Stranica 60 od 75 PrvaPrva ... 1050585960616270 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.771 do 1.800 od 2229

Tema: Empire: Total War

  1. #1771
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    za mišem i tipkovnicom
    Postova
    393

    Re: Empire:Total War

    Meni saveznici pomažu samo kad se slučajno nađu tamo di se ja pripremam boriti. Već sam prije rekao da su najbolji saveznici Perzijanci. Oni su jedini koji su mi slali vojsku u pomoć.

  2. #1772
    Senior Member Respawned sorcerer megalodon's Avatar
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.168

    Re: Empire:Total War

    Da,Holandjani osvajaju Francusku,vecu nerealnost nisam vidio odavno
    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    = Citat = Izvorno postao megalodon
    Ja sam lvl 78 paladin u Azerothu. U slobodno vrijeme sam i maticar. U WoWu naravno.
    Vidi se po postovima da nemas zivota.GG for ju...nejebica je strasna stvar

  3. #1773
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Empire:Total War

    = Citat = Izvorno postao (V)
    Da,Holandjani osvajaju Francusku,vecu nerealnost nisam vidio odavno
    To i je čar Empire : Total Wara, sam krojiš povijest.

    Inače, Perzijanci i saveznici... neovisno je koja država, AI je u suštini zapravo isti za svih uz male preinake vezane uz poziciju na mapi koju trenutni imperij ima.

    No ovaj 1.2 patch je ispravo dosta stvari vezan uz alliance i AI.

  4. #1774
    Senior Member Respawned sorcerer megalodon's Avatar
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.168

    Re: Empire:Total War

    Ajde,reci mi,kako moze Holandija,trgovacka i relativno pacifisticka zemlja sa u to vrijeme mozda 5 miliona ljudi,osvojiti Francusku,najvecu silu tog doba,sa ogromnim bogatstvom,kolonijama,vojskom i 30+ miliona ljudi.To je cista nerealnost ove igre,i da,cjepidlaka sam i smeta mi
    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    = Citat = Izvorno postao megalodon
    Ja sam lvl 78 paladin u Azerothu. U slobodno vrijeme sam i maticar. U WoWu naravno.
    Vidi se po postovima da nemas zivota.GG for ju...nejebica je strasna stvar

  5. #1775
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Empire:Total War

    e kako se u ovoj fakin igri moze taktizirat, nevjerojatno . Naime, imao sam jednu zanimljivu pomorsku bitku. Ja sam imao 4 troma velika jedrenjaka sa 74 topa svaki, dok je neprijatelj imao 8 malih brodica sa otprilike 10-ak topova po brodici. Sta se desilo? Vjetar mi nije isao na ruku i moji jedrenjaci su se jedva kretali dok je neprijatelj sa svojim malim i vrlo agalinim brodicama uspio potopiti moja 2 velika jedrenjaka. Na kraju sam uspio dobiti bitku kada sam jedrenjake doveo "niz vjetar", al ono, stetu koju su mi napravile protivnicke brodice samo zato jer su imale povoljan vjetar...ma
    Inace, stvarno neznam kako bi se mogao vratiti vise na neki stariji TW naslov. Ova igra toliko owna prijasnje nastavke da je to za ne povjerovat. Oke, sada bi bilo lijepo kada bi recimo dobili Rome 2, samo sa ovakvom kompleksnoscu igre kakvu ima Empire
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  6. #1776
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    za mišem i tipkovnicom
    Postova
    393

    Re: Empire:Total War

    = Citat = Izvorno postao (V)
    Ajde,reci mi,kako moze Holandija,trgovacka i relativno pacifisticka zemlja sa u to vrijeme mozda 5 miliona ljudi,osvojiti Francusku,najvecu silu tog doba,sa ogromnim bogatstvom,kolonijama,vojskom i 30+ miliona ljudi.To je cista nerealnost ove igre,i da,cjepidlaka sam i smeta mi
    Pa možda su imali briljantnog generala, nizozemskog napoleona, koji je u stanju pobijedit brojniju i nadmoćniju vojsku

  7. #1777
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Empire:Total War

    = Citat = Izvorno postao (V)
    Ajde,reci mi,kako moze Holandija,trgovacka i relativno pacifisticka zemlja sa u to vrijeme mozda 5 miliona ljudi,osvojiti Francusku,najvecu silu tog doba,sa ogromnim bogatstvom,kolonijama,vojskom i 30+ miliona ljudi.To je cista nerealnost ove igre,i da,cjepidlaka sam i smeta mi
    Pa tu je igrač da nerealno napravi u realno. Ipak se radi o igri, u tome i je bit!

    Ako ćemo o realnosti, kako je jedan slikar u samo 10 godina zemlju koja je iz 1. svjetskog rata izašla kao težak gubitnik pretvorio u najmoćniju silu od 1939. do 1945. koja je pokorila gotovo cijelu Europu?

    Kako su mongoli koji su zapravo bili barbari na konjima pokorili gotovo sve na što su bacili oko?

    Kako je HV pobjedila u nedavnom ratu 3. svijetsku silu ( JNA) i četničke terorističke jedinice?

    Kako ovo, kako ono...e pa u tome i je stvar, da nekad nije sve baš kako je zapisano u teoriji, nego ishod ratovanja ovisi o mnogim varijablama.


    Opet naglašavam, nije cjepidlačenje nego je to čar Empire : Total Wara.


    Neznam zašto uopće povezuješ činjenice iz stvarnog svijeta (pacifistička zemlja, 5 milijona stanovnika) s igrom pošto to baš i ne drži vodu. Cilj je da se zabaviš stvarajući imepriju iz jedne male zemlje kao što je npr. Nizozemska.


    Eto to ti je moje mišljenje, uživaj u igri i ne zamaraj se takvim stvarima

  8. #1778
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Empire:Total War

    Upravo to sto kaze Reiko. Igre su tu da se malo maknemo od stvarnosti a i u njima cesto mozemo izvoditi stvari koje inace u stvarnosti nebi vjerojatno funkcionirale...Npr, ja sam sada s Austrijom osvojio gotovo cijelu Italiju i sjevernu Afriku kako bi mogao na Sredozmlju ostvarit pomorsku dominaciju i imati cim bolji protok robe sa Amerikom i Indijom. Prije 250 godina Habsburska monarhija je muku mucila s Osmanlijama i samo osvajanje Beca su sprijecili Hrvati. Hm, ocito sam ja bolji vladar kada sam osvojio cijeli Balkan u svega 4 godine...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  9. #1779
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: Empire:Total War

    Problem je što total war reklamiraju kao ultrarealističan i autentičan naslov a, on to nije.
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  10. #1780
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Empire:Total War

    kako ne? Bitke u kojima na ishod utjece apsolutno sve: teren, vrijeme, umor i iskustvo jedinica, strah, iskustvo generala itd. te kampanja u kojoj je vjerno docaran odnos snaga u vrijeme koje se desavanja radnja te razne povijesne licnosti i događaji. Eto, prije par turnova mi je preminuo poznati talijanski skladatelj iz tog razdoblja.
    A ovo da neka slabija i manja drzava pobjedi jacu je cisto stvar AI koji funkcionira gotovo isto za sve drzave, uz male preinake za svaku, ovisno o polozaju na mapi i ceka povoljan trenutak za napad...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  11. #1781
    Senior Member Respawned sorcerer megalodon's Avatar
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.168

    Re: Empire:Total War

    Dosadno mi je pa cu odgovorit
    Ako ćemo o realnosti, kako je jedan slikar u samo 10 godina zemlju koja je iz 1. svjetskog rata izašla kao težak gubitnik pretvorio u najmoćniju silu od 1939. do 1945. koja je pokorila gotovo cijelu Europu?
    Njemacka je imala ogromno ljudstvo,ogromne sirovine,zelju za osvetom i covjeka koji je iskoristio trenutak.Tezak gubitnik,da,na bojnom polju,ali nije izgubila toliko da bi je obogaljilo.Francuska je generalno vise izgubila u WWI nego Njemacka.
    Kako su mongoli koji su zapravo bili barbari na konjima pokorili gotovo sve na što su bacili oko?
    Koristili su novi sistem ratovanja,od malena su bili obuceni strijelci,bili su nomadi,nisu imali dom i nisu imali interesa razvijati poljoprivredu i zanatstvo,jedini cilj im je bio rat i plijen.Ako pratis kroz istoriju varvari su cesto rusili ekonomski i socijalno daleko razvijenije zemlje.Uostalom,ti Mongoli su porazeni nekih 300 godina kasnije,kad su se naselili na neka osvojena podrucja.
    Kako je HV pobjedila u nedavnom ratu 3. svijetsku silu ( JNA) i četničke terorističke jedinice?
    Pa lol,i Hrvatska je bila dio te 3. svjetske sile,i borili su se za odbranu domovine,dok se vecina JNA borila zato sto ih je neki retaj slao da ubija ljude koji su mu bili braca do prije godinu.No ajmo radje ne pricat o tome,ni ja ni ti nemamo pojma kako je to bilo

    Ja kazem da cjepidlacim,okej,ali smatram da nisu iskoristili potencijal koji je igra imala.Da su sredili malo AI,kampanja bi bila donekle zanimljiva,ali jebiga,meni strasno smeta da Holandija osvoji pola Evrope
    Deadwalker,da si igrao neke Paradoxove igre,vidio bi kako je to predstavljeno i koliko je nerealno i tesko osvojiti sa malom zemljom Evropu.
    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    = Citat = Izvorno postao megalodon
    Ja sam lvl 78 paladin u Azerothu. U slobodno vrijeme sam i maticar. U WoWu naravno.
    Vidi se po postovima da nemas zivota.GG for ju...nejebica je strasna stvar

  12. #1782
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Empire:Total War

    = Citat = Izvorno postao (V)
    Da su sredili malo AI,kampanja bi bila donekle zanimljiva,ali jebiga,meni strasno smeta da Holandija osvoji pola Evrope
    kod mene to nebi proslo, pokorio bi ja holandiju prije nego li bi imala vise od 2 pokrajine. Na mojoj strateskoj mapi jedino ja smijem imati vise od pola Europe
    I stvarno mi nije jasno kaj tolko serete po igri. Ono, definitivno najbolji TW do sada i tu sad vas jebe kaj neka holandija je osvojila previse pokrajina, bemu, to je samo igra i nemora biti onako kak je bilo zapravo u povijesti...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  13. #1783
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    45.775186 SZŠ, 15.985719 IZD
    Postova
    112

    Re: Empire:Total War

    e dečki, to vam je stvar samo voljnog momenta (kak bi rekao moj trener). -hrvatska i jna- što se tam nekom srbinu je** za hrvatsku i želi li dati život za nju, dok će hrvat jurišat za domovinu i nabost ga na bajunetu (bez uvrede srbima). mongoli- stvar morala- što češ ti napravit kad na tebe juriša 20000 konjanika, a svi do jednog nekulturne seljačine (bez uvrede mongolima) pa se deru u sav glas. ima puno faktora u bitkama- ne samo ljudstvo i oprema
    o hitleru neću ni pričat(i samo da se zna, slikar je čovijek koji DOBRO slika)

  14. #1784

    Re: Empire:Total War

    = Citat = Izvorno postao Insert
    Problem je što total war reklamiraju kao ultrarealističan i autentičan naslov a, on to nije.
    Kako nije realan????? o borbama necu ni pricat. Sta ima veze ko koga osvaja u kampanji sa realnosću??? JeS ti uopce igrao etw.
    A good general not only sees the way to victory, he also knows when victory is impossible

  15. #1785

    Re: Empire:Total War

    Budući da iz nekog razloga ne mogu citirati Insertov post (komično zapravo), samo da kažem--- odakle ti to da je E:TW uber realističan? I od kada realistično odgovara povijesno točnom? Koliko se ja sjećam, TW se diči borbenimSrealizmom (više-manje), a ne igranjem interaktivne povijesti skupljene iz nekog udžbenika.

  16. #1786
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Empire:Total War

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Budući da iz nekog razloga ne mogu citirati Insertov post (komično zapravo), samo da kažem--- odakle ti to da je E:TW uber realističan? I od kada realistično odgovara povijesno točnom? Koliko se ja sjećam, TW se diči borbenimSrealizmom (više-manje), a ne igranjem interaktivne povijesti skupljene iz nekog udžbenika.
    covjek je sve rekao...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  17. #1787
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Empire:Total War

    = Citat = Izvorno postao (V)
    Dosadno mi je pa cu odgovorit
    Ako ćemo o realnosti, kako je jedan slikar u samo 10 godina zemlju koja je iz 1. svjetskog rata izašla kao težak gubitnik pretvorio u najmoćniju silu od 1939. do 1945. koja je pokorila gotovo cijelu Europu?
    Njemacka je imala ogromno ljudstvo,ogromne sirovine,zelju za osvetom i covjeka koji je iskoristio trenutak.Tezak gubitnik,da,na bojnom polju,ali nije izgubila toliko da bi je obogaljilo.Francuska je generalno vise izgubila u WWI nego Njemacka.
    [quote:2qpuvfwq]
    Kako su mongoli koji su zapravo bili barbari na konjima pokorili gotovo sve na što su bacili oko?
    Koristili su novi sistem ratovanja,od malena su bili obuceni strijelci,bili su nomadi,nisu imali dom i nisu imali interesa razvijati poljoprivredu i zanatstvo,jedini cilj im je bio rat i plijen.Ako pratis kroz istoriju varvari su cesto rusili ekonomski i socijalno daleko razvijenije zemlje.Uostalom,ti Mongoli su porazeni nekih 300 godina kasnije,kad su se naselili na neka osvojena podrucja.
    Kako je HV pobjedila u nedavnom ratu 3. svijetsku silu ( JNA) i četničke terorističke jedinice?
    Pa lol,i Hrvatska je bila dio te 3. svjetske sile,i borili su se za odbranu domovine,dok se vecina JNA borila zato sto ih je neki retaj slao da ubija ljude koji su mu bili braca do prije godinu.No ajmo radje ne pricat o tome,ni ja ni ti nemamo pojma kako je to bilo

    Ja kazem da cjepidlacim,okej,ali smatram da nisu iskoristili potencijal koji je igra imala.Da su sredili malo AI,kampanja bi bila donekle zanimljiva,ali jebiga,meni strasno smeta da Holandija osvoji pola Evrope
    Deadwalker,da si igrao neke Paradoxove igre,vidio bi kako je to predstavljeno i koliko je nerealno i tesko osvojiti sa malom zemljom Evropu.[/quote:2qpuvfwq]

    Hrvatska nije bila dio te 3. vojne sile jer su ljudi koji su bili u JNA prešli ili u HV, HVO ili su pobjegli ili otišli nešto drugo raditi. Jeidno što je Hrvatska bila "dio" je da su građani Republike Hrvatske 50 godina ulagali u vojnu silu i opremu JNA , da bi se onda tim oružjem pucalo po njima.


    Inače samo sam ti htio reći da je puno stvari moguće, ovo što sam ti ja naveo nije bilo uber uber nemoguće, no nemozes mi tvrditi da se očekivalo da će jedna pogažena i razrušenja Njemačka 1918. u roku 10-15 godina stati na noge kao jedna od najvećih sila na svijetu.


    Znači, sve ovisi o više varijabli, sve je moguće - postotci su relativni ali su prisutni, a to je još više izraženo u igri.

    Složio bi se s DeadWalkerom koji je potvrdio ono što sam rekao - radi se o igri, bit je da imaš mogućnost napraviti nešto "NEMOGUĆE". Bilo bi glupo da te limitiraju nečim zar ne?

  18. #1788

    Re: Empire:Total War

    igra stvorena da ju sami caramo

  19. #1789
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Empire:Total War

    Igra je zakon al kad igram grand campaign onda poludim one turnove od cpu-a, ono 10405 drzava mora radit svaka svoj potez, cak i kad iskljucim cpu moves isto. I ne, nemam spor komp.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  20. #1790
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Empire:Total War

    meni ne traje predugo turn. Iskljucio sam following AI movements i to ide ok...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  21. #1791
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    45.775186 SZŠ, 15.985719 IZD
    Postova
    112

    Re: Empire:Total War

    ja sam odavno prestao igrat kampanju, do 88. godine sam osvojio europu, i imao sam toliko vojske i para(oko milju i po) i više jednostavno nije bilo zanimljivo, sam skupiš vojsku od 3000 ljudi u 2 turna i pokoriš naciju. a isponova mi se nada igrat, pa se vračat u kameno doba bez fire drillova itd.

  22. #1792
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    45.775186 SZŠ, 15.985719 IZD
    Postova
    112

    Re: Empire:Total War

    e,da, sam bi još pitao, ak netko zna, ima li veze na koji sam se server prijavio na steamu(recimo njemačka) sa tim protiv koga igram na multyplayeru. Na multyju ima puno švaba, šveđana, žabara, poljaka i britanaca, al do sada nisam vidio ni jednog amera, kanađanina, nikog iz j. amerike, azije. jel to ima veze s kontinentom

  23. #1793
    Senior Member Respawned sorcerer megalodon's Avatar
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.168

    Re: Empire:Total War

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Inače samo sam ti htio reći da je puno stvari moguće, ovo što sam ti ja naveo nije bilo uber uber nemoguće, no nemozes mi tvrditi da se očekivalo da će jedna pogažena i razrušenja Njemačka 1918. u roku 10-15 godina stati na noge kao jedna od najvećih sila na svijetu.
    Zapravo,brijem da je jedan francuski general rekao za Versajski mir da to nije mir,vec da je to primirje na 20 godina.Naravno,nisu svi ocekivali to,svakako.
    I slazem se,nema smisla da se igrac onemoguci,ali ima smisla otezati mu to dovoljno da se pomuci.Ja sam upalio ETW,igrao Prusku 5 godina,onda poceo sa Holandijom i osvojio Flandriju i Francusku za 5 turnova.I to na najtezem
    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    = Citat = Izvorno postao megalodon
    Ja sam lvl 78 paladin u Azerothu. U slobodno vrijeme sam i maticar. U WoWu naravno.
    Vidi se po postovima da nemas zivota.GG for ju...nejebica je strasna stvar

  24. #1794
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Empire:Total War

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    meni ne traje predugo turn. Iskljucio sam following AI movements i to ide ok...
    Ma jesam, i ja isto al ono, kaj nisu mogli nes smislit a ne da cekam sve zemlje koje sudjeljuju da naprave turnove. I to neko vrijeme koje traje, tih par sec ili kolko vec ubija u pojam xD
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  25. #1795

    Re: Empire:Total War

    savršenstvo ne postoji, ali tw je svakim nastavkom sve bliže onoj famoznoj ocjeni 100/100.
    Svake večeri ima da se pomolimo za sve (ne)dobro na ovom svijetu i TW. Ugl, čitam ovu temu i vidim da se ugl sve reklo o etw, al zanima me što mislite o modu za m2tw:call of warhammer. to je jedini razlog sto još drzim m2tw na hdd i third age isto. hh
    link za trailer oamo.. UEWHQP7jksk
    -If you love the Creator, then take care of Creation.-

  26. #1796
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    za mišem i tipkovnicom
    Postova
    393

    Re: Empire:Total War

    Ima tema medieval 2 total war

  27. #1797

    Re: Empire:Total War

    = Citat = Izvorno postao >DuDi<
    savršenstvo ne postoji, ali tw je svakim nastavkom sve bliže onoj famoznoj ocjeni 100/100.
    Svake večeri ima da se pomolimo za sve (ne)dobro na ovom svijetu i TW. Ugl, čitam ovu temu i vidim da se ugl sve reklo o etw, al zanima me što mislite o modu za m2tw:call of warhammer. to je jedini razlog sto još drzim m2tw na hdd i third age isto. hh
    link za trailer oamo.. UEWHQP7jksk
    Ja osobno ne volim modove koji mi totalno promijene tematiku igre pogotovo mtw 2
    A good general not only sees the way to victory, he also knows when victory is impossible

  28. #1798

    Re: Empire:Total War

    Ima tema medieval 2 total war
    da to je taj third age.
    tw je za ciljanu publiku, nije za svakoga tko se naziva gejmerom, a modovi su još dodatno "specifičniji". m2tw:third age mode je zbilja kvalitetno napravljen, možda da su malo ipak promijenili animacije kretanja orki i takvih stvorova jer su oni samo zamijenili modele i ostavili isti kalup animacije. vjerujem da ce i call of warhammer biti napravljen na isti način.i neka bude, ja ću ga zasigurno igrat.
    kad sam se već dotako tih animacija, m2tw me ubijao u pojam sa 2 animacije umiranja vojnika od strijela. al nasuprot tomu, predobre su mi bile animacije last hita kod recimo nekog heavy axmena ili pikemena, ili nekog swordsmana. Ja sam zbog takvih stvari kupio čeljust s poda svako malo. Motion capturing je jako dobro iskorišten u etw-u i fala ca-u zbog toga. Ne igram ga previše jer mi ne odgovara razdoblje. Ali nadam se da ce i slijedeci tw za kojeg vjerujem da ce biti rome 2:tw biti napravljen sa isto tako puno različit animacija i eye candiesa koji jako podižu igrivost.
    -If you love the Creator, then take care of Creation.-

  29. #1799
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    45.775186 SZŠ, 15.985719 IZD
    Postova
    112

    Re: Empire:Total War

    jel misli neko odgovorit na moje pitanje sa prošle stranice ili nitko ne zna

  30. #1800
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    za mišem i tipkovnicom
    Postova
    393

    Re: Empire:Total War

    dudi, mod koji je za neku igru komentiraš na temi od te igre.
    Ova tema se zove Empire Total War a taj je mod za igru medieval

Slične teme

  1. Empire: Total War
    By Insert in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 02-07-2009, 12:26

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •