Stranica 5 od 12 PrvaPrva ... 34567 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 346

Tema: Final Fantasy General

  1. #121
    Senior Member It lives by night snowblind's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    587

    Re: Final Fantasy

    nije to pal

    ovo je pal

  2. #122

    Re: Final Fantasy

    Da, ne možeš vjerovati njihovoj slici na internetu nego baš moraš otići u shop i pogledati sam točno što kupuješ. Ali, budući da smo u EU dobiti ćeš ili PAL ili International izdanje.

    Da ti ne bi nešto krivo prenio, evo što Wiki kaže po pitanju Dark Aeona:
    An international version of the game was released in Japan as "Final Fantasy X International" in January 2002, and in PAL territories under its original title. It features content not available in the original NTSC releases, including battles with "dark" versions of the game's aeons and an airship fight with the superboss "Penance".

  3. #123
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Final Fantasy

    Pa piše ti.
    Ja se sjećam, dobio sam PlayStation 1 čim je izašao, i dobio ga ja direktno iz Japana za oko 2 500 KN tada. I dan danas radi savršeno, šta ti je kvaliteta, ali ne možeš naći za njega djelove i kablove, da se na nos nasadiš.
    Potrgao sam kablo, skart, i koji god kupim i spojim, slika je skurena, kao da je 100×150 pixela, pa sam krpao njegovo kablo koje sam dobio s njim. Uspio sam ga zakrpati da radi, kako tako, samo da radi, grafika fenomenalna, NTSC je (a i PAL je derao na fenomenalnoj grafici, bez ikakve razlike), kroz par godina, par puta pao i letio preko sobe, još uvijek radi, ali mi glupo što nemam to sivo japansko skart kablo, kod nas sam ga pokušavao nabaviti, no jednostavno ga nema. Ni kod nas, ni u Bosni, samo u Japanu. Na svim skart kablima koje sam probao radi on, ali npr. NTSC radi crno-bijelo, a PAL ima samo pola slike na ekranu, i u oba slučaja krugovi su kockasti i sl., da možeš brojati pixele na 100 metara od TV-a...
    Sada mi stoji zapakiran u kutiji već cca 2 godine, još uvijek 100% ispravan, bez ikakvih problema, npr. s laserom i sl., tj. totalno kao da je nov novcat radi.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  4. #124

    Re: Final Fantasy

    Samo izbjegavam nesporazum.

    Tako je i meni bilo (crno-bijela slika) sa jednom starom konzolom od prije 10+ godina... znači do toga je bilo, jer znam da nije bila kupljena kod nas. I ne postoji nikakav output konverter ili slični komad hardvera (mislim, da ne treba posebno naručivati iz Japana)? Znam jer je mi kolega imao istu konzolu i uspio ju je pokrenuti u boji neovisno o regiji cartridga. Ali hebiga, stari dani.

  5. #125
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Final Fantasy

    Ja sam to kod šanera uzeo koji je jamčio za ono što prodaje.
    Tako da ti ne bi znao dali je trebalo uzimati iz Japan. Mislim, kada uzmeš nešto od njih, znaš šta je i da će trajati.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  6. #126

    Re: Final Fantasy

    A ne, a ne - FF XIII Demo Playthrough filmići su tu.S

    Filmići su samo dio demo-a koji je došao sa FF7: Advent Children Complete izdanjem, a čitav demo je navodno otprilike ~80 minuta dug i zauzima oko 5GB. Ludo, posebno u usporedbi s našim PC demoima. Samo u Japanu izašlo, bar za sada.

  7. #127
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Final Fantasy

    = Citat = Izvorno postao C
    Pa piše ti.
    Ja se sjećam, dobio sam PlayStation 1 čim je izašao, i dobio ga ja direktno iz Japana za oko 2 500 KN tada. I dan danas radi savršeno, šta ti je kvaliteta, ali ne možeš naći za njega djelove i kablove, da se na nos nasadiš.
    Potrgao sam kablo, skart, i koji god kupim i spojim, slika je skurena, kao da je 100×150 pixela, pa sam krpao njegovo kablo koje sam dobio s njim. Uspio sam ga zakrpati da radi, kako tako, samo da radi, grafika fenomenalna, NTSC je (a i PAL je derao na fenomenalnoj grafici, bez ikakve razlike), kroz par godina, par puta pao i letio preko sobe, još uvijek radi, ali mi glupo što nemam to sivo japansko skart kablo, kod nas sam ga pokušavao nabaviti, no jednostavno ga nema. Ni kod nas, ni u Bosni, samo u Japanu. Na svim skart kablima koje sam probao radi on, ali npr. NTSC radi crno-bijelo, a PAL ima samo pola slike na ekranu, i u oba slučaja krugovi su kockasti i sl., da možeš brojati pixele na 100 metara od TV-a...
    Sada mi stoji zapakiran u kutiji već cca 2 godine, još uvijek 100% ispravan, bez ikakvih problema, npr. s laserom i sl., tj. totalno kao da je nov novcat radi.
    Eto sto ti je kvalitet,bolji mi je nekako taj prvi Playstation nego onaj mali PsOne nakon njega...
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  8. #128
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Final Fantasy

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    A ne, a ne - FF XIII Demo Playthrough filmići su tu.S

    Filmići su samo dio demo-a koji je došao sa FF7: Advent Children Complete izdanjem, a čitav demo je navodno otprilike ~80 minuta dug i zauzima oko 5GB. Ludo, posebno u usporedbi s našim PC demoima. Samo u Japanu izašlo, bar za sada.
    Da, bas gledao jucer na GT-u...fascinantno, samo zbog toga bi kupio kozolu da mogu ovu divotu igrat, presavrseno. Koje m***f***g animacije Ako to izadje na PC mislim da cu...ma neznam sta cu
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  9. #129
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: Final Fantasy

    Nisam veliki fan Final Fantasya (osim prvih 6 il cak 7) jer mi nekako ne leze ti konzolaski RPGi, jos je k tome neka kvazi SF radnja (ovim novijima) Al zato oni stari su mi odlicni (kao sto sam naveo)...

    Pa sam zato poceo reprizirat cijelu seriju (mislim na ove koji se jos dogadjaju u srednjem vijeku, i kada nemaju tolko ljubic/sapunica/romantice price).

    No zapocetak igram Final Fantasy Tactics na PSPu a onda se bacam na remake Final Fantasy I za isti.

    Eh to su bila vremena, a ne ovi danas, barem meni sugavi, FFovi
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  10. #130

    Re: Final Fantasy

    Final Fantasy 6; zadnji i jedini FF koji me stvarno zadržao svim svojim elementima, a učinak je time još veći jer sam ga igrao u retrospektivi, tj. nakon što sam već odigrao FF7 i FF8. Jednostavno, FF6 je onaj ključni nastavak odakle je sve počelo uzimati oblik koji se do danas negdje izgubio u moru fan servisa i drugih Jap-only gluposti. Preporučam, PS1 izdanje ako možeš naći (možda ima i PSP, khm khm).

    Ali ovaj FF13 je prokleto impresivan i općenito nemam ništa protiv SF settinga jer FF funkcioniraju svugdje, samo me ubija to što nemam PS3 tako da su šanse da ću odigrati minimum minimuma, ako i to. Afro dude će biti light verzija Beretta, što je nešto zbog čega se samog isplati odigrati igru... a da ne spominjem kako me zanima na koliko će Blu-daya doći.

  11. #131
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Final Fantasy

    Fantasy based on reality...

    http://www.gametrailers.com/player/48154.html

    Onaj lik u crnim cipelama i odijelu, koji friz lik ima omg
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  12. #132
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Final Fantasy

    Ako ti se to svidja,pogledaj onda ovo
    svQvBiP76cE
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  13. #133

    Re: Final Fantasy

    Circle Hard.

    @Aral;
    To je izgleda glavni lik Versusa, FF koji će po sistemu borbe bacati na Kingdom Hearts.

  14. #134

    Re: Final Fantasy

    Inače, GameTrailers ima jedan Block u kojem stavlja stvari iz FF13 demo-a u perspektivu... FF7 perspektivu;
    http://www.gametrailers.com/player/48586.html

  15. #135
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Final Fantasy

    Meni se nažalost sve više čini da ću odustat od FF VII, a razlog je samo jedan: RANDOM ENCOUNTERI. Jednostavno nemogu više, svaka 3 jebena koraka me napadnu monsteri koji mi nedaju gotovo nikakav XP, i na svima koristim potpuno istu taktiku. Kad se to spoji s uvijek istom glazbom, užasno sporom animacijom, nemogućnošću prekidanja animacija napada, dobivam refleks za povraćanje s svakom novom borbom. Nije tolko stvar u samoj mehanici random enc., nego jednostavno prevelikom učestalošču takvih susreta. Stvarno šteta, igra mi se inače iznimno sviđa, od priče, likova, dubine, ali ovo više nemogu podnijet.

  16. #136
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Final Fantasy

    = Citat = Izvorno postao Duke of Earl
    Meni se nažalost sve više čini da ću odustat od FF VII, a razlog je samo jedan: RANDOM ENCOUNTERI. Jednostavno nemogu više, svaka 3 jebena koraka me napadnu monsteri koji mi nedaju gotovo nikakav XP, i na svima koristim potpuno istu taktiku. Kad se to spoji s uvijek istom glazbom, užasno sporom animacijom, nemogućnošću prekidanja animacija napada, dobivam refleks za povraćanje s svakom novom borbom. Nije tolko stvar u samoj mehanici random enc., nego jednostavno prevelikom učestalošču takvih susreta. Stvarno šteta, igra mi se inače iznimno sviđa, od priče, likova, dubine, ali ovo više nemogu podnijet.
    Ne znaš ti šta je to, vjeruj mi.
    Kada sam bio klinac, full sam volio Digimone, u njima imaš 4 levela stadija. Roki, kao prvi, Chempion kao drugi, Ultimate kao treći i Mega kao zadnji 4 level nekog Digimona (to ti je u biti 31-32 level jednog Digimona). Pa ja sam zapeo na samom početku (nisam znao engleski tada), i s 1 levelima, totalnim klncima, ja sam istrenirao do mega levela jednog Digimona, i kada izračunaš da sam to uradio an Digimon 2 igri gdje ne možeš Digimona odmah istrenirati, nego ga trebaš spajati, pa na novo trenirati, itd., trebalo mi je dvije godine da ga istreniram, svaki dan, samo borbe, a XP, da vidiš, treba mu 160 000 za jedan level, a od jedne borbe on dobije 4 XP-a (i pri tome na jendoj mapi imaš max. 3 borbe), i tek onda sam znao engleski jezik dovoljno da nastavim igru, i prešao sam ju na posljetk, a taj prvi Mega level Digimon (koji mi je bio prvi Ultimate, i prvi Mega level, i uz to sam ga istrenirao kod mrava naspram njega) je na vječnim lovištima završio kasnije, u obranbenoj gardi, poginuo pri mahnitom napadu mog centra, dok ja nisam bio tu, jel'...a on sâm jedini branio grad, bez moje nazočnosti (bilo je još njih u obranbenoj jedinici, ali ih on slučajno pogazi, kada je bio najveći).
    Ako ćeš točnu usporedbu s FFVII, pokušaj jendog lika istrenirati do 99 levela, i pri tome da si stalno na jednom te istom mjestu, i za svaki slučaj si stavi da ti game speed bude najmanji, i kada to uspiješ, biti će mi drago da nisam jedini mahniti gamer.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  17. #137
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Final Fantasy

    Sjecam se Digimona 2.....za tu sam igru uvijek govorio da nema kraja...bar nisam jos upoznao nijedno zivo bice koje ju je preslo
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  18. #138
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Final Fantasy

    Ja i moj frend smo bili maheri u njoj.
    Znali smo se boriti u multiplayeru, jedan protiv drugog, i svaki put ga razvalim, a on svaki put govori, da je on ovo napraivo, da je on ono napravio, i uvijek se tako izvlači da ga kao ne bi zabio, he, he.

    Na kraju se boriš protiv jednog (njih tri u kompletu) velikog Digimona, neki kao najglavniji, ali ne od zlih, nego kao Bog, pa da Boga Digimona ubiješ, da se možeš vratiti doma iz tog svijeta.
    I jedan mu puni svima MP za oko 500, a drugi mu puni HP svima za isto 500, onaj koji je u sredini te napada, a kada lijevia (zadužena za MP) i desnica (zadužena za HP) nemaju šta puniti, onda one napadaju sve tvoje. U glanvom, ako nemaš ne samo dobre Digimone, nego dobro pospajane (znaš ono, njihovi roditelji, njihovi bake, djedovi, pra-pra-pra djedovi, itd.), i trebaš imati dobru taktiku. A tu taktiku ćeš najbolje naučiti pri dobivanju max. ranka u koloseumu. Znaš kako idu tri bobe, protiv tri vrhunska mahera, prva dva središ jedva i onda dođeš kod trećeg koji ima sličan princip najglavnijem, drugi Digimon i slabiji, ali on mi je bio najteži naspram najglavnijeg Digimona.
    Na kraju je kraj, ali nije kraj. Prođu slova, itd., i onda dobivaš dvije nove izgubljene domene. Terra Domain i još neki. Taj "još neki" prijeđeš kao iz šale, a Terra Domain, moraš doći do njegovog vrha kako bi izašao iz tog svijeta. Pri tome Terra domain je najvišlji, zbroj njegovih katova je zbroj svih katova, od svih Domena, a to bi ti bilo negdje oko 200 katova.
    Ja sam imao najjači tenk, vrhunska tehnologija, svaku mapu sam si zacrtao, znao sam izlaze iz svake mape i opet nisam mogao izaći.
    Na kraju kažu da nitko nije uspio prijeći Terra Domain (i likovi na igri, i ljudi u stvarnom životu).
    Ja naime mislim da Terra Domain nema kraja, jer, kraj je već bio, i ako hoćeš malo igrati iz dosade, pokušavati ćeš prijeći Terra Domain kojemu nema kraja, čisto tako da ne ostaviš igru, nego da ju još igraš...

    Dokle si ti došao?
    Ili bolje pitanje, gdje si zapeo?
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  19. #139
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Final Fantasy

    = Citat = Izvorno postao C
    Na kraju kažu da nitko nije uspio prijeći Terra Domain (i likovi na igri, i ljudi u stvarnom životu)

    Ma malo sam nesto igrao....ustvari ja sam se zeznuo,mislio sam na Digimon 3 a napisao Digimon 2.A prvi dio mi je bio super,full RPG.....imas svoje selo i svasta nesto,free roam i sl....a ni grafika nije bila losa,stovise jako dobra...
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  20. #140
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Final Fantasy

    U biti o katovima se samo nagađa koliko ima katova.
    To nisam prešao.

    Gledaj koji sam ja manijak bio. Ove Digimone sam sve bio imao. Prešao sam Digimone u 4 godine.

    Prvi team:
    Phoenixmon
    (Svih liječi i oživljava, te ima najjači defense!)
    GrandKuwagamon
    (Moj glavni Digimon, svima skida Defense zauvijek, ima luđački attack (najjači od svih) uz to, i mahnitu kontru koju daje svim neprijateljima za njegov attack puta dva da ih napadne, i uvijek je prvi na potezu, brz, te nikada ne pada s nogu, tko god da ga lupi! S njim 1v3 s najglavnijim (protiv Boga Digimona) sam se morao boriti, i zabio sam ga samo s njime, jer nisam imao za oživjeti ostalu dvojicu, da bude fer play 3v3. On puni svih za 500 HP-a, a samo s njime ga napadnem za 600 svih, pojedinačno za 700, a svi ostali moji Digimoni mu neće skinuti više od 150.)
    VenomMyotismon
    (Moj debilasti Digimon, protivnicima utjeruje strah u kosti da me ne smiju napasti, kada ubije jednog Digimona ima pravo ubiti i drugog, pa akda ubije drugog Digimona ima pravo ubiti i trećeg, te napada i moje, tj. kada moji imaju bilo kakav negativan status, poison, confused, silance, itd., s njime napadnem svoga i skinem mu HP, te mu maknem sve negativne statuse, a ako je on sâm confused, onda napada samog sebe i stavi se u red!)

    Drugi team:
    Machinedramon
    (Ne volim ga jer nikada nema MP-a, kada napada svojim topovima 100 puta za redom dokle god ima MP-a, pa kada ih nema, samo stoji, ali dok to sve pobaca, svih pobije, uz to ima hrpetinu HP-a! Da ga nisam spajao, i da nema tuđe napade, ne bi bio u kod mene.)
    Megadramon
    (Najmanji član (problemi s njime, nije se htio razviti, razvijati, te na kraju nije htio na Mega level, pa je ostao na Ultimate-u kao svoj max.), pa je ujedno i glavni, s obzirom da ima najjači napad u drugom team-u, i brz je, pa je uvijek on u prvim potezima za napad!)
    Imperialdramon
    (Makar netko jak. Njega sam dobio na poklon kao bebača, i trenirao sam ga iz zeiebancije, na kraju je ispao vrlo jak, ali i užasno spor!)

    Vidiš ti koji sam ja bio dudum kada sam bio klinac. XD
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  21. #141

    Re: Final Fantasy

    Isse, koji off-topic... a još me najviše uznemiruje što se sjećaš imena svih.

    @Duke of Earl:
    Tehnološki jaz hebiga, a najgore je što su svi (ako misliš da sedmica ima spor ulazak u borbu budi sretan što nisi odigrao devetku... Isse, ako nije nekih 5 sekundi od zamagljenja do ulaska u borbu) FF-ovi prakticirali taj pristup do 12. Preporučam Chrono Cross ako želiš jRPG koji je ipak malo moderniji tehnološki, a nema random encountere (i ima zanimljiviji borbeni sistem).

  22. #142
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Final Fantasy

    Joj,brate,nemoj mi samo devetku....zgaravica me uhvati kad se sjetim.....ne kontam onaj sistem borbe;ja kliknem prvi na attack,on ceka,ceka ,ceka i ceka,udari ga protivnik i tek onda ja.Pa prvi sam kliknuo,jbt!!!Hironobu Sakaguchi je rekao da je FFIX njegov kreativni vrhunac i kalup kakav bi svaki FF trebao biti.....hvala Bogu pa se njega nije cesto pitalo.
    I ja preporucam Chrono Cross...plaza,tropska muzika,sunce,mka idila.....nema mracnih dungeona i bauljanja po spiljama...a i grafika je preslatka(i jedna od boljih na PsOne).
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  23. #143
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Final Fantasy

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    SPreporučam Chrono Cross ako želiš jRPG koji je ipak malo moderniji tehnološki, a nema random encountere (i ima zanimljiviji borbeni sistem).
    Da, to već imam u planu za odigrat Ma mislim da i budem završio FF VII, zato kaj me stvarno zanima priča, ali sad mi treba malo odmora od tog.

  24. #144

    Re: Final Fantasy

    Sedmica iskreno nema neku spektakularnu priču (bar ako gledaš samo i jedino originalnu igru, druga je stvar što je proširivana drugim igrama i filmom) jer je u biti kvazi-remake šestice u moderniziranom settingu i dijele dosta simbolika, a devetka je odlična po tom pitanju jer je spojila sve najbolje do tada iz svih FF-ova (priča je dosta ozbiljna i slojevita, za razliku od prethodnika koju su ili potuci bad ass rivala - spasi svijet, ili potući negativku - osvoji curu... pojednostavljeno naravno).

  25. #145
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Final Fantasy

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    a još me najviše uznemiruje što se sjećaš imena svih.
    A gdje neću kada sam bio zaglupljeni klinac?

    BTW Chrono Cross (CC), imam njegova 3 CD-a muzike, fenomenalna su. A kao igra, nema bolje, samo se trebaš snaći u priči, ja sam daleko dogurao, ali nisam prešao, no u planu mi je. A ako želite što detaljnije u priču, onda prvo prijeđite Chrono Tigger (CT), lakši je, i puno mu je slabija grafika, a za CC, debelo ćete se namučiti da ga prijeđete. Još ako hoćete svih 20 završetaka doživjeti i isporbati svih 50 likova koji postoje u igri...
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  26. #146

    Re: Final Fantasy

    Da, CT je obavezan za potpuno shvaćanje priče, ali možeš dosta toga shvatiti i ako ga nisi igrao. Preporučio sam CC prvo jer je lakši za oči zahvaljujući modernoj tehnologiji za to vrijeme. Sad kad si spomenuo mučenje, odmah sam se sjetio 2 paklene borbe iz CC-a; Miguel i Dario. Isse, kako se meni znalo dogoditi da me nekada 2-3 shotaju i pokolju čitav party bez da sam mrdnuo... Miguela sam sredio mislim iz tek tamo negdje 10-11 pokušaja jer mi je jednostavno zaredao svoje uber napade.

    Sad me nostalgija hvata... pardon za OT.

  27. #147
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Final Fantasy

    Znam, ni ja nisam igrao CC, ali u CT se otvaraju vrata priči iz prošlog nastavka.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  28. #148

    Re: Final Fantasy

    Novi trailer za FF13:
    E3 09: Conference Trailer

    Isto tako, glasine da će FF 14 biti novi PS3-only MMORPG postaju sve čvršće.

  29. #149
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Final Fantasy

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Isto tako, glasine da će FF 14 biti novi PS3-only MMORPG postaju sve čvršće.
    Da to potvrdimo ^^
    Final Fantasy XIV Online
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  30. #150

    Re: Final Fantasy

    Wicked!

    Ali evo novi FF13 filmić u kojem doznajemo više o Summonsima, Ranking sistemu i drugim stvarima.
    Isto tako, jesam li ja jedini koji misli da su engleski glasovi u igri zapravo više nego dobri? Poslušajte i prosudite sami.

    E3 09: Systems and Summons Interview HD

Slične teme

  1. Final Fantasy 6 (GBA)
    By Kenyi in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-07-2008, 20:59
  2. Final Fantasy 7
    By Worthaur in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 15-04-2008, 18:56
  3. Final Fantasy
    By BlackDCRO in forum Gaming općenito
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 22-01-2007, 16:27
  4. Final Fantasy
    By in forum Gaming općenito
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 18-03-2006, 23:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •