Stranica 3 od 12 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 346

Tema: Final Fantasy General

  1. #61
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Final Fantasy

    Sjeća li se netko kako u ff8 skipat gf animacije? Malo mi već Shiva ide na živce sa onim svojim kristallima...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  2. #62

    Re: Final Fantasy

    No can do... šteta što nema bar onog sistema iz FF9.

  3. #63
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Final Fantasy

    Nisam znao da se to u devetci moglo podesit. Meni je cjelokupna animacija bila samo prvi put kad sam summonao pojedino biće, a kasnije su sve bile skraćene...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  4. #64

    Re: Final Fantasy

    Pa to je to... ipak je bolje od FF8 principa gdje moraš uvijek gledati punu animaciju (i još boostati).

  5. #65
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Final Fantasy

    Ajmo ljudi, ovo pažljivo pogledajte. Čak je usklađeno i sa ATB-om.
    Final Fantasy VII Battle: zHlE48D3moA
    Najbolji mi je onaj Limit, Pikazzito, gdje kao skupi snagu, krene sjekirom napasti i rukom mu pritisne nos. Ili Summon, dođe, ništa ne uradi, kamera gleda u vis, nigdje ničega nema, Summon nestane i njima se skine health.

    Evo i za Final Fantasy 9: yexDm3925VM
    Kako se ponašaju ljudi u realnom životu, koji su ufurani u FF.

    BTW Pogledajte sve, od početka, do kraja.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  6. #66
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Final Fantasy

    Počeo sam jučer igrat ffX, i moram ppriznat da je stvarno dobar. Jedino kakj mi se način dobivanja vještina baš i ne sviđa. Do sada mi je najbolji sustav definitivno inaj iz ff9 / ff tactics advance, gdje skillove dobivate korištenjmem itema. Nije ni ovaj grid loš. S druge strane, junction iz ff8 mi je totalni promašaj...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  7. #67

    Re: Final Fantasy

    Ne znam, po meni su svi podložni teškom grindu (levelanje materija, draw magija, vježba kako bi naučio vještinu iz opreme, čekati dok ti neprijatelj izbaci onaj leveling token), ali nekako mi je system iz FF9/FFT najlogičniji (ako se može tako reći) od svih samo što mi je tamo ubitačno kako se sporo ulazi u borbe, a trebaš se puno boriti da bi naučio skillove. U FF 10 mi samo smeta što nema onog "random" faktora u razvijanju liku već je podložno power playerima u jednu ruku. Junction je bio ubitačan jer je u biti poticao gomilanje i nekorištenje magija koje si skupio ukoliko si nisi želio zgimpati statse na koje si veza magije... ali sam sistem je vjerojatno bio najkompleksniji od svih.

    Nego, igraš desetku preko emulatora ili baš preko PS2? Ako je emu, možeš postati koju verziju koristiš i grafičke postavke (probao sam vrtiti emulirano i loše mi je išlo... nekih ~15-20 FPS u najboljim i rijetkim uvjetima).

  8. #68
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Final Fantasy

    Yep, igram preko emulatora. Evo specsa:

    Moj komp:
    Core2 duo E6750@2.66ghz
    4gb ram-a
    Sapphire radeon hd 3870 512mb
    Windows xp

    Emulator:
    Pcsx2 playground 1.0.0395 - TB (nisam probao VM exe, možda sa njim još ide i brže)
    Graphics - windowed, pixel shader 2.0
    Cpu - uključeni su i EERec i VUrec, te MTGS
    Speedhacks - stable varijanta, tri su uključena, ostatak nije.

    Dok nisam uključio speedhackove i MTGS performanse su dosta oscilirale. Doduše trebao bih pprobat u fullscreenu da vidim dali bi bilo sporije, ali sa ovakvim postavkama manje više stalno imam 60-ak fps-a, s time da se tu i tamo zna spustit na 45, te zvuk postaje čudan. Ali to se dešava samo sporadično, i nikad u borbi ili za vrijeme cut scena, tako da je igra skroz igriva. Ako ti ne smeta niska reza (negdje u rangu 640x480) može se skroz komotno igrat. Probat ću i na 800x600 te 1024x768 u fullscreenu, pa javim kak to izgleda.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  9. #69

    Re: Final Fantasy

    E fala, napravio sam c/p setup-a nek se nađe (pojma nemam gdje sam stavio DVD sa igrom pa ne mogu probati). Nego, sad me ponukalo da krenem FF8 igrati zbog ovih komentara... ne znam, treba stvoriti vremena odnekud (bar nju imam za PC).

  10. #70
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Final Fantasy

    Imate Final Fantasy VII još dva filma.
    "Final Fantasy VII: Last Order" - Crtani u 3 dijela. OK je.
    "Final Fantasy VII: Crisis Core" - Film medium i high poly (poneke scene su u high-polyu, većina u medium-polyu), 18 djelova (cca 3 sata trajanja filma) Super je.

    Možete ih pogledati na YouTube-u ili ih skinuti od tamo full verzije, besplatno.

    BTW

    Final Fantasy VII: Last Order
    Part 1/3: IQle346B9Ks
    Part 2/3: iinG_4LoZIE
    Part 3/3: 3hmR8apVyH0

    Final Fantasy VII: Crisis Core
    Part 1/18: auv1tJdl ... 07&index=0
    Part 2/18: 9BEhYFiV ... 07&index=1
    Part 3/18: krAOyVBP ... 07&index=2
    Part 4/18: FEJlxU63 ... 07&index=3
    Part 5/18: QpAri47h ... 07&index=4
    Part 6/18: hNiAKhHm ... 07&index=5
    Part 7/18: Yqmmakh0 ... 07&index=6
    Part 8/18: QWeZ3Xd3 ... 07&index=7
    Part 9/18: r71H4gUp ... 07&index=8
    Part 10/18: c8YPCEhF ... 07&index=9
    Part 11/18: ZCjF_CbX ... 7&index=10
    Part 12/18: qQNv27Is ... 7&index=11
    Part 13/18: h_U5AhZh ... 7&index=12
    Part 14/18: 9jzWLwdC ... 7&index=13
    Part 15/18: bsBjwFQF ... 7&index=14
    Part 16/18: ast-87QE ... 7&index=15
    Part 17/18: rDcj1Z7v ... 7&index=16
    Part 18/18: ty0UJAnm ... 7&index=17

    P.S. Kada ih pogledate, vidjeti i shvatiti će te jednu od rupa Final Fantasy-a VII, što će vam biti kristalno vidljivo, jer će se neke scene izmjeniti. Poput one na jednoj se Sephiroth sam baci na dno, a na drugoj ga Cloud baci, a priča i taj dio je sve isto, te je Square pravio oba filma. Koje od tih tako radnji je istina, a koja laž, sami odlučite, pušteno vam je na vašoj SF pameti...
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  11. #71

    Re: Final Fantasy

    Ja čekam ovaj extended Advent Children ili kako će se već zvati... navodno će izrezane scene dosta toga pojašnjavati, ali Squaresoft se sam uvalio jer se zapetljao u priči koliko je želio izmusti love iz nje. Vjerujte mi kad vam kažem da FF8 zapravo ima izravno najkompliciraniju priču (možda nije toliko epska u anime stilu, ali je prokleto komplicirana) samo što ona tamo dolazi nakon ljubavne priče.

  12. #72
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Final Fantasy

    Yap, Square se debelo zapetljao u priči, zato primjerice dva filma koji su oni pravili, i u oba je sve isto, iste riječi, sve doslovno isto, ali drugačije radnje, kako sam već bio rekao. To im nije trebalo.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  13. #73
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Final Fantasy

    Jedno n00bovsko pitanje - koliko igara nosi naziv final fantasy 7? Ja sam igrao samo originalni ff7, tam negdje 98-e kad je izašao, i to je bilo to kaj se sedmice tiče. Sad sam vidio najmanje još jednu ff7 pa mi nije jasno...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  14. #74
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Final Fantasy

    Ovako. Final Fantasy VIISigra za PSX je izašao 1997. godine u Japanu, a u Europu je došao 1998. Pošto si to igrao, nadam se da si pratio priču. Nakon nje, Square je napravio Final Fantasy VII: Advent ChildrenSfilm koji se bavi radnjom nakon Final Fantasy VII igre sa PSX-a. Zatim nisu znali šta napraviti, pa su napravili film sa istim resursima od Final Fantasy VII: Advent Children, po imenu Final Fantasy VII: Dirge of Cerberus. Taj film naime ima sve isto kao i Advent Children, isti engine, isti 3D modeli, isti renderi, sve isto, samo što je glavni lik Vincent, i Dirge of Cerebrus traje cca 30 minuta, kako bi se proširio i život Vincenta.
    Nakon svega, izašao je PSP, pa Square nije mogao a da ne izda nešto i za njega od Final Fantasy-a, pa su napravili Final Fantasy VII: Crisis CoreSigru za PSP, gdje je radnja smještena prije Final Fantasy VII igre za PSX, i gdje se detaljno razrađuje priča o Zack-u, tj. on je glavni lik. Razrađena je Shinra, njezini agenti nešto malo, Zackovi prijetelji, prošlost Buster Sworda, i dva čudovišta koja se bore u Advent Childrenu protiv Clouda, kao Sephirothove desne ruke, i nitko se nije zapitao tko su ta dvojica u Advent Childrenu? Sigurno ih se sjećaš iz filma, kada su na kraju nakrcani Destruction materije, iz gunbladea ispalili jedan metak u Clouda s leđa i digli sebe i sve oko njih u zrak pomoću materija od Aeris, ili čije su već bile. Igra za PSP ima isti style, bolju grafiku od VII sa PSX-a, i samo je battle obrađen kao Active ATB, tj. likovi ne stoje. Imaš opcije attack, defense i sve ostalo, ali uz sve to, za vrijeme borbe trčiš, krećeš se i sl. A s obzirom da mnogi nemaju PSP, a htjeli bi to poigrati, krenuli su u emulatorske vode i illegalu, pa je Square napravio Final Fantasy VII: Crisis Core 2DSanimirani film od 30 minuta gdje je cijela ta igra (Final Fantasy VII: Crisis Core za PSP) spremljena u animirani film. Pošto im to nije pomoglo, brže bolje su išli napraviti Final Fantasy VII: Crisis Core 3DSfilm. S obzirom da su to htjeli brzo, taj film ima low i medium poly 3D modele, pa se ne hvali grafikom, ali su zato svako malo stavili cut scene iz Final Fantasy: Crisis Core igre za PSP, koje su rađene sa high poly modelima i izvanrednom 3D animiranom grafikom. Te su napravili taj film, i on traje cca 3 sata, no zbog brzine, fulali su par scena i uvrnuli priču, pa primjerice na igri u jednom dijelu Cloud baci Sephirotha, u filmu se Sephiroth baci sâm, a u drugom istom tom, samo 2D filmu, na istom mjestu, s istim riječima, Sephiroth lupi od nešto i kao padne. Tri scene koje bi trebale biti iste, sve tri su različite.
    Odmah nakon Final Fantasy-a VII, skupilo se par ljudi, pa su ufurani u to sve napravili 2D RPG u RPG Maker-u 2000 po imenu Final Fantasy VII: The Dark Cloud, i ta igra nema veze sa serialom sedmice.
    Sve seriale sedmice koje sam podcrtao možeš potražiti na youtube-u, pa vidjeti sve o njima. Mene je Crisis Core film ispunio, pa više ne planiram prijeći Crisis Core igru, za koju bi sigurno trebao kupiti PSP...

    @Arbiter - Kada malo bolje pogledaš, niti jedna priča nije toliko zapetljana. Možda pomisliš na trenutke, ali kada ju pratiš i znaš sve, onda nije.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  15. #75
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Final Fantasy

    Ajme koji bućkuriš... Hvla kaj si mi to sve razjasnio.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  16. #76
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Final Fantasy

    Zbog takvih bućkuriša sam i prestao pratiti FF seriale. OStao sam na FF VII, makar da nešto od njih pratim. Imam priliku prijeći FF 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10-2, 12 i 13, ali brate mili završio bi na psihijatriji.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  17. #77

    Re: Final Fantasy

    Dođ' vamo, dosadno mi je samom na psihijatriji.

    Ja sam nakon nekog vremena (čitaj, nakon FF9) prestao igrati FF radi same priče i samo sam igrao radi likova i settinga... dok nisam vidio kako ulaskom u next gen likovi postaju sve bizarniji i sve više metro (dobro ajde, Versus će biti "metro meets grimdark") te da su u biti povlađivanje raznim fuyoshi skupinama. Tako mi ostaje samo setting (koji su, morate priznati, odlični u Squareovim igrama), a zbog toga ne planiram nabavljati igre, a da i ne spominjem PS3.

    I da, ne bi se složio što se tiče FF8 priče, prvenstveno jer ima time travela i paralelnih radnji koje se odvijaju negdje drugdje u vremenu (Laguna i njegova priča, npr), a stvarni problem nastupa kad sve ideš povezati. Ne zato jer nema smisla i jer je prošlo kroz xxx revizija, već zato jer je sama glavna priča PREMALO obrađena u igri dok centar pažnje postaje ljubić između Squalla i Rinoe (što je OK i ne smeta mi budući da sa oni u biti i na logu).

  18. #78
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Final Fantasy

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    (koji su, morate priznati, odlični u Squareovim igrama)
    Da, ali vidio si kako polako taj style ode u zaborav. ATB i dalje ostaje, ali glupo je što uzimaju u style Metal Gear Solid i mješaju ga s Chaos Legion-om, ili poznatijim Devil May Cry-om. Vidio si da su to počeli uzimati od kada je stigao novi urednik fight/battle-a.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  19. #79

    Re: Final Fantasy

    Dobro sad, ja pričam o settingu koji je vidio baš sve; od fantasy, SF, steampunk i sve između (ovi zadnji ciljaju na nekakav realistično moderni), ali kad si već spomenuo ATB sistem meni ne smetaju previše ove promjene (znam da većina nije baš dobro primila FF12 sistem, ali budući da je jako sličan onomu iz Vagrant Story meni nije smetalo previše) iako nisam imao prilike vidjeti previše gameplaya od FF13 serije. Ali onaj izvorni ATB/TBS sistem koji je dosada postojao (kad likovi samo stoje i čekaju da im se napuni linija) je brate star već (kao što je Lost Odyssey demostrirao) i bar mi je zbog toga drago da jRPG žanr poduzima korak naprijed, a mislim da je očigledno da je jRPG notorno spor ako ne i čisto tvrdoglav što se tiče dramatičnih promjena.

  20. #80
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Final Fantasy

    Da, meni se isto sviđa što je fight više aktivniji, nego interaktivniji. Zabavnije je. Ali ipak, zar ne mogu izmisliti nešto svoje, nego uzimaju od drugih ideje, pa ih mješaju kako bi dobili svoj narodni bućkuriš?
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  21. #81

    Re: Final Fantasy

    Pa da, ali teško je izmisliti nešto novo, posebno kad nas je AC nabrijao na ove dinamičke i bolesno akrobatske borbe (koje su u nekakvom kontrastu sa onima iz FF12 koje su nekako statične iako može slobodno pomicati likove). Nemam ništa protiv akrobacija i lude kamere... bar ako ne ispadne kao ovaj novi Last Remnant koji je patio od prevelikog štucanja što se tiče FPS-a.

  22. #82
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Final Fantasy

    Dali u ff10 albhed primere treba nalaziti redosljedom kojim su numerirani, tj ak sam sad dobio primer no. 8 i još 2-3 prije njega, znači li to da ne mogu skupiti ove prethodne?
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  23. #83
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Final Fantasy

    http://www.gametrailers.com/player/44895.html
    Zbog ovoga bi kupio PS3 ili jos bolje Xbox360 majke mi, iako mrzim konzole iz dna duse, a posto sam anime frik ovo je samo dodatni bonus...jao jao kako mrak igra! Cak ima i actual gameplay, aaaaaaaaa Hocu to na PC-u
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  24. #84

    Re: Final Fantasy

    "Nije ingame" svi su govorili, ha? Isse, ovo predobro izgleda... predobro.

  25. #85
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Final Fantasy

    Covjece ne kuzis razliku izmedju ingame i animacija, plus jos je za xbox360, microsoft owna sa parama samo tako ^^ To samo japanci mogu napravit covjece!
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  26. #86

    Re: Final Fantasy

    E, nek' sam proklet ali volio bi da portaju 13. na PC, premda nisam ljubitelj dizajna likova u zadnjim FF naslovima.

    I da, trailer za ovaj FF7: Advent Children Complete (dobre su ove nove scene).
    http://www.gametrailers.com/player/44905.html

  27. #87
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Final Fantasy

    Super je. Ima i na YB filmića za FF VII PS3.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  28. #88

    Re: Final Fantasy

    A, taj slavni filmić. Još se sjećam koju je pomutnju uzrokovao kad je tek bio izašao, ali izgleda da je u biti bio samo tech demo za Advent Children, samo što to onda nitko nije još znao. Iako... nikad ne znaš što Square-Enix može imati planirano, posebno kad se pogleda da sada deru po remakesima starijih FF naslova.

  29. #89
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Final Fantasy

    Evo ušao sam i ja po prvi puta u Final Fantasy svijet, i za početak sam odabrao Final Fantasy VII, s obzirom da je najviše hvaljena u serijalu. Tek sam na početku, odigrao sam kojih 5-6 sati, ali zasad mi se sviđa i to jako. Jedina stvar koja me živcira je što već znam pola priče, jednostavno je nemoguće izbjeći hrpu spoilera čitajući o igri, valjda je pretpostavka da su je svi normalni gameri završili već par puta.

    Samo mi jedna stvar ostala nejasna, AP bodovi za materiju, nisam u potpunosti shvatio sustav. Nije mi jasno na koji način se dobivaju ti bodovi, stavio sam All i Lightning u onaj defaultni Cloudov mač, koristim magiju konstantno, ali bodova uopće ne dobivam. Ista stvar je i s Aeris, tu koristim Cure na oružju Mythril Rod. Može malo pojašnjenja oko dobivanja tih bodova ?

  30. #90
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Final Fantasy

    Da ti ja to pojasnim.
    U opcijama možeš stavljati nekom liku oružije, odjelo i nešto poput prstenja, ogrlice i sl. Ove prve dvije stvari ti podržavaju materije. Primjerice Buster Sword podržava O=O materiju (dvije materije). Sigurno si vidio da postoji ovako:
    O=O i ovako:
    O O O O, te mješovito:
    O O=O.
    Znači da materije možeš povezivati. Primjerice u ovakvom slučaju:
    O=O
    Povežeš meteriju "All" sa "Cure" i pošto su povezane, skupa su, tj. "Cure" radi za isti MP, magiju na svih. A da to isto staviš u O O, koje nisu povezane, tada bi "All" bio za sebe i nebi ničemu služio, a "Cure" bi bio za sebe standardan, punio samo jednog lika, a ne sve, itd.
    Neka oružija/odjela podržavaju materije, a neka ne.
    Ne trebaš ih trenirati koristeći ih. Dovoljno je da skupljaš EXP, a uz to ide GIL, AP i ITEM-i. Sve materije koje su ti stavljene na lika će dobiti na kraju borbe istu količinu AP-a.
    Međutim, dobivanje AP-a su vrlo male količine tu gdje se nalaziš, pa se nemoj žuriti s njima. Također, preporučio bih ti da istreniraš barem 5 Cover materija, naravno, ne odmah, ali ih kupi minimalno 5, pa ih tokom igre treniraj. Sve što je u sektoru 7 izvuci, pokupuj, jer se kasnije nećeš moći vratiti, sve do kraja trećeg CD-a, a to je veliko vrijeme, pa uzmi/pokupuj sve što nađeš unutra.

    Ako imaš još kakvih pitanja, slobodno pitaj. Prešao sam FF VII cijeli jedno 6 puta. XD Skupa sa svime riješenim 100%, svaki najsitniji detalj, a da ne govorim o velikim detaljima tipa sve Weapone sam pobio, oživio Aeris, itd. A samo kraj igre sam prešao "100" puta samački samo s jednim likom. XD To je bio Cloud i Vincent. Mislim čak da sam s Cid-om jednom uspio isto.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

Slične teme

  1. Final Fantasy 6 (GBA)
    By Kenyi in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-07-2008, 20:59
  2. Final Fantasy 7
    By Worthaur in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 15-04-2008, 18:56
  3. Final Fantasy
    By BlackDCRO in forum Gaming općenito
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 22-01-2007, 16:27
  4. Final Fantasy
    By in forum Gaming općenito
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 18-03-2006, 23:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •