Stranica 1 od 75 1231151 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 2229

Tema: Empire: Total War

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027

    Empire: Total War

    Novi nastavak Total Wara!!!
    Dolazi nam 2008 a radnja će nam se zbivati u 18 stoljeću.Po prvi puta imamo priliku upravljati brodovima,dakle pomorske bitke i kolonije europskih sila!
    SEGA® Europe Ltd. and SEGA® of America, Inc. today announced Empire: Total War™, the revolutionary new instalment of The Creative Assembly’s wildly successful, multi award winning Total War™ RTS franchise. Empire: Total War™ will maintain the series genre leading 3D battles, grand turn based campaign map and rich historical flavour while for the first time introducing 3D naval combat into the series.

    Empire: Total War™ is set in the 18th century a turbulent era that is the most requested by Total War’s™ loyal fan base and a period alive with global conflict, revolutionary fervour and technological advances. With themes such as the Industrial Revolution, America’s struggle for independence, the race to control Eastern trade routes and the globalisation of war on land and sea, Empire: Total War™ promises to be amongst the richest and most dynamic PC RTS games of all time.
    Empire: Total War™ will see the debut of 3D naval combat within the Total War™ franchise. PC Gamers will be able to intuitively command vast fleets or single ships upon seascapes rich with extraordinary water and weather effects that play a huge role in your eventual glorious success or ignominious defeat. After pummelling your enemy with cannon fire, close in to grapple their ship and prepare to board taking control your men as they fight hand to hand on the decks.

    Along with the revolutionary introduction of Naval Combat, Empire: Total War™ will see further enhancements to the Total War™ series signature 3D battles and turn based campaign map. Real time battles will pose new challenges with the addition of cannon and musket, challenging players to master new formations and tactics as a result of the increasing role of gunpowder within warfare. And the Campaign Map – for many the heart of Total War™ – will see new improved systems for Trade, Diplomacy and Espionage with agents, a refined and streamlined UI, improved Advisors and extended scope taking in the riches of India, the turbulence of Europe and the untapped potential of North America.

    “Empire: Total War™ is a huge revolutionary step for the series. We’re delighted to introduce true 3D naval combat, something that adds a totally new dimension to Total War™ games.” commented Mike Simpson, Studio Director at The Creative Assembly and the father of the Total War™ franchise. “We’re genuinely excited about what we’re achieving with the naval battles and also by the scale of the improvements being made to the core of the game – the land battles and the campaign. This will undoubtedly be the biggest and best Total War™ game we’ve ever made.”

    Empire: Total War™ has already been secretly in development at The Creative Assembly’s Horsham studio for over a year and is priming its forces for a release in 2008.

    Stay tuned to TotalWar.com for all the latest Empire: Total War™ news and screenshots!

    Prve slike Empire:Total Wara!Prva je artwork a ostale tri su ingame screenshoots.
    http://media.pc.ign.com/media/958/958390/imgs_1.html

    Ovo će vjerojatno značiti da ćemo napokon dobiti cijelu mapu svijeta a ne samo Europu i sjever Afrike.CA je najavila da će se mapa protezati do Indije.Naravno,na forumima je zavladalo silno uzbuđenje nakon ove eksplozije,vode se rasprave o veličini mape,novim svjetskim silama,frakcijama itd.Po meni bi trebali biti uključeni Otomansko Carstvo,Nizozemci,Britanci,Španjolska,Austro-Ugarska Monarhija,Kina,Rusija,Italija,Prusija,Francuska itd.

  2. #2
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Vlažim se.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  3. #3
    Brodovlje... ja se ne veselim baš dok ne čujem jop konkretnih informacija. Počeo se i TW štancati kao lud.

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    http://www.computerandvideogames.com/ar ... 0&skip=yes

    Izvlačim citate:" There are some fundamental truths to Total War. The first is the holy trinity of pikes, archers and cavalry. Cavalry will cut down archers, no question, but will buckle if charged into pikes. But pikes are slow and vulnerable to archer fire.

    In Empire, that's a thing of the past. The new 1700s-to-early-1800s setting, with its muskets and artillery, demands new stratagems. Generals will have to rethink their entire approach. "

    " Total War's third fundamental is that you're there to paint Europe your nation's colour, invading your neighbours from the outset, developing a giant hammer of an army to crack open the continent.

    That, too, is no longer true. Empire is about exploration and conquest, founding colonies and fighting wars away from home. Sure, you can invade your neighbour. But there's wealth to be had in India and the Americas."


    Cavalry lost its dominance. "In this period, the key use of cavalry was not to plough into the infantry, but to scare and harass the infantry into remaining in a square formation."

    Ovaj put su veoma važne formacije jedinica.Kockasta formacija će odbiti konjicu,ako stavite pješake u red oni će moći pucati sa mušketama u neprijateljske vojnike a ako su u kocki samo će četvrtima vojnika moći pucati.

  5. #5
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    oću hrvate kao naciju
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    oću hrvate kao naciju
    Bojim se da ćeš dobiti Habsburgovce.Ja hoću Fridrika Velikog!I vjerojatno ću ga dobiti,sa Prusijom.

  7. #7
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Ja se iskreno nadam da 2010/2011 možemo očekivati World: Total War, sa I i II svjetskim ratom, od 1903. pa do negdje 1968. Kako bi to bilo zakon!
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Ja se nadam da ću dobiti LOTR:TW.Ali pustimo to,jedva čekam Empire!!!
    Možda dobijemo Amerikance kao novu frakciju.Zatim,u nekim smo filmovima imali priliku vidjeti kako muškete pucaju jedni na druge tek kada se približe,što je naravno najbolje.Mi ćemo imati priliku dati zapovjed "fire" kada god hoćemo,ako prerano vojnici će teško pogoditi koga,ako prekasno moglo bi se dogoditi da nam pokose cijelu jedinicu.Ovaj put melee combat nema više važnu ulogu,već zaklon,zaklon od metaka.Sada građevine na bojištu nemaju estetski detalj,već jedinica može okupirati npr. farmu ili vjetrenjaču.

  9. #9
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Ja se iskreno nadam da 2010/2011 možemo očekivati World: Total War, sa I i II svjetskim ratom, od 1903. pa do negdje 1968. Kako bi to bilo zakon!
    not
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  10. #10
    Senior Member Lord of The Fleas Dweller's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Vault 13
    Postova
    435
    yes
    My signature is clean like my mind.
    My mind is full of dirty,evil spams!
    I won t a haski dog,pure,and little.

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    The game will include 10 playable factions including Britain, Prussia, France, Spain, America and the massive Ottoman Empire.

    Za ostale frakcije se još ne zna.Odlično što se može igrati sa Amerikom.Igra treba izaći u zadnjoj četvrtini 2008 ili početkom 2009,tako da ćemo se još dobro načekati.

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771
    = Citat = Izvorno postao Durin
    Ja se nadam da ću dobiti LOTR:TW.
    Zašto ne downloadiraš "Fourth Age: Total War"? Mod je izvrstan, lore-correct a gameplay je isto tako dobar.

    Bojim se da ćeš dobiti Habsburgovce.
    -proglasiti Zagreb glavnim gradom
    -nakon što moja moć naraste, otići u .txt fileove i sve preimenovati u "Croatian" te preimenovati "Habsburg Empire" (ili kako već) u "Croatian Empire".
    -nitko nam neće moći stati na put...

  13. #13
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    to da akul
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  14. #14
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    Durin, pretekao si me u prenosenju ove novosti, jer cim sam na twcenter.net vidio vijest odmah sam pomislio na forum, ali sam mislio da je patka.

    IPAK NIJE!

    Inace, bio bi grijeh da izostave Austriju/Habsburgovce, jer smo ipak i mi u toj kasi... Malo me sve ovo vuce na Cossacks II, ali valjda ce bit puno bolje.

    Creative Assembly ionako ne zna napravit losu igru...

  15. #15
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Hehe ja sam vidio vijest nekoliko sati nakon što su je objavili.
    Zasada nisam pretjerano uzbuđen jer nas još puuuuuuuno vremena dijeli od igre ili barem demoa,ali kako će vrijeme prolaziti tako će nas oni nabrijavati sa novim screenshotovima,teaser trailerima i ingame filmićima.Sada jedva čekam da nabavim Kingdomse,četiri ekspanzije u jednoj!

  16. #16
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    Ja sam vidio 22. 8. ja mislim...

  17. #17
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    Mogo bi ja Medivial total war zaigrat (to ima dva djela jel tak?) kad je vec tak dobro, nedostaju mi nekako strategije

  18. #18
    Senior Member Nuke me please Orla's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Osten Ard
    Postova
    260
    Jedva čekam

  19. #19
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    S kojom drzavom cete igrati? Ja definitivno s Habsburgovcima...

  20. #20
    Senior Member Nuke me please Orla's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Osten Ard
    Postova
    260
    Habsburgovci i Englezi

  21. #21
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    hasburgovci il austrija
    inace mislim da nece bit bas nesto al igrat cu svejedno
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  22. #22
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    riječi su suvišne
    kratim vrijeme do izlaska expanzijom za M2 TW

  23. #23
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    pogledaj na GPRS-u
    Postova
    594
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    riječi su suvišne
    kratim vrijeme do izlaska expanzijom za M2 TW
    jel dobra ekspanzija??
    sta igra sada onda tezi oko 16 gb ili?? jer sam cuo da je ekspanzija na 2 dvd-a.

  24. #24
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Dux
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    riječi su suvišne
    kratim vrijeme do izlaska expanzijom za M2 TW
    jel dobra ekspanzija??
    sta igra sada onda tezi oko 16 gb ili?? jer sam cuo da je ekspanzija na 2 dvd-a.
    sorry krivo sam se izrazio
    kratit ću vrijeme novom expanzijom
    nemam je još

  25. #25
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225
    Najveća vijest ovog Total War nastavka su definitivno 3D bitke na moru, znaći, brodovima ćete zapovijedati vi osobno.
    Borbu nećete morati završavati samo topovima, već i približavanjem protivničkom brodu možete završiti pucnjevima mušketa vaših mornara il' pak i samim ukrcavanje na protivnički brod.
    Radnja će se odvijati u 18 stoljeću i neće biti samo EU zastupljena, već i Novi kontinent, U,S and A.
    Puno kopnenih jedinica, te nam i novih brodova[za to vrijeme ].
    Ono ćemu se također veselim je i pametniji AI, nadam se da se neće događati stvari kao npr. u RTW, di napravite 'V' formaciju s kopljanicima dok branite grad[neosvojivo], ili pak u MTW, di gazite neprijateljske jedinice s strijelcima dok branite utvrdu[dok neprijatelj još nije izgradio 'ramove'].
    A sve to će pokretati i novi fizički engine.
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  26. #26
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao Ervin_CRO_Cherry
    Radnja će se odvijati u 18 stoljeću i neće biti samo EU zastupljena, već i Novi kontinent, U,S and A.
    sva sreća pa je onda postojala europska unija.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer callista's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    1.091
    nekako sam skeptičan... za dvije godine mislim da možemo očekivati neki total war tipa supreme commander. al ajd, vidjećemo

  28. #28
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    sva sreća pa je onda postojala europska unija.
    Kad sam napisao EU, mislio sam na Europu/Evropu, kako god želiš.
    ___ ___ ___

    Al vratimo se mi temi, TW serijali su uvijek imali ono 'nešto', mislim da TW neće nikad ići putem SC. Pročitao sam da će se pobaljšati sustav diplomacije, menadžmenta, itd. Također sam pročitao da bi trebao negdje oko ljeta izaći.
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  29. #29
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    To smo sve već rekli,ali ima još puno toga za saznati.Nažalost,CA je još uvijek škrta sa informacijama,tek tu i tamo pokoji upad na forum službenog osoblja koje radi na igri.Ako želiš još toga saznati,davati prijedloge itd. idi na http://www.totalwarforums.com
    Inače,jedva čekam prvi trailer pa makar bio i teaser,glavno da je "official".

  30. #30
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225
    Hvala na linku. Zaista me zanima ova igra.
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

Slične teme

  1. Empire: Total War
    By Insert in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 02-07-2009, 12:26

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •