Stranica 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 346

Tema: Final Fantasy General

  1. #31
    Senior Member It lives by night snowblind's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    587

    Re: Final Fantasy

    onda ja pogriješih

  2. #32
    Senior Member Respawned sorcerer GeForce's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.210

    Re: Final Fantasy

    maravmp VII kralj kraljeva nad kraljevima

    ali zato još jedan od boljih u kojima sam stvarno uživao i prešao više puta je
    Final fantasy X
    ta desetka je nešto predobro!Čak bi se usudio i reći da u nekim pogledima X mi je čak bolji od VII

    ***PSP-3004+4GB Sony Pro DUO Mark 2***

  3. #33
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596

    Re: Final Fantasy

    = Citat = Izvorno postao GeForce
    maravmp VII kralj kraljeva nad kraljevima

    ali zato još jedan od boljih u kojima sam stvarno uživao i prešao više puta je
    Final fantasy X
    ta desetka je nešto predobro!Čak bi se usudio i reći da u nekim pogledima X mi je čak bolji od VIIS
    Nemoras se nista bojat XII je cisto smece naspram desetke, nesvida mi se sto su uveli pistolje i ta sranja u XII.
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  4. #34

    Re: Final Fantasy

    = Citat = Izvorno postao Dyslexia
    Nemoras se nista bojat XII je cisto smece naspram desetke, nesvida mi se sto su uveli pistolje i ta sranja u XII.
    Ovaj... ti nisi baš pratio 7. i 8. nastavak?

  5. #35
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Final Fantasy

    Kad se sjetim kako sam volio igrati FFIX na ps one..
    Baš šteta što nema pc verzija , a emulatori su mi jadni..

  6. #36
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Final Fantasy

    Jeli tko uspio pogoniti Crissis Core na PC-u? Nikako da skužim taj princip rada i postavljanja. Može mi netko objasniti?
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  7. #37
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Final Fantasy

    ja igrao nes malo na PSP-u. nisam nis skonto i nije mi se svidila igra pa sam obrisao

  8. #38
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Final Fantasy

    Vjerojatno nisi prešao ni najobičniju sedmicu.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  9. #39

    Re: Final Fantasy

    = Citat = Izvorno postao vex
    Kad se sjetim kako sam volio igrati FFIX na ps one..
    Baš šteta što nema pc verzija , a emulatori su mi jadni..
    Iskreno, po meni većina njih nakon 9. nisu ni vrijedni igranja (10. sam odigrao i ono, dobra je igra, ali previše su već tu skrenuli na neke ljubavne drame i slične sapunjarske priče (loše prikazane, samo da kažem, jer je u 8. ljubav isto bila važan dio, ali nikad ono "kissy, kissy zaboravimo spašavanje svijeta", a sama "normalna" radnja igre je bačena u zapećak). Ja krivim fangirlse za propast serijala, potajno vidljivo već od 7. dijela, ali iskupljeno u 9. samo kako bi kasnije ubrzalo do propasti.

    Zato je meni 6. i dalje najbolja.

  10. #40
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Final Fantasy

    = Citat = Izvorno postao C
    Vjerojatno nisi prešao ni najobičniju sedmicu.
    nisam, to mi je bio 1. FF koji sam igrao

  11. #41
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Final Fantasy

    Pa u tome ti je vic.
    Recimo, netko tko nije prešao VII, ili ju je prešao, a nema pojma o priči, ide gledati film Advent Children. šta će reći o filmu gdje ne razumije doslovno ništa? Reći će da ne valja...
    Ista stvar je i sa Crissis Core-om, ne znaš priču, ne znaš radnju i zbivanje, i uletiš u igru ili film gdje moraš znati svašta nešta da bi razumio. U protivnom ne razumiješ ništa. Ista fora je i sa Dirge of Cerberus igrom i filmom. Ista fora je i sa sedmicom za mobitel, sve je povezano, pa nećeš ništa kužiti ako ono prethodno ne znaš sve ili makar većinu, a da bi znao to prethodno, i to prethodno ima svoje drugo prethodno, i tako jedan niz. Oni koji prate sedmicu, njima je sve super, oni koji banu na sedmicu, i da pri tome nisu odigrali prvu sedmicu, ne znaju priču i sl., njima je sve to bez veze. To je kao da sada mene baciš na load u FF XIII, gdje je 60% igre prijeđeno. Možda će mi na početku biti zanimljivo i zabavno, ali na kraju ću reći da je igra užas, jer ništa ne razumijem i ne kontam.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  12. #42
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Final Fantasy

    sve ja to kontam da to ide u nizu i sve to, ali ja ne gledam pricu vec gameplay koji me bas i nije pretjerano odusevio

  13. #43
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Final Fantasy

    Većina FF-a je rađena na priči. Priča im je bila glavni dio, sve ostalo "usput." Ako te zanima baš GP, onda počni igrati FF od XII pa na dalje, jer tamo je priča sekundarni dio naspram GP-a i akcije.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  14. #44
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Final Fantasy

    tamo je prica sekundarni dio, a GP jos losiji?

  15. #45
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Final Fantasy

    He, he.
    Gle, ako voliš priču, igraj FF 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 i 9. Ako voliš zabavu igraj FF 10 i 10-2, ako voliš avanturu igraj 11, i ako voliš akciju, igraj 12, 13 i one veće djelove.
    Naravno, imaš i one alternative, ako si ljubitelj šaha, strategije, poigraš npr. FF Tactics i sl.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  16. #46

    Re: Final Fantasy

    = Citat = Izvorno postao THUNDER_DINIX
    sve ja to kontam da to ide u nizu i sve to, ali ja ne gledam pricu vec gameplay koji me bas i nije pretjerano odusevio
    Dobrodošao u jRPG svijet; gdje linearne priče caruju, a napredni gameplay je davno izumro.

    Iako, ako probaš odigrati previše FF naslova u nizu, a podrazumijevam da nisi fan, doći će do laganog zasićenja jer su svi do 12. na istu foru; mala skupina koja spašava svijet na ovaj ili onaj način + emocionalna pozadina ili u zadnje vrijeme ljubići nekakvi. FF 12 je pokušao, hrabro rekao bi, odstupiti od te stare formule i stavite likove kao pijune u glavnoj priči koja se bavi epskim ratom i politikom između nacija... nešto što nije dobro sjelo među određenim fanovima serijala. Ono što pokušavam reći je to da se jRPG naslovi igraju eksluzivno zbog priče i likova (na kraju krajeva, samo su nekoliko koraka iznad Visual Novela).

    Naravno, ne znači da je FF jedini dobar jRPG naslov koji postoji... naprotiv.

    E da, FF: Tactics... ono, ako nemaš iskustva sa žanrom (kojeg je igra i popularizirala), mrtav si već na 1. pravoj misiji. Ali predobra igra svejedno (preferiram Vandal Hearts, ali to već nije za ovu temu).

  17. #47
    Senior Member It lives by night snowblind's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    587

    Re: Final Fantasy

    kad mi je dosadno na poslu upalim krajsis kore i moram reć da mi se za sada sviđa igra, zanimljiva mi je, dobar sistem borbe, tek sam počeo pa nisam ništ priče otkrio, one misije malo riješavam, sve u svemu sviđa mi se i ubija vrijeme što je najbitnije

  18. #48

    Re: Final Fantasy

    Novi traileri:

    Final Fantasy Versus XIII
    Final Fantasy XIII

    W00t! Stavljajući na stranu moje netoleriranje metro likova u novijim FF naslovima, moram priznati da su ovo predobri traileri (od glazbe, badass faktora pa do same činjenice kako su odlično prikazali koliko su 2 igre tematski različite). Još samo kad bi dobili malo gameplay materijala pa da se potvrdi da je ovo ingame grafika.

  19. #49
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Final Fantasy

    Baš sad igram final fantasy tactics a2, pre zakon mi je. ffta je na mene ostavio jako dobar dojam, a nastavak je isto jako dobar. Jedino kaj im zamjeram je da su u oba slučaja glavni likovi mogli malo manje gay izgledat...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  20. #50

    Re: Final Fantasy

    Odigraj onda baš pravi FFT na Pleyki 1 (vrti emulator bez problema). Teška je (tim bolje) i setting je Ivalice, tj. baš ono fantasy setting.

  21. #51

    Re: Final Fantasy

    final fantasy X.
    I točka

  22. #52
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Final Fantasy

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Odigraj onda baš pravi FFT na Pleyki 1 (vrti emulator bez problema). Teška je (tim bolje) i setting je Ivalice, tj. baš ono fantasy setting.
    Igrao sam pred neko vrijeme, ali nakon formata nisam više instaliravao. Morat ću iz početka.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  23. #53

    Re: Final Fantasy

    ja sam prešao samo 7 dio i 10 dio ostale nisam niti dirao ima ih previše jednostavno i nakon što sam i ta 2 prešao ja i dalje nerazumijem priču cijelu

  24. #54
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Out of space
    Postova
    140

    Re: Final Fantasy

    Taman se uživim u desetku i rikne memory card.
    Gigabyte GA-P35-DS3L // Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4600 @2.40GHz 2.40GHz // 2x 2048 MB Kingmax (DDR2-800) // NVIDIA GeForce 8800 GT //
    HDD Seagate 250 i 320 GB // Chieftec Power supply 550W // Samsung SM 2232BW // Windows 7 x64.

  25. #55
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Final Fantasy

    To ti je kada ne radiš backup memory carda.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  26. #56
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    194

    Re: Final Fantasy

    = Citat = Izvorno postao Snowman
    ja sam prešao samo 7 dio i 10 dio ostale nisam niti dirao ima ih previše jednostavno i nakon što sam i ta 2 prešao ja i dalje nerazumijem priču cijelu
    pa priča nije povezana između serijala, nego je svaka svijet za sebe
    92% ljudi stavlja ovakve besmislice u svoje sigove. Ako ste među onih 8% koji to mrze, stavite ovo u svoj sig.

    oh wait...

  27. #57
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    151

    Re: Final Fantasy

    jesu final fantasy X-II i XII jedna te ista igra?
    totus mundus agit histrionem

  28. #58
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    118

    Re: Final Fantasy

    Ne.
    Final Fantasy X-2 je jedini FF (osim Crisis Corea i nekih spinoffova) koji slijedi priču nekog prethodnog (desetke, jel).

    FF XII je potpuno druga igra, s potpuno drugim likovima, pričom, svijetom etc...

    EDIT:
    @Arbiter: in game grafika? Na čemu si?

  29. #59

    Re: Final Fantasy

    = Citat = Izvorno postao Ixy
    EDIT:
    @Arbiter: in game grafika? Na čemu si?
    Žestokim ljekovima.
    Stvar je u tome da skoro pa i nema ingame screensa za XIII seriju igara, ako ih uopće i ima, pa je ovo nadanje u FF krugovima, ma kako suludo bilo (bar je bilo dok nije objavljeno da igra dolazi i na XBox).

  30. #60
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    118

    Re: Final Fantasy

    I da izlazi samo za PS3, opet je prilično suludo.

    Što se tiče in game screenova, jedini koje sam ja vidio nalaze se na ovim scanovima.
    http://img21.imagevenue.com/img.php?ima ... _960lo.jpg
    http://img179.imagevenue.com/img.php?im ... loc=loc183
    http://img149.imagevenue.com/img.php?im ... _614lo.jpg
    http://img246.imagevenue.com/img.php?im ... _455lo.jpg

    Izgleda dosta blizu ovim filmićima, no ja sam skeptičan...

Slične teme

  1. Final Fantasy 6 (GBA)
    By Kenyi in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-07-2008, 20:59
  2. Final Fantasy 7
    By Worthaur in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 15-04-2008, 18:56
  3. Final Fantasy
    By BlackDCRO in forum Gaming općenito
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 22-01-2007, 16:27
  4. Final Fantasy
    By in forum Gaming općenito
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 18-03-2006, 23:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •