Stranica 2 od 22 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 637

Tema: World of Warcraft: Wrath of the Lich King

  1. #31
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Ovo je debeli off topic, no budući da inzistiraš:
    Balans povlači PvP. PvP nijeSbalansiran za 1v1. U grupnim borbama, klase su uglavnom balansirane. Dokaz? Sve klase se igraju, sve klase su tražene. Ne postoji neka klasa koja se izbjegava (primjer bi ti bio recimo Warlock prije komplentnog revampa, ako si igrao WoW u to vrijeme).

    Anyway, vratimo se na topic!

    Budući da su vidjeli kako je to kad imaš doslovno par tisuća ljudi u jednoj zoni u isto vrijeme (Hellfire Peninsula na samom startu TBC-a), Northrend ima 2 startne zone, kako bi raspodjelio ljude. Mene osobno intrigira da li će biti jednake nagrade za questove, da li će reputacija neke fakcije biti kasnije značajnija od druge, itd. Zapravo, brine me da li ću propustiti dio samog ugođaja i sadržaja igre samim izborom startne zone.
    42

  2. #32
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286
    = Citat = Izvorno postao Spectre
    Isto tako, ne razumijem od kud ti to da će bit najjača klasa? Death Knight je kompletno drugačija klasa, koja nema ni manu, ni rage, ni energy, već koristi rune... Isto tako, daleko je od dovršenog, i još se ne zna 90% spellova koje će imat. Možda si vidio neke "imba" spellove, no halo, ostale klase će dobit isto nove stvari na 71-80! Mislim daj se malo saberite, ipak pričamo o Blizzardu, ako netko zna šta je balans onda su to oni!
    Jel mi moze iko to objasnit ? rune?

    i ja ne mislim da ce on(death knight) biti super imba bimba ali imat ce neke spellove koji ce nas iznenadit i na koje necemo odma znat ''odgovor''.

    a ove stare klase pola spellova koje ce dobivati od 72-80 ce bit novi rankovi tako da..ko zna ....bit ce zanimljivo

    = Citat = Izvorno postao Spectre
    Anyway, vratimo se na topic!

    Budući da su vidjeli kako je to kad imaš doslovno par tisuća ljudi u jednoj zoni u isto vrijeme (Hellfire Peninsula na samom startu TBC-a), Northrend ima 2 startne zone, kako bi raspodjelio ljude. Mene osobno intrigira da li će biti jednake nagrade za questove, da li će reputacija neke fakcije biti kasnije značajnija od druge, itd. Zapravo, brine me da li ću propustiti dio samog ugođaja i sadržaja igre samim izborom startne zone.
    ti se brines o pravim stvarima...

  3. #33
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    May 2006
    Postova
    113
    = Citat = Izvorno postao Spectre
    Ovo je debeli off topic, no budući da inzistiraš:
    Balans povlači PvP. PvP nijeSbalansiran za 1v1. U grupnim borbama, klase su uglavnom balansirane. Dokaz? Sve klase se igraju, sve klase su tražene. Ne postoji neka klasa koja se izbjegava (primjer bi ti bio recimo Warlock prije komplentnog revampa, ako si igrao WoW u to vrijeme).

    Anyway, vratimo se na topic!

    Budući da su vidjeli kako je to kad imaš doslovno par tisuća ljudi u jednoj zoni u isto vrijeme (Hellfire Peninsula na samom startu TBC-a), Northrend ima 2 startne zone, kako bi raspodjelio ljude. Mene osobno intrigira da li će biti jednake nagrade za questove, da li će reputacija neke fakcije biti kasnije značajnija od druge, itd. Zapravo, brine me da li ću propustiti dio samog ugođaja i sadržaja igre samim izborom startne zone.
    Glupost sve classe trazene.Tko ce normalan roguea uzeti u 5vs5?Ni jedan team preko 1.9k ratingom.

  4. #34
    ima problem.
    DK se cine imba, (CINE SE !)
    a oni su iskljucivo ili DPS ili tankovi..
    pa sad zamislite scenu.. dodje WotLK i hrpetina ljudi odma
    od svog chara napravi DK, a pogotovo healeri kojima je dopizdilo healanje..
    i onda cemo imat jednu predivnu situaciju, a to je urnebesan nedostatak healera, ko da ih vec i nema premalo...

    na tu primjedbu, gm kaze da ce se sigurno nac i oni koji ce zadrzati svog healera i nece ga prebacit u DKa..
    (ok, onda na njima ostaje da si samo dignu novog chara do 80lvl..)

    i kazu da je vani WotLK za 6mj, iz pouzdanih izvora
    Otvor' ženo kapiju, man' se očenaša, evo mene i mojih hordaša ...


  5. #35
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.504
    nice..izgleda da ću ovo kupit

    http://www.croaxes.com | http://usluge.croaxes.com |Human Mage lvl 22 <Balkanci>

  6. #36
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286
    = Citat = Izvorno postao Lundvalnaden
    ima problem.
    DK se cine imba, (CINE SE !)
    a oni su iskljucivo ili DPS ili tankovi..
    pa sad zamislite scenu.. dodje WotLK i hrpetina ljudi odma
    od svog chara napravi DK, a pogotovo healeri kojima je dopizdilo healanje..
    i onda cemo imat jednu predivnu situaciju, a to je urnebesan nedostatak healera, ko da ih vec i nema premalo...

    na tu primjedbu, gm kaze da ce se sigurno nac i oni koji ce zadrzati svog healera i nece ga prebacit u DKa..
    (ok, onda na njima ostaje da si samo dignu novog chara do 80lvl..)

    i kazu da je vani WotLK za 6mj, iz pouzdanih izvora
    nisi shvatio. npr. neko ima priesta na 70 lvl i kupi WoTLk e sad ima mogucnost kreiranja DK-a ali taj DK nece zamijenit njegovog priesta samo nece krenut od lvl 1 nego od nekog veceg lvl_a znaci on ce igrat s DK_om ali ce mu takodjer bit u interesu da levela svog vec postojeceg priesta na 80 lvl tako da nece bit tog problema .!

  7. #37
    ja nisam tako shvatio definiciju DKa..
    idem jos malo prosvrljat po netu..
    al to onda nema smisla..
    zasto onda kazu da ako ti char POSTANE DK, da to ne ce utjecat na tvoj vanjski izgled..
    Otvor' ženo kapiju, man' se očenaša, evo mene i mojih hordaša ...


  8. #38
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286
    = Citat = Izvorno postao Keloson
    koliko ja razumijem ovo, kada npr, ja sa mojim shamijem ispunim kriterije, moći ću napravit NOVOG chara, death knighta, a ne tog mog shamija pretvoriti u death knighta LOL!!

    kad bi bilo o pretvaranju riječ , u igri poslje expanzije nebi bilo niti jedne druge klase nego death knighta, jer bi je svi željeli isprobati, i neko vrijeme će biti IMBA
    sve sto imam za rec ...

  9. #39
    da...
    izgleda da je tako.
    moja greska.
    a dobro, onda ce nestasica healera bit relativna
    s obzirom da ce i mnogo njih htjeti isprobati nove stvari nad samima sobima
    Otvor' ženo kapiju, man' se očenaša, evo mene i mojih hordaša ...


  10. #40
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    jucer se vratio s mora i vidio vijest o novoj expanziji. prava stvar, jedva cekam...

  11. #41
    Senior Member Nuke me please Keloson's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Lokejšn
    Postova
    237
    = Citat = Izvorno postao Lundvalnaden
    ima problem.
    DK se cine imba, (CINE SE !)
    a oni su iskljucivo ili DPS ili tankovi..
    pa sad zamislite scenu.. dodje WotLK i hrpetina ljudi odma
    od svog chara napravi DK, a pogotovo healeri kojima je dopizdilo healanje..
    i onda cemo imat jednu predivnu situaciju, a to je urnebesan nedostatak healera, ko da ih vec i nema premalo...

    na tu primjedbu, gm kaze da ce se sigurno nac i oni koji ce zadrzati svog healera i nece ga prebacit u DKa..
    (ok, onda na njima ostaje da si samo dignu novog chara do 80lvl..)

    i kazu da je vani WotLK za 6mj, iz pouzdanih izvora
    de pročitaj postove prije nego napišeš gluposti
    ....................../´/)
    ....................,/../
    ............./´/'...'/´`·¸
    ........../'/.../..../......./¨\
    ........('(...´...´.... ~/'...') Nerf this.

  12. #42
    koliko puta treba napisati da nebude bilo nikakvog pretvaranja,ti da bi napravio DK-a moras sa svojim likom prvo doc do lvl 80(sto nece bit prelagano jer su rekli da ce malo nerfat exp) i proc neke questove da bi mogao napravit DK-a koji krece od 50-70 lvla(nezna se jos) i DK je novi character. i vrlo je vjerojatno da ce svi na pocetku kada dingaju 80 i obave questove ici isprobati DK-ove koji mozda budu na pocetku overpowered ali valjda ce ih izbalansirati s vremenom.

    i jos nesto za onog kaj je reko da ce warrior/DK bit prejak kak ti nije jasno da je DK posebna klasa kao i warr.

    nadam se da nisam bio predugacak i dosadan

  13. #43
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    197
    Je ko cuo da ce jako ubrzati leveliranje od 1-60 i neš malo od 60-70?
    Ako da , kada?
    Jer odavno vec zelim napraviti locka ali su questovi prije outlandsa tako dosadni...

  14. #44
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    Ja sam čuo da će DK moć biti samo oni koji igraju paladine a to mi se čini malo glupim.Neznam jer je to istina eto samo sam napiso jer sam čuo iz nepouzdanih izvora.
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  15. #45
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    = Citat = Izvorno postao prcko
    Ja sam čuo da će DK moć biti samo oni koji igraju paladine a to mi se čini malo glupim.Neznam jer je to istina eto samo sam napiso jer sam čuo iz nepouzdanih izvora.
    lol. a moraš napisat takvu glupost, makar je očito da je glupost? ffs, imate sticky na official forumu, General Discussion...
    42

  16. #46
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152
    što ljudi ne kuže da će vjerojatno biti više tih novih dk-like klasa?
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  17. #47
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    197
    = Citat = Izvorno postao k0st0L0maCh
    što ljudi ne kuže da će vjerojatno biti više tih novih dk-like klasa?
    Mislis da ce biti ubuduce više hero-klasa? Jer to su najavili, rekli su da ce napraviti bademastera, demon huntera i još mnogo njih, tako da...

  18. #48
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152
    e pa kažem, vidiš da ljudi strahuju kako će servere preplavit death knightovi
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  19. #49
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    ovak samo da pitam, ako nko možda zna ili naslučuje, dali će u ekspanziji biti prošireni TP-ovi ili će nam samo nadodati 10 novih TP-a?

  20. #50
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Novi talenti (up to 51), kao i 10 extra Talent Pointova.
    42

  21. #51
    Junior Member Plants Vs Zombies Sunstrider's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    21
    Neki od Spellova za Death Knighte.

    Army of the Dead - Spell summons undead minions (ghouls) to fight for Death Knight. These creatures run around and attack things at random.

    Unholy Embrace - Target is embraced by a silhouette of darkness for 6 seconds, corrupting any healing spells and effects cast upon or currently affecting the target to cause damage for 50% of their healing potential instead of restoring health. Any damage shields cast upon or currently affecting the target will also be instantly consumed, dealing 50% of their absorption potential in damage. Once afflicted with Unholy Embrace, the target cannot be afflicted with Unholy Embrace again for 1 minute.

    # Death and Decay - An area-of-effect damage spell.[8]S

    Imat će stvarno jebene spellove, Unholy Embrace će biti ubijati Paladine bez problema, vidi se da će imat i dobre DPS spellove, sad me zanimaju i njegove tankerske mogućnosti.

  22. #52
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    Uff ovaj Unholy Embrace ce znaćiti Pala's End .
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  23. #53
    Senior Member Nuke me please Keloson's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Lokejšn
    Postova
    237
    aoe znači agro, a on znači smrt
    ....................../´/)
    ....................,/../
    ............./´/'...'/´`·¸
    ........../'/.../..../......./¨\
    ........('(...´...´.... ~/'...') Nerf this.

  24. #54
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao Keloson
    aoe znači agro, a on znači smrt
    Ne mora značit, ako imaš Maga on može Frost nova ili Cone of Cold, a ako imaš warra kraj sebe on može bacit Challenging Shout.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  25. #55
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    They shall be no dawn for Paladins

  26. #56
    ufff....jedva čekam da zaigram

  27. #57
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    ja doslovce nemrem to dočekat, expansija bu do yaya, još kad izađu nove hero klase, ma mislim igra za pamčenje

  28. #58
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    ZGD
    Postova
    100
    Najbolja igra ikada stvorena, ali to nije dobro... Pre ovisna je, ja igram WoW već 2 god, Shaman 70, Mage 70, i sada kada mi dođe expanzija, najvjerojantije livam wow, jer tome nema kraja, nakon Wrath Of Lich King, doci ce 100 % nova, i tako dalje, i dalje i dalje.... Jednostavno moraš livati...
    P4 3.0 Ghz
    ATI x800GTO2 256 Mb
    DDR2 2Gb RaM
    -------------------------- --- -- -
    RooSayMer

  29. #59
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    tbh nisam neki ovisnik o toj igri, igram je iz gušta, jer znam da nikad nebumišao na Ilidiana ili recimo neznam na Gruula, pa si to zacrtm u glavu i mirna Bosna, tako da igram u laganici, kao što rekoh guštam se heheh

  30. #60
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    ZGD
    Postova
    100
    Da znam, tako bi i ja trebamo, a ne da se sjebem ovako ko sada... 3 dana prije početka škole, ja se učlanim u PRO guildu, najjacu na serveru.. FFS a nemrem igrati zbog škole LOL
    P4 3.0 Ghz
    ATI x800GTO2 256 Mb
    DDR2 2Gb RaM
    -------------------------- --- -- -
    RooSayMer

Slične teme

  1. World of Warcraft:Wrath of the Lich King ... gdje kupiti ??
    By d34db4r0n in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 06-07-2011, 11:48
  2. Wrath of the Lich King prvi dan prodaje u 2,8 mil primjeraka
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 13-12-2008, 14:45
  3. Prvi balkanski WoW server [3.0.3.] Wrath of the Lich King
    By Morinus1110 in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •