Vidi rezultate ankete: Vjerujete li u kriptozoologiju?

Glasači
30. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Da

    21 70,00%
  • Ne

    9 30,00%
Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 80

Tema: Kriptozoologija

  1. #31
    Senior Member Lock'n'Load kowE's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    194
    = Citat = Izvorno postao Tri66a
    Loch Ness
    -površina 56 km2
    -najveća dubina 230m
    http://europa.eu/abc/maps/images/region ... otland.gif
    pogledaj gdje je Loch Ness.
    “I slept with faith and found a corpse in my arms on awakening; I drank and danced all night with doubt and found a virgin in the morning.”
    Aleister Crowley

  2. #32
    Senior Member Lord of The Fleas Dweller's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Vault 13
    Postova
    435
    u sredini sjevera
    My signature is clean like my mind.
    My mind is full of dirty,evil spams!
    I won t a haski dog,pure,and little.

  3. #33
    Senior Member Lock'n'Load pstrebs's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Tatooine
    Postova
    199
    Nisi dobro postavio anketno pitanje... " Vjerujete li u kriptozologiju?"
    pa normalno da vjerujemo jer je to kao što si i sam rekao znanost o pririvenim bićima itd... trebao si staviti " Vjerujete li u STVORENJA KOJA PROUČAVA kriptozoologija", a ne ovako. To je tipa " vjerujete li da upravo upravo čitate ovaj post?" Editiraj anketu , ako može.
    ne postoji druga prilika za prvi dojam

  4. #34
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    305
    = Citat = Izvorno postao kowE
    = Citat = Izvorno postao TheJopa
    Nikad čuo za čupakabru ali pari totalni bullshit.
    Nessie mi je isto malo realna. Mislim i da postoji ne može 1životinja živit tisuće godina,mora ih bit bar 10-20 tisuća za održavanje vrste. A ako ih je toliko otkrili bi ih. Osim toga to jezero je relativno malo,Sto je ko da netko tvrdi da u gradskom parku živi medvid.
    Sve što živi u moru- moguće je da postoji, more pokriva 70% planeta a osim toga ima ogromnu dubinu, iako su se ljudi spustili u Marijansku brazduto je igla u plastu sijena.

    Ne kužim šta je smišno.
    Da bi se vrsta održala kroz toliko tisuča, zapravo milijuna, godina, treba određen broj jedinki. Čuo sam točan broj, ali sam zaboravio, ali sam prilično siguran da je oko 10 tisuča.

  5. #35
    Member Plants Vs Zombies SharafCiger's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    just a second...
    Postova
    44
    ne virujem u ta bića i to e to

  6. #36
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    Citao sam knjigu Kriptozoologija.
    Ima dosta toga, vrlo zanimljivo.

    Ako ce ju netko trazit, hint: na koricama je nacrtan neki dinić slican ko Nessi.

  7. #37
    Senior Member Lock'n'Load kowE's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    194
    = Citat = Izvorno postao TheJopa
    = Citat = Izvorno postao kowE
    = Citat = Izvorno postao TheJopa
    Nikad čuo za čupakabru ali pari totalni bullshit.
    Nessie mi je isto malo realna. Mislim i da postoji ne može 1životinja živit tisuće godina,mora ih bit bar 10-20 tisuća za održavanje vrste. A ako ih je toliko otkrili bi ih. Osim toga to jezero je relativno malo,Sto je ko da netko tvrdi da u gradskom parku živi medvid.
    Sve što živi u moru- moguće je da postoji, more pokriva 70% planeta a osim toga ima ogromnu dubinu, iako su se ljudi spustili u Marijansku brazduto je igla u plastu sijena.

    Ne kužim šta je smišno.
    Da bi se vrsta održala kroz toliko tisuča, zapravo milijuna, godina, treba određen broj jedinki. Čuo sam točan broj, ali sam zaboravio, ali sam prilično siguran da je oko 10 tisuča.
    zar mora znacit da je to dinosaur?
    pogledaj polozaj jezera... moguce je da je nekim sub-površinskim kanalom povezano s morem i drugim jezerima.
    u biti... boli me ku***
    “I slept with faith and found a corpse in my arms on awakening; I drank and danced all night with doubt and found a virgin in the morning.”
    Aleister Crowley

  8. #38
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    samo bih htio zahvaliti wolfburnu jer temeljem njegovog posta radim 2. dio siga.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  9. #39
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    Ping, to mislis na pozitivan nacin ili na onaj drugi?

  10. #40
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    a što ti misliš? ^^
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  11. #41
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    = Citat = Izvorno postao whiskey
    Inace informacije radi, ljudi su bili na samom dnu marijanske brazde oko 11km dubine. Podmornica se zvala Trieste i kapetanu je prezime bilo vjerovali ili ne Piccard. Pravo znacenje kriptozoologije je istraživanje izumrlih vrsta, sama ric govori KRIPTO dakle mrtvo-izumrlo. Primjerice gigantski morski pas latinskog naziva charcarodon megalodon koji je moga narasti do 18m i hranija se kitovima. Kakve li su još zviri hodale i plivale našim planetom, a da mi nemamo pojma o njihovom postojanju.. Bigfoot, nessie , la chupacabra su lokalne price i legende koje je najpametnije diskreditirati jer ne postoje konkretni dokazi o njihovom postojanju.

    Krypto ti znači nepoznato, šifrirano, zagonetno a ne mrtvo
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  12. #42
    Senior Member Lock'n'Load kowE's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    194
    = Citat = Izvorno postao Jopax
    = Citat = Izvorno postao whiskey
    Inace informacije radi, ljudi su bili na samom dnu marijanske brazde oko 11km dubine. Podmornica se zvala Trieste i kapetanu je prezime bilo vjerovali ili ne Piccard. Pravo znacenje kriptozoologije je istraživanje izumrlih vrsta, sama ric govori KRIPTO dakle mrtvo-izumrlo. Primjerice gigantski morski pas latinskog naziva charcarodon megalodon koji je moga narasti do 18m i hranija se kitovima. Kakve li su još zviri hodale i plivale našim planetom, a da mi nemamo pojma o njihovom postojanju.. Bigfoot, nessie , la chupacabra su lokalne price i legende koje je najpametnije diskreditirati jer ne postoje konkretni dokazi o njihovom postojanju.

    Krypto ti znači nepoznato, šifrirano, zagonetno a ne mrtvo
    valjda mu se rijec kripta nekako umijesala...
    “I slept with faith and found a corpse in my arms on awakening; I drank and danced all night with doubt and found a virgin in the morning.”
    Aleister Crowley

  13. #43
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Prokleta LHC crna rupa me progutala. Di je sada onaj znak "Exit"
    Postova
    574
    Joj kaj volim kada se netko pravi da zna sve.

  14. #44
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.593
    = Citat = Izvorno postao kowE
    = Citat = Izvorno postao TheJopa
    = Citat = Izvorno postao kowE
    = Citat = Izvorno postao TheJopa
    Nikad čuo za čupakabru ali pari totalni bullshit.
    Nessie mi je isto malo realna. Mislim i da postoji ne može 1životinja živit tisuće godina,mora ih bit bar 10-20 tisuća za održavanje vrste. A ako ih je toliko otkrili bi ih. Osim toga to jezero je relativno malo,Sto je ko da netko tvrdi da u gradskom parku živi medvid.
    Sve što živi u moru- moguće je da postoji, more pokriva 70% planeta a osim toga ima ogromnu dubinu, iako su se ljudi spustili u Marijansku brazduto je igla u plastu sijena.

    Ne kužim šta je smišno.
    Da bi se vrsta održala kroz toliko tisuča, zapravo milijuna, godina, treba određen broj jedinki. Čuo sam točan broj, ali sam zaboravio, ali sam prilično siguran da je oko 10 tisuča.
    zar mora znacit da je to dinosaur?
    pogledaj polozaj jezera... moguce je da je nekim sub-površinskim kanalom povezano s moremSi drugim jezerima.
    u biti... boli me ku***
    je je....tu je kapetan Nemo sa Nautilusom prošao pa mu je pobjegao ljubimac koji se sada zove loch Ness monster
    Alexi worships the dark lord, but Alexi is dislexic, so he sold his soul to "Santa"

    www.me2everyone.com/134777

  15. #45
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    zive u podzemnim tunelima

  16. #46
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    jok kenyi, uopće
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  17. #47
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Prokleta LHC crna rupa me progutala. Di je sada onaj znak "Exit"
    Postova
    574
    kryptos - skriven, zoon - životinja, logia - proučavanje

  18. #48
    Senior Member Lock'n'Load kowE's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    194
    = Citat = Izvorno postao Tri66a
    = Citat = Izvorno postao kowE
    = Citat = Izvorno postao TheJopa
    = Citat = Izvorno postao kowE
    = Citat = Izvorno postao TheJopa
    Nikad čuo za čupakabru ali pari totalni bullshit.
    Nessie mi je isto malo realna. Mislim i da postoji ne može 1životinja živit tisuće godina,mora ih bit bar 10-20 tisuća za održavanje vrste. A ako ih je toliko otkrili bi ih. Osim toga to jezero je relativno malo,Sto je ko da netko tvrdi da u gradskom parku živi medvid.
    Sve što živi u moru- moguće je da postoji, more pokriva 70% planeta a osim toga ima ogromnu dubinu, iako su se ljudi spustili u Marijansku brazduto je igla u plastu sijena.

    Ne kužim šta je smišno.
    Da bi se vrsta održala kroz toliko tisuča, zapravo milijuna, godina, treba određen broj jedinki. Čuo sam točan broj, ali sam zaboravio, ali sam prilično siguran da je oko 10 tisuča.
    zar mora znacit da je to dinosaur?
    pogledaj polozaj jezera... moguce je da je nekim sub-površinskim kanalom povezano s moremSi drugim jezerima.
    u biti... boli me ku***
    je je....tu je kapetan Nemo sa Nautilusom prošao pa mu je pobjegao ljubimac koji se sada zove loch Ness monster
    jel ti toliko tesko prihvatiti mogucnost postojanja nekog tunela?
    “I slept with faith and found a corpse in my arms on awakening; I drank and danced all night with doubt and found a virgin in the morning.”
    Aleister Crowley

  19. #49
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    jok kenyi, uopće
    ali znaci ako oni zive unutra, oni bi nas mogli napasti lets panic!

  20. #50
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    ne, mene fascinira kako preživljavaju bez hrane i sunčeve svijetlosti tisućama godina, pogotovo kada uzmeš u obzir da su to GMAZOVI
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  21. #51
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    možda je s njima zakopan nuklearni reaktor (koji isijava vrućinu) koji je us army ukrao od izvanzemaljaca i onda zaboravio na njega
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  22. #52
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    ne, mene fascinira kako preživljavaju bez hrane i sunčeve svijetlosti tisućama godina, pogotovo kada uzmeš u obzir da su to GMAZOVI
    a si ti kad cul za evoluciju??' prilagodjavanje zivotnim uvjetima??? ne??? i mislil sam...

  23. #53
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    ali moraju preživjeti dovoljno dugo da se prilagode. ne vjerujem da bi se gmazovi toliko brzo prilagodili.
    neka dođe neki strućnjak pa nek nam objasni, sve drugo je nagađanje ili logika s ograničenim znanjem
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  24. #54
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    = Citat = Izvorno postao Doggy
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    ne, mene fascinira kako preživljavaju bez hrane i sunčeve svijetlosti tisućama godina, pogotovo kada uzmeš u obzir da su to GMAZOVI
    a si ti kad cul za evoluciju??' prilagodjavanje zivotnim uvjetima??? ne??? i mislil sam...
    zakopaj se ti jedno 20 metara pod zemljom pa da vidimo kolko ces dugo izdrzat...

  25. #55
    Senior Member Lock'n'Load kowE's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    194
    @ medusa - ti si neki strucnajak za evoluciju?
    btw, dali mora znaciti da je "nessie" gmaz? pa nije ju nitko vidio iz bliza i proucio... to je kao da kazes da je cudnovati kljunas patka a zapravo ga nikad nisi proucio.
    “I slept with faith and found a corpse in my arms on awakening; I drank and danced all night with doubt and found a virgin in the morning.”
    Aleister Crowley

  26. #56
    Da odgovorim nekome za krave i muhe.

    Kaj misliš da su muhe tako precizne da su uspjele organe odstraniti kirurškom preciznoču? Mislim, moguće je. Da. Bila je tamo u blizini kirurška škola za muhe. Yep.

  27. #57
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    ovo je odlicna tema za teorije zavjere

  28. #58
    = Citat = Izvorno postao Kenyi
    ovo je odlicna tema za teorije zavjere
    Indeed. No kaj mislite o ovome:http://en.wikipedia.org/wiki/Flying_RodS?
    Znači ribe koje lete, kaje sljedeće? Ptice koje rone pod vodom? Ah, da. Pingvini.

  29. #59
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424
    Cudnovati kljunaš je sisavac koji liježe jaja. Zanimljiva beštijica sa kljunom i krznom te otrovnim kanđama. My bad, crypto-zagonetno jelte al ima veze i sa izumrlim životinjama. Dakle sve je to povezano.

  30. #60
    = Citat = Izvorno postao whiskey
    Cudnovati kljunaš je sisavac koji liježe jaja. Zanimljiva beštijica sa kljunom i krznom te otrovnim kanđama. My bad, crypto-zagonetno jelte al ima veze i sa izumrlim životinjama. Dakle sve je to povezano.
    Ili se misli da su te životinje izumrle.

Slične teme

  1. Kriptozoologija
    By Wishmaster in forum SCIENCE!
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 26-08-2010, 01:06
  2. Kriptozoologija
    By Prince of Persia freak in forum Alt-F4
    Odgovora: 79
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •