor igru zbog straha?npr.doom3,fear,far cry(dobro,on nije baš tako strašan)?
    Clive Barker's Undying i AvP 1 su izazvali to kod mene
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  28. #28
    = Citat = Izvorno postao Snake
    Koliko ti imaš godina??? bože moj, silent hill sam prešao onako, kao da mi je bilo muka, ali uopće me nije strah. Ni jedne igre.
    Apsolutno strah nema veze s godinama, već samo s doživljavanjem prave atmosfere u igri, što ti očito, po svojoj izjavi, nisi nikada doživio.

  29. #29
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    = Citat = Izvorno postao Osiru$
    = Citat = Izvorno postao Snake
    Koliko ti imaš godina??? bože moj, silent hill sam prešao onako, kao da mi je bilo muka, ali uopće me nije strah. Ni jedne igre.
    Apsolutno strah nema veze s godinama, već samo s doživljavanjem prave atmosfere u igri, što ti očito, po svojoj izjavi, nisi nikada doživio.
    vidis, s ovim bi s emogao cak i sloziti

    ako te ni jedna igrica nije fakat prepala onda nemam blage veze kaj si ti... jel tebe uopce boli da npr... pogodi te munja???
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  30. #30
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    Da e stari ti si onda malo ono..neobičan..ako se ničeg ne bojiš
    evo meni je gušt kad igram neku igru di moraš bježati i di te panika hvata često,zasad jako prisutan filing u Doomu 3 i Undyingu,a mislim da će STALKER bit isto takav iako nije savim horor tip igre,ma nije uopće ali ipak.
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

Slične teme

  1. Daj, pa ovo nije istina!! :DDD
    By Kid A in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 22-10-2010, 11:57
  2. Strah
    By str33t6l0w in forum Alt-F4
    Odgovora: 52
    Posljednji post: 13-04-2007, 09:28
  3. Strah
    By toca in forum Gaming općenito
    Odgovora: 150
    Posljednji post: 21-06-2006, 12:10
  4. I Far Cry nije bezgrijesan
    By Donner Kebab in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 112
    Posljednji post: 29-03-2006, 22:59

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •