Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 68 od 68

Tema: PC Periferija -> tipkovnice, miševi, gamepadi, zvučnici

  1. #61
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao Jungheinrich
    http://www.esreality.com/?a=longpost&id=1265679&page=1
    thx. btw nemogu vjerovati sta citam, uopce mi nema logike da krait moze biti bolji od copperheada

  2. #62
    Osobno koristim Mx 518.

    Susjed mi ima G5 i osobno nisam primjetio neku razliku. Vjerujem da ima u nekim preciznim testiranjima ali da je u samome radu neprimjetna.

    Jednostavno i Mx 518 i G5 i Razerovi modeli su dovoljno dobri da u samome radu nema razlike iako je sigurno neki precizniji

  3. #63
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490
    e jel mi moze netko pomoc... nemrem nac nigdje na netu tocne specifikacije "Logitech UltraX Media Desktop" to je wireless tastatura i mis koji se spajaju na jednu centralu http://www.impactns.com/images/Logit...diaDesktop.jpg

  4. #64
    = Citat = Izvorno postao Tsumetai Ryujin
    e jel mi moze netko pomoc... nemrem nac nigdje na netu tocne specifikacije "Logitech UltraX Media Desktop" to je wireless tastatura i mis koji se spajaju na jednu centralu http://www.impactns.com/images/Logit...diaDesktop.jpg
    samo jedno pitanje,da li imas neki media centar pa zelis sjediti u naslonjacu i koristiti bezzicnu tastaturu .Ako ne onda se drzi zice ko pijan plota jer je miljama daleko od bilo kakvog wireless sistema.


  5. #65
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Istina! Najžešča fora mi je kad miš ode u standby pa kad ti treba prvo se mora zalaufati i tek onda krene Uostalom, nemreš usporediti UltraX miš sa mx518, doslovce su kao nebo i zemlja! Ja sam prešao sa UltraX na mx518 i preporodio sam se za 100% Iskreno ti savjetujem da si ne uzmeš taj proizvod...

  6. #66
    Osobno imam jedan zicani i jedan bezicni komplet. Napominjem da je bezicni komplet neki kombo mis + tastatura za 120 kn...

    I ovako... Mis je potpuno neupotrebljiv... Ima lag da je to strasno...

    Tipkovnicna se sa druge strane moze sasvim normalno koristit i nisam primjetio neki lag.

    Dakle ako kupujes takav komplet racunaj da ce ti tipkovnica biti ok a sto se tice misa razmisli o nekoj zicanoj alternativi... Naravno ako ti je zbog nekih razloga bezicni mis bas nuzan.... suti trpi onda...

  7. #67
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490
    lol... ste vi isto tulavi... ja imam ultraX... tastatura je prejebena (zato sam to i kupil)... a neam nikakvih problema sto se tice stand by moda...

    ajde nemojte vi meni citat bukvicu neg ak neko zna di mogu vidjet tocne performance nek mi da link...


    nego jos jedno malo pitanjce... jel ja mogu imat i dalje ovu tastaturu iz tog desktopa i imat mx518

  8. #68
    Možeš... Štoviše, ako ce ti biti ukopcana i oba misa istovremeno, oba ce i radit istovremeno, i zicani i bezicni.

Slične teme

  1. Odgovora: 3
    Posljednji post: 06-02-2011, 22:52
  2. Čistoća tipkovnice
    By ZorgTheBorg in forum Pepeljarom u gimpa
    Odgovora: 77
    Posljednji post: 13-12-2009, 18:43
  3. Najvažnija Periferija
    By Nodakim in forum Komponente
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 22-07-2009, 10:18
  4. Periferija do 450 kn
    By SniperJesus in forum Komponente
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 17-07-2009, 13:23
  5. Kupnja tipkovnice
    By FaTaL_mRkvA in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 57
    Posljednji post: 23-05-2009, 00:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •