Stranica 10 od 12 PrvaPrva ... 89101112 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 271 do 300 od 346

Tema: Final Fantasy General

  1. #271
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2011
    Postova
    787

    Re: Final Fantasy

    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Igram tri sata s zenskom i skoro skuzim da je princ

    Al ne svidja mi se ovaj battle system, namjestim gambite i samo micem likove, ne moram nista klikat kad oni sve po autopilotu rjesavaju
    Vidjet ćeš da nije tako jednostavno kad se budeš borio protiv bossova.
    And then she'll know the things I learned
    That really have no value in the end she will surely know
    I wasn't born to follow

  2. #272

    Re: Final Fantasy

    Što se zapravo dogodilo oko otkazanoga FF spin-off naslova Codename Fortress. Poražavajuće.

    http://www.vg247.com/2011/05/28/grin-fo ... demise/?ut
    m_source=twitterfeed&utm_medium=twitter&utm_term=v g247&utm_content=games
    According to the developers, Square also claimed the firm was not delivering its work to the correct departments. It should have, instead, been sending all its work to Square’s legal division, and furthermore insisted it didn’t like the game’s Nordic style, which it specifically requested from the beginning and was one of the main reasons it chose a Swedish firm in the first place.

    So, to test the waters at Square a bit, and to see if it was even paying attention, GRIN sent it some concept art from taken straight from Final Fantasy XII .

    The Anderssons were told: “It does not look like Final Fantasy.”

    “Then we realized that whatever we do … they have decided,” Bo Andersson said. “We wanted to come in and revolutionize Final Fantasy, which is exactly what they need. The latest version sucks of course.”

  3. #273
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Final Fantasy

    jbg
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  4. #274
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Final Fantasy

    Kako ovaj Final Fantasy IX OST rula, preporuka svima bez obzira jesu li igrali igru. Ljepota
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  5. #275
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  6. #276
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Final Fantasy

    And nothing of value has been lost.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  7. #277
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Final Fantasy

    Prije jedno mjesec dana sam odlucio da pocnem da igram Final Fantasy, pa sam odlucio da krenem sa VI ili III u to vrijeme. Posto nisam neki super jRPG fan nisam znao sta da ocekujem, iskreno igra me je odusevila. Setting je prilicno originalan i zanimljiv, likovi su dobro uradjeni, svi su preko 18 za divno cudo, iskreno ocekivao sam klasicne japanse teeneage likove sa retardiranim frizurama i jos gorim mentalnim sklopom, muzika je odlicna kao i atmosfera. Ima nekih stvari koje mi se ne svidjaju, na primjer igra nije donjela nista novo u odnosu na prethodnike kao i na ostale jRPG-ove tog doba. Druga stvar je frustrirajuci random encounter koji je toliko naporan da sam zbog njega po nekoliko dana odbijao da igram igru. Treca stvar je malo slabija prica, ali je lijepo prikazana tako da se to moze zanemariti. Sve u svemu odlicna igra, takodje duzina mi se svidja, oko 25 sati zabave.

    Kada sam presao VI odlucio sam da odigram i V i IV medjutim oni mi se nisu svidjeli jer su samo losije verizije VI u genericnijem settingu i sa teenage likovima.

    E sad da li da igram VII. Koji su cons i pros? Cuo sam toliko razlicitih misljenja da ne znam ni sam sta da radim.

  8. #278
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    311

    Re: Final Fantasy

    Nisam odigrao šesticu za koju mnogi tvrde da je najbolji FF, ali sve nakon nje jesam i mogu ti reći da me sedmica uz osmicu oduševila najviše od svih njih. Odlična priča, setting, likovi koji nisu teenage cmizdravci...

    Osobno sam skupio preko 100 sati na njoj, no to su bili dani kada nisam imao ništa pametnijega za raditi. Ne znam točno koliko bi bilo potrebno da se samo završi igra bez skupljanja raznih gluposti kao što sam ja radio, ali je sasvim solidne dužine.

    Meni osobno igra nema nekakvih consa vrijednih spomena, osim možda sustava borbe koji je poboljšan u kasnijim nastavcima, ali ništa strašno.

  9. #279
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Final Fantasy

    = Citat = Izvorno postao wildje
    likovi koji nisu teenage cmizdravci
    Pogrešno. To je specifično za svaki FF. Bez iznimke.

  10. #280
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Final Fantasy

    Sedmica i osmica su odvele FF serijal u novom smjeru - onom punom patetičnih emo cmizdravaca. Ne shvaćam kako ti se svidjelo što toga "nema" u njima. Osmica je čisti koncentrat lošosti.

    Uglavnom. Sedmica -> poglupljena šestica, kako borbom, tako i pričom i likovima.
    Osmica -> cp sedmice s još manje smisla i s još lošijim likovima. Za bolji uvid u lošost ove igre klik ovdje.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  11. #281
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    311

    Re: Final Fantasy

    Za osmicu nisam rekao da nema cmizdrenja, to vrijedi za sedmicu. U osmici ga ima, ali mi je sasvim prihvatljivo i ako se dobro sjećam uvjerljivo za razliku od onoga u desetki i kasnije. Možda me sjećanje što se toga tiće vara, ipak sam igru igrao prije nekih 6-7 godina, ali mi je svejedno ostala u jako dobrom sjećanju

    A ovo prozivanje igre "lošošću" neću ni komentirat. Poštujem tvoje mišljenje, ali mislim da si ipak u manjini.

  12. #282
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Final Fantasy

    Probaj osmicu sad igrat.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  13. #283
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    311

    Re: Final Fantasy

    Pa nešto i jesam zapoćeo, ne baš previše pošto mi je riknuo memory, no još uvijek nisam naišao na tu pretjeranu patetiku tak da ono jebiga.

  14. #284

    Re: Final Fantasy

    Za one koji ne znaju, Final Fantasy Tactics/FFT: The War of the LionsSimaju modding scenu. Nedavno je izašla 1.3 verzija fan patcha koji mijenja dosta toga.
    http://www.insanedifficulty.com/index.p ... 201.3/home
    Where is the full list of changes 1.3 makes?

    Overview of 1.3's features:
    - 100+ New Random Battles
    - 40+ New Deep Dungeon Battles
    - Revamped Boss Battles
    - Revamped Storyline Battles
    - Tons of balance changes
    - White Chocobo
    - Sage Job
    - Marksman Job
    - Dark Knight & Onion Knight playable without WOTL
    - JP Scroll / Level Up / Down Glitches removed from the game

  15. #285

    Re: Final Fantasy

    Eto, jest da kasnim nekoliko dana, ali 25 je godišnjica franšize, pa eto u to ime da barem bumpnem temu

    "They don't think it be like it is, but it do." Oscar Gamble

  16. #286
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2012
    Postova
    475

    Re: Final Fantasy General

    ja sam presao sve fajnl fantasije cak i ovaj zadnji 13 2 a onaj 11 nisam ni pokrenuo jer kada sam kupio igru ima tri cetiri serijska koda pa jedan ukucaj tamo drugi vamo registriraj se tamo registriraj se vamo treci u igru kod cetvrti ingame pa prijavi bankovni racun cekaj transakciju pa preko maila pa potvrdi code sa transakcije iz banke pa onda na kraju jos placaj da igras ali nisam dosao ja do tuda vise mi se nije dalo s tim serijalima dokazivati da imam originalnu igru a i dobro je sta sada ima noviji ps2 emulator koji je ajmo reci za danasnje kompjutere jako dobar za prelazenje ps2 igri pa je lijepo kada se sjetis starih vremena a ps1 emulator pogotovo opet prijedes fajnl fantasi a inace da square ima dobre igre a i je jako dobar inace po prici ali i po svim drugim segmentima
    [center:volkgxb2]ABANDON ALL HOPE YE WHO ENTER HERE[/center:volkgxb2]

  17. #287

    Re: Final Fantasy General

    Do want.
    http://store.jp.square-enix.com/special/ff25th
    As reported by FF Reunion's Aibo, who's in attendance at the event, producer Shinji Hashimoto took the stage to announce the Final Fantasy 25th Anniversary Ultimate Box. Set for release on December 18, this collectors package will include all the Final Fantasy games and a box with an Amano illustration. The package will weigh a heavy five kilograms.

  18. #288

    Re: Final Fantasy General

    Prvi FF10 HD video, bar djelomično. Only on Vita.


  19. #289
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Final Fantasy General

    http://steamdb.info/sub/26248/

    FF VIII updatean prije par sati, sasvim moguce da stigne na Steam (s obzirom da je vec u registryu citavu vjecnost)
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  20. #290
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  21. #291

    Re: Final Fantasy General

    To ozbiljno?

    "They don't think it be like it is, but it do." Oscar Gamble

  22. #292
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Final Fantasy General

    jel ima nekvi Final Fantasy VII HD remake il nešto slično za ps3?...nekako sam bio uvjeren da ima, al ne mogu naći na PS Storeu

  23. #293
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Final Fantasy General

    Samo na PSP i DS afaik.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  24. #294
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Final Fantasy General

    onda ću pričekati dok ne stigne na Steam PC verzija

  25. #295
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Final Fantasy General

    Nemoj me držat za riječ.
    Ima na jutubu, ljudi igraju na PSP verziju na PS3. Ne razumijem se u odnos te 2 konzole, ali pročačkaj malo, možda se može nekako sredit.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  26. #296
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Final Fantasy General

    = Citat = Izvorno postao crnisokol
    jel ima nekvi Final Fantasy VII HD remake il nešto slično za ps3?...nekako sam bio uvjeren da ima, al ne mogu naći na PS Storeu
    Ps imaš PS One klasik na Storeu. Samo stavi smoothing i bok.

  27. #297
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Final Fantasy General

    ne mogu naći nikakav FF VII na PS Storeu...nit PSOne Classic nit HD..ima samo V i VI...

  28. #298

    Re: Final Fantasy General

    FF13 Versus je FF15 kao što su svi sumnjali. Ne loše, ali dizajn likova je totalno meh.



    I da, ova nova Lightning igra za koju nikoga nije briga osim fetišiste za pazuhe.


  29. #299
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Final Fantasy General

    meni se baš i ne dopada nešto, a obožavam FF...

  30. #300
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Final Fantasy General

    Meni je XV cisto ok. Vise je do toga sto je dobro predstavljeno pa izgleda interesantno, posebno prica.
    A taj Lighting shit mi je lol.

Slične teme

  1. Final Fantasy 6 (GBA)
    By Kenyi in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-07-2008, 20:59
  2. Final Fantasy 7
    By Worthaur in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 15-04-2008, 18:56
  3. Final Fantasy
    By BlackDCRO in forum Gaming općenito
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 22-01-2007, 16:27
  4. Final Fantasy
    By in forum Gaming općenito
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 18-03-2006, 23:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •